لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: ** اعلام برگزیدگان مسابقه ویولن **

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ariatayefi آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    52315
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    567
    809 بار تشکر شده در 205 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 177/4
    Given: 111/1
    میزان امتیاز
    13

پیش فرض ** اعلام برگزیدگان مسابقه ویولن **

0 Not allowed! Not allowed!
    خیلی خوشحالم که این مسابقه در این محیط گرم و صمیمی و خودمونی..!! به همت دوستان شرکت کننده شروع شد و با کمک باقی دوستان که لطف کردن و در نظرسنجی شرکت کردن گرمتر و گرمتر شد...!!

و حالا حساس ترین لحظست و من باید بگم :

همه برنده شدید...!!! ههههههه

قرار بود که آراء کاربران رو با نمره ی داوران (بنده و دوست عزیزم mojtaba) جمع بکنیم ... که به خاطر مشکلی که برای سیستم مجتبی جان پیش اومده بود نتونست من رو همراهی بکنه و یه هفته میشه که در دسترس نیست...!! از همینجا هم به خاطر تموم زحماتی که برای بهتر برگزار شدن مسابقه کشید صمیمانه تشکر میکنم..

حالا من تنها موندم ...!!... و اگر بخوام نمره ای که از 25 برای همه کاربرا در نظر گرفتم رو با آراء کاربرا جمع بکنم یه جورایی دارم خودم رو به این بخش تحمیل میکنم...

پس من دوستانی رو که به عنوان نفرات اول در بخش کلاسیک و ایرانی رو در نظر گرفتم رو به صورت جداگونه با عنوان برگزیدگان داوری اعلام میکنم...

و همچنین اول تا سوم هر سبک به انتخاب کاربران سایت رو جداگونه اعلام میکنم ...
    آماده این؟!...

برگزیدگان مسابقه ویولن ایرانی به انتخاب کاربران:

1- amir78 (با کسب 99 رای)

2- virtuoso (با کسب 52 رای)

3-white violin (با کسب 51 رای)

و همچنین :

برگزیدگان مسابقه ویولن کلاسیک به انتخاب کاربران:

1- mohamma_rga (با کسب 71 رای)

2- AFRooGH (با کسب 69 رای)

3- مشترکا Citrizin و Iman Imani (با کسب 37 رای)

و حالا من هم به عنوان یکی از کاربرای سایت.. میخوام از هر سبک یکی از دوستان رو انتخاب بکنم ... پس با اجازه..!

در بخش ایرانی amir78 و در بخش کلاسیک AFRooGH ...

(البته من بارها کارهای دوستان رو شنیدم و نظراتم رو راجع به کارهای دوستان در فایلی یادداشت کردم و به همه ی کارها نمره ای دادم که در ا[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]میتوانید دانلود کنید!)

یه سری نکاتی هم بود در داوری که به یک سری مسائل .. مثلا فرود خوب داشتن یا مثلا با کدوم گوشه چهار مضراب اجرا کردن و این صحبت ها مد نظرم نبود ...

ولی من با اینکه بیشتر طرفدار ویولن سنتی هستم باید بگم مسابقه بین بچه های کلاسیک با کلاس تر بود...!!
    قطعاتی مثل bee ولیست شیندلر از قطعات فوق العاده ای بودن که در بخش کلاسیک شاهدش بودیم...

راستی !! اصل داستان اهدای جوایزه که داشت یادم میرفت...!! هههههههه

*برای قدردانی از تمامی عزیزانی که افتخار دادند و در مسابقه شرکت کردند .. سایت نت آهنگ هدیه ی ویژه ای در نظر گرفته و اون اینکه تمامی شرکت کنندگان به مدت یک ماه اشتراک رایگان در بخش بانک نت سایت خواهند داشت!!

**به حساب برگزیدگان هر سبک در بخش آراء کاربران سل واریز خواهد شد...!!
    به اینصورت که به حساب:

رتبه های اول هر سبک : 150,000 سل (معادل 15 هزار تومان)
    رتبه های دوم هر سبک : 100,000 سل (معادل 10 هزار تومان)
    رتبه های سوم هر سبک : 50,000 سل (معادل 5 هزار تومان)

واریز خواهد شد...!!(سل ها در حال حاضر تنها در بخش نت ها قابل استفاده هستند اما به زودی در قسمت های دیگه ای از سایت هم از قبیل فروشگاه قابل استفاده خواهند بود)

*** به حساب برگزیدگان داوری ... یعنی دوستان عزیزم amir78 و AFRooGH.. علاوه بر مقداری که بالا ذکر شد هر کدام 150,000 سل واریز خواهد شد ...

**** تغییر عنوان کاربری انجمن برگزیدگان مسابقه:

amir78 : بهترین نوازنده ی ویولن ایرانی به انتخاب کاربران و داوری

mohamma_rga: بهترین نوازنده ی ویولن کلاسیک به انتخاب کاربران

AFRooGH: بهترین نوازنده ی ویولن کلاسیک به انتخاب داوری

نکته ی دیگه ای به ذهنم نمیرسه جز اینکه خواهش کنم از همه ی هنرمندایی که دلشون میسوزه برای این موسیقی...!!
    اگر دستتون میرسه کاری بکنید تا در این محیطی که یه محیط حرفه ای و صمیمی هست... در آینده شاهد مسابقاتی با حضور بیشتر و استانداردهای بیشتری باشیم ...!!

از همه ی کاربرا میخوام که با حضورتون در اینجور مسابقات... و البته ارتباط و حمایتی متقابل با مدیران سایت... بهترین تیم های داوری و همچنین استاندارد ترین مسابقات رو برگزار کنید... تا بشه بخشی از کمبودهای دنیای واقعی رو ... اینحا دور هم جبران کرده باشیم...!!

امیدوارم از برگزاری مسابقه راضی بوده باشین و منو دعا کرده باشین...!!

دوستوووون دارممممممم هواااااااااااااارتااااااا ااا...!! ههههههههههههههههههههه

بااجازتون :×

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)