لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 55

موضوع: چرا اكثرا از گيتار الكتريك فراري اند؟

alireza_amirsamimi آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    604
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    311
    1,238 بار تشکر شده در 470 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    البته من که گفتم به نظر خودم. ولی یه نکته ای که اشاره کردم و بهش بی توجه بودی بهنام جان این بود که گفتم موسیقی به ذات انسان و محیط اطراف انسان بستگی داره. این که من با این صدا و سبک متال مشکل دارم کاملا به اخلاقیات و حالات روحی من بر میگرده. من از خشونت متنفرم و از هیجانات ناگهانی نه تنها لذت نمی برم بلکه بدم هم میاد و شدیدا درون گرا هستم. این حرفم رو ماجد تایید میکنه که وقتی یه کلیپ از مرلین منسون رو توی کامپیوترش دیدم چه حالی شدم وبعد از 20 ثانیه با یه حالت تنفر گفتم خاموشش کن این آشغال رو!! خوب این با توجه به روحیات من کاملا طبیعیه! بچه هایی که با من از نزدیک بودن مثل ماجد روحیات من رو میشناسن و میتونن حرفم رو تایید کنن. حالا اگه شما از موسیقی متال و سبکهای مشابه به اون خوشتون میاد باید دنبال یکی از این چند خصلت در روحتون باشید. اینکه یا خشونت زیادتر از معمول در وجودتون هست یا از هیجانات به خصوص هیجانات ناگهان لذت میبرید

2. کاربران زیر از alireza_amirsamimi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

shbaharehs آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    286
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    1,714
    1,560 بار تشکر شده در 635 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza. amirsamimi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    البته من که گفتم به نظر خودم. ولی یه نکته ای که اشاره کردم و بهش بی توجه بودی بهنام جان این بود که گفتم موسیقی به ذات انسان و محیط اطراف انسان بستگی داره. این که من با این صدا و سبک متال مشکل دارم کاملا به اخلاقیات و حالات روحی من بر میگرده. من از خشونت متنفرم و از هیجانات ناگهانی نه تنها لذت نمی برم بلکه بدم هم میاد و شدیدا درون گرا هستم. این حرفم رو ماجد تایید میکنه که وقتی یه کلیپ از مرلین منسون رو توی کامپیوترش دیدم چه حالی شدم وبعد از 20 ثانیه با یه حالت تنفر گفتم خاموشش کن این آشغال رو!! خوب این با توجه به روحیات من کاملا طبیعیه! بچه هایی که با من از نزدیک بودن مثل ماجد روحیات من رو میشناسن و میتونن حرفم رو تایید کنن. حالا اگه شما از موسیقی متال و سبکهای مشابه به اون خوشتون میاد باید دنبال یکی از این چند خصلت در روحتون باشید. اینکه یا خشونت زیادتر از معمول در وجودتون هست یا از هیجانات به خصوص هیجانات ناگهان لذت میبرید
    منم كاملا با شما موافقم. اين تاپيكم كه زدم فقط ميخواستم كه يه سري از دلايلي رو كه اورده ميشه و قانع كننده نيست و بذارم. وگرنه همش برميگرده به سليقه ي ادم.
    ممنون
    خوابیدی بدون لالایی و قصه, بگیر اسوده بخواب بی درد و غصه...

4. 2 کاربر برای این پست از shbaharehs تشکر کرده اند:

moomak آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1591
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    392
    843 بار تشکر شده در 315 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow moomak On Twitter Add moomak on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

دوستان البته به اين مطلب دقت كنين ما در ايران گيتاريست الكتريك خفن نداريم و بهترين باس زن ايران هم بابك رياحي پوره كه در دنيا اصلا مطرح نيست
    كيا الكتريك يا باس تمرين كردن؟ من خودم الكتريك ميزنم و باس هم تمرين كردم. واقعا چقدر تمرين كردين؟
    3 - 4 ساعت در روز! حداقل 1 ماه؟
    اگر تمرين كرده باشين راحت متوجه ميشين كه الكتريك سازي كه راحت مخ رو داغون ميكنه به خصوص سبك هاي گروه فاز (fuzz) مثل قطعات متال يا هارد راك يا فاز ...
    با نيم ساعت تمرين روزانه سر 20 روز ديگه از موسيقي حالت به هم مي خوره البته اين امر در افراد مختلف نسبيه و زمانش متفاوته . در ضمن بايد گفت اثر اين موضوع دائمي هم نيست و فقط كوتاه مدت تاثير داره
    باس هم كه هيچي! اتود هاش و تمرينات سولو اون اونقدر خسته كننده اس كه نگو
    مگه اين كه گروهي داشته باشي يا با ريتم هاي كيبورد تمرين كني
    تا بعد
    با احترام
    moomak
    ویرایش توسط moomak : Sunday 2 September 2007 در ساعت 12:10 PM

6. 3 کاربر برای این پست از moomak تشکر کرده اند:

behnam_Akb آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    33
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    34
    67 بار تشکر شده در 31 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

به نظر من کسی که عاشق صدای سازش باشه زمان تمرین مهم نیست حالا سازش هر چی می خواد باشه.

افرادی که بیس می زنن معمولا آدم های خاصی هستند که خیلی هم لذت می برند

8. کاربران زیر از behnam_Akb به خاطر این پست تشکر کرده اند:

moomak آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1591
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    392
    843 بار تشکر شده در 315 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow moomak On Twitter Add moomak on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

آقا بهنام
    کاملا باهات موافقم و در ادامه صحبتت باید بگم که موسیقی در ابتدا با حضور حسی در درون ایجاد میشه و پس از اون شنیدن قطعه ای دلنشین از سازی خاص انسان رو عاشق می کنه
    این طور نیست که از بدو تولد شخص مثلا عاشق ویولن یا گیتار یا ... باشه و در 12 سالگی شروع کنه!
    این عشق تا زمانی وجود داره که شخص با تمرینات متوالی و مداوم روز به روز شاهد پیشرفت بیشترش باشه و اگر کوچکترین وقفه ای در ساز زدنش به وجود بیاد و یا ببینه که دیگه نمی تونه یا کشش نداره و یا پیشرفتی در موسیقی نداره متاسفانه صدای سازش مثل صدای پتکی میشه که توی سرش می زنن
    البته شدت این امر می تونه در سازهای متفاوت دارای میزان متفاوتی هم باشه.
    با احترام

10. کاربران زیر از moomak به خاطر این پست تشکر کرده اند:

montreux آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    5274
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    550
    1,413 بار تشکر شده در 410 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط moomak [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان البته به اين مطلب دقت كنين ما در ايران گيتاريست الكتريك خفن نداريم و بهترين باس زن ايران هم بابك رياحي پوره كه در دنيا اصلا مطرح نيست
    كيا الكتريك يا باس تمرين كردن؟ من خودم الكتريك ميزنم و باس هم تمرين كردم. واقعا چقدر تمرين كردين؟
    3 - 4 ساعت در روز! حداقل 1 ماه؟
    اگر تمرين كرده باشين راحت متوجه ميشين كه الكتريك سازي كه راحت مخ رو داغون ميكنه به خصوص سبك هاي گروه فاز (fuzz) مثل قطعات متال يا هارد راك يا فاز ...
    با نيم ساعت تمرين روزانه سر 20 روز ديگه از موسيقي حالت به هم مي خوره البته اين امر در افراد مختلف نسبيه و زمانش متفاوته . در ضمن بايد گفت اثر اين موضوع دائمي هم نيست و فقط كوتاه مدت تاثير داره

moomak

در ایران گیتار الکتریک زن خفن نداریم علت داره بخاطر اینکه جوی که داره نمی پسنده همین جوری شم کسی نمی پسنده چه برسه به ...

صدای گیتار الکتریک مخ رو نمی خوره (من چند ساله کهروزی 3 الی 4 ساعت دارم میزنم ولی اصلا هم ...)

البته سلیقه ای اگر دیستورشنتون رو از تیوب امپ + یونیت افکت بگیری دیستورشنش دلنشین هم میشه
    ویرایش توسط montreux : Monday 7 April 2008 در ساعت 02:22 AM

12. 2 کاربر برای این پست از montreux تشکر کرده اند:

A.Sad آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    5211
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    398 بار تشکر شده در 144 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

کاملا موافقم. تو ایران برای اینکه بتونی صدای گیتار الکتریکو درست در بیاری کمه کم باید 5-6 میلیون پول داشته باشی (فقط برای تجهیزات گیتار چیزای دیگه جای خودش) . برای همین یا باید بچه مایه باشی یا بتونی تجهیزات صدات رو خودت بسازی. دسته ی اول که به من ثابت شده هیچی نمیشن چون اصولا کسایی که تو اتو ذغالی گیتار نزده باشن با تیوب امپم به جایی نمیرسن. دسته ی دومم که من تا حالا نه کسیو دیدم نه اسمشونو تو ایران شنیدم باشنم انقد کمن که اصلا به حساب نمیان. تو ایران برای اینکه بشه یه کارایی کرد باید یه شغل دیگه در کنار موزیک داشت. این دسته ی اخر هم تا اونجایی که من تو اشناهام دیدم بنده خداها تو پول کفشو لباسو خوردو خوراک خودشونم موندن چه برسه به این جور چیزا اکثرا هم بعد یه مدت بی خیال این کارا میشن کلا میچسبن به یه کار دیگه. فکر می کنم دلیل اینکه تو ایران گیتاریست خوب (کلا موزیسین خوب) پیدا نمیشه دلیلش همینه بشه هم خیلی کمن و بعد از یه مدت میزارن میرن خارج کشور.
    ویرایش توسط A.Sad : Thursday 8 May 2008 در ساعت 02:57 PM

14. 3 کاربر برای این پست از A.Sad تشکر کرده اند:

amir666 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    38075
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    943
    502 بار تشکر شده در 199 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    14

من قصد توهین ندارم فکر می کنم به این علت ساز گیتار الکتریکو ازش متنفررا چون یکی متانسب فرهنگ قدیمی ما نیست. و از طرفی درک سازهای مطرح و دلشنینو ندارن. هی می گن متال=شیطان پرستی و...

مهم اینه که انسان با عقلی که داره درست بدون تعصب بیجا فکر کنه که خوشش میاد یا نه نه اینکه سبب گمراه کردن همه باشه هر سبکی تو این دنیا محترمه مهم اینه که درکشو پیدا کنه(باز هم قصد بی احترامی ندارم) که خودم نمونه بارز بودم وقتی که می خواستم cd متال دوستمو بندازم دور بعد که تامل کردمو و گوش کردم بدون هیچ تعصب و اعصاب خوردی فهمیدم واقعا قشنگه.

و اصلا هر کی هر چی می خواد بگه توجه نمی کنم که تو شیطان پرستیو صدتا دری وری دیگه.
    موفق باشید

16. 2 کاربر برای این پست از amir666 تشکر کرده اند:

armageddon_st آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    29842
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    14,896
    748 بار تشکر شده در 231 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

سلام
    خوبي

بحث جالبيه ... و البته بسيار بسيار جوابهاي خوب و بد هم ارائه شد.
    البته همه ما اينجا داريم موضوع رو از دريچه 5 حس خودمون مطرح ميكنيم و آنچه كه گفته ميشه در چارچوب ادراكات محدودمون ازاين قضيه است...
    مثلا" بچه هاي اكباتان با بچه هاي ميدون خراسون ديدگاه هاي متفاوتي در خصوص نه تنها گيتار اونم الكتريك، بلكه كلا موسيقي دارند. (اينكه مثال بود!!!)
    ولي اگه بخوايم به موضوع برگرديم و بخوايم ببينيم چرا خيليها!!! از گيتار الكتريك فراري هستن چند مورد رو دلم ميخواد مطرح كنم ...
    1- قيمت بالاي تجهيزات. (چه متوسط، چه خوب، چه عالي)
    2- كم بودن تجهيزات مناسب. (حتي اگه پول داشته باشي نميتوني اوني كه ميخواي پيدا كني!!)
    3- محدود بودن عرضه كنندگان ساز.
    4- صداي خاص ساز. (بخصوص Fuzz يا Distortشده)
    5- نياز به همونوازي (با سازهاي ديگه... البته تكي هم ميشه زد ولي همنوازي ... جانم!!! يك حالي ميده!!!)
    5.5- سبك نواختن مهمه ... (مثلا كارهاي ERA رو با كارهاي RAmmstein مقايسه كنين!!!)
    6- داشتن Accessories زياد (مثل آمپ و افكت و ...) كه حمل و نقلش رو سخت ميكنه.
    7- نياز به صدا سازي و تركيب خاص تجهيزات براي گرفتن صداي مورد نظر
    8- شرايط زندگي امروز (اپارتمان نشيني) تصور كنين بچه كوچولوي همسايه خوابه و شما دارين روي يه ريف سنگين P. M. ميكنين!!! باباي اون بچه مياد جلوي چشماش ... مامان بچه هه ميگه اين صداي چيه؟ گيتار الكتريك اين پسر/دختر كوفتي همسايه كناري ... تموم شد!!! دخل گيتار توي ذهن اين بابا اومد!!!
    9- نياز به تمرين و تمرين و تمرين و بازم تمرين كه از حوصله هر كسي بر نمياد ... براي هر تكنيك كلي بايد زمان صرف كرد و بعد از اون هم بايد تكنيكها رو با هم تركيب كرد ... هي واي من!
    10- بعضي از ماها هم گيتار الكتريك رو شروع ميكنيم و فكر ميكنيم آسونه و كاري نداره و ... بعد كه تمرين زور مياره زيرش ميمونيم و بقول امروزي ها ازش زده ميشيم ... هر جا بشينيم ميگيم بدرد نخوره و ... الي آخر!!!

بحث هاي فرهنگي و اعتقادي و غيره ر هم بچه هاي عزيز گفتند و بهره برديم!!

ولي خوب نظر شخصي من اينه كه ...
    - گيتار پسر و دختر نداره ... كلا هيچ سازي پسر و دختر نداره
    - براي تمرين و موسيقي بايد عاشق بود ... انگيزه خيلي مهمه
    - كيتار سن و سال نميشناسه ... الان مثلا فكر ميكنين Steve Hariss (بيس) يا Eddy Van Halen (گيتار) چند سالشونه؟
    - موسيقي انتها نداره ... هر چقدر بري بازم اول راهي ...
    - گيتار الكتريك با صداش آدم رو جادو ميكنه ... خيليا ميترسن كه اسير دستش بشن و ازش فراري اند.
    - ما كه اسيرش شديم ... شمارو نميدونم!

يه شعر ايراني هم بگم كه بچه هاي سنتي باز حتما باعاش حال ها بردن:

سلسله موي دوست حلقه دام بلاست
    هر كه در اين حلقه نيست فارغ از اين ماجراست

شادباشي
    فعلا
    I know a mouse, and he hasn't got a house.
    I don't know why I call him Gerald.
    He's getting rather old, but he's a good mouse.

از همون روز اول به سازت عشق بورز ...
    اگه سازت بفهمه که عاشقشی تورو به بزرگترین نوازنده دنیا تبدیل میکنه ...

18. 3 کاربر برای این پست از armageddon_st تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    815 بار تشکر شده در 308 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من با کل سوال تاپیک مشکل دارم ... „اکثرا” اشتباهه ... کسی از گیتار الکتریک فرار نمیکنه مگه لولوه ... این چه حرفیه ... اتفاقا طرف داراش از ساز های سنتی خیلی بیشترم هستن من که هر جا می رو و میزنم خیلی هم خوششون می آد خیلی هم حال میکنن ... البته شاید یسری با این سبک های فوق خشن متال اسم این ساز رو خراب کردن این ساز ابتدا در سبک های بلوز و جز استفاده میشد و بعد ها راک ن رول و راک ... منم معمولا راک میزنم که همه دوسش دارن

20. 3 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shbaharehs [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    يه موضوعي خيلي وقت پيشا برام پيش اومده بود كه خدا رو شكر تا حدودي خودم حلش كردم! ولي اگر بشه دوست دارم نظر شما رو هم بدونم كه چرا همه از گيتار الكتريك بدشون مياد؟ مگه چشه؟ بيشتريام كسايي اين حرف رو ميزنند كه بالاي 35 سال سن دارند! (هي هي تحقيق كردم ديگه!!!)

و اينك... نظر منه باهوش(هي هي!!!) و فكر كنم اصليترين دليلي كه چرا همه از گيتار الكتريك بدشون مياد!

- اكثر كساني كه از گيتار الكتريك خوششون مياد از متال هم خوششون مياد
    - و اكثر اهنگاي متال از امريكاست كه فحش توشون زياده و راجبه مسائل شيطاني و ... ه
    - متاليا هم سبك لباس پوشيدن خودشون رو دارن (بعضياشون خيـــلي باحاله!) كه چون سياهه و سياهم معمولن رنگه غم و ... محسوب ميشه پس يعني يه رابطه اي با مرگ و ... اينا دارن

پس اگه اهنگاي „شيطاني” گوش كنن خودشونم كم كم ميشن „شيطان”!!

حالا يه سري دليل ديگه كه زياد محكم نبودن!
    - صداي گيتار الكريك عين صداي دريله!
    - گيتار الكتريك سازه بدرد نخوريه چون بدونه امپ كار نميكنه!! (ميگم دليلاش قانع كننده نيست!)
    - گيتار الكتريك سنگينه (هي هي اين ديگه واقعا...!) و كار هركسي نيست!!!
    و ...

من كه خودم يكي از طرفداراي گيتار الكتريكم و هم موسيقيه متال, ولي نه شيطان پرستم و نه هرروز سياه ميپوشم و اتفاقا از اهنگايي كه توش فحش ميده هم متنفرم!! اين از من!

حالا نظر شما چيه؟
    به نظر من شما کلا اشتباه فکر میکنی ... اون صدایی که شما میگی صدای گیتار نیست صدای افکته. یه فندر استرت کلین بزن ببین چقدر صداش شفاف و شیرینه ... منم چند سال پیش متال زیاد گوش میدادم ولی گیتار الکتریک مال متال نیست... همون جور که تو پاسخ قبلی گفتم ابتدا باهاش جز و بلوز میزدن هنوزم میزنن و میزنم ...
    یه چی بگم ناراحت نشید همین شما متال باز ها اسم گیتار الکتریک رو خراب کردید وگرنه مگه کویین - بیتلز - لد زپلین - د هو - پینک فلوید - د کلش - ریمونز - دیپ پرپل - تین لیزی ووووووو گیتار اکتریک نمی زدند آیا خشن بودن ؟ آیا مردم گریز بودن؟ آیا منفور بودن؟ آیا بهترین آهنگ های راک رو اونا ننوشتن؟ جیمی پیج؟ ریچی بلکی؟ جان لنون؟

22. 3 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    41433
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    120
    62 بار تشکر شده در 24 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پانک راست میگه. ما خودمون گیتار الکتریک رو خراب کردیم. میریم دوتا آهنگ متال گوش میکنیم و میایم کاورشون میکنیم. اونم با یه گیتار. که اکثرا صدای دلخراشی تولید میشه. چون تکنوازی متال خیلی بده. به نظر من اگه ما آهنگای راک بزنیم مثله استیو وای یا جو ساتریانی یا مالمستین. اون وقت میبینین که چقدر طرفدار پیدا میکنه این ساز.

24. 3 کاربر برای این پست از metalica_boy تشکر کرده اند:

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    402 بار تشکر شده در 134 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

عزیز هر کی از کیلر ریف های دث متالی بدش میاد یا از صدای هارش و گرول وکال خوشش نمیاد میتونه این تیپ میوزیک گوش نکنن مگه مجبورشون کردن که متال گوش بدن این تیپ سبک ها تو سراسر دنیا خیلی هم طرفدار داره خود من بخاطر کیلر ریف های جاک شلداینر عاشق گیتار الکتریک شدم نه بخاطر سولو های گیلمور و گری مور (به اینها بی احترامی نمیکنم چون از نوازنده های مورد علاقه ی من هستند)
    اما اون تاثیری که دیمو برگیر -اپث - دریم تئتر و... رو من میزارن سبک های دیگه نمیزارن

بعدشم مگه بخاطر خوش آمد دیگران گیتار میزنیم گور بابای بقیه میخوام اصلا کارهام رو هم گوش نکنن

26. 2 کاربر برای این پست از octavarium تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    41433
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    120
    62 بار تشکر شده در 24 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

آهنگ اگه با احساس ساخته بشه اونوقت مردم خودبخود بهش علاقه مند میشن. سبک و سازش هم مطرح نیست.

28. 3 کاربر برای این پست از metalica_boy تشکر کرده اند:

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    402 بار تشکر شده در 134 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

احساس این نیست که همه ی سولو ها گیلموری باشه احساس افراد در شرایط مختلف فرق میکنه سلیقه و حس و روحیه ی من هم آهنگهایی مثل میزانثروپ و این تیپ کار جور در میاد
    تاثیری که اپث روی من میزاره و باعث تخریب من میشه رو داخل کارهای هیچج بندی ندیدم
    شاید اپث روی یه فرد دیگه اصلا تاثیر نزاره و پینک فلوید داغونش کنه

30. کاربران زیر از octavarium به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط octavarium [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    عزیز هر کی از کیلر ریف های دث متالی بدش میاد یا از صدای هارش و گرول وکال خوشش نمیاد میتونه این تیپ میوزیک گوش نکنن مگه مجبورشون کردن که متال گوش بدن این تیپ سبک ها تو سراسر دنیا خیلی هم طرفدار داره خود من بخاطر کیلر ریف های جاک شلداینر عاشق گیتار الکتریک شدم نه بخاطر سولو های گیلمور و گری مور (به اینها بی احترامی نمیکنم چون از نوازنده های مورد علاقه ی من هستند)
    اما اون تاثیری که دیمو برگیر -اپث - دریم تئتر و... رو من میزارن سبک های دیگه نمیزارن

بعدشم مگه بخاطر خوش آمد دیگران گیتار میزنیم گور بابای بقیه میخوام اصلا کارهام رو هم گوش نکنن
    آقا مراعات کن چون چند تا آهنگ ظاهرا خشن و جلف گوش میدی فک میکنی چیه حالا اگه به خفن بازی باشه پانک ها از همه خوف ترن ولی قرار نیست با موزیک یا گیتار الکتریکمون حدااکثر خوشونت رو نشون بدیم برای ما راک باز ها مهم که همه به این موزیک گوش کنن چون هیچ ربطی به متال امروزی نداره کسی که دیو گیلمور روش تاثیر نمیزاره اصلا راکر نیست راحت بگم ...

32. کاربران زیر از Punk به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)