تعرفه تبلیغات
آگهی های ویژه انجمن ها [ ثبت آگهی ]

لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 35 از 38 نخستنخست ... 253132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 545 به 560 از 601

موضوع: استادان خوب در مناطق مختلف (ویلن)

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    138313
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض كمك درباره استاد

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام
    دوستان كسي شماره استاد مازيار ظهيرالديني رو دارن؟ ايشون شاگرد مبتدي قبول ميكنن؟ من شرايط كاريم جوريه كه فقط ميتونم كلاس خصوصي برم... اينجا تو تاپيك هاي مختلف اسم استادهاي مختلف بنامي مثل سياوش ظهيرالديني مهران مهتدي كامكارها و همايون رحيميان و ... ديدم ولي الآن خيلياشون يا تدريس نميكنن يا با مبتدي ها كار نميكنن
    من در حال حاضر تازه دوره تئوري رو پيش يك استاد شروع كردم اما هنوز نتونستم استاد ويولنم رو انتخاب كنم ميخوام كه از ابتدا درست و علمي اين سازو ياد بگيرم ، لطفا اگه كسي رو ميشناسين كه تو كلاسيك خوب و علمي هست و قابل دسترس هست و شمارشو دارين معرفي كنين ممنون از همه🙏

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    29
    298 بار تشکر شده در 156 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 82/1
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    4

مازیار ظهیرالدینی در اموزشگاه سرایش سه شنبه ها و فکر می کنم پنجشنبه ها حضور دارند. اما اصلا توصیه نمی کنم باهاشون کار کنید. من خودم شاگردشون بودم. اینکه یک نفر نوازنده با سابقه و مطرحیه(در حد ایران) دلیل نمیشه استاد خوبی هم باشه. من در طول سال های 92_94 دقیقا 9 مرتبه استاد عوض کردم تا شخصی که مورد نظرم بود رو پیدا کردم. دقیقا میدونم چه کسانی کجاها هستند و پولی که میدید صرفا برای 30 دقیقه پر کردن وقت اموزشگاهه یا برای پیشرفت. . باز هم نظر اخر رو خودتون باید بدید و نمیخوام به به استادی بی احترامی کرده باشم. همین اقای مازیار از رکورد دارهای هنرستان پسران بوده و با کنسرتو ویولن چایکوفسکی فارغ التحصیل شده. ولی با مازیار ظهیرالدینی به جایی نمی رسید . تدریس برای ایشان کسب درامده نه پرورش نوازنده های جوان. اگر باور نمی کنید یک سر به اموزشگاه خود اقای سیاوش ظهیرالدینی در شریعتی بزنید. اونجا پنجشنبه ها شاگردانشون گروه نوازی دارند. خیلی از بچه هایی که دارند با سیاوش کار می کنند قبلا شاگرد مازیار بودند. ببینید چی می گن... اگر خواستید به من یک مسیج بزنید تا اساتیدی که تخصصشان اموزش ویولن است نه نوازندگی و از اسم و رسم و سوابق برای جذب هنرجو استفاده نمی کنند به شما معرفی کنم. موفق باشید.
    ضمنا 99% کلاسهای ویولن در تهران خصوصیه و معمولا کلاسهای گروهی در ایران نداریم. منظورتون این بود که استاد بیاد خونتون؟؟؟

3. 4 کاربر برای این پست از sigismond تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    105641
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    31
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 2/3
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان
    لطفااگر کسی از دوستان هنرمند با استاد کوشا صرافی و امین غفاری(نوازنده ی ارکستر فیلارمونیک) کار کردن درباره ی تدریس و مسائل اخلاقی نظر هاتون رو بگین اگر هم استاد خوبی رو می شناسید معرفی کنید در سبک کلاسیک .
    برقرار باشید.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    129097
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadmlv [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خدمت دوستان عزیز.
    کسی با آقای باغومیان در اصفهان کارکرده؟
    من واسه اموزش میخواستم برم پیش ایشون. اگر کسی از دوستان هست که با اخلاقیات ایشون و روش تدریسشون اشنایی داره ممنون میشم راهنماییم کنه.
    سلام
    من 1 سال و اندی با ایشون کار کردم
    باید بگم خیلی دقیق هستند و برای شروع کار خیلی دقیق با شما کار می کنند که هر نتی رو صحیح و غیرفالش کار کنید و این خیلی خوبه.
    اما از لحاظ ارتباطی من نتونستم با ایشون خوب ارتباط برقرار کنم و یه مقداری خشک بودند به نظر من. البته شاید با شاگردهای دیگرشون صمیمی تر بوده باشند ولی به نظر یه مقداری خشک هستند.

6. 2 کاربر برای این پست از ArashGM تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    140476
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام میشه آدرس آموزشگاه هایی که استاد مهیار فیروزبخت توش تدریس میکنن بفرمایید؟

__________________________________________________ ____________
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] با سئوی فوق العاده

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    142127
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلام و درود
    لطفا استاد ویولنسل در اصفهان معرفی کنید . مرسی

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    50565
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    7
    19 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    میزان امتیاز
    0

استاد جوهریان از اساتید خوب ویلون در غرب تهران هستن

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    125530
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من شش ماهی هست که ویولن(کلاسیک) رو شروع کردم...
    میخواستم استادم رو عوض کنم،ترجیحن میخوام استادم خانم باشه.
    میشه لطفن یه استاد خانم خوب بهم معرفی کنید به همراه ادرس اموزشگاه؟
    اگر در شرق تهران باشه که عالیه

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    94137
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    19
    16 بار تشکر شده در 12 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با عرض سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم هزینه کلاس ویولن در تهران چقدره و اساتیدی که فرمودید مانند آقایان کوشا صرافی ،فرهمند و شهرکی وامیر فتحی... شاگرد مبتدی که ل ویولن 2 رو تازه تموم کرده میپزیرند و هزینش چقدره کلی بخوام عرض کنم میخاستم بعد از مدت ها که ویلن رو کنارگذاشتم دوباره شروع کنم و به تهران مهاجرت کنیم اگر امکانش هست این اساتید واساتید خوبی که برای کلاسیک کار میکنند به همراه آموزشگاهشون بهم معرفی کنید یا پیام خصوصی بدید ممنون میشم هزینش هم اگر بدونید که عالی میش

یه سوال دیگه اونم اینه که من که مدت ها دور بودم ل ویلن2 رو دوباره از اول بزنم یا کتاب دیگری بهم معرفی میکنید ممنون قبل از اینکه برم کلاس
    ببخشید سوالا ی خرده زیاد شد

virtuoso آواتار ها
    مسئول بخش ویولن کلاسیک

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش ویولن کلاسیک
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    3,002
    2,990 بار تشکر شده در 1,036 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 604/4
    Given: 646/29
    میزان امتیاز
    8

سلام.
    دوست عزیزم sobhanlolo
    در مورد استاد لطفا به بنده پیام خصوصی بدین.
    اگه مدت زیادی هست که از ساز دور هستین بهتره کتاب های مقدماتی رو دوره کنید. این که از چه کتابی شروع کنید رو استادتون بعد از تستی که ازتون میگیره مشخص می کنه

virtuoso آواتار ها
    مسئول بخش ویولن کلاسیک

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش ویولن کلاسیک
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    3,002
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    8

سلام خدمت همه ی کاربران گرامی
    به دلیل مشکلات فنی که در سایت بوجود اومده بنده مدتی نتونستم به انجمن سر بزنم که بابت این قضیه عذرخواهی می کنم.
    از دوستان عزیزی که تجربه بیشتری دارند مثل کاربر گرامی sigismond و دیگر عزیزان خواهش می کنم اساتید خوب رو معرفی کنن که دوستان بتونن به این عزیزان مراجعه کنن
    همونطور که بارها عرض کردیم متاسفانه وضعیت آموزش ساز ویلن در کشور ما اصلا خوب نیست!
    توی این شرایط اساتیدی که اصولی و دلسوزانه کار می کنن واقعا ارزشمند هستن

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    4

سلام خدمت همه ی دوستان. جناب Virtuoso فرمودند در رابطه با معرفی اساتید صحبت بشه. البته من خودم چند روز پیش پستی در اینباره گذاشتم و خودم هم دائما تحقیق میکنم چون خودم هم درگیر همین مشکل هستم. اما به درخواست ایشان چشم.
    ببینید دوستان قبل از هر چیز برای اینکه موضوع بحث به انحراف کشیده نشه اجازه بدید چند نکته را خدمتتان عرض کنم.
    1) هدف من معرفی اساتید شهر (تهران) و در زمینه ی ویولن(کلاسیک) هست. گاها در خیلی از تاپیک ها میبینم (حتی انجمن ویولن کلاسیک) مثلا تاپیک راجع به استاد ویولن کلاسیک و معرفیه بعد مثلا یه نفر میپرسه:کسی تو زاهدان استاد ایرانی سراغ نداره؟! من ل ویولن 1 سوزوکی 2 و خالقی 4 رو زدم!
    ادم حتی اگه بخواد با دلسوزی کامل هم راهنمایی کنه نمیدونه به این شخص چی بگه. اخه کدوم بی وجدانی میاد دو تا متد مقدماتی رو با کتاب خالقی ترکیب میکنه میده به خرد هنرجو؟پس در نظر داشته باشید من هم ناراحتم که خیلی از شهرستانها استاد خوب ندارند و بچه ها مجبورند به تهران بیان ولی خب لابد موقعیت کاری در تهران بهتره چون خیلی از اساتید نمونه ی ما اصالتا متعلق به یکی از شهرستانها هستند. پس لطفا هی نپرسید کسی در فلان جا سراغ نداره و بگذارید بحث با یک مرکزیت پیش بره. یعنی شهر تهران.
    2) من هم اساتید و تجربه های خودم رو با هر کدام از اساتیدم توضیح میدم هم سایر اساتید رو فقط نام میبرم و انتخاب با تحقیق و کسب تجربه و مراجعه به استاد مورد نظر به عهده ی خودتون. این رو به این دلیل میگم که گاها میبینیم یک نفر هیچ شناختی از یک استاد نداره ولی فکر میکنه حتما باید راهنمایی کنه و با یک سرچ کوتاه در گوگل فورا میگه من فلانی رو به شما توصیه میکنم. شاید اون استاد به لحاظ روانشناختی اصلا مناسب اون هنرجوی مربوطه نبود. پس توصیه نکنید. معرفی کنید.
    3) دنبال اموزش علمی باشید. رزومه ی بلند بالای یک نفر دال بر مدرس خوبی بودن نیست. اموزشگاهها یا بهتر بگم بنگاههای موسیقی به این قضیه واقف اند. شما وقتی میری داخل سایت اموزشگاه در رزومه ی استاد فقط اسم یه سری استادهای دیگه اورده شده (زرنگترها میگردند دنبال اون اسامی!) و سوابق کار در ارکستر. اینکه طرف سوادش چیه و اصلا بلده درس بده جای سوال داره. با اموزشگاه مربوطه تماس بگیرید و بگید من فقط مشروط بر اینکه یک نمونه از کلاس های ایشان رو حضور داشته باشم و از نزدیک ببینم ثبت نام میکنم. تا الان خیلی هزینه کردم و به جایی نرسیدم نمیخوام اشتباه انتخاب کنم.
    4) اکثر اموزشگاهها یک مد مسخره ای دارند که ترمی شهریه میگیرند. استاد فقید هم (نه همه ی اساتید) یک راهی پیدا میکنه که در همون کلاسهای 30؛دقیقه ای بزنه تو ذوقتون تا دیگه ادامه ندید و شما میمونید و 8 جلسه شهریه دور ریخته شده.
    5) خیلی از موزیسینها هیچ علاقه ای به تدریس ندارند و اموزش در کنار نوازندگی صرفا براشون گذران زندگیه. پس دنبال مدرس باشید نه نوازنده خوب(مدرس و نوازنده به مفهوم حرفه ای در ایران نداریم. دنبالش نگردید) این رو از سوابق کاریه یک نفر هم میشه متوجه شد. وقتی طرف در دو ارکستر سمفونیک و ملی نوازندگی میکنه؛تا 4 صبح هم در همه ی استودیوها و کنسرتهای پاپ سر ضبطه و حضور فعال داره دیگه انرژی واسه سر و کله زدن با شما نداره.
    6) از استاد مربوطه بپرسید که همزمان با تکنیکها و نکات پایه رپرتوار رو هم پیش میبره؟این نکته خیلی مهمه. بعضی از اساتید تاکید عجیبی دارند که تا حدود 2 سال فقط تکنیک اتود و گام کار میکنیم بعد قطعات. سیستم چندان درستی نیست و یک عده سودجو که خودشون هم هیچ رپرتوار استانداردی ننواختند با استناد به این سیستم فقط وقتتون رو حروم میکنند.
    7) در اخر تاکید میکنم قصد بی ادبی به شخصی را ندارم اما تعصب هم روی شخص خاصی ندارم پس اگر راجع به استادی حرفی مینویسم دال بر بی احترامی نگذارید.
    در پست بعدی به معرفی اساتید میپردازیم. موفق و موید باشید/

15. 5 کاربر برای این پست از sigismond تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    4

1) اقای امیر فتحی: تحصیلکرده ی اکول نرمال پاریس در زمینه ی اموزش ویولن. تحصیلکرده ی کنسرواتوار ویل داوره در زمینه ی اهنگسازی. ایشان طر کنار ویولن ؛سلفژ و تئوری و علوم اهنگسازی هم به خوبی اموزش میدهند. برنامه اموزشی منظم ر بسیار کامل و جامع از مشخصات کلاس ایشان است. روی تک تک کتب و تمرینات تکنیکی مانند گام نوازی ؛کتب شرادیک و شوچیک به دقت زمان میگذارند و همزمان رپرتوار استانداردی با بچه ها پیش میبرند. چون شماره ی ایشان را در انجمن دیگری هم موجود دیدم اینجا هم شماره شان را میگذارم.
    09122263158. توصیه میکنم اگر جدی هستید و وقت برای تمرین میگذارید به ایشان مراجعه کنید.

2) دکتر ستاره بهشتی:مدرس دانشگاه تهران. دکترای موسیقی از دانشگاه تگزاس. البته ایشان واقعا مشغله ی زیادی دارند. بیشتر به ادیت رپرتوارهای اموزشی و ترجمه ی منابع مشغولند و کار با دانشجوها. اما فکر میکنم در اموزشگاه باخ خیابان فخر رازی اموزش خصوصی بدهند. حتی اگر قبول هم نکنند مشاورخ با ایشان میتواند بسیار مفید باشد و شخص مناسبی را معرفی کنند.
    دانشکده موسیقی:02166412920

3) اقای پیام گرایلی:مدرس دانشگاه تهران. مجتمع اموزشی منظومه خرد ؛ولنجک.

4) اقای عادل پورصمدی: فرزند خانم قنبری مهر ؛نوازنده ی ویولن و ویولا. مخصوصا دوستانی که علاقه به فعالیت در گروهها و ارکستر یا انسامبل را دارند به ایشام مراجعه کنند. خود ایشان هم در این زمینه بسیار فعال هستند. اصلا انسان مادی گرایی نیستند و مورد میشناسم که از شهرستان حتی یک جلسه شهریه داده ایشان قبول کرده. دو نفر از هنرجوهاشون رو در ارکستر o. k. f و رتوریک دیدم که بسیار راضی بودند و روی سونات پارتیتاهای باخ و اتودهای کروتزر کار میکردند. خانم بهشتی هم ایشان را تایید میکنند. اموزشگاه قنبری مهر؛میدان ولیعصر. شماره در فیسبوک اقای عادل پورصمدی موجوده.

17. 7 کاربر برای این پست از sigismond تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بخش ویولن کلاسیک

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش ویولن کلاسیک
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    3,002
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    8

دوست عزیز سپاسگزارم از مطالب خوبتون.
    دوستانی که مرتبا از بنده در خصوصی در مورد استاد سوال می کنن لطفا این مطالب رو به دقت بخونن

19. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    4

سلام مجدد

اقای امیر مینوسپهر:اگر نوازنده ی مبتدی نیستید و اشنایی خوبی با تکنیکهای ویولن دارید جناب مینوسپهر گزینه ی مناسبی برای افرادی هستند که میخواهند بیشتر کلاسشان روی قطعات متمرکز باشد. جناب مینوسپهر استاد دست به سازی هستند و ترسی از کار کردن روی رپرتوار ندارند! البته همونطور که گفتم سعی کنید مقدماتی پیش ایشون نرید. بیشتر برای کار روی موسیقی کنسرتوها و یا رپرتوار توصیه می کنم که اونهم مسلزم اینه که حداقل خودتون intermediate به بالا باشید تا از پس کار بر بیاید(به عنوان مثال حداقل از پس اتودهای کایزر _مازاس و اتودهای اولیه ی کروتزر یعنی تا قبل از اتود 26 بر بیاید). استاد مهربانی هستند در کل. حیف که برنامه ی فشرده ای ندارند و کلاسهاشون در اموزشگاه ارف همون 30 دقیقه است.

خانم گلریز زربخش:(هیچ شناختی ندارم /از نزدیک هم ندیدمشون/اما نوازنده های بدی تربیت نکردند در نسل جوان.) دکترا از کنسرواتوار کومیتاس. کلاسهاشون 45 دقیقه است در مدرسه ی موسیقی رنگاهنگ. میتونید یک هفته در میون برداریدکه بیشتر سر کلاس باشید. این رو در رابطه با اون اموزشگاه پرسیدم و میدونم.

اقای ایمان فخر:من 3 ماه بیشتر با ایشان کار نکردم. البته نوبت دهی کلاسشان بعضی مواقع چند ماه هم طول می کشد. اولویت بندیهای خاص خودشان را برای قبول هنرجو در لیست رزرو دارند. (اول معلمها بعد دانشچوها و بعد افرادی که به طور ازاد کار میکنند). من در حدی نیستم که بخوام ایراد بگیرم فقط به عنوان نظر شخصی و یک هنرجوی موسیقی از سیستم ایشان اصلا خوشم نیومد. اصلا اهل حمایت کردن و... نیستند. روی جزئیات غیر ضروری بیش از حد تاکید می کنند. اما همینطور که گفتم خیلی ها هم سالهاست با ایشان کار می کنند و راضی هستند. برای برنامه های کوتاه مدت ایشان را انتخاب نکنید. (اموزشگاه باخ خیابان فخر رازی). از دانشکده موسیقی میتوانید در رابطه با ایشان اطلاعات کسب کنید.

اقای منصور صفائیان:در اموزشگاه وزیری و اگر اشتباه نکنم کامکارها تدریس می کنند. نوازنده ارکستر ملی. ایشان هم مشغله ی کاری زیادی دارند اما چون میدانم اهل مطالعه و تحقیق هستند و غلط غولوط و فالبداهه اموزش نمیدهند و ضمنا با توهین و تمسخر و عذاب روحی به هنرجو درس نمیدهند معرفی می کنم. کلاسهای خصوصیشان هم سمت ازادگان برگزار میشود. ضمنا ایشان ایرانی هم تدریس می کنند. به شخصه نوع کار کردن ایشان را نمی پسندم. خیلی جسته و گریخته کار میکنند. این هفته اتود هانس زیت هفته ی دیگه فلان کتاب هفته ی بعدش نت خوانی کار کن. ولی مسلما مرحله بندی و دلایل خودشان را دارند برای اینکار شماره ی ایشان را با جستجو در اینترنت پیدا می کنید.
    تا بعد...

21. 6 کاربر برای این پست از sigismond تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    4

گزینه ی پیشنهادی:

چنانچه به زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری در حد معقول تسلط دارید امکان درس گرفتند انلاین از اساتید خارجی هم وجود دارد. استاد از جلسه ای 20 دلار_ 250$ هست. ضمنا عموما سایتهایی که اساتید رو معرفی می کنند پرداخت شهریه و برگزاری کلاس به صورت یک هفته در میان یا حتی ماهی یکبار هم می پذیرند. مشکلات سرعت و لگ اینترنت به کنار ولی در کل این قضیه خیلی میتونه مفید واقع بشه. من خودم مدتی با یک استاد مجارستانی کار میکردم. ضمنا دقت به فاصله ی زمانی با کشور مقصد بکنید. و اینکه بعد از برداشته شدن تحریمها الان شرایط واریز ارز به خارج از کشور راحتتر شده و میتونید با مراجعه به یک شعبه ی ارزی و سوئیفت کد شهریه ی کلاستان را پرداخت کنید. ضمنا یک ساز و ارشه ی نسبتا خوب هم داشته باشید که در اجرای تکنیکها کم نیاورد و اذیت نکند.
    این گزینه بیشتر برای بزرگسالان و رده ی متوسط به بالا کاربرد مناسب است. استاد از پشت لپ تاپ نمیتواند به شما تکنیک ارشه یا ارشه گیری اموزش دهد. اساتیدی که قدرت بیان بالا دارند و مبتدی انلاین هم میپذیرند بسیار گرون و کم هستند.
    موفق باشید/

23. 5 کاربر برای این پست از sigismond تشکر کرده اند:

صفحه 35 از 38 نخستنخست ... 253132333435363738 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)