لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 39

موضوع: نقد اجرای قطعات / بداهه‌نوازی های دوستان

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    65189
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    95
    74 بار تشکر شده در 44 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    12

0 Not allowed! Not allowed!
    ققنوس جان قشنگ و زیبا بود به امید موفقیت روزافزون شما دوست عزیز.

2. کاربران زیر از maryamgerami به خاطر این پست تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_jafarian [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    رامین جان خیلی چاکریم... اما خیلی خیلی زیاد باهات مخالفم! آره خودت ایرادهای کارتو بهتر میفهمی. اما دید آدمای دیگه با توی نوعی فرق داره و خوبی نقد اینه که کارت از دیدهای مختلف بهش نگاه میشه و نظر داده میشه. دیدگاه هایی که تو خودت نداریشون و این باعث میشه نتونی از اون دید کار خودتو نگاه کنی. موضوع دیگه ای که گفتی این بود که توی این سایت نقد فایده نداره چون آدما چندان حرفه ای نیستن. توی نقد یه موضوعی وجود داره که اسمشو مثلا میتونم بذارم نقد جامعه، نقد عرف یا نقد عامه. به این معنی که جامعه یا افراد عامه میتونن یه منبع مفید،ساده و صادقانه برای نقد باشن. هر آدمی با هر سطح سوادی میتونه یه منتقد خوب باشه و هنرمند اگه ذوقش رو داشته باشه میتونه از همون حرفهای ساده و صادقانه ی عام بهترین بهره رو ببره توی پیشبرد کارش. چون ما برای این جامعه داریم اثر هنری میسازیم و این خود عرف و جامه هست که خیلی ساده به ما میگه توی این زمان معیارهای زیبایی شناسیش چیا هستن. که البته کاربرای این سایت کسانی هستند که دغدغه ی موسیقی دارن و مخاطب جدی موسیقی محسوب میشن حتی اگه منتقد جدی نباشن.
    درود خدمت علیرضای عزیز... با 2 خط اول نوشته ات شدیدا موافقم... کاملا درستهاما نقد جامعه؟ ببین با یک مثال بهتر شاید بتونم توضیح میدم... من از هنر نقاشی سر رشته ی زیادی ندارم... یکنفر میاد یک تابلوی بسیار گران قیمت رو میذاره جلوم و میگه نقدش کن... خب من چجوری نقدش کنم؟ اگرم قرار باشه عام نقدش کنه.. هرکی میاد : اگه عکس گل و بوته باشه میگه قشنگه... اما اگه نقاشی اکسپرسیونیت و امپرسیونیست یا غیره باشه میگه نه بابا این چیه کشیدن... خب موسیقی هم همینه... وقتی کسی درکی از چیزی که شما مینوازی نداره چرا باید نقد کنه؟من شخصا با مقوله ی هنر برای هنر خیلییییییییی بیشتر موافقم تا اینکه هنر برای مردم... من ترجیه میدم کارمو استادم نقد کنه... یا یک متخصص نقد کنه... نه مردم عامه... چون مردم عامه که فقط 6/8 رو خوب میدونن و بقیه رو بد میدونن... از اون گذشته.. همیشه همیشه هنرمند از مردم دوران خودش کمی جلوتر فکر میکنه و می اندیشه... و فکر میکنم یک اثر هنری رو باید یک هنرمند و نه صرفا فقط و فقط هنرمند بلکه هنرمندی که به مقوله ی نقد آشنا باشه انجام بده... آقا خب هرکاری رو به کاردانش بسپارید دیگه... نه اینکه پارچه فروش بیاد ماشین تعمیر کنه و ماست فروش بره لباس بدوزهفیلمساز فیلمشو میسازه... و نقد کننده نقدشو میکنه... هرکس کار خودشو میکنه... اینطوری به نظرم اصولی تر و بهتره

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط saaman [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    حرف تازه ای که نموند. ممنون علیرضا جان..
    اینجا یک جامعه مجازیه. قرار هم نبوده نقد حرفه‌ای انجام بشه. واضحه. کار ما هم نیست. اما این‌که نظر بقیه گفته بشه٬انتقاد بشه٬خودش یک پل پیشرفته. بحث اینکه یک نفر خودش بهترین منتقد کارای خودش باشه. زیاد به نظرم منطقی نیست. همیشه از یک زاویه نگاه کردن دید ثابتی به ما می‌ده. حالا ما جامون رو عوض کنیم. بیایم از بسته‌ترین زاویه‌ها به یک موضوعی نگاه کنیم٬خودش شاید یک تجربه بشه٬یه آموزش بشه. اون نگاه‌ها و زاویه‌های سطحی هم فرض کنیم٬همین خود ِ من. همین ما هایی باشیم که در اون سطح نیستیم که نقد حرفه‌ای کنیم. یا اصلاً نقد کنیم. از دید خودمون کامنت بدیم. اونقدر ها هم بد نیست. فوقش اینه که نشنیده می‌گیرن :)
    ما که خوشحال می‌شیم کاری از شما بشنویم رامین جان. بدیهی‌ست به‌لحاظ حرفه‌ای در سطح شما نیستیم-شخصاً می‌گم. پس دانش کافیش رو نداریم٬تبعاً نقد هم نمی‌کردیم! :)
    (می‌شه هم هر کس اثری از خودش گذاشت٬قید کنه تمایلی به شنیدن نقد دیگران ندارم)
    درود دوست خوبم.. سامان جان من اصلا حرفه ای نیستم و دم از حرفه ای بودن هم نزدم...
    من صحبتم اینه که... شاید یکی نوازنده ی بسیار عالی باشه اما نقاد خوبی نباشه...
    و برعکس شاید یکی نقد کننده ی بسیار عالی باشه اما نوازنده ی خوبی نباشه
    شایدم یکی 2 تاشو باهم باشه
    دید من کلا و حرفایی که زدم صرفا در مورد خودم فقط نبود... کلا حرفم این بود که نقد باید توسط کسی که متخصص اینکار باشه صورت گیره تا مثمر ثمر باشه و تاثیر بذاره... مقوله ایه که باید با دقت باهاش رفتار بشه.. حتی کلماتی هم که در نقد کردن استفاده میشه باید خیلییی حساب شده و اصولی باشه تا بتونه اون منظور خوب رو برسونه...
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

4. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alireza_jafarian آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    42772
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    547
    1,087 بار تشکر شده در 381 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 154/1
    Given: 101/1
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

ققنوس جان دمت گرم ، که کار گذاشتی. خب... با نقد هم که مشکل نداری

یه سوال در ابتدا: اون صدای پس زمینه ی بم چیه؟؟

به نظرم یه اجرای رمانتیک سطحی بود. در ادامه سعی میکنم دلیل این قضاوتم رو توضیح بدم.
    چه چیزی باعث میشه ما اجرای یه نوازنده رو پر محتوا، غنی، خلاق، پیچیده و یا چندلایه بدونیم؟
    جواب این سوال اینه: بسته به نوع موسیقی این معیارها فرق میکنه. اما توی موسیقی ایرانی فکر کنم این معیارها وجود دارند: محتوای یه بداهه نوازی به فرم اون بداهه نوازی بستگی داره. فرم توی موسیقی ایرانی در درجه اول به ردیف ربط پیدا میکنه،یعنی چگونگی استفاده از ردیف. (و یا چگونگی استفاده نکردن از ردیف). من نمیخام گیر بدم به ردیف. اما این موضوع باعث شده موسیقی ای که اجرا کردی پیچیدگی،چند لایگی و فرم نداشته باشه و خیلی سطحی به نظر بیاد.
    دلیل دیگه ای که باعث شده به نظر بیاد موسیقی ای که اجرا کردی عمق نداشته باشه اینه که توی نوازندگی هم هیچ تکنیکی رو به کار نبردی. از این همه تکنیک که یه ساز ایرانی داره فقط از ریز و شاید دراب استفاده کردی. این باعث شده اجرات شبیه سمپل های کامپیوتری بشه.
    اما همه ی خاصیت و قوت کارت توی ملودیش بود. همونطور که بچه ها هم خششون اومده، یعنی ملودی سازی خوب بوده و به دل نشسته.
    از آزادی "یواشکی" زنان

حمایت کنیم

6. 3 کاربر برای این پست از alireza_jafarian تشکر کرده اند:

ghoghnus2006 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22124
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    159
    110 بار تشکر شده در 57 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    15

ممنون از نظرت و این که وقت گذاشتی و گوش کردی!
    اولا چون این قطعه رو با گوشی ضبط کردم و کیفیت لازم رو نداشت بعد هم اتاق بغلی داشتن صحبت میکردن که اون صدا هم همراه با صداهای محیط ضبط شد!
    در مورد موضوع ردیفی بودن کار حرفتون کاملا درسته ! چون من قوانین و قواعد ردیف رو در نظر نگرفتم و فارغ از ردیف زدم!
    در مورد تکنیک هم راستش من تو نوازندگی اول سعی میکنم ملودی رو آماده و پخته کنم بعد بهش زینت بدم و توش از پاساژ های مختلف استفاده کنم و به قول شما توش تکنیک هم اضافه کنم!
    باز هم ممنون از نظرتون!
    خشک چوبی خشک مویی خشک پوست
    از کجا می آید این آوای دوست

8. کاربران زیر از ghoghnus2006 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alireza_jafarian آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    42772
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    547
    1,087 بار تشکر شده در 381 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 154/1
    Given: 101/1
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

درود خدمت علیرضای عزیز... با 2 خط اول نوشته ات شدیدا موافقم... کاملا درستهاما نقد جامعه؟ ببین با یک مثال بهتر شاید بتونم توضیح میدم... من از هنر نقاشی سر رشته ی زیادی ندارم... یکنفر میاد یک تابلوی بسیار گران قیمت رو میذاره جلوم و میگه نقدش کن... خب من چجوری نقدش کنم؟ اگرم قرار باشه عام نقدش کنه.. هرکی میاد : اگه عکس گل و بوته باشه میگه قشنگه... اما اگه نقاشی اکسپرسیونیت و امپرسیونیست یا غیره باشه میگه نه بابا این چیه کشیدن... خب موسیقی هم همینه... وقتی کسی درکی از چیزی که شما مینوازی نداره چرا باید نقد کنه؟من شخصا با مقوله ی هنر برای هنر خیلییییییییی بیشتر موافقم تا اینکه هنر برای مردم... من ترجیه میدم کارمو استادم نقد کنه... یا یک متخصص نقد کنه... نه مردم عامه... چون مردم عامه که فقط 6/8 رو خوب میدونن و بقیه رو بد میدونن... از اون گذشته.. همیشه همیشه هنرمند از مردم دوران خودش کمی جلوتر فکر میکنه و می اندیشه... و فکر میکنم یک اثر هنری رو باید یک هنرمند و نه صرفا فقط و فقط هنرمند بلکه هنرمندی که به مقوله ی نقد آشنا باشه انجام بده... آقا خب هرکاری رو به کاردانش بسپارید دیگه... نه اینکه پارچه فروش بیاد ماشین تعمیر کنه و ماست فروش بره لباس بدوزهفیلمساز فیلمشو میسازه... و نقد کننده نقدشو میکنه... هرکس کار خودشو میکنه... اینطوری به نظرم اصولی تر و بهتره
    درسته رامین هر کسی جای خودش باید باشه، منم نگفتم یه آدم معمولی بیاد منتقد یه مجله ی حرفه ای موسیقی بشه که. همون مثال تو رو ادامه میدم. مثلا یه نقاش یه تابلو میکشه میبره به یه استاد نشون میده و اون استاد از ترکیب بندی و کنتراست و مسائل حرفه ای ایراد میگیره. بعد همون نقاش میاد تابلوش رو به من نشون میده. مثلا یه تابلوی اکسپرسیونیسته. من هیچی از نقاشی نمیفهمم، فقط نظر شخصیمو به نقاشه میگم. مثلا میگم غمگینم میکنه. یا مثلا میگم رنگ زردش حال به هم زنه به نظرم رنگ زرد رو باید پاک کنی!
    هیچ دلیلی نداره اون نقاش به حرف من گوش کنه چون یه نظر عامی دادم. اما اون نقاش میتونه از همین نظرات عامی چیز یاد بگیره و استفاده کنه. مثلا میتونه بفهمه اگه خاست حال یه آدم رو به هم بزنه میتونه از این ترکیب رنگی استفاده کنه،مثلا.
    نقد و نظر در هر سطحی که باشه میتونه به درد بخور و مفید باشه.
    از آزادی "یواشکی" زنان

حمایت کنیم

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_jafarian [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درسته رامین هر کسی جای خودش باید باشه، منم نگفتم یه آدم معمولی بیاد منتقد یه مجله ی حرفه ای موسیقی بشه که. همون مثال تو رو ادامه میدم. مثلا یه نقاش یه تابلو میکشه میبره به یه استاد نشون میده و اون استاد از ترکیب بندی و کنتراست و مسائل حرفه ای ایراد میگیره. بعد همون نقاش میاد تابلوش رو به من نشون میده. مثلا یه تابلوی اکسپرسیونیسته. من هیچی از نقاشی نمیفهمم، فقط نظر شخصیمو به نقاشه میگم. مثلا میگم غمگینم میکنه. یا مثلا میگم رنگ زردش حال به هم زنه به نظرم رنگ زرد رو باید پاک کنی! هیچ دلیلی نداره اون نقاش به حرف من گوش کنه چون یه نظر عامی دادم. اما اون نقاش میتونه از همین نظرات عامی چیز یاد بگیره و استفاده کنه. مثلا میتونه بفهمه اگه خاست حال یه آدم رو به هم بزنه میتونه از این ترکیب رنگی استفاده کنه،مثلا. نقد و نظر در هر سطحی که باشه میتونه به درد بخور و مفید باشه.
    علیرضا نظر عام رو خودمون میدونیم... نیازی نیست به کس خاصی نشون بدیم... عاقا من میدونم عام 6/8 دوست داره.. اونم از نوع نقطه دار... من میدونم عام موسیقیی رو دوست داره که باهاش خاطره داشته باشه و قدیمی و از یه خواننده ی معروف باشه... اینها رو میدونیم خودمون.. نمیدونیم؟اما منِ نوعی که آهنگی میسازم که عام دوست نداره و همونو اجراش میکنم... خب انتظاری هم ندارم عام لذت ببره.. چون واسه اون نساختم... من فکر میکنم نظر عام رو میدونیم حدودا ... مثلا همه بهار دلکش یا بهار دلنشین رو دوست دارن... اما آیا همه بندباز یا حاضرباش یا شور انگیز یا بیداد یا سمفونی 3 بتهوونو دوست دارن آیا؟ نه معلومه که همه دوست ندارن
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

11. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    3,670 بار تشکر شده در 660 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 258/20
    Given: 76/14
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

به به نقد هاي پر محتوا. بازم پاييز رسيد و فصل نقد و انتقادات باز داره شروع ميشه ... آقا اگه ما هم بخوايم خودمون رو تو اين بوته نقد و انتقادات بذاريم چه طوره ؟ يعني آيا اينجا فقط براي انجمن تار و سه تاره ؟ چون ميبينم بيشتر بچه ها از تار و سه تاري ها هستن ميگم... :)
    ویرایش توسط m_rv_2008 : Thursday 10 October 2013 در ساعت 09:02 PM
    ای پادشاه ، سایه ز درویش وا مگیر
    ناچار خوشه چین بود آنجا که خرمن است

13. 3 کاربر برای این پست از m_rv_2008 تشکر کرده اند:

saaman آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    81239
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    93
    118 بار تشکر شده در 54 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 38/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط r_a_m_i_n [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

- - - Updated - - -

درود دوست خوبم.. سامان جان من اصلا حرفه ای نیستم و دم از حرفه ای بودن هم نزدم...
    من صحبتم اینه که... شاید یکی نوازنده ی بسیار عالی باشه اما نقاد خوبی نباشه...
    و برعکس شاید یکی نقد کننده ی بسیار عالی باشه اما نوازنده ی خوبی نباشه
    شایدم یکی 2 تاشو باهم باشه
    دید من کلا و حرفایی که زدم صرفا در مورد خودم فقط نبود... کلا حرفم این بود که نقد باید توسط کسی که متخصص اینکار باشه صورت گیره تا مثمر ثمر باشه و تاثیر بذاره... مقوله ایه که باید با دقت باهاش رفتار بشه.. حتی کلماتی هم که در نقد کردن استفاده میشه باید خیلییی حساب شده و اصولی باشه تا بتونه اون منظور خوب رو برسونه...

رامین جان من هم موافقم با حرفت. ولی این امکان هم هست که از نظر عامه هم یک چیز جدیدی یاد گرفت. ممکنه :)

آقا ما خواستیم یه چیزی آپلود کنیم. ولی خب. نه زینت داره. نه تکنیک و اینا... فعلاً صبر می‌کنیم شما ها بیاین وسط. :)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به به نقد هاي پر محتوا. بازم پاييز رسيد و فصل نقد و انتقادات باز داره شروع ميشه ... آقا اگه ما هم بخوايم خودمون رو تو اين بوته نقد و انتقادات بذاريم چه طوره ؟ يعني آيا اينجا فقط براي انجمن تار و سه تاره ؟ چون ميبينم بيشتر بچه ها از تار و سه تاري ها هستن ميگم... :)
    خیلی هم خوبه. استقبال می‌شه آقا
    بله.. والا مجوز تارشو هم با ارفاق دادن بهمون!

15. 3 کاربر برای این پست از saaman تشکر کرده اند:

dangsho آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    88633
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    59
    44 بار تشکر شده در 28 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    0

به به به
    میبینم این چندروز که نبودم انجمن تارنوازان به شدت فعال شده:)
    آقا سامان خداقوت:)

جناب هانی سپاس فراوان که بالاخره کوتاه آمدید. دستتون درد نکنه

امیرآقا من بارها قطعه ای ک با ویولون نواخته بودید رو گوش دادم و بسیار لذت بردم. سپاس
    این مطرب از کجاست که بر گفت نام دوست
    تا جان و جامه بذل کنم بر پیام دوست

17. کاربران زیر از dangsho به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alireza_amirsamimi آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    604
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    311
    1,238 بار تشکر شده در 470 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    میزان امتیاز
    0

یه نکته دوستان این تاپیک فقط به کارهای نوازندگی تار دوستان قراره بپردازه(که خب جواب منفی ظاهرا)
    فکر میکنم تاپیک به بخش دیگه انتقال پیدا کنه که همه سازها رو در بر بگیره (یا مثلا سنتی ها رو) بهتره

dangsho آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    88633
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

آقا ما تازنوازها خواستیم یه خلوتی کنیم با هم
    اگه گذاشتیییییییید
    خوب تو بخش نمونه کار میتونن همه کارهاشون رو قراربدن.
    ولی ما خواستیم به طور اختصاصی روی تار تمرکز کنیم.
    باور کنید بین بچه های ویولون از این بحثا نیست
    علت اینکه موسیقی سنتی ما اینقدر کند میره جلو هم همین بگومگوهاست هااااا... والا...

20. 2 کاربر برای این پست از dangsho تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    65189
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    95
    74 بار تشکر شده در 44 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    12

آقا علیرضا خان ما به زور تونستیم این دوستان تار نوازو راضی کنیم دو کلمه حرف بزنند. انقدر در قید و بند این قوانین سفت و سخت نباشید آقا. مگه غیر از اینه که قوانینو خود ما گذاشتیمش برای سهولت کار. دوستان قبلا اجازه ی اینکار رو گرفتن. مهلت بدین دوستان نظراشونو بگن خواهشا...

22. 2 کاربر برای این پست از maryamgerami تشکر کرده اند:

dangsho آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    88633
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

این هم پیش درآمدی هست از جناب فروتن تو مایه ابوعطا

البته تو پرانتز بگم (دوستان اصلا این اجرای من حتی ارزش شنیدن هم نداره چون اصلا در سطحی نیست که خودم ازش راضی باشم. پر از ایراده. ولی چون با دوستان تصمیم گرفتیم که اینجارو فعال کنیم بالاجبار اینو نسیه ازم بپذیرید)
    یه نکته مهم هم اینکه امشب پی بردم چقدر رکورد کردن کارمهمیه تو یادگیری. وقتی کارو رکورد می کنی تازه میفهمی چقدر ضعف داری. شدیدا و موکدا به همه دوستان توصیه می کنم هفته ای یکبار هم شده قطعه ای رو تمرین کنند ضبط کنند و اینجا لینک بدن. بعد یه مدت متوجه تغییر خواهید شد. اصلا هم مهم نیست چقدر بد یا خوب باشه... موفق باشید
    ویرایش توسط dangsho : Sunday 13 October 2013 در ساعت 08:48 PM

24. 4 کاربر برای این پست از dangsho تشکر کرده اند:

ghoghnus2006 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22124
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    159
    110 بار تشکر شده در 57 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    15

نمیشد تو همین سایت آپلود کنید؟ 4share سخته استفاده کردنش![ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خشک چوبی خشک مویی خشک پوست
    از کجا می آید این آوای دوست

26. کاربران زیر از ghoghnus2006 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

saaman آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    81239
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    93
    118 بار تشکر شده در 54 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 38/0
    میزان امتیاز
    11

ابوعطا.. بَ بَ
    ممنون از همتون که اثرتون رو آپ کردین. جناب فقنوس. مینا خانوم.
    دستتون درد نکنه :)

28. کاربران زیر از saaman به خاطر این پست تشکر کرده اند:

dangsho آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    88633
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

آقا سامان الوعده وفا...:)

30. کاربران زیر از dangsho به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)