لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 14 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 214

موضوع: مشاوره و راهنمایی خرید انواع فلوت

billy_the_kid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1871
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    207
    717 بار تشکر شده در 179 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض راهنمایی برای خرید فلوت کلیددار

0 Not allowed! Not allowed!
    در این تاپیک راهنمایی در مورد خرید مدلهای مختلف فلوت کلید دار ارائه می شه و دوستان می تونن تجربیات خودشون رو در مورد خرید ساز و همینطور سازی که الان دارن یا قبلا داشتن به بقیه عزیزان انتقال بدن.
    ویرایش توسط billy_the_kid : Saturday 11 October 2008 در ساعت 09:34 PM
    We need to sit in our healing circles and lovingly listen and learn from each other. We are each other's teachers

2. 6 کاربر برای این پست از billy_the_kid تشکر کرده اند:

3. # ADS

billy_the_kid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1871
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خب برای شروع بحث یه راهنمایی کلی برای خرید ساز داده می شه:
    در خصوص فلوت باید خدمتتون عرض کنم که برندهای Yamah, Jupiter, Gemeinhart, Trevor James, برندهای معروفی هستن که برای مبتدیها و نوازنه های نیمه حرفه ای و حتی حرفه ای که نمی خان زیاد برای خرید ساز هزینه کنن مناسبن (حداکثر قیمت این برندها حدود 7000 دلاره). البته Yamah و Jupiter ریمارک چینی هم دارن که اصلا ارزش خریدن ندارن. علاوه بر اینها، Muramatsu و Miyazawa از بهترین فلوتهای دنیا هستن که 100% دست سازن و البته قیمتهای خیلی بالایی دارن و ارزونترینشون حدودا 3000 دلاره و به 50-60 هزار دلار (در نوع تمام طلای 24 عیار با Headjoint سفارشی ساخته شده) هم می رسه. البته افرادی هم که از این فلوتها استفاده می کنن خیلی حرفه ای هستن و بسیار کم.

در کل خرید فلوت یکی از بحث برانگیزترین مسائل این ساز هست، به دلیل تنوع در نوع مکانیزم و شکل ظاهری و از همه مهمتر تنوع در Headjoint و Lip plate (جایی که لب روی اون قرار می گیره) . البته این مسائل در فلوتهای تولید انبوه و برندهای متفرقه مطره نیستن. چون سازنده های این نوع سازها فقط به دنبال سود کردن از فروش فله ای هستن، نه کیفیت.

به عنوان راهنمایی کلی موقع خرید حتما به این نکات توجه کنین:

1- از جایی خرید کنید که بتونین در اونجا حداقل 5-6 ساز مختلف رو تست کنین و اکیدا از خرید از مغازه ای که فقط 1 یا 2 مدل تو رینج قیمتی شما داره پرهیز کنید، به چند دلیل از جمله: Headjoint فلوت و شکل برش Lipplate تاثیر خیلی زیادی داره در صدای ساز و مدت زمان پاسخ گویی فلوت از لحظه برخورد ستون هوای خروجی از لبها به لبه بالایی Lipplate. از همه مهمتر Tonguing های مختلف و Articulation خوب و قابل قبول روی بعضی Headjoint ها اصلا امکان نداره. به علاوه قطر فلز Headjoint، قطر سوراخ انتهایی اون، شکل و قطرهای سوراخ Lipplate و جنس فلز اون هم در صدای ساز تاثیر داره. پس اگه بتونین چند تا ساز رو با هم تست کنین می تونین با در نظر گرفتن این فاکتورها انتخاب بهتری داشته باشین (بالاخره می خاین هزینه کنین دیگه.)
    2- در موقع خرید اصلا عجله نکنین و اگه یه موقع دیدین که فروشنده برای فروختن به شما عجله داره 100% مصمئن باشین که می خاد جنس نامرغوب بهتون بده.
    3- حتما Tonguing & Articulation رو در هر 3 اکتاو تست کنین. به علاوه زمان پاسخ گویی ساز رو با زدن یک نت به صورت پشت سر هم در هر 3 اکتاو تست کنین. بهترین نت برای این کار نتهای D & C هستن. در یک ساز خوب به هیچ وجه نباید یه نت ثابت از اکتاوی به اکتاو دیگه خراب بشه (حتی برای 1 میلی ثانیه).
    4- قطعات مورد علاقتونو اجرا کنین و ببینین که صدای ساز چطوره
    5- اگه می خاین سازی با B Foot بخرین حتما به این نکته توجه کنین که این قطعه باعث سنگینتر شدن فلوت می شه و در اجراهای طولانی واقعا آدمو خسته می کنه. به علاوه نت B1 خیلی به ندرت استفاده می شه و تنها مزیتش کمک در به صدا در اومدن نت C3 هستش که بازهم این نت به فراوونی نتهای دیگه ازش در قطعات استفاده نمی شه.
    6- اگر با Fingering مشکل دارین به هیچ وجه فلوت Open Hole (مدلهایی که کلیدهاش سوراخ دارن) نخرین. چون اگه این سوراخها حتی اپسیلونی پوشانده نشن صدای نتها خراب می شه.
    7- اگه انگشت کوچیک دست چپتون خیلی بلند نیست، حتما فلوتی با کلید آفست G# بگیرین.
    8- اگه C#Trill براتون مهمه، مدلی رو بگیرین که این کلید رو داشته باشه.
    9- دقت کنین که کلیدهای ساز در حالت خلاصی باز، از سوراخها زیاد فاصله نداشته باشن.
    10- اگه قصد دارین سازی بخرین که یه عمر واستون کار کنه حتما فلوتی بخرین که کل بدنه ش، فنرهاش و داخل اون روکش نقره با خلوص حداقل 96% ((Sterling Silver باشه.
    11- اگه از ساز فعلی تون رازی هستین و مکانیزم کاریش هنوز سالمه و فکر می کنین تا چند سال دیگه هم کار می کنه، بهترین کار از نظر اقتصادی اینه که فقط Headjoint فلوت رو عوض کنین. مثلا با پرداخت 400-500 دلار می تونین بهترین Headjoint دست ساز تمام نقره رو بخرین. اگه بتونین 200-300 دلار بیشتر هزینه کنین می تونین Headjointی بخرین که Lipplateش از طلا ساخته شده و تازه اونوقته که تفاوت صدای حاصل از Lipplate طلا و نقره رو درک می کنین. من خودم به تازگی برای Jupiter ام یه Headjoint دست ساز Muramatsu گرفتم که Lipplate ش طلای 12 عیاره و صدای خیلی خیلی عالی ای داره.

البته در ایران و تهران فقط 1 فروشگاه هست که ظاهرا فروشنده های منصفی داره، ولی متاسفانه به هیچ وجه سازهاشون تنوع نداره و مجبورین همونی رو بخرین که بهتون می گن (منظورم توی یه رینج قیمت خاصه، مثلا خودم دیدم که یه مشتری گفت می خام 600 هزار تومن هزینه کنم، فروشنده هم بهش گفت Yasmaha مدل فلان رو ببر!!! در صورتیکه با این پول می شه برندهای خوب دیگه ای رو هم خرید). پیشنهاد شخصیم اینه که اگه امکان سفر به یکی از کشورهای انگلیس، فرانسه، آلمان، ایتالیا، کره یا ژاپن رو دارین، به این کشورها برید تا بتونید در یک فروشگاه از بین دهها مدل مختلف، فلوت مورد نظرتون رو انتخاب کنین. به نظرم برای کسی که می خاد حداقل 1 میلیون تومن پول ساز بده چنین سفری به هزینه و و قتش می ارزه.

نکته خیلی مهم برای نوازنده های مبتدی:

قبل از خرید حتما با استادتون مشورت کنین و اگه تونستین با یه نفر وارد برای خرید برید. اگه نشد، حتما از فروشنده مهلت تست بگیرید و به شرط تایید استاد خرید کنین. معمولا این مدلها برای مبتدیها پیشنهاد می شن:
    Yamaha سری YFL 200 شامل مدلهای 221، 261 و 281.

Jupiter سری های 500 و 600. اینها از بهترین فلوتها برای مبتدیها هستن.

کسانیکه می خان برای اولین بار فلوت بخرن باید توجه کنن که در آوردن صدای نتهای سازهای حرفه ای محاله! پس حتما مدلهای مبتدی که بهشون Student Flute می گن رو انتخاب کنن (همونهایی که در بالا گفته شد) تا بتونن سریعتر ور احتتر صدای ساز رو در بیارن. البته این کار بعضی وقتها حتی با داشتن ساز مبتدی، زمان می بره. به علاوه مدلهایی که برای مبتدیها پیشنهاد شدن از نضر اقتصادی هم به صرف هستن، چون اگه فردا خاستین خدایی نکرده فلوت رو بزارین کنار، ظرر زیادی نکردین. وگرنه مدلهای مبتدی دیگه ای هم در برندهای دیگه هست که از 1500 دلار به بالا قیمت دارن.
    ویرایش توسط billy_the_kid : Saturday 11 October 2008 در ساعت 06:05 PM
    We need to sit in our healing circles and lovingly listen and learn from each other. We are each other's teachers

5. 13 کاربر برای این پست از billy_the_kid تشکر کرده اند:

billy_the_kid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1871
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

اما تجربیات خودم در خصوص انتخاب ساز:

بنده خودم دو تا فلوت دارم، یکی Jupiter مدل 1211 RBS و یکی Yamaha مدلYFL-481H . هر دوشون فلوتهای خوبی هستن، ولی از Yamaha بیشتر برای تمرین استفاده می کنم واز Jupiter هم برای اجرا . البته اولین سازم Yamahaمدل YFL 241 بود که حدود 6 ماه ازش استفاده کردم که اگه بیشتر از این مدت ازش استفاده می کردم مطمئنا فلوت رو همون موقع کنار می زاشتم، چون در اکتاو 3 خیلی با 241 خیلی مشکل داشتم و فکر می کردم که دیگه نمی تونم پیشرفت کنم تا اینکه یه روز اتفاقی ساز یکی از دوستامو برداشتم (Jupiter 511S) و تست کردم و با کمال تعجب دیدم که ساز یعنی چی! البته اینو بگم که Jupiter 511S و Yamah YFL-241 از نظر فنی و Specification عین هم هستن، ولی Headjoint (سری)Jupiterخیلی بهتره و دلیل اینکه در اکتاو 3 با Yamaha مشکل داشتم هم همین بود. بعد از اون دومین سازم شد Jupiter 511S و تا قبل از اینکه زنگ بزنه و داغون بشه ازش استفاده می کردم و کلا ساز عالی ای بود.
    اگه قرار باشه دوباره ساز بخرم انتخابم با توجه به پولم اینها می شه:

1- دوباره Jupiter 1211RBS
    2- Yamaha YFL 574H که Headjoint ش خیلی عالیه.
    3- Kurt Gemeinhardt MillenniumStandard
    4- Muramatsu EXModel

7. 9 کاربر برای این پست از billy_the_kid تشکر کرده اند:

billy_the_kid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1871
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض حدود قیمت سازهای مبتدی و نیمه حرفه ای اولیه

در ایران می شه مدلهای مبتدی و نیمه حرفه ای فلوت رو حدودا با این قیمتها خرید:

Yamaha سری 200 از حدود 500 هزار تومن تا 600 هزرا تومن.

Jupiter سریهای 500 و 600 از 500-550 هزار تا 900 هزار تومن.

سایر برنهای متفرقه چینی: از 120 تا 200 هزار تومن. (البته اگه واقعا کسی مشکل مالی نداشته باشه، خیلی بهتره که دنبال این برندها نره، چون در نهایت فقط باعث سرخوردگی و دلزدگی شما میشه). اگر کسی بهتون OK داد که این برندهای چینی هم خوبن، 100% مطمئن باشین که طرف دنبال چیز دیگه ای به جز آموزش فلوت به شماست! (چون پیشرفت شما خیلی کند می شه و دیرتر نیازتون به استاد کم می شه!)

9. 7 کاربر برای این پست از billy_the_kid تشکر کرده اند:

billy_the_kid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1871
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض حساسیت پوستی به فلزات

افرادی که به فلزاتی مثل نیکل و سایر فلزات آلیاژی حساسیت دارن، حتما توجه کنن:

فلوتی بخرید که سری اون (Headjoint) لااقل از جنس روکش نقره باشه. یا لا اقل یه ساز معمولی بگیرین و بعد سری اونو با یه سری (Headjoint) روکش شده با نقره عوض کنین.
    ویرایش توسط billy_the_kid : Saturday 11 October 2008 در ساعت 06:53 PM

11. 6 کاربر برای این پست از billy_the_kid تشکر کرده اند:

samir65 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9641
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    226
    187 بار تشکر شده در 80 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 4/0
    میزان امتیاز
    16

سلام
    تشکر از توضیحاتتون
    من مدتی تصمیم گرفتم که فلوتمو عوض کنم چون فقط 1 بار فلوت خریدم و اگه علاقه زیادی به فلوت نداشتم حتما میبایست 100 ها بار این سازو کنار میزاشتم.
    من اسم سازمو گذاشتم آدم ضایع کن.
    آدم میترسه در حین اجرا باهاش اکتاو عوض کنه. c# وcو D# پایینیشم که قوربونش برم یکم ساز خیس بشه صداش اصلا در نمیاد.
    داشتم یکی از کارهای آقای sir james رو میدیدم با خودم گفتم آگه ساز من دست ایشون بود حتما نمتونستند کاری به این زیبایی داشته باشند.
    دوست دارم یه فلوتی بخرم که تا چند وقت دیگه که بهتر از حالا شدم(آدم به هرحال هر روز در حال پیشرفته دیگه)
    نگم که بیخود اینو خریدم کاش فلان مدلو گرفته بودم.
    مدل jupiter1211RBS شما خیلی ازش دارین تعریف میکنید مثل اینکه خیلی ازش راضی هستید
    کنجکاو شدم امتحانش کنم
    استاد میثم قیمت این مدل در چه حدیه؟

13. 4 کاربر برای این پست از samir65 تشکر کرده اند:

billy_the_kid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1871
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سمیر جان سلام

تلاش و پشتکار شما واقعا قابل تحسینه،اصولا فلوتیستهایی که تو این ساز به جایی می رسن انسانهای پر تلاش، مثبت و امیدواری هستن (مثل شما) و بنده فراوون افرادی رو دیدم که حتی بعد از چند سال کار کردن آخرش ناامید فلوت گزاشتن کنار.

آقا یه سوال، مگه شما سازتو کج نمیگیری که آب ازش بریزه بیرون و خیس نشه؟!

15. 4 کاربر برای این پست از billy_the_kid تشکر کرده اند:

billy_the_kid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1871
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مشخصات فنی فلوت Jupiter 1211 RBS:

کلیدها: سوراخ دار (مدل فرانسوی) – کلید G از نوع Inline (با کلیدهای A, B و C در یه خط قرار داره).

B Foot

Gizmo Key: (کلیدی که روی B Foot هستش که برای اجرای نت C4 با گرفتنش سوراخ B رو می بنده ولی سوراخهای C و... رو باز نگه می داره تا نت C4 به بهترین شکل نواخته شه)

Headjoint (سری): از نقره با عیار 96 (Sterling Silver) برای جلوگیری از زنگ زدن سری و پیشگیری از ایجاد حساسیت پوستی.
    جنس Riser (محل اتصال Lipplate به بدنه Headjoint): طلای 14 عیار برای دادن رنگ خاص به صدا.

جنس بدنه، کلیدها، داخل بدنه و فنرها: روکش نقره

من اینو کانادا 2500 دلار خریدم.

در مورد سازهای معمولی غیر حرفه ای یه موزو جالب بگم:

وقتی فلوت Yamaha241 داشتم و از اینکه تو زدن مشکل داشتم و مدتی بود که پیشرفت نداشتم و از سازم شاکی بودم، استاد عزیزم Sir James برای اینکه بهم ثابت کنه مشکل از منه نه از ساز، سازمو برای چند دقیقه گرفت و چنان اجرای به یاد موندنی از آهنگ زیبای Danny Boy انجام دادن که من و کسانی که در کلاس بودن باورم نمی شد این صدا از ساز من در میومد. البته ایشون بعدا خودشون گفتن که سازم برای پیشرفت سریع خوب نیست و اینکه بهتره وقتیو که می خام روی اون ساز بزارم اگه رو یه ساز بهتر بزارم پیشرفتی زودتر خاهم داشت. در کل اگه سازی که صداش در هر 3 اکتاو در میاد و از نضر فنیم سالم و بدون مشکل باشه، هر نوازنده حرفه ای می تونه با اون ساز اجرای خوبی داشته باشه، اگرچه با زحمت زیاد (چیزی که به نضرم تو سازای دیگه درست نیست). (الان با کمال تعجب خودم با ساز Yamaha241 دیگه مشکل ندارم، ولی باید خیلی دقت کنم که موقع زدن نتها فالش نشن.)

برای اثبات این حقیقت که مدل و کیفیت ساز نقش دوم رو بعد از خود نوازنده و تسلت او در نوازندگی نداره، حتما این ویدئو رو ببینین که Sir James از بین حدود 60 فلوت کلیدداری که دارن، 16 از ساده ترین اونهارو برای اجرای یه قطعه انتخاب می کنه و پشت سر هم قطعات رو با هر 16 فلوت اجرا می کنه. تنها فرقی که ممکنه بین صداهای این 16 فلوت به نضر بیاد، به خاطر جنس و درصد آلیاژهای مختلف در Headjoint و بدنه فلوته نه خود فلوت از نضر ساختار مکانیکی (البته متمئنم که اگه من به جای ایشون بودم صدای هیچ کدوم از اون سازها رو نمی تونستم در بیارم!)

">[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط billy_the_kid : Sunday 12 October 2008 در ساعت 06:56 PM

17. 6 کاربر برای این پست از billy_the_kid تشکر کرده اند:

samir65 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9641
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    226
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام میثم
    نه من سازمو مستقیم میگیرم 90(درجه با خودم) سرمو رو به بالا میگیرم چون تنفسم بهتر باشه
    همیشه ایستاده ساز میزنم (یکم تپلم نمتونم نشسته بزنم)
    مگه اشکالی اجاد میشه؟

19. 4 کاربر برای این پست از samir65 تشکر کرده اند:

billy_the_kid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1871
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط samir65 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام میثم
    نه من سازمو مستقیم میگیرم 90(درجه با خودم) سرمو رو به بالا میگیرم چون تنفسم بهتر باشه
    همیشه ایستاده ساز میزنم (یکم تپلم نمتونم نشسته بزنم)
    مگه اشکالی اجاد میشه؟

سمیر جان سلام

برای اطلاع از روش صحیح در دست گرفتن ساز لطفا به این تاپیک نگاه کنید:

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

21. 3 کاربر برای این پست از billy_the_kid تشکر کرده اند:

hoori آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8871
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    90
    88 بار تشکر شده در 28 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام بر همه عزیزان فلوت نواز،
    من هم قصد دارم با اجازه اساتید از تجربه خود بگویم.
    بنده چند ماه پیش از روی علاقه بسیار شدیدی که سالها به این ساز و صدای رویایی آن داشتم، بالاخره بنا به توصیه استاد اولم یک فلوت یوکوهاما چینی به قیمت 180000 تومان خریدم. به نظرم در آن روزها ساز ایده آلی می آمد، چون استاد سابق آنرا تایید کرده بود. ولی با کمال تاسف در مدت چند ماه پیشرفتی بسیار جزئی داشتم و در نهایت کلا نا امید شده و ساز را کنار گزاشتم. البته بنده از کودکی ساز اولم ویولن بود و تا حدودی پیشرفتهایی هم داشته ام. ولی به هیچ وجه تصور نمی کردم که فلوت کلیددار تا این حد مشکل باشد. در آن زمان خوشبختانه با نت آهنگ آشنا شده بودم و دورادور پیگیر مباحث بخش فلوت بودم و افتخار آشنایی با آقا میثم را پیدا کردم و پس از طرح مشکلات خود با ایشان، بر من منت نهاده و با حوصله تمام من را از راهنماییهای ارزشمند خود بهره مند کردند.
    در نهایت یک سری ژوپیتر مدل 511 به صورت جداگانه خریداری کرده و با نصب آن بر روی فلوت چینی خود، کیفیت ساز را تا حدی ارتقا دادم و با کمال خوشحالی دیدم که چقدر یادگیری فلوت برایم جذابتر و شیرینتر از گذشته شده است، آنهم فقط و فقط در درجه اول به خاطر آشنایی با این سایت و استاد عزیز جناب میثم و نیز سایر دوستان و پس از آن به دلیل تعویض سری غیر استاندارد و معیوب فلوت چینی که سابقا به کل امیدم را در فراگیری فلوت ناامید کرده بود.

الان هم تصمیم گرفته ام تا با راهنمایی بزرگوارانه دوستان این بخش به یادگیری ادامه داده و فعلا سر کلاس خاصی حاضر نشوم.
    ویرایش توسط hoori : Monday 13 October 2008 در ساعت 08:58 PM

23. 5 کاربر برای این پست از hoori تشکر کرده اند:

samir65 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9641
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    226
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام خانوم هوری و سایر دوستان (انگار 5 نفر بیشتر نیستیم : میثم و هوری و آرین و good girl و بنده کوچیک)
    چه خوب که حالا از سازت راضی شدی.
    راستشو بخوای من اولین باره که میشنوم که سر فلوتارو میشه با هم عوض کرد.
    یه چیز دیگه
    اگه بخوام سرفلوتمو عوض کنم (پیرو شما) از کجا میتونم اونو تهیه کنم؟
    مرسی

25. 3 کاربر برای این پست از samir65 تشکر کرده اند:

billy_the_kid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1871
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط samir65 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خانوم هوری و سایر دوستان (انگار 5 نفر بیشتر نیستیم : میثم و هوری و آرین و good girl و بنده کوچیک)
    چه خوب که حالا از سازت راضی شدی.
    راستشو بخوای من اولین باره که میشنوم که سر فلوتارو میشه با هم عوض کرد.
    یه چیز دیگه
    اگه بخوام سرفلوتمو عوض کنم (پیرو شما) از کجا میتونم اونو تهیه کنم؟
    مرسی

سلام و ممنون از Hoori و Samir عزیز.
    با اجازه Hoori خانوم، سمیر جان لطفا پیام خصوصیتونو فعال کنین تا جوابو اونجا بدم.

27. 4 کاربر برای این پست از billy_the_kid تشکر کرده اند:

billy_the_kid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1871
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مثل اینکه همه فلوتیستهای اینجا همین قدر بیشتر نیستن (ثمین و هوری خانوم، سمیر خان و بنده). اگه کس دیگه ای هم هست لطفا بیاد و این تاپیک رو ادامه بده.

29. 4 کاربر برای این پست از billy_the_kid تشکر کرده اند:

samir65 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9641
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    226
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

...
    ویرایش توسط samir65 : Sunday 2 November 2008 در ساعت 12:14 AM

31. 3 کاربر برای این پست از samir65 تشکر کرده اند:

billy_the_kid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1871
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

جناب سمیر، لطفا طبق قوانین انجمن فقط از حروف فارسی برای پست دادن استفاده کنین.

33. 4 کاربر برای این پست از billy_the_kid تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 14 1234511 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)