لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رای گیری مسابقه ویولن : به یک یا چند کاری که می پسندید رای دهید

رأی دهندگان
237. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • amir78

99 41.77%
  • alireza1990

27 11.39%
  • white violin

51 21.52%
  • amirviolin3

41 17.30%
  • k1ilex

27 11.39%
  • alireza_baghi

26 10.97%
  • Iman Imani

38 16.03%
  • BehzadBehnam

38 16.03%
  • virtuoso

52 21.94%
  • violini

39 16.46%
  • mohammadrezaie

29 12.24%
  • (کارهای کلاسیک)AFRooGH

69 29.11%
  • (کارهای کلاسیک)amirviolin3

33 13.92%
  • (کارهای کلاسیک)k1ilex

26 10.97%
  • (کارهای کلاسیک)Iman Imani

37 15.61%
  • (کارهای کلاسیک)Citrizin

37 15.61%
  • (کارهای کلاسیک)mohamma_rga

71 29.96%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 4 از 9 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 49 به 64 از 137

موضوع: انتخاب بهترین های مسابقه ویولن *دعوت از همه*

omshooter آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37411
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    270
    133 بار تشکر شده در 63 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 8/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    با سلام می خوام کلا نظر خودم رو در مورد کار هاتون بگم البته اگه قابل بدونین ... 1. amir 78:تکنیک خیلی خوبی دارید ... انتخاب اهنگتون از نظر من اشتباست شما میتونستید با تکنیکی که دارید کاری انتخاب کنید که شوق بیشتری داشته باشه و شاد باشه مثلا کارهای استاد مرتضوی و ... همچنین نسبت به تکنیک احساس کمتری داشتید نمیگم کارتون مشکل داشت خوبه ولی اگه فاکتورهای من رو در نظر میگرفتید خیلی جلوه ی بیشتری نشون میدادین و از خیلی ها بهتر میبودین البته از نظر من. . بازم خیلی خوب بود. (توجه داشته باش که منظوم از تکنیک خوبت اینه که تو این 11 نفر 2 یا 3 نفر در حد نزدیک شما تکنیک دارند) ولی مسابقه همش تکنیک نیست و به غیر از اون باید اشتهای مخاطب و شوری که مخاطب میخواد رو هم در نظر بگیریم(از نظر من باتکنیکی که داری میتونی 99 درصد دوستان را راضی کنی من از این قسمت کارت دارم اشکال میگیرم ولی کار شما اونقدر عالی هست که نتیجه تا الان عادلانه باشه(من نظرم رو بدون دیدن نتیجه گفتم و در اخر این جمله را اضافه کردم. 2. alireza1990: انتخاب اهنگ بد نبود کارتون خوب بود ولی خوب اینجا مسابقست و میتونم بگم کارتون معمولی بود بازم تلاش خوبی بود هر کسی اندازه ی خودش قدم بر میداره قدم شما در سطح خودتون عالی بود. 3. white violon3:سرعت اهنگ رو خیلی اوردین پایین احساس خوبی دارین . اواز دشتی باساز هایی که بمترن (کلا اهنگ های سنتی که ردیف صبا و ...) خیلی بهتره یا شاید اگه بخوام ریسک کنم تو نظرم فک میکنم سیم لا رو یه نیم پرده بالاتر تنظیم کردین حالا چه اشتباه چه عمدی... در کل خوب بود. 4. amirviolon3: میتونم بگم عالی بود نه اینکه از بقیه بهترید یا بقیه از شما بدترن همه چی رو درست انتخاب کردین همه چی خوب بود. 5. k1ilex:اگر تکنیک شما در حد همین اهنگ است یعنی از نظر من خالقی 2 را تمام کردین در حد خودتان عالیست. احساس خوبی دارین ادامه بدید. alireza_baghi -6 :خوبه انتخاب اهنگتون خوبه ولی هنوزم کامل نیست. صلیقه ی خوبی داری ولی کاش یکم بیشتر روش کار میکردی چون احساس خوبی هم داری ولی ... Iman Imani -7 خوبه ولی برای برنده شدن کافی نیست باید یک چیز متفاوت عرضه میکردی ولی اجرات از 100 80 میگیره از من قابل قبول بود. BehzadBehnam -8 میتونم بگم عالی بود نه اینکه از بقیه بهترید یا بقیه از شما بدترن همه چی رو درست انتخاب کردین همه چی خوب بود. virtuoso -9 خوبه قسمت اول اهنگ اگر اشتباه نکنم اوین بار اقا نیما (kaki maki) از استادش گداشته بود که خوب خودت نتش رو در اوردی حالا نمیدونم اورجینال مال استاد اقا نیماست یا نه ولی خوب بود. قسمت دوم گریه لیلی نمیخوام اشکال بگیرم ولی من ویبره های(تری) شما رو کامل نمیشنیدم. ولی دمت گرم همین که نو اوری کردی و این 2 تا رو با هم تلفیق کردی افریین این خودش از نظر من یک امتیازه چون شما یک اهنگه تازه رو خلق کردی حالا دوستان میگن نه این تقلیده و ... به نظر من این خودش باعث میشه ما برای نسل بعدیمون اهنگهای جدد داشته باشیم در سنتی نه کتاب های خالقی رو. توهین نکردم به کتاب ها ولی ما هم باید قدم به جلو برداریم نه همش در یک نقطه بایستیم. violini -10 شیرین بود ولی در حد خودش mohammadrezaie -11 اگر تکنیک شما در حد همین اهنگ است در حد خودتان عالیست. احساس خوبی دارین ادامه بدید. قشنگ بود قابل قبول. احساس خوبی داشت ولی در کل کم بود با توجه به دوستان میتونستی بهتر ظاهر بشی . دوستان فک نکنم به کسی توهین کردم یا کسی رو از بالا نگاه کردم من هیچ یک از شما رو نمیشناسم فقط نظر شخصیم بود من 11 تا کار رو گوش دادم اگه چیزی گفتم که اشتباس بگید انسان جاییز ... خطاست. در ضمن من به همه رای میدم چون بر این باور شدم (بعد از شنیدن کار ها) کههمه در حد خود تلاش خود را کرده اند. بازم ببخشید زیاد حرف زدم.
    ویرایش توسط omshooter : Saturday 17 August 2013 در ساعت 12:15 PM

2. 2 کاربر برای این پست از omshooter تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78860
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    47
    112 بار تشکر شده در 45 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 15/1
    Given: 17/3
    میزان امتیاز
    11

سلام. کارهای دوستای سنتی کارمون رو گوش کردم خواستم امتیاز بدم دیدم دیگه نمیشه امتیاز داد چون یه بار به آقا افروغ امتیاز داده بودم. همه کارها نسبتا خوب بود ولی دو تا کار بهتر از بقیه بودن. amirviolin3 و amir78. هر دو تا عالی بودن ولی به نظرم کار amirviolin3 بهتر از amir78 بود. چون آقای amir78 خیلی مختصر در چندجا فالش شدند. من به amirviolin3 رای میدم که با عرض پوزش امکان رای دادن برای من دیگه مقدور نیس.

نقد و بررسی:

من ایرانی کار نکردم و آهنگها رو نمیشناسم فقط حسی قضاوت کردم برای بعضی کارها هم اصلا نظری نداشتم واسه همین براشون نظر ندادم.

1- amir78: عالی بود به جز چند جا که کمی فالش شدن

3- white violin: بسیارزیبا و با احساس بود فقط آهنگ آسونی بود

4- amirviolin3: عالی بود

6- alireza_baghi: حماسه بیژن در شور بود که ریاد تمیز نواخته نشد

7- Iman Imani: خوب نواخته شد اشکالش این بود که بیشتر آهنگ پاپ بود تا ایرانی

8- BehzadBehnam: خیلی خوب بود نت فالش نداشت تریلها هم خوب بودند تنها اشکال این بود که تمپو خیلی بالا بود و حس قطعه رو به کل
    از بین برد.

9- virtuoso: خوب و شیرین اجرا شد ولی میتونست خیلی با احساستر از این اجرا بشه

4. 4 کاربر برای این پست از mohamma_rga تشکر کرده اند:

omshooter آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37411
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    270
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

در مورد کلاسیک هم: AFRooGH:زیبا بود لیست اشنایدر رو واقعا زیبا اجرا کردین. amirviolin3:میتونم شما رو برنده هر 2 گروه با هم اعلام کنم شما هم در کلاسیک هم در سنتی نشان دادید که حرفی برای گفتن دارید . دوستان توجه داشته باشید هر 2 گروه با هم میگم. k1ilex:کار شما هم خوب بود در 2 گروه Iman Imani:کار شما هم در نوبه ی خود زیباست. Citrizin:کار شما هم در نوبه ی خود زیباست. mohamma_rga:واقا زیباست. دوستان 3 نفر کار قوی داشتن که انتخاب میشن در کلاسیک از نظر من roogh. amirviolin. mohamma_rga

6. 3 کاربر برای این پست از omshooter تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط omshooter [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام می خوام کلا نظر خودم رو در مورد کار هاتون بگم البته اگه قابل بدونین ... virtuoso -9 خوبه قسمت اول اهنگ اگر اشتباه نکنم اوین بار اقا نیما (kaki maki) از استادش گداشته بود که خوب خودت نتش رو در اوردی حالا نمیدونم اورجینال مال استاد اقا نیماست یا نه ولی خوب بود. قسمت دوم گریه لیلی نمیخوام اشکال بگیرم ولی من ویبره های(تری) شما رو کامل نمیشنیدم. ولی دمت گرم همین که نو اوری کردی و این 2 تا رو با هم تلفیق کردی افریین این خودش از نظر من یک امتیازه چون شما یک اهنگه تازه رو خلق کردی حالا دوستان میگن نه این تقلیده و ... به نظر من این خودش باعث میشه ما برای نسل بعدیمون اهنگهای جدد داشته باشیم در سنتی نه کتاب های خالقی رو. توهین نکردم به کتاب ها ولی ما هم باید قدم به جلو برداریم نه همش در یک نقطه بایستیم.
    سلام خیلی ممنون که کارم رو قابل دونستین و شنیدین و در موردش نظر دادن. لطف دارین.
    اجرای استاد آقا نیما رو نشنیدم. من از ترکیب اجرای استاد خودم و اجرای تصویری استاد ملک که در اینترنت موجود هست این کار رو انجام دادم. ضمنا نت اون قسمت آوازی اول هم در کتاب دوره ی ردیف نوازی استاد ملک (جلد اول) موجوده. ولی من میخواستم خودم با توجه به اجرای تصویری استاد ملک اونو گوشی در بیارم (چون استاد ملک این قطعه رو به دو سه روش مختلف اجرا کردن)

omshooter آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37411
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    270
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

خطاب به مدیر این قسمت: بابا امتیاز کلاسیک رو از سنتی جدا کن مگه قرار نیست از 2 گروه انتخاب کنید. پس ما هم باید به این شکل باشیم. یعنی یک بار به کلاسیک رای دهیم و یک بار به سنتی نه این که ما 17 نمونه کار را همزمان گوش بدیم و همزمان در مورد 2 گروه قظاوت کنیم این شدنی نیست من الان نمیتونم به کلاسیک رای بدم چون به سنتی رای دادم .

- - - Updated - - -

خواهش میکنم . دقیقا یادم نیست ولی فکر میکنم اقا نیما گفتن بداهه نوازی استادشون اون زمان(حداقل 2 سال پیش) حتی یادم هم نیست که اقا نیما بود یا نه ولی هنوزم دارمش و خیلی زیباست کار شما هم زیبایی خواص خودش رو داشت...

9. 2 کاربر برای این پست از omshooter تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

البته من در مورد کارهای کلاسیک معمولا زیاد نظر نمیدم (هرچند که با کارهای کلاسیک هم کم و بیش آشنا هستم)
    کار Afroogh عزیز Mohammad_rga عزیز بسیار استادانه و زیبا بود. البته در دو سبک مختلف بود که قابل مقایسه با هم نیستن. (ای کاش Afroogh قطعه رو به طور کامل اجرا می کرد.) من در بخش کلاسیک به این دو عزیز رای میدم.
    کار amirviolin3 هم بسیار زیبا بود. قطعه ی زیگوئنروایزن یکی از قطعات سخت برای ویلن هست که ایشون نسبتا خوب نواختن ولی چند جا یه مقدار فالش شد ضمنا ای کاش حداقل قسمت اولیه ی این قطعه رو به طور کامل اجرا می کردن. امیدوارم امیر عزیز کارهای تصویری هم بذارن که جنبه ی آموزشی داشته باشه.
    کار بقیه ی دوستان هم زیبا و شنیدنی بود. یه مقدار کیفیت ضبط پایین بود. دست همگی درد نکنه.

به طور کلی به نظر من کار amirviolin3 در بخش سنتی و اجراهای Afroogh و آقا محمد رضا (Mohammad_rga) در بخش کلاسیک میشه گفت یه سر و گردن از بقیه ی کارها بالاتر بودن (بخصوص دو نفر آخر که استادانه نواختن. البته سوابق آقا محمد رضا قنبری آذر بر بنده پوشیده نیست و انتظاری جز این هم از ایشون نمی رفت)

11. 2 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

AFRooGH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23057
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    961
    944 بار تشکر شده در 311 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 17/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط omshooter [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در مورد کلاسیک هم: AFRooGH:زیبا بود لیست اشنایدر رو واقعا زیبا اجرا کردین. amirviolin3:میتونم شما رو برنده هر 2 گروه با هم اعلام کنم شما هم در کلاسیک هم در سنتی نشان دادید که حرفی برای گفتن دارید . دوستان توجه داشته باشید هر 2 گروه با هم میگم. k1ilex:کار شما هم خوب بود در 2 گروه Iman Imani:کار شما هم در نوبه ی خود زیباست. Citrizin:کار شما هم در نوبه ی خود زیباست. mohamma_rga:واقا زیباست. دوستان 3 نفر کار قوی داشتن که انتخاب میشن در کلاسیک از نظر من roogh. amirviolin. mohamma_rga
    مرسی دوست من... بابت نظرون در مورد اجرای من

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamma_rga [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام. کارهای دوستای سنتی کارمون رو گوش کردم خواستم امتیاز بدم دیدم دیگه نمیشه امتیاز داد چون یه بار به آقا افروغ امتیاز داده بودم. همه کارها نسبتا خوب بود ولی دو تا کار بهتر از بقیه بودن. amirviolin3 و amir78. هر دو تا عالی بودن ولی به نظرم کار amirviolin3 بهتر از amir78 بود. چون آقای amir78 خیلی مختصر در چندجا فالش شدند. من به amirviolin3 رای میدم که با عرض پوزش امکان رای دادن برای من دیگه مقدور نیس.

نقد و بررسی:

من ایرانی کار نکردم و آهنگها رو نمیشناسم فقط حسی قضاوت کردم برای بعضی کارها هم اصلا نظری نداشتم واسه همین براشون نظر ندادم.

1- amir78: عالی بود به جز چند جا که کمی فالش شدن

3- white violin: بسیارزیبا و با احساس بود فقط آهنگ آسونی بود

4- amirviolin3: عالی بود

6- alireza_baghi: حماسه بیژن در شور بود که ریاد تمیز نواخته نشد

7- Iman Imani: خوب نواخته شد اشکالش این بود که بیشتر آهنگ پاپ بود تا ایرانی

8- BehzadBehnam: خیلی خوب بود نت فالش نداشت تریلها هم خوب بودند تنها اشکال این بود که تمپو خیلی بالا بود و حس قطعه رو به کل
    از بین برد.

9- virtuoso: خوب و شیرین اجرا شد ولی میتونست خیلی با احساستر از این اجرا بشه
    ممنون محمد جان...
    خدایا به کجای این شب تیره بیاویزم قبای ژنده خود را....

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    83640
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    40 بار تشکر شده در 16 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از همه ی دوستان خوبم که کار بنده رو مورد تحلیل قرار دادند
    دوستان شاید با یک گوش دادن سطحی متوجه این بشید که کار من چطور است ودر چه سطح است ولی وقتی به امار رای نگاه کنیم با عقل جور در نمی اید
    بعضی می گویند که رقابت باید بین من واقای amir 78باشد اما میبینید که اینطور نیست به نظر خودم شاید من به قول یکی از دوستان ستاد انتخاباتی قوی ندارم وتبلیغات ندارم واینکه اشنا ندارم برای رای گرفتن ... و نمیدونم مدیران سایت برای این قضیه راه حلی دارند یا خیر
    بنده در بین کارها کار اقای amir78رو تحسین می کنم واقعا خوب بود ولی بقیه دوستان رو نمیشه با این سطح مقایسه کرد یعنی مثل این می ماند که یک ماشین مدل پایین رو با یک ماشین مدل بالا مقایسه کنیم خوب از هر نظر به اون مدل بالا رای می دهیم ولی بقیه کار ها یعنی بدون کار اقایamir78همه در سطح خود خوب بود وکار اقای virtuosoمیشه گفت بهتر بود اما نه انقدر چون گریه لیلی کار بسیار پیچیده ایست و اگر اجرا می شود می بایست درست اجرا شود زیاد ریز نمی کنم ولی خوب بعضی جاها صدای ویلن اون صدای واقعی نیست
    خوب دوستان امیدوارم موفق باشید

14. کاربران زیر از amirviolin3 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AFRooGH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23057
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    961
    944 بار تشکر شده در 311 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 17/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

[QUOTE=mohamma_rga;364013]سلام به همه. کارهای کلاسیک بدون هیچ تامل و درنگی کار آقا افروغ بهترینه. در اینکه خودشون این قطعه رو زدن هم هیچ شکی نیس چون تصویریشم گذاشته بودن بماند که من خیلی تلاش کردم ثابت کنم که اینطور نیس ولی در نهایت قبول میکنم که خودشون اجرا کردن.

انتقاد و تمجید
    1- afroogh: همون لذتی که از اجرای پرلمن از این قطعه گرفته بودم از اجرای اقا افروغ هم گرفتم. هیچ اشکال و ایرادی نتونستم پیدا کنم. تنها اشکال این بود که قطعه ناقص اجرا شد و بهترین و سختترین قسمت قطعه اجرا نشد.

خوشحالم که تونستم حس خوبی یه شما بدم... شما لطف داری ولی اجرای پرلمن بزرگ کجا و...
    ادامشو از لحاظ تکنیکش در توانم نبود که اجرا کنم... شرمنده از دوستان که کامل اجرا نشد...
    خدایا به کجای این شب تیره بیاویزم قبای ژنده خود را....

16. کاربران زیر از AFRooGH به خاطر این پست تشکر کرده اند:

omshooter آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37411
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    270
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خیلی ممنون که کارم رو قابل دونستین و شنیدین و در موردش نظر دادن. لطف دارین.
    اجرای استاد آقا نیما رو نشنیدم. من از ترکیب اجرای استاد خودم و اجرای تصویری استاد ملک که در اینترنت موجود هست این کار رو انجام دادم. ضمنا نت اون قسمت آوازی اول هم در کتاب دوره ی ردیف نوازی استاد ملک (جلد اول) موجوده. ولی من میخواستم خودم با توجه به اجرای تصویری استاد ملک اونو گوشی در بیارم (چون استاد ملک این قطعه رو به دو سه روش مختلف اجرا کردن)
    خواهش میکنم . دقیقا یادم نیست ولی فکر میکنم اقا نیما گفتن بداهه نوازی استادشون اون زمان(حداقل 2 سال پیش) حتی یادم هم نیست که اقا نیما بود یا نه ولی هنوزم دارمش و خیلی زیباست کار شما هم زیبایی خواص خودش رو داشت ...

18. کاربران زیر از omshooter به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alireza_jafarian آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    42772
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    547
    1,087 بار تشکر شده در 381 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 154/1
    Given: 101/1
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

بعضی می گویند که رقابت باید بین من واقای amir 78باشد اما میبینید که اینطور نیست به نظر خودم شاید من به قول یکی از دوستان ستاد انتخاباتی قوی ندارم وتبلیغات ندارم واینکه اشنا ندارم برای رای گرفتن ... و نمیدونم مدیران سایت برای این قضیه راه حلی دارند یا خیر
    نه به نظر من اینطوری که شما گفتی نیست. اینکه امیر رای زیاد آورده آنچنان به خاطر تبلیغ و دوستی نیست. ایشون چندان از اعضای قدیمی نیست که بگیم این رای بالاش به خاطر دوستی هاشه. من فکر میکنم یه چیزایی توی نوازندگیش داره که باعث میشه اینقدر رایش بالاتر باشه. فریباست اجراش، و این هم به هر حال یک فاکتور مهم برای نوازندگی و به خصوص مسابقست!
    از آزادی "یواشکی" زنان

حمایت کنیم

omshooter آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37411
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    270
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط amirviolin3 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنونم از همه ی دوستان خوبم که کار بنده رو مورد تحلیل قرار دادند
    دوستان شاید با یک گوش دادن سطحی متوجه این بشید که کار من چطور است ودر چه سطح است ولی وقتی به امار رای نگاه کنیم با عقل جور در نمی اید
    بنده در بین کارها کار اقای amir78رو تحسین می کنم واقعا خوب بود ولی بقیه دوستان رو نمیشه با این سطح مقایسه کرد یعنی مثل این می ماند که یک ماشین مدل پایین رو با یک ماشین مدل بالا مقایسه کنیم خوب از هر نظر به اون مدل بالا رای می دهیم ولی بقیه کار ها یعنی بدون کار اقایamir78همه در سطح خود خوب بود وکار اقای virtuosoمیشه گفت بهتر بود اما نه انقدر چون گریه لیلی کار بسیار پیچیده ایست و اگر اجرا می شود می بایست درست اجرا شود زیاد ریز نمی کنم ولی خوب بعضی جاها صدای ویلن اون صدای واقعی نیست
    خوب دوستان امیدوارم موفق باشید
    جایگاه شما در سنتی درست و به حق است بدون شک اگر از منیت خود دست بردارید طرفدار بیشتری پیدا میکنید. این
    جمله من توهین نیست نگاهی به پست های خود بیاندازید.
    خواهش میکنم بد برداشت نکنید.

21. کاربران زیر از omshooter به خاطر این پست تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

آقایون داورا و مسئولین عزیز ... یه اشتباهی شده.
    من باید به BehzadBehnam رای میدادم ولی رایم ثبت نشده. (نمیدونم خودم اشتباه کردم یا نه)
    لطفا یه دونه رای به BehzadBehnam عزیز اضافه کنید.

خیلی ممنون.

ariatayefi آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    52315
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    567
    809 بار تشکر شده در 205 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 177/4
    Given: 111/1
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من باید به BehzadBehnam رای میدادم ولی رایم ثبت نشده. (نمیدونم خودم اشتباه کردم یا نه)

خیلی ممنون.
    سلام محمد جان... خوبی عزیز؟!... داداش باور کن نمیشه اینطوری که رای دوباره ثبت نمیشه داورا دونه دونه اضافه کنن... اگر این باگ در رای گیری مشکلش حل نشه ... نمیشه ...!! پس امیدوارم این مشکل در رای گیری حل بشه که بشه...!! :) خیلی خیلی ممنونم از دوستانی که در رای گیری شرکت کردن و نظراتشون رو با دوستانشون در میون میذارن ...!! راستی نیماخان ... ایشالا مشکلاتت حل بشه و بتونی با خیال آسوده بیای انجمن سربزنی... برات آرزوی موفقیت میکنم دادا... با اجازه دوستان ... فعلا :×

24. کاربران زیر از ariatayefi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13012
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    0
    77 بار تشکر شده در 34 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 12/1
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    16

باسلام خدمت همه ی دوستان عزیز و ممنونم از نظرات و انتقاداتتون
    همه ی امتیاز من برای تبلیغات نیست از این 64 تا که تا الان به من رای دادن چند تاش از دوست و آشناست ؟
    نگاه کنید هرکس از رای دهندگان توی لیست دوستان من بود میگیم رایشو بردارن .
    البته خدمت دوست عزیزم و گرامی ام آقای amirviolon3جسارت نباشه
    احترام ایشون پیش من واجب هستش و من این دوستمون رو استاد خودم میدونم
    ولی یه تیکه شور هم با همنوازی تنبک یکی از دوستان زدم که اگه لازم شد آپلود میکنم برای مقایسه با سایر کارها و یا کار ایشون
    تا بعضی از دوستان هم یه جورایی نظر ندن که آدم قلقلکش بگیره.
    به هر حال من حاضرم از این مسابقه انصراف بدم چون ظاهرا دوستان بر این باورند که همه ی این رای ها با تبلیغات بوده ،
    درسته من به چند نفر از دوستانم توی سایت خبر دادم و خواستم که بهم رای بدن ولی نه این تعداد.

26. کاربران زیر از amir78 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649
    11,663 بار تشکر شده در 2,477 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/5
    Given: 83/3
    میزان امتیاز
    10

خیلی ممنون.
    باگی نداره سیستم .. احتمالا اشتباه از خودتون بوده ...
    دوستان لطفا اگر مورد مشابهی بود به بخش پشتیبانی سایت اطلاع بدید ...
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

My Direct Email : amir@noteahang.com
    .
    .
    نت آهنگ محبوب ترین سایت موسیقی در سال 91 و 92 ( آراء مردمی جشنواره وب )
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    http://www.noteahang.com/downloadfil...Mishe.mp3.aspx
    .

28. 3 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 9 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)