لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: تئوری موسیقی ملی ایرانی

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    endvb6 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    4243
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    629
    1,159 بار تشکر شده در 374 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 103/0
    Given: 61/2
    میزان امتیاز
    17

Lightbulb تئوری موسیقی ملی ایرانی

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام می کنم به دستان هنرمند شما دوستان عزیزم و امیدوارم همیشه خالق زیبایی باشید... خدا قوت
    خیلی وقت بود که دوست داشتم تئوری موسیقی کشورمون رو بهتر بشناسیم و بهم کمک کنیم تا در کنار حس و استعداد و تمرین در نواختن ساز، با جنبه های تئوریک و علمی چیزهایی که می نوازیم و می سازیم و یا گوش می دیم هم بیشتر آشنا بشیم. هر دفعه که قرار بود توی این انجمن ها در مورد تئوری صحبت بشه مطالب یا نصفه کاره رها می شد یا کپی - پیستی بود یا زبون سختی داشت و یا اصلن شروع نمیشد در بعضی موارد!!! اما خب مشغله های فکری زیاد و درس و روزمرگی و دسترسی نداشتن به نت و هزار بهانه بیجای دیگه اجازه نمی داد که از جایی با هم شروع کنیم. دوس داشتم که اگر شروع می کنیم حساب شده و پیگیرانه و دلسوزانه پیش بریم، بطوریکه هم مفید و آموزنده باشه و هم اگر دوستان عزیزم کمک کنن و ما تازه کارارو بی نصیب نزارن بتونیم از مجموعه قواعد و تئوری ها جزوه خوبی توی این سایت تهیه کنیم.
    از اساتید و دوستان بزرگواری چون علی آقای بدری، علیرضاخان امیرصمیمی، جناب رامین و بسیاری از بزرگوارانی که دستی در آتش دارن و من کمترین بی خبرم خواهش می کنم که هرجا اشتباهی دیدن تصحیح کنن، نقد کنن و چراغ راهی باشن واسه این حرکت عاشقانه و نوپا. قرار ما بر این خواهد بود که ابتدا آشنایی کلی و خلاصه و ساده ای با تئوری های موجود پیدا کنیم و بعد به تحلیل دستگاه ها و گوشه هاشون طبق روایت آقای طلایی از ردیف میرزاعبدالله، بپردازیم. پیشاپیش عذرخواهم اگر که به لحاظ زمانبندی ارسال مطالب در ابتدا کمی بدقولی بشه و قول میدم وقتی برنامه روی غلتک بیفته وضعمون بهتر میشه.
    به عنوان نکته آخر خواهش می کنم که در این تاپیک وقتی بحث شروع شد مطلبی ننویسید و به تاپیک دیگه ای که برای تبادل نظر و نقد و بررسی در نظر گرفته میشه مراجعه کنین. (منطقن تا قبل شروع بحث می تونین هرچیزی دوست دارید بنویسد اینجا و پیشنهاداتتون رو ارائه کنین).
    خیلی ممنونم و امیدوارم بتونیم به اهدافمون برسیم...
    یا هو
    هر سوال و مطلبی دارید در مورد این تاپیک، به لینک زیر مراجعه کنید و بحثتون رو مطرح کنید:
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط endvb6 : Saturday 15 March 2014 در ساعت 12:58 AM
    تاپیک تئوری موسیقی ملی ایرانی:
    لینک تاپیک

2. 13 کاربر برای این پست از endvb6 تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)