لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رای گیری مسابقه ویولن : به یک یا چند کاری که می پسندید رای دهید

رأی دهندگان
237. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • amir78

99 41.77%
  • alireza1990

27 11.39%
  • white violin

51 21.52%
  • amirviolin3

41 17.30%
  • k1ilex

27 11.39%
  • alireza_baghi

26 10.97%
  • Iman Imani

38 16.03%
  • BehzadBehnam

38 16.03%
  • virtuoso

52 21.94%
  • violini

39 16.46%
  • mohammadrezaie

29 12.24%
  • (کارهای کلاسیک)AFRooGH

69 29.11%
  • (کارهای کلاسیک)amirviolin3

33 13.92%
  • (کارهای کلاسیک)k1ilex

26 10.97%
  • (کارهای کلاسیک)Iman Imani

37 15.61%
  • (کارهای کلاسیک)Citrizin

37 15.61%
  • (کارهای کلاسیک)mohamma_rga

71 29.96%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 137

موضوع: انتخاب بهترین های مسابقه ویولن *دعوت از همه*

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ariatayefi آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    52315
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    567
    809 بار تشکر شده در 205 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 177/4
    Given: 111/1
    میزان امتیاز
    13

Question انتخاب بهترین های مسابقه ویولن *دعوت از همه*

0 Not allowed! Not allowed!
    درود بر شما هنرمندان خوب سایت نت آهنگ...
    مهلت شرکت در مسابقه ویولن (ایرانی و کلاسیک) به اتمام رسید و حالا وقتشه که بهترین ها رو انتخاب کنید ...!!
    ابتدا کارهای دوستان رو قرار میدم و بعد از اون قوانین و توضیحات تاپیک رو ارائه میکنم تا مثل همیشه هیچ گونه خللی وارد نشه به روند مسابقه...!! منتها اول قوانین که در پایان صفحه هست رو مطالعه بفرمایید بعد در نظرسنجی شرکت کنین... ممنون

کارها به نوبت قرار گیری در تاپیک مسابقه گذاشته شده ...!!

نمونه کارهای سبک سنتی ایرانی:

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

نمونه کارهای سبک کلاسیک :

قوانین مسابقه (حتما مطالعه بفرمایید قبل از ارسال هرگونه پستی..!!)

خوبببب ...!! بذارید اول یه تشکر حسابی بکنم از دوستای خوب هنرمندم که افتخار دادن و در مسابقه شرکت کردن...!! همشون واقعا سنگ تموم گذاشتن و بدون هیچ گونه صحبت حاشیه ای منتظر موندن تا من این تاپیک رو بسازم و از همشون ممنونم ... و برای همه در تمام مراحل زندگی آرزوی موفقیت و سلامتی دارم ...

1- تمامی کاربران سایت میتونن در این نظرسنجی شرکت بکنن... فقط شرکت کننده های مسابقه این اجازه رو ندارن که به خودشون امتیاز بدن ولی میتونن به کارهای شرکت کننده های دیگه امتیاز بدن...!!

2- این یک نظرسنجی عمومیه که همه میتونن انتخاب شما رو مشاهده بکنن... (در این مورد جا داره که یه نکته ی ظریف و کوچولویی که میدونم هیچ ربطی به این مسابقه نداره رو خدمتتون عرض کنم و اون اینکه اگر پلیس سایت به یکی ازیوزرهایی که رای داده مشکوک بشه میتونه IP شو کنترل کنه و اون شرکت کننده با اطلاع قبلی (همین امروز!!) اجازه ی ادامه ی حضور در مسابقه رو نداره دیگه..!!)

3- ضمن رعایت اخلاق و شئونات... همه ی کاربرا اجازه دارن (چه شرکت کننده ها چه تماشاگرا!!) هرگونه نقدی دارن به کارها رو بنویسن ... (صحبتایی که بپذیریمشاااا... صحبتایی که بتونه به شرکت کننده ها کمکی بکنه چون هدف از مسابقمون این بوده ... ولی صحبتایی که بوی توهین بده و هرگونه بی احترامی و تحقیری توش باشه همینجا به زرس قاطع عرض میکنم که حذفففف میشه ... قپی هم نمیام...!! ههههههههههه
    پس در این تاپیک باید شاهد انتقادها و ایرادای به جا در مورد نمونه کارهای مسابقه باشیم ...

پس لطفا هر کاربری که در نظرسنجی شرکت کرد و به کاربرهای دیگه رای داد در این تاپیک برامون توضیح بده که چرا به اون کار رای داد و خیلی بیشتر لطف میکنه اگر بگه چرا به سایر کارها امتیاز نداده...!!

4- شما میتونین به صورت چندگانه به چند کاربر امتیاز بدید ...!!

5- مهلت شرکت در نظر سنجی تا
    20 شهریور هست... یعنی یک ماه...!!!

6- بعد از اعلام برنده ها جایزه ها به احتمال زیاد سل(مقدارش معلوم نیست!!) به حساب برنده ها واریز میشه...!!

7- نکته ی آخری که به ذهنم میرسه همون قانونی هست که امتیاز نهایی رو مشخص میکنه...
    پس از اتمام مهلت نظر سنجی هر کاربری امتیازاتی رو از اعضای سایت دریافت میکنه...!! بگین خوبببب...!! :) بعدش داورا هم یک نمره ای رو از 50 روی اون امتیاز میذارن و برنده ها اعلام میشن...!! (مسلما در دو سبک کلاسیک و ایرانی جداگانه برنده ها انتخاب میشن دیگه..!!)

ممکنه کاری اینجا امتیاز خیلی خوبی بگیره اما داورا خوب امتیاز ندن...!! وبالعکس...!!

نمره ی داورا هم در پایان مهلت نظر سنجی اعلام میشه ...!!

دوستان من ...
    در آخر هم میخوام درد و دلی داشته باشم با شمایی که برام خیلی عزیزید ...

من در دنیای واقعی گرفتاری های فراوانی دارم اما به عشق تک تک شما سعی کردم این مسابقه رو با نهایت سعیم برگزار کنم ... میدونم اشتباه زیاد داشتم و خواهم داشت... امیدوارم این کاستی ها رو از این بنده حقیر یپذیرید... واقعا سخته برگزار کردن مسابقه ای در کشوری که هر کاربری سلیقه و نظر محترم خودش رو داره ... میدونم خیلی جاها مجبور شدم روند رو طوری در نظر بگیرم که خلاف عقیده ی بعضی از دوستان بود ولی اینطور به نظرم اومد که برای ادامه ی فعالیت مسابقه لازمه ...!!

مسلما استرس و نگرانی هم برای پایان خوش مسابقه ... طوریکه تمام شرکت کننده ها راضی باشن و منو دعا کنن... داشتم...!! نگم خیلی دروغه...!! :)

پیشاپیش هم از داوری بد خودم عذرخواهی میکنم چون واقعا جسارته کار شما دوستان رو در ترازوی تجربه ی خودم قرار بدم ... ولی باز میگم که برای ادامه فعالیت مسابقه لازمه...!! :)

بعد از 20 شهریور با تمام مشکلاتی که برا من وجود داره چه در این جامعه مجازی چه در دنیای واقعی قرار هست که با این سایت برای همیشه خداحافظی کنم ...!! میدونم برای هیچ کسی رفتن من اهمیتی نداره ... اما حلال کردن منی که شماها رو اذیت کردم تو این مدته خیلی برام مهمه...!! پس حلالم کنید...

اگر هم قانونی اضافه بشه حتما در این تاپیک اعلام خواهم کرد...

راستی از دوست خوبم محسن(mohsen741) تشکر ویژه دارم که با ساز ابداعی خودش هدیه خیلی خوبی رو به ما داد ... همچنین از جناب خورشیدی(aftaban) مدیر محترم این بخش که دلسوزانه پیگیری میکردن و ناظم خوب انجمن ها هانی شبابی عزیزم... و همچنین مدیرای ارشد که به خوبی حمایت کردن من رو...

مخلصصصصصصص همتوووووون ...!!!
    آریا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)