لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رای گیری مسابقه ویولن : به یک یا چند کاری که می پسندید رای دهید

رأی دهندگان
237. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • amir78

99 41.77%
  • alireza1990

27 11.39%
  • white violin

51 21.52%
  • amirviolin3

41 17.30%
  • k1ilex

27 11.39%
  • alireza_baghi

26 10.97%
  • Iman Imani

38 16.03%
  • BehzadBehnam

38 16.03%
  • virtuoso

52 21.94%
  • violini

39 16.46%
  • mohammadrezaie

29 12.24%
  • (کارهای کلاسیک)AFRooGH

69 29.11%
  • (کارهای کلاسیک)amirviolin3

33 13.92%
  • (کارهای کلاسیک)k1ilex

26 10.97%
  • (کارهای کلاسیک)Iman Imani

37 15.61%
  • (کارهای کلاسیک)Citrizin

37 15.61%
  • (کارهای کلاسیک)mohamma_rga

71 29.96%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 137

موضوع: انتخاب بهترین های مسابقه ویولن *دعوت از همه*

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    omshooter آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37411
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    270
    133 بار تشکر شده در 63 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 8/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    با سلام می خوام کلا نظر خودم رو در مورد کار هاتون بگم البته اگه قابل بدونین ... 1. amir 78:تکنیک خیلی خوبی دارید ... انتخاب اهنگتون از نظر من اشتباست شما میتونستید با تکنیکی که دارید کاری انتخاب کنید که شوق بیشتری داشته باشه و شاد باشه مثلا کارهای استاد مرتضوی و ... همچنین نسبت به تکنیک احساس کمتری داشتید نمیگم کارتون مشکل داشت خوبه ولی اگه فاکتورهای من رو در نظر میگرفتید خیلی جلوه ی بیشتری نشون میدادین و از خیلی ها بهتر میبودین البته از نظر من. . بازم خیلی خوب بود. (توجه داشته باش که منظوم از تکنیک خوبت اینه که تو این 11 نفر 2 یا 3 نفر در حد نزدیک شما تکنیک دارند) ولی مسابقه همش تکنیک نیست و به غیر از اون باید اشتهای مخاطب و شوری که مخاطب میخواد رو هم در نظر بگیریم(از نظر من باتکنیکی که داری میتونی 99 درصد دوستان را راضی کنی من از این قسمت کارت دارم اشکال میگیرم ولی کار شما اونقدر عالی هست که نتیجه تا الان عادلانه باشه(من نظرم رو بدون دیدن نتیجه گفتم و در اخر این جمله را اضافه کردم. 2. alireza1990: انتخاب اهنگ بد نبود کارتون خوب بود ولی خوب اینجا مسابقست و میتونم بگم کارتون معمولی بود بازم تلاش خوبی بود هر کسی اندازه ی خودش قدم بر میداره قدم شما در سطح خودتون عالی بود. 3. white violon3:سرعت اهنگ رو خیلی اوردین پایین احساس خوبی دارین . اواز دشتی باساز هایی که بمترن (کلا اهنگ های سنتی که ردیف صبا و ...) خیلی بهتره یا شاید اگه بخوام ریسک کنم تو نظرم فک میکنم سیم لا رو یه نیم پرده بالاتر تنظیم کردین حالا چه اشتباه چه عمدی... در کل خوب بود. 4. amirviolon3: میتونم بگم عالی بود نه اینکه از بقیه بهترید یا بقیه از شما بدترن همه چی رو درست انتخاب کردین همه چی خوب بود. 5. k1ilex:اگر تکنیک شما در حد همین اهنگ است یعنی از نظر من خالقی 2 را تمام کردین در حد خودتان عالیست. احساس خوبی دارین ادامه بدید. alireza_baghi -6 :خوبه انتخاب اهنگتون خوبه ولی هنوزم کامل نیست. صلیقه ی خوبی داری ولی کاش یکم بیشتر روش کار میکردی چون احساس خوبی هم داری ولی ... Iman Imani -7 خوبه ولی برای برنده شدن کافی نیست باید یک چیز متفاوت عرضه میکردی ولی اجرات از 100 80 میگیره از من قابل قبول بود. BehzadBehnam -8 میتونم بگم عالی بود نه اینکه از بقیه بهترید یا بقیه از شما بدترن همه چی رو درست انتخاب کردین همه چی خوب بود. virtuoso -9 خوبه قسمت اول اهنگ اگر اشتباه نکنم اوین بار اقا نیما (kaki maki) از استادش گداشته بود که خوب خودت نتش رو در اوردی حالا نمیدونم اورجینال مال استاد اقا نیماست یا نه ولی خوب بود. قسمت دوم گریه لیلی نمیخوام اشکال بگیرم ولی من ویبره های(تری) شما رو کامل نمیشنیدم. ولی دمت گرم همین که نو اوری کردی و این 2 تا رو با هم تلفیق کردی افریین این خودش از نظر من یک امتیازه چون شما یک اهنگه تازه رو خلق کردی حالا دوستان میگن نه این تقلیده و ... به نظر من این خودش باعث میشه ما برای نسل بعدیمون اهنگهای جدد داشته باشیم در سنتی نه کتاب های خالقی رو. توهین نکردم به کتاب ها ولی ما هم باید قدم به جلو برداریم نه همش در یک نقطه بایستیم. violini -10 شیرین بود ولی در حد خودش mohammadrezaie -11 اگر تکنیک شما در حد همین اهنگ است در حد خودتان عالیست. احساس خوبی دارین ادامه بدید. قشنگ بود قابل قبول. احساس خوبی داشت ولی در کل کم بود با توجه به دوستان میتونستی بهتر ظاهر بشی . دوستان فک نکنم به کسی توهین کردم یا کسی رو از بالا نگاه کردم من هیچ یک از شما رو نمیشناسم فقط نظر شخصیم بود من 11 تا کار رو گوش دادم اگه چیزی گفتم که اشتباس بگید انسان جاییز ... خطاست. در ضمن من به همه رای میدم چون بر این باور شدم (بعد از شنیدن کار ها) کههمه در حد خود تلاش خود را کرده اند. بازم ببخشید زیاد حرف زدم.
    ویرایش توسط omshooter : Saturday 17 August 2013 در ساعت 12:15 PM

2. 2 کاربر برای این پست از omshooter تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)