لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: تاپیک اعلام ماهانه ی برترین کاربران انجمن

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Hes_r آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    277
    میانگین پست در روز
    0.40
    تشکر از پست
    1,515
    3,659 بار تشکر شده در 1,294 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Hes_r on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 105/5
    Given: 6/0
    میزان امتیاز
    21

پیش فرض تاپیک اعلام ماهانه ی برترین کاربران انجمن

0 Not allowed! Not allowed!
    با سلام

امیدوارم که حال همه ی شما عزیزان خوب باشه و روز ها و ساعت های خوبی رو پشت سر بگذارید.

حتما همه ی شما اطلاع دارید که قرار بود از ماه گذشته بهترین کاربران انتخاب بشن و همونطور که قول دادیم از این به بعد کاربران برتر انجمن از نظر کمیت و کیفیت فعالیت هاشون و البته رفتار مناسب انتخاب می شن و در همین تاپیک به صورت ماهانه به شما عزیزان معرفی می شن (جهت اطلاع از جوایزی که برای نفرات برتر در نظر گرفته میشه به تاپیک مقابل رجوع کنید : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]).

اول جا داره از دوست عزیزم هانی شبابی ([ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]) ناظم انجمن ها تشکر کنم که واقعا مسئولیت اصلی انتخاب بهترین کاربران با ایشون بود و من هر چقدر از زحماتش برای انجمن ها تشکر کنم باز هم کمه و همچنین از همه ی مدیران عزیز که در انتخاب بهترین کاربرای بخششون به ما کمک کردن تشکر می کنم .

لیست بهترین کاربران انجمن ها ، مرداد 1392 :

1- کاربر mahgam

2- کاربر Razoniaz

3- کاربر m_rv_2008

من از هر سه ی این عزیزان تشکر می کنم و امیدوارم همیشه همچین فعالیت های خوب و مفیدی رو ازشون ببینیم و واقعا زحمات این عزیزان رو با هیچ کاری نمی شه جبران کرد .

همچنین کاربران زیر هم فعالیت های خوب و مفیدی در این ماه داشتند امیدواریم با افزایش فعالیت هاشون ماه های بعدی اسمشون در لیست سه نفر اول باشه .

virtuoso

mona12

sahelbanoo

yoosef_music

r_a_m_i_n

Yngwie_5

این تاپیک قفل میشه ، و از این به بعد لیست کاربران برتر در همین تاپیک به صورت ماهانه توسط هانی عزیز یا بنده به اطلاع شما می رسه .

با تشکر

موفق و پیروز باشید
    ویرایش توسط Hes_r : Monday 26 August 2013 در ساعت 12:19 AM
    Yahoo ID : Hes_r
    Facebook : Hessam Rostamian

No Pain ... No Gain
    AK8

2. 170 کاربر برای این پست از Hes_r تشکر کرده اند:

1mosafer,ab_bb22,ad538,adel2,aeseraji,aeshghi,Afro0z,aftaban,ahmadrezarad,aidinsoft,akbar3694,akyiran,alaki85,ali199,ali2not,alireza_jafarian,Almaseaby,aloti,Amc123,aminmusic,aminya,Amir,Amir Akbari,amir7472,amirjir,AmirrezaClupR10,amitis_esfand,arsalanooo,Azadfar2009,BABAKSHAYAN,bahar_13,BehzadJrm,blackover,black_jay,bsh689,chali,Chris,cmsdl,Doctorjoon,donyayebirahm,DoReMe,duduk,ehsanparty,ehsan_golshan,elahegh,endvb6,fanoos,faramarzlotfy,farimah,Favilla,Fereshteh_Baran,FMETAL,Forogh_Delavar,GhazalMusic,hamedagh,HamedSedighi,hesam007,Hex07,hjhg,Honey_Shababi,hossein690,intell,I_Walk_Alone,jacobs,joojefarary,jrzm1388,kak_maki_new,kamil72,Kazomo,kiana.violin,kiana_00,kimiamah78,lakshemi,LooliBarbatZan,m7777,maahoor,magmag0101,Mahab,mahgam,Mahla,mahlla,mahsa_d,mahsa_mv,Majed,majid5633,mary1510,mehdi1295,mehdi_ms,Mehraneh,mehrdad91020,Mehrdadgh4,meysam-lamster,miladas,missRaha,mohammad_7777,mohsen741,mona12,monasana,morteza3164,mr_ghrmz,m_b,m_rv_2008,M_T,navidyam,navid_bikas71,nazi71,nima6699,p30box,Padma,pari54,Parviz_meshkatian,Patriote,petrucci4eva,peyman_f,Piano Lover,piano4all,Piano_king,pooriaakbari1989,pooria_Ttan,Ramtin83,RaziYeH,redredstar,reza_110,rola9376,r_a_m_i_n,saeda,SaeidBaran,saeidfabregas,saeidhoseini071,saeid_ms,sahar98,sahelbanoo,Sampler,sara_f67,sarveazad,Scourge,Secretlove,setayesh_75,seyyed97,shabnam69,shahparak,shahraam,shahram_t,shervinkln,shima_kh,shoorideh,Sina_Yanni,SNR11,SOBHANTOTo3,Spiritual,taknavaz1,Taranom_212,tazvir,the_unforgiven,tirdokht,Untouchable,uranusx1,vahidskorg,valipour,vviolinn,Wieniawski,yasharshairaz,yashartanha,Yasin_santouri,Yngwie_5,you3f,za2,zerang,zzrss,_ARiO_

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)