لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رای گیری مسابقه ویولن : به یک یا چند کاری که می پسندید رای دهید

رأی دهندگان
237. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • amir78

99 41.77%
  • alireza1990

27 11.39%
  • white violin

51 21.52%
  • amirviolin3

41 17.30%
  • k1ilex

27 11.39%
  • alireza_baghi

26 10.97%
  • Iman Imani

38 16.03%
  • BehzadBehnam

38 16.03%
  • virtuoso

52 21.94%
  • violini

39 16.46%
  • mohammadrezaie

29 12.24%
  • (کارهای کلاسیک)AFRooGH

69 29.11%
  • (کارهای کلاسیک)amirviolin3

33 13.92%
  • (کارهای کلاسیک)k1ilex

26 10.97%
  • (کارهای کلاسیک)Iman Imani

37 15.61%
  • (کارهای کلاسیک)Citrizin

37 15.61%
  • (کارهای کلاسیک)mohamma_rga

71 29.96%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 3 از 9 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 137

موضوع: انتخاب بهترین های مسابقه ویولن *دعوت از همه*

mohammadrezaie آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    68929
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    36
    17 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام خدمت دوستان!

برای چندمین بار از آریا جان که باعث این حماسه() شدند تشکر می کنم! (بزن دست قشنگ رو )

از آقای [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] تشکر می کنم که کار ها رو دونه دونه نقد می کنند.
    آقای [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] نظر لطف شماست، بله همونطور که گفتید 15-16 سالمه(داداش کوچیکه همتون)!

این نمونه کارم توی دستگاه 4گاهه که واقعا دستگاه سختیه(از نظر من)
    می خواستم قسمت های دیگشو مثل آواز و درآمد و ... بزنم که گفتم خیلی طولانی میشه!

من تازه عضو این سایت شدم(2 ماهه) و تا حدودی اساتید سایت رو می شناسم!
    ولی: ای کاش اساتید میومدن، شرکت می کردن تا حداقل چیزی یاد بگیریم.

و به نظر من کسی که می خواد رای بده به تبلیغ طرف که نباید رای بده(مثلا فلانی تبلیغ کرده پس برم بهش رای بدم)
    هر کسی می خواد رای بده باید تمام نمونه کار ها رو گوش بده و بر اساس تکنیکی که روی کار گذاشته رای بده(دیدم که دارم میگم: مثلا یکی اومده یه آهنگ معروف رو بسیار افتضاح زده و یه نفر دیگه یه آهنگ زده که واقعا از نظر تکنیکی حرف نداره و با تمامه احساسش زده(منظور خاصی ندارم) تماشاگر یا کسی که موسیقی رو درک نمی کنه میاد به کسی که آهنگ معروف رو زده امتیاز میده)

دست همگی درد نکنه!

2. 8 کاربر برای این پست از mohammadrezaie تشکر کرده اند:

aftaban آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15063
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    536
    632 بار تشکر شده در 132 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 110/0
    Given: 294/1
    میزان امتیاز
    16

دوستان ارجمند، آقایان و خانم ها؛
    با درود و وقت به خیر،
    هم از دوستانی که در این دور از مسابقات شرکت کردند و هم عزیزانی که به دوستان شون و کارهایی که ارائه داده بودند ابراز علاقه و محبت می کنند و رأی می دهند، از جانب همه ی مسئولین و دست اندر کاران نت آهنگ تشکر می کنم.
    چند تا نکته بود که لازم دونستم در جمع دوستانه ی مان مطرح کنم.
    اول این که،باز هم صمیمانه از دوست هنرمندمان جناب آریای طایفی به خاطر رقم زدن این تاپیک با ارزش، از طرف همه ی دوستداران ویولن و همه ی نت آهنگی ها تشکر می کنم.
    پیشنهاد می کنم که یک بیوگرافی هر چند مختصر (که می تونه شامل مشخصات فردی و سابقه ی کار هنری و توضیح مختصری در مورد نمونه کار ارائه داده شده در مسابقه باشه) از دوستان هنرمندی که در این مسابقه عرضه ی هنر کرده اند، در کنار نمونه کار این عزیزان قرار داده بشه تا دوستان تازه آشنای این سایت هم باهاشون بیشتر آشنا بشن.
    دوستان نوازنده فعالیت شون در این سایت را محدود به ارائه ی همین نمونه کار مسابقه نکنند و این روند بهانه ای باشه برای این که فعال تر از گذشته به ارائه ی نمونه کارهای تازه بپردازند، کما این که همین نمونه تمرین ها و کارهای کوچک خانگی،گاهی پلّه ی ترقی ی عزیزان می شود.
    بخش ویولن نت آهنگ با همت دوستان تان،اقدام به ایجاد تاپیک های متعددی در زمینه ی
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]،

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] در شهر یا محل سکونت هنرجویان و معرفی اساتید محترم این آموزشگاه ها برای آشنایی دوستانی که در صدد پی گیری این مراکز در این سایت اند،

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] خصوصا در زمینه ی ویولن(که در ایران نوشته یا ترجمه شده اند و یا لینک دانلود اثرشان در نت موجود هست) ،

و هم چنین آموزش ویولن ایرانی (که کارهای ایجاد تاپیک و ارائه ی مطالب و دروس و آموزش آن در حال پی گیری و انجام است) کرده است. از همه ی شما دوستان هنرمند، در همه ی این زمینه ها، خصوصا آموزش ویولن کلاسیک (حتی الامکان در حد آشنایی کامل با کتاب های ل ویولن 1 و 2 برای اجرای برخی از دروسی که دوستان تازه کار و نو آموز ممکن است در مورد آن ها مشکلی داشته باشند) دعوت می کنیم که به جمع دیگر دوستان تان بپیوندید و با این عزیزان در حد توان تان تقسیم کار کنید تا این تاپیک ها کم کم مرجعی برای این سایت و همه ی دوستان تازه واردی بشوند و جوابگوی قسمتی از نیازهای علاقه مندان این بخش باشد!

با مهر و ارادت.

محمد خورشیدی.
    ویرایش توسط aftaban : Thursday 15 August 2013 در ساعت 08:19 AM
    به جان زنده دلان، سعدیا به ملک وجود/نیرزد آن که دلی را زخود بیازاری

4. 9 کاربر برای این پست از aftaban تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Majed [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام. همون طور که امیر گفت رمز موفقیت و جهش امیر فعالیتش و دعوت از دوستانش برای شنیدن کارش بوده . شما برید آمار بازدید نفر اول و دوم رو با هم مقایسه کنید. میبینید که چه قدر تفاوت هست.

البته همون طور که آریا گفت نظر داور ها فارغ از این موارد هست. ولی توجه داشته باشید که رای داور ها درصدی از ماجراست. پس اگه فکر میکنید لازمه دوستانتون رو در سایت دعوت کنید که به شما رای بدن.

برای کمک یک بنر در بالای سایت قرار گرفته شده که آمار رای دهی بالا باشه. ایشالا با تشویق شما و حمایت کاربران آمار رای این دفعه بالای 500 حداقل خواهد بود.

ارادتمند.
    سلام به آقا ماجد عزیز. دقیقا درست میفرمایید، رمز موفقیت امیر آقا دقیقا در درجه ی اول دعوت از دوستانشون برای رای دادن به کار ایشون و در درجه ی دوم نواختن زیباشون هست. (اختلاف تعداد آراء ایشون با نفر دوم اینقد زیاد هست که یه مقدار از حالت منطقی خارجه) ظاهرا ایشون خودشون به کار خودشون رای دادن (فکر می کنم به اشتباه این کارو کردن... و ندانسته بوده)
    من ترجیح میدم که همه رو برای رای گیری دعوت کنم و بگم به نمونه کارهای خوب رای بدین. نتیجه خیلی مهم نیست، مهم اینه که کاربرها به نمونه کارها رای بدن نه به افراد. (خدا رو شکر در قسمت بالای صفحات سایت این قضیه اعلان عمومی شده)

6. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط ariatayefi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ماجد و محمد جان ... صمیمانه سپاسگزارم از حضورتون ... :×:×

در ادامه و تقریبا تایید صحبت های ماجد جان عرض کنم خدمت دوستان ... امتیاز داورا کلاااا جدا از همه بحثای رفاقته... و بحث جبران اینطرف در اونطرف شوخی بود..!! هههههه داورا فقط حواسشون به داوری و انصاف هست... ولاغیر آقاجان...!! اصن یه وضی...!!

و در آخر امتیاز داورا با امتیاز کاربرا جمع میشه که ممکنه درصد ناچیزی بشه و نتونه تاثیر چندانی بذاره...!!

اما باور کنید میدونم خیلی ها از دعوت دوستانشون امتناع میکنن و راضی به همچین کاری نخواهند شد ... پس لطفا ماجدخان دوستای ما رو توی رو دربایستی قرار نده ... !! ولی چیزی خلاف قانون نیست این حرکت... هر کسی دلش خواست دعوت بکنه از دوستاش...!!

اما انوخت اینطوری رقابت اصلیه کشیده میشه سمت رقابت در رفاقت های کاذب...!! نه رقابت در اون اصله کاریه که خیلی هامون منتظرش بودیم...!!

به هر حال ... من وظیفم برگزاری بوده .. نه گفتن این صحبتا...!! تا جایی هم که بتونم عدالت پیشه میکنم برا همه...!!
    زنده باد آریا جان... دقیقا به نکته ی خوبی اشاره کردی. (این قسمت که بُلد کردم خیلی مهمه به نظر من)
    نتیجه که چندان مهم نیست ولی ای کاش دوستان فقط به نمونه کارها رای بدن (من خودم اعتراف می کنم که شاید 4-5 تا از رای هایی که به من داده شده به خاطر لطفی بوده که دوستان به من داشتن نه توانایی نوازندگی من ... شاید هم بیشتر. حتی به یکی از دوستان هم گله کردم بابت این مسئله و بهش گفتم شما که منو قبول داری حداقل نقدهامو میخوندی... (قبول که کار منو پسندیدی، یعنی اینقدر کار من از بقیه بهتر بود که فقط به من رای بدی؟ یه کم غیر منطقیه) حمل بر خودستایی نباشه... یعنی یه همچین پسر گلی هستم من )
    خیلی ممنون که نقدهامو خوندی. خیلی لطف کردی البته زیاد دقیق و علمی نبودن . یه کم طولانی هم نوشتم (تمام تلاشمو کردم که هرچی که دستگیرم میشه رو بنویسم که بار فنی و آموزشی تاپیک بره بالا)
    (با توجه به اینکه احتمالا سهم رای داورا از اعلام رای نهایی کمتر از رای کاربرها باشه میشه گفت تا حدودی نتیجه معلومه... البته من به عنوان یه شرکت کننده اینو بگم که قطعا رای داورا اهمیت ویژه ای برای من داره.
    ویرایش توسط virtuoso : Wednesday 14 August 2013 در ساعت 11:54 PM

8. 2 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28302
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    15 بار تشکر شده در 4 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Citrizin on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    Citrizin عزیز می خوام ازت قدردانی ویژه کنم که قظعه ی زیبای „موسیقی کوچک شبانگاهی” موزارت رو زدی. خیلی زیبا شروع کردی ولی خیلی زود و غیرمنتظره به اجرا خاتمه دادی. حیف شد. کاش بیشتر زده بودی. چرا انقدر کوتاه؟!
    سلام بسیار ممنونم از لطفتون، البته کاری که اجرا کردم ایرادات زیادی داره از جمله ریتم دو جمله آخر و ... ولی خدمتتون عرض کنم که من این قطعه رو از یه کتابی زدم به اسم „آهنگ های دلنشین برای ویولن” که توی اون کتاب قطعات رو تا حد ممکن ساده کرده بودن و قسمت های سخت رو که دیگه نمیشد ساده کرد حذف کرده بودن. قطعه ای هم که بنده زدم دقیقا مشابه نتی هست که توی کتاب اومده. هرچند اگه ادامش رو هم میذاشتن بعید میدونم میتونستم بزنم D: همونطور که آقای محمدرضا گفتن اصل سختیه این قطعه، از اینجا به بعدش شروع میشه.
    حالا سعی میکنم در اولین فرصت یه اسکن از این صفحه کتاب بگیرم و توی تاپیک مربوطش که دوستان زحمت کشیدن و ساختن، قرار بدم تا افراد دیگه هم اگر خواستن از این قطعه زیبا لذت ببرن.

10. 3 کاربر برای این پست از Citrizin تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.51
    تشکر از پست
    2,649
    11,663 بار تشکر شده در 2,477 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/5
    Given: 83/3
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ariatayefi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اما باور کنید میدونم خیلی ها از دعوت دوستانشون امتناع میکنن و راضی به همچین کاری نخواهند شد ... پس لطفا ماجدخان دوستای ما رو توی رو دربایستی قرار نده ... !! ولی چیزی خلاف قانون نیست این حرکت... هر کسی دلش خواست دعوت بکنه از دوستاش...!!

اما انوخت اینطوری رقابت اصلیه کشیده میشه سمت رقابت در رفاقت های کاذب...!! نه رقابت در اون اصله کاریه که خیلی هامون منتظرش بودیم...!!
    رای گیری مردمی کلش تو تبلیغات خلاصه شده عزیز جان ... دقیقا منِ نوعی فقط دوست دارم به رفیقم رای بدم چون دوسِش دارم و برام مهمه که اول بشه فارغ از بحث تخصص
    اون رای گیری داوران هست که باید توش انصاف رعایت بشه و براساس تخصص رای گیری انجام بشه و امیدوارم که حتما و 100% عادلانه باشه ...

به نظرم بهتره شما دوستان رو تو رو در بایستی قرار ندید به عنوان برگزار کننده ی این مسابقه و بذارید راحت تبلیغات بکنن و راحت باشن
    ویرایش توسط Amir : Thursday 15 August 2013 در ساعت 03:13 AM

My Direct Email : amir@noteahang.com
    .
    .
    نت آهنگ محبوب ترین سایت موسیقی در سال 91 و 92 ( آراء مردمی جشنواره وب )
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    http://www.noteahang.com/downloadfil...Mishe.mp3.aspx
    .

12. 3 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

استاد خورشیدی عزیز فرمودن که از خودمون بیوگرافی مختصری در این تاپیک قرار بدیم و در مورد قطعه ای که اجرا کردیم توضیح بدیم.

محمد احمدی هستم 24 ساله. در مجموع حدودا 3 ساله (3 سال و چند ماه) هست که ویلن میزنم و 1 ساله که با ردیف موسیقی ایرانی و قطعات ردیفی آشنا شدم. در ابتدا چند ماهی رو در خدمت استاد بابک عابدی (از شاگردان استاد حسنخانی) و پس از اون تحت تعلیم استاد فرشید فرهمند حسن زاده (یکی از بهترین شاگردان استاد ملک) قرار گرفتم و تا این لحظه در خدمت ایشون هستم و واقعا میتونم بگم در همین اندازه ی کمی که نوازندگی رو یاد گرفتن مدیون ایشون هستم. (از این دو استاد عزیز خالصانه تشکر می کنم)
    در حال حاضر مشغول نواختن قطعاتی در اصفهان (چهارمضراب ها و آوازها) از کتاب ساز تنها 2 هستم. به تازگی مشغول همکاری با یه گروه موسیقی متشکل از هنرجویان آموزشگاهمون شدم. (به طور کلی در ابتدای راه نوازندگی هستم و مشغول یاد گرفتن و تجربه کسب کردم)

قطعه ای که تقدیم کردم، „گریه ی لیلی” شاهکار زنده یاد استاد اسدالله ملک بود. (همراه با چند جمله ای در آواز دشتی که در ابتدای کار با توجه به نواخته های استاد ملک بطور بداهه زدم... البته به این چیزا نباید بداهه گفت) این قطعه در راست کوک نواخته میشه که در واقع نت شاهد „می” هست. استاد ملک از یه کوک ابداعی برای نواختن این قطعه (و قطعات آوازی در دشتی) استفاده می کردن. (ر می دو لا) ویژگی های این کوک رو باید در مبحث جداگانه ای مورد بحث و بررسی قرار داد. نت کامل قطعه به همراه آواز دشتی و بعضی از گوشه ها در کتاب دوره ردیف نوازی اسدالله ملک (گردآوری شده توسط فرشید فرهمند حسن زاده) وجود داره (سی دی این کتاب هم خود استاد فرهمند نواختن که بسیار جالب و مفیده)
    (در مورد قطعه ی گریه ی لیلی می توان بسیار نوشت ولی برای جلوگیری از اطاله ی کلام سخن کوتاه می کنم)

14. 7 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

sajadviolinist آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    45167
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    95
    54 بار تشکر شده در 23 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    Given: 5/1
    میزان امتیاز
    0

درود به همه... ایکاش استاد عزیزمون آقای amirviolin3 بیشتر توی بخش نمونه کارا فعالیت میکردن تا امثال من بیشتر بتونیم فیض ببریم... من توی نمونه کارای ایرانی به ایشون و amir78 عزیز رای دادم... البته همه عزیزند و کاراشون زیبا... و ایکاش amirviolin3 عزیز هم مثل بقیه دوستای عزیز فایلشو با پسوند MP3 ارسال میکرد تا بشه بدون دانلود کردن هم شنیدش آخه من کار بقیه رو بدون دانلود شنیدم و میخواستم از کنار کار ایشون بگذرم ولی وقتی دانلودش کردم دیدم عجیب پنجه های شیرینی دارند و واقعاً لذت بردم هم از درآمد و هم از چهار مضرابی که در شور نواختند... آقا عاااااااااااااااااااالی... وی قسمت آوازی قطعه با روح آدم بازی میکنه حس میکنی داری کارای بدیعی رو میشنوی... آقا دستخوش آقا دمت گرم... خواهشاً فعالیتت رو توی بخش نمونه کارا بیشتر کن تا من هنرجو هم بتونم فیض ببرم... کاش یه راهی داشت که اگه توی رای دادن اشتباهی بشه طرف بتونه بیاد و تصحیحش کنه... آخه من کار کلاسیک amirviolin3 رو ندیدم و فک نمیکردم کلاسیک هم گذاشته باشند... خلاصه شرمنده دیگه... و اما اون یکی امیر عزیز amir78 با اینکه یه جاهایی توی تغییر پزیسیون قطعه شون فالش میشه ولی از سبک نوازندگی و البته تکنیکش خوشم میاد... بقیه دوستان هم حتماً عزیز هستند و نوازنده های قابل... ولی خوب با اینکه اول راه نوازندگی هستم حس کردم این دوستان ارزش کارشون بیشتره... البته قطعه زرد ملیجه دوست عزیزمون بهنام هم خیلی تکنیکی و سخت بود و ایشون هم عالی نواختند... ولی توی ویولن ایرانی به سبک نوین یه خورده شیرین نوازی باید توی کار استفاده بشه تا کار از یکنواختی در بیاد... راستی قسمت نشد توی این مسابقه من باشم... قصدم بود ولی خوب وقتم نبود... خلاصه همگی دوستان منو بدلیل جسارت کردن و نظر دادنم ببخشید دیگه...
    ویرایش توسط aftaban : Friday 16 August 2013 در ساعت 07:53 AM دلیل: تکرار مطلب

16. 6 کاربر برای این پست از sajadviolinist تشکر کرده اند:

Mehrdadgh4 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    13850
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,147
    2,461 بار تشکر شده در 668 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Mehrdadgh4 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    میزان امتیاز
    16

سلام. به همه خسته نباشید میگم. ممنون از این همکاری خوب و رقابتی که انجام دادید.
    من به 3 نفر و 5 نمونه کار رای دادم. نقدها و پیشنهاد ها رو هم که دوستان ذکر کردند.
    اساس موفقيت استقامت است
    ♪♫♫♪♪♫♪

18. 3 کاربر برای این پست از Mehrdadgh4 تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13012
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    0
    77 بار تشکر شده در 34 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 12/1
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    استاد خورشیدی عزیز فرمودن که از خودمون بیوگرافی مختصری در این تاپیک قرار بدیم و در مورد قطعه ای که اجرا کردیم توضیح بدیم.

محمد احمدی هستم 24 ساله. در مجموع حدودا 3 ساله (3 سال و چند ماه) هست که ویلن میزنم و 1 ساله که با ردیف موسیقی ایرانی و قطعات ردیفی آشنا شدم. در ابتدا چند ماهی رو در خدمت استاد بابک عابدی (از شاگردان استاد حسنخانی) و پس از اون تحت تعلیم استاد فرشید فرهمند حسن زاده (یکی از بهترین شاگردان استاد ملک) قرار گرفتم و تا این لحظه در خدمت ایشون هستم و واقعا میتونم بگم در همین اندازه ی کمی که نوازندگی رو یاد گرفتن مدیون ایشون هستم. (از این دو استاد عزیز خالصانه تشکر می کنم)
    در حال حاضر مشغول نواختن قطعاتی در اصفهان (چهارمضراب ها و آوازها) از کتاب ساز تنها 2 هستم. به تازگی مشغول همکاری با یه گروه موسیقی متشکل از هنرجویان آموزشگاهمون شدم. (به طور کلی در ابتدای راه نوازندگی هستم و مشغول یاد گرفتن و تجربه کسب کردم)

قطعه ای که تقدیم کردم، „گریه ی لیلی” شاهکار زنده یاد استاد اسدالله ملک بود. (همراه با چند جمله ای در آواز دشتی که در ابتدای کار با توجه به نواخته های استاد ملک بطور بداهه زدم... البته به این چیزا نباید بداهه گفت) این قطعه در راست کوک نواخته میشه که در واقع نت شاهد „می” هست. استاد ملک از یه کوک ابداعی برای نواختن این قطعه (و قطعات آوازی در دشتی) استفاده می کردن. (ر می دو لا) ویژگی های این کوک رو باید در مبحث جداگانه ای مورد بحث و بررسی قرار داد. نت کامل قطعه به همراه آواز دشتی و بعضی از گوشه ها در کتاب دوره ردیف نوازی اسدالله ملک (گردآوری شده توسط فرشید فرهمند حسن زاده) وجود داره (سی دی این کتاب هم خود استاد فرهمند نواختن که بسیار جالب و مفیده)
    (در مورد قطعه ی گریه ی لیلی می توان بسیار نوشت ولی برای جلوگیری از اطاله ی کلام سخن کوتاه می کنم)
    گریه لیلی یعنی یکی از شاهکار های احساس مرحوم استاد اسدالله ملک
    ویرایش توسط amir78 : Thursday 15 August 2013 در ساعت 02:23 PM

20. 3 کاربر برای این پست از amir78 تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13012
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    0
    77 بار تشکر شده در 34 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 12/1
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    16

نمونه کار جدید من
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

22. کاربران زیر از amir78 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alireza_jafarian آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    42772
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    547
    1,087 بار تشکر شده در 381 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 154/1
    Given: 101/1
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

سلام به همه.
    یه سوال خیلی بزرگ برای من پیش اومده! ویولن،یه ساز غربی، بعد 11 تا نمونه کار ایرانی داریم و فقط 6 تا کلاسیک؟؟ یعنی ویولن ایرانی اینقدر محبوب شده بین بچه ها؟ قضیه چیه یکی منو روشن کنه!!!
    ------
    همه کارا رو گوش دادم. خیلی خوب بود. سطح مسابقه و سطح نوازندگی کسایی که شرکت کرده بودن بالا بود. مرسی از همشون. توی کارای ایرانی فکر میکنم رقابت اصلی بین کار amir78 و amirviolin3 هستش. پس کار این دو عزیز رو باید با هم مقایسه کرد. فکر میکنم کار amir78 توی همایون بود، به نظرم استفاده ی درستی از آرشه کشی روی جفت سیم نداشت. فالشی داشت،هرچند خیلی کم. و فکر میکنم خیلی زیادی سعی کرده بود که تکنیکش رو به رخ بکشه، درسته مسابقست، اما به نظرم حتی توی مسابقه نباید زیبایی رو فدای ارائه ی تکنیک کرد. البته مشخصه که نوازندگیش خیلی خوبه و تکنیک بالایی هم داره.
    amirviolin3 فکر کنم تنها کسی بود که من اصلا فالش نشنیدم توی کارش. کارش خیلی صحیح ، استاندارد و تمیز بود. به نظرم توانایی اینو داشته که یه قطعه ی خیلی تکنیکی تر بزنه اما ترجیح داده کار خودشو بکنه و سازشو ساده و زیبا بزنه. در مقایسه با کار amir78، اثرش ایرانی تر صدا میده و جملاتی که توی شور ارائه میده پخته تر هستن.
    به این دلایلی که گفتم، فکر میکنم کار amir78 عزیز هرچند که قابل توجه و تکنیکال هست اما کمی فریب دهندست و برای همین اینقدر رای آورده. من رایم رو به amirviolin3 عزیز میدم.
    ---------------------
    توی کارای کلاسیک هم شنیدلرز لیست افروغ روح آدمو قلقلک میده... اما بهش امتیاز نمیدم که بفهمه روح جای قلقلک دادن نیس!
    از آزادی "یواشکی" زنان

حمایت کنیم

24. 4 کاربر برای این پست از alireza_jafarian تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    83640
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    40 بار تشکر شده در 16 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    0

ممنون علیرضا جان از تعریفت مرسی
    ولی اگه امارو نگاه کنی میفهمی که این تعداد رای هم که کارم اورده کسایی بودن که گوش دادند وگرنه بقیه همه از روی دوستی وتبلیغات رای دادند این حرفه من نیست با یک گوش دادن ساده متوجه میشید
    و من در این سایت تازه واردم ودوستی ندارم

26. 5 کاربر برای این پست از amirviolin3 تشکر کرده اند:

kak_maki_new آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    16869
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    5,484
    3,749 بار تشکر شده در 876 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/3
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    15

درود به همه دوستان هنرمند
    ممنون از آریا عزیز برای این که حال هوای بخش ویولن رو برد به زمان هایی که شده بود اتاق شخصی من که بیشتر تو بخش و انجمن بودم تا با خانوادم ... بگذریم پر حرفی نمیکنم
    دوستان نظر هاشونو و انتقادات رو واضح ارائه دادند .. تشکــر

کاش میشد و فرصت داشتیم تا توی این جمع به هوای مسابقه نه بلکه هوای دوستان هنرمند هم که شده یه کار بذارم .. ولی باور کنید بشدت درگیرم . به خصوص خدمت داره کلافه میکنه و و و
    خیلی خوشحال شدم ... از همه تشکر میکنم .. خوش باشید
    مخلص همه استاد های عزیزم .. .. نیما
    شادزی

- - - Updated - - -
    درود ... خسته نباشید . کارتون رو گوش دادم .. دست و پنجه عسل بود .. مواظبشون باش . و سعی کن بیشتر پرورده کنیشون دوست من
    شاد zZz
    ویرایش توسط kak_maki_new : Friday 16 August 2013 در ساعت 11:11 PM
    آمورش ويولن (رديف نوازي)
    http://www.noteahang.com/forum/showthread.php?t=13801

28. 2 کاربر برای این پست از kak_maki_new تشکر کرده اند:

kak_maki_new آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    16869
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    5,484
    3,749 بار تشکر شده در 876 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/3
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    15

دوست عزیز کارتون خیلی زیبا بود و از تکنیک های خاصی در آرشه پرانی ایرانی برخوردار بود .. تبریک میگم

اگه میشه لطف کنید سابقه هنری خودتون + اجرای این تصویری این قطعه رو آپلود کنید تا استفاده کنیم
    ممنون
    آمورش ويولن (رديف نوازي)
    http://www.noteahang.com/forum/showthread.php?t=13801

30. 2 کاربر برای این پست از kak_maki_new تشکر کرده اند:

adrum آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    83061
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    501
    145 بار تشکر شده در 44 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 30/0
    میزان امتیاز
    11

سلام . اول از آریای عزیز ممنونم به خاطر زحمتی که میکشه و تلاشی که انجام میده تا حق بچه ها ضایع نشه بعدش بازم تشکر از همه افرادی که توی این بخش دارن فعالیت میکنن .
    خیلی سخته رای دادن . من که به سختی انتخاب کردم چون تخصصی هم ندارم تو این زمینه و نمیتونم یه انتقاد سازنده ای هم کنم . با وجود کارای قشنگی که دوستان اجرا کردن شاید چون بعضی از قطعه ها به گوش من آشناتر بود به دلم بیشتر نشست وگرنه این کاملن واضحه که همه شرکت کننده ها تلاش کردن و همشون توانایی لازم و حق برنده شدن رو دارن ، اگر رایم منصفانه نبود منو ببخشید دیگه . امیدوارم تک تک بچه های هنرمندمون توی تمام مراحل زندگی موفق و سالم باشن .

32. 2 کاربر برای این پست از adrum تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 9 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)