لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 20

موضوع: استاد به خالقش پیوست

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

پیش فرض استاد به خالقش پیوست

0 Not allowed! Not allowed!
    خبر کوتاه بود. محمود ذوالفنون در سنّ ۹۳ سالگی درگذشت. روحش شاد.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

2. 8 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

3. # ADS

mahgam آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    73735
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    1,559
    1,630 بار تشکر شده در 410 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 468/0
    Given: 343/0
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

روان پاکشون شاد.

استاد ذوالفنون به کار تدریس عشق می ورزید به طوری که مرحوم صبا در اواخر عمر که حوصلهء لازم را برای تدریس نداشت به بسیاری از شاگردان میگفت حالا که نمیتوانید در کلاس من باشید،من توصیه میکنم به کلاس ذوالفنون یا به قول خود «ویولون فنون! » بروید. (مرحوم صبا با طبع شوخی که داشت ذوالفنون را ویولون فنون مینامید!). استاد ذوالفنون به لحاظ علاقه ای که به کار تدریس داشت در کنار کار هنرستان،کلاس خصوصی خود را هم داشت و بعدها تدریس در کلاس شبانهء موسیقی وابسته به وزارت فرهنگ و هنر را عهده دار شد و نیز در تالیف کتابهای آموزشی ویولون که توسط هنرستان موسیقی ملی منتشر شد سهم به سزایی داشتند.

بیوگرافی کامل استاد در صفحه 3 تاپیک [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.

5. 7 کاربر برای این پست از mahgam تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    3,670 بار تشکر شده در 660 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 258/20
    Given: 76/14
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

خدا بیامرزتش. کارش فقط برای شنیدن خوب بود. یعنی اصلا نمیشد از نظر بصری کسی رو بگی ارضا کرده. کلا استایل و اینا کاملا غلط. ولی پنجه شیرینی داشت. پوزیسیون هاش هم بیشتر وقت ها غلط از آب در میومد. میتونید برید توی یو تیوب اون کاری رو که توی گاراژ زده و تصویری هست رو ببینید.
    ای پادشاه ، سایه ز درویش وا مگیر
    ناچار خوشه چین بود آنجا که خرمن است

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

والا اگه بگفته شما بوزیشن ایشون غلط بوده و اینجوری از بزرگان موسیقی‌ ایران شده بوده اند، یه باریکلا باید گفت. هستند کسانی‌ که پوزیشن درست هم دارند (تو همین انجمن هم زیادند) ولی‌ قاعده نیم بند انگشت ایشون هم ساز نمی‌زنن.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

8. 2 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

aliz46 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11277
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    168
    132 بار تشکر شده در 63 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/2
    Given: 1/1
    میزان امتیاز
    16

متاسفم

خدا رحمتشان کند . حتی اگر گفته دوستمون درست باشه باز هم خدا را شکر کا کارهایشان ارزش شنیدن داشت و دارد (بخصوص با پوزیشن های غلط !!!)

دوستان خواهش میکنم این عادت بد را از سر بیرون کنید و از بزرگان و پیشکسوتان (در هر رشته ای) به بدی یاد نکنید. شاید روزی نوبت شما باشد .
    شاید کم رنگ باشم ولی دورنگ نیستم.

10. 3 کاربر برای این پست از aliz46 تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط aliz46 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    متاسفم

خدا رحمتشان کند . حتی اگر گفته دوستمون درست باشه باز هم خدا را شکر کا کارهایشان ارزش شنیدن داشت و دارد (بخصوص با پوزیشن های غلط !!!)

دوستان خواهش میکنم این عادت بد را از سر بیرون کنید و از بزرگان و پیشکسوتان (در هر رشته ای) به بدی یاد نکنید. شاید روزی نوبت شما باشد .
    شما به جای امتیاز منفی دادن به دیگران اونم به خاطر فکر بسته خودتون یه کم با اصول ویولن نوازی آشنا باش که بتونی وقتی حرف میزنی درست و به جا صحبت کنی. وقتی نمونه تصویری از ایشون هست جای شک و ریبی که باقی نمی مونه. تازه مگر من اهانتی کردم یا فحشی بهشون دادم. یه خدا بیامرز هم گفتیم که فکر کنم به نظر شما نباید می گفتم. در ثانی بزرگ شدن در موسیقی ملی معیار های غلط زیاد داره که جای بحثش اینجا نیست. ولی روی سخنم با شماست آقای علی که حتما هم یاد بگیر درست نظرات دیگران رو هم بخونی و هم این که به جای تاسف خوردن و فریاد وا موسیقی سر دادن اگه حرف منطقی داری درست و درمون بنویس که هم ما روشن بشیم و هم دیگران استفاده ای کرده باشن. فکر نکنم این جا جای به بحث کشیدن مردگان باشه. وگرنه میشه یه کلیپ تصویری ازش آپ کرد و اشباهات نوازندگیش رو با ذکر ثانیه های وقوع ذکر کرد. البته راجع به استایل نوازندگی ایشون اصلا حرفی نمیزنم. چون پر از ایراده.
    ویرایش توسط m_rv_2008 : Wednesday 30 October 2013 در ساعت 06:57 AM

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

دوست عزیز، اصولا کسی‌ از کسی‌ ایراد میگیره که خودش از اون شخص بهتر و نام آور تر باشه که بنده به بهتر و بزرگتر بودن نام شما از ایشون شک دارم. این هم به این خاطره که اسم ایشون با نوازندگی ویولون عجین شده و حتی نوازندگی ایشون از طرف اساتید موسیقی‌ این مملکت تأیید، و مورد قبول واقع شده (به پست دوست عزیز mahgam مراجعه کنید) ولی‌ فکر نکنم اسمی از شما در هیچ جای تاریخ این موسیقی‌ پیدا بشه. (حالا از تقدیر اساتید بگذریم). شما اول جایگاه خودتون رو در این موسیقی‌ پیدا کنید، بعد در مورد بزرگان افاضه فاضل نمائید. با تشکر.
    Rockers Nation

13. کاربران زیر از FMETAL به خاطر این پست تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز، اصولا کسی‌ از کسی‌ ایراد میگیره که خودش از اون شخص بهتر و نام آور تر باشه که بنده به بهتر و بزرگتر بودن نام شما از ایشون شک دارم. این هم به این خاطره که اسم ایشون با نوازندگی ویولون عجین شده و حتی نوازندگی ایشون از طرف اساتید موسیقی‌ این مملکت تأیید، و مورد قبول واقع شده (به پست دوست عزیز mahgam مراجعه کنید) ولی‌ فکر نکنم اسمی از شما در هیچ جای تاریخ این موسیقی‌ پیدا بشه. (حالا از تقدیر اساتید بگذریم). شما اول جایگاه خودتون رو در این موسیقی‌ پیدا کنید، بعد در مورد بزرگان افاضه فاضل نمائید. با تشکر.
    شما در مقابل دوربین مخفی قرار گرفته اید.
    این علامت مخصوص ویولنیست بزرگ m_rv_2008 کُمان، معروف به (پاگانینی ایران) ، از بزرگان و پیشکسوتان و خلاقان ویولن نوازی ایرانی است... احترام بگذارید

15. کاربران زیر از you3f به خاطر این پست تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط yoosef_music [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شما در مقابل دوربین مخفی قرار گرفته اید.
    این علامت مخصوص ویولنیست بزرگ m_rv_2008 کُمان، معروف به (پاگانینی ایران) ، از بزرگان و پیشکسوتان و خلاقان ویولن نوازی ایرانی است... احترام بگذارید
    ای بابا... یه زمانی‌ هم به بنده میگفتن Ritchie Blackmore ایران... کشک چی‌؟ پشم چی‌؟ Ritchie Blackmore کجا، بنده کجا؟ به استاد اسدی هم میگفتن میشل پلاتینی ایران!!! چیکار کرد؟ با کله به خودمون تو انتخابی جام جهانی‌ ۱۹۹۸ گل زد!!! که اگه داور قبلش خطا نگرفته بود، به جام جهانی‌ هم نمیرفتیم... ما ملت „القابیم” m_rv_2008 پاگانینی، فرشاد Blackmore. یکی‌ بود که کلاه بره (کلاه‌های ارتشی کماندوها) میذاشت سرش اسمش اصغر بود، بهش میگفتن „اصغر چه گوارا”!!! حالت خوشه‌ها یوسف „music”...
    ویرایش توسط FMETAL : Wednesday 30 October 2013 در ساعت 10:59 AM
    Rockers Nation

17. کاربران زیر از FMETAL به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    92444
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    95
    51 بار تشکر شده در 35 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 8/2
    Given: 81/16
    میزان امتیاز
    11

اگه منظورتون همون استاد ذالفنونه که ویولن میزدند باید عرض کنم من یک ویوئو از ایشون دیدم اصلا هیچ حسی نگرفتم که هیچ اهنگشم نتونستم تا اخر گوش بدم نتونستم تحمل کنم نشون به اون نشون کلاه پهلوی سرش بود و ریش پروفسوری داشت که یه قسمت اهنگشم مثل سیاوش زندگانی ارشه رو تند تند میزدولی زندگانی کجا و ایشون کجا ...
    چرا مگه منتقد باید بزرگمرد موسیقی باشه؟پس اونوقت حامیانش هم باید بزرگمرد موسیقی باشن این اصلا حرف درستی نبود خب وقتی یه نفر اشتباه کرده حالا هرکی باشه باید گفت برای تازه کارها الگو نشه البته در مورد تدریسشون باید بگم اونی که خوب ندریس میکنه دلیل نمیشه حتما کارش هم خوب باشه شما حسابشو بکنید پرویز یاحقی چه کسی بود خودش گفته بود تدریس کار من نیست در ضمن اگه ممکنه یکی از شاگردان نامی ایشونو نام ببرید که فقط تحت نظر ایشون یاد گرفتن و چن تا از اهنگای معروفشونو

19. 2 کاربر برای این پست از hamed10 تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ای بابا... یه زمانی‌ هم به بنده میگفتن Ritchie Blackmore ایران... کشک چی‌؟ پشم چی‌؟ Ritchie Blackmore کجا، بنده کجا؟ به استاد اسدی هم میگفتن میشل پلاتینی ایران!!! چیکار کرد؟ با کله به خودمون تو انتخابی جام جهانی‌ ۱۹۹۸ گل زد!!! که اگه داور قبلش خطا نگرفته بود، به جام جهانی‌ هم نمیرفتیم... ما ملت „القابیم” m_rv_2008 پاگانینی، فرشاد Blackmore. یکی‌ بود که کلاه بره (کلاه‌های ارتشی کماندوها) میذاشت سرش اسمش اصغر بود، بهش میگفتن „اصغر چه گوارا”!!! حالت خوشه‌ها یوسف „music”...
    من هم دوران پنجم دبستان و راهنمایی، دروازه بان خوبی بودم. چون قد هم بلند بود بهم میگفتن عابدزاده. ولی خودم عشق فوتبال آلمان و الیورکان بودم...
    ویرایش توسط you3f : Wednesday 30 October 2013 در ساعت 11:26 AM

21. 2 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

دعوا نکنید، هر چیزی رو جدی نگیرید...
    متاسفانه معضل موسیقی در ایران اینه که، هرکی خودشو برترین موزیسین میدونه!
    درصورتی که توی موسیقی بهتر و بدتر وجود نداره. هرکی خودشه، نه از کسی بهتره و نه بدتر.
    اگه هر کی سرش به کار خودش باشه و از این بحث ها و جدل ها و حاشیه ها کناره گیری کنه توی موسیقی موفقتر خواهد بود...

23. 2 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed10 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اگه منظورتون همون استاد ذالفنونه که ویولن میزدند باید عرض کنم من یک ویوئو از ایشون دیدم اصلا هیچ حسی نگرفتم که هیچ اهنگشم نتونستم تا اخر گوش بدم نتونستم تحمل کنم نشون به اون نشون کلاه پهلوی سرش بود و ریش پروفسوری داشت که یه قسمت اهنگشم مثل سیاوش زندگانی ارشه رو تند تند میزدولی زندگانی کجا و ایشون کجا ...
    چرا مگه منتقد باید بزرگمرد موسیقی باشه؟پس اونوقت حامیانش هم باید بزرگمرد موسیقی باشن این اصلا حرف درستی نبود خب وقتی یه نفر اشتباه کرده حالا هرکی باشه باید گفت برای تازه کارها الگو نشه البته در مورد تدریسشون باید بگم اونی که خوب ندریس میکنه دلیل نمیشه حتما کارش هم خوب باشه شما حسابشو بکنید پرویز یاحقی چه کسی بود خودش گفته بود تدریس کار من نیست در ضمن اگه ممکنه یکی از شاگردان نامی ایشونو نام ببرید که فقط تحت نظر ایشون یاد گرفتن و چن تا از اهنگای معروفشونو
    حامد عزیز، بحث „انتقاد” یک بحث بسیار پیچیده است که متأسفانه در ایران همه خودشون رو در حد یک منتقد می‌بینند. اگر من از کسی‌، چیزی، کاری خوشم نیاد و بگم „من خوشم نمیاد” میشه ابراز نظر که حق مسلم بنده است. ولی‌ اگر بخواهم عملی‌ را زیر سوال ببرم، „باید” در اون حدی باشم که به خودم اجازه بدم زبان به انتقاد باز کنم. چون فقط انتقاد خالی‌ که نمیشه که. پس از هر انتقادی باید „راهکاری” ارائه بشه. والا اون دیگه انتقاد نیست و میشه „غرض ورزی”.

اینجا هم کسی‌ از استاد فکر نکنم „حمایتی” کرده باشه. بنده اولا فقط اسم ایشون رو شنیده بودم (اصلا سبکی که من گوش می‌کنم ایرانی به هر نحوش نیست و نبوده). بنده فقط چون این خبر رو در یکی‌ از کانال‌های „بد بد” شنیدم گفتم شاید بد نباشه که تاپیکش رو برای دوستان ویولون نواز بگذارم. همین. دو پست اول رو که ببینید یکی‌ خبر بنده است، و دیگری اطلاعات بیشتر در رابطه با سابقه ایشون. ولاغیر. یه دفعه پست سوم میشه ایشون نمی‌تونسته ویولون دست بگیره!!!

بگذارید یه مثال دیگه هم بزنم. گیتاریستی بود بنام Gary Moore که سال ۲۰۱۱ فوت کرد. ایشون به گفته تمام منتقدین بزرگ و معروف دنیا یکی‌ از بهترین گیتاریست‌ها و آهنگ سازان سبک خودش بوده. ولی‌ همین آدم موقع خوندن روی صحنه، „تف” زیاد از دهانش میپریده! یعنی‌ اگه می‌رفتی کنسرت ایشون و ردیف جلو صندلیت بود، دو راه داشتی. یا با خودت „چتر” ببری، یا „لنگ و کیسه” که یه دوش مفصل بگیری!!!

پس از فوت ایشون چه تاپیک‌ها تو فروم‌های خارجی‌ که باز نشد و بنده هم افتخار داشتم تو چند تاشون دو کلمه در مورد ایشون بنویسم و از دلگیریم بابت فوت ایشون بگم. حالا این‌طور که معلومه بنده باید میرفتم و می‌گفتم „خدا رحمتش کنه. گیتاریست خوبی‌ بود. ولی‌ تف زیاد میکرد!!! فیلمش هم در یوتیوب هست برید ببینید!!!” خوب این یعنی‌ چی‌؟ این انتقاده یا غرض ورزی و زحمات کسی‌ رو به ته چاه انداختن؟

ما متأسفانه ملتی هستیم که „روشن فکری” را در پایمال کردن ارزش‌های افراد دیگر جستجو می‌کنیم.
    Rockers Nation

25. کاربران زیر از FMETAL به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    92444
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    95
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

صحیح ما فک کردیم البته من فک کردم که شما از ایشون حمایت کردید به همین خاطر هر جا که حمایتی باشه باید انتقادی هم باشه تا شخص درست معرفی بشه در ضمن ما اشتباه فکر نکردیم چون اونجوری که شما نوشتید استاد به خالقش پیوست هرکس دیگه هم بود فکر میکردبزرگترین موسیقیدان دنیا که میتونسته همه ی سازها رو به بهترین شکل بزنه فوت کرده اصلا من فک کردم ایشون خدای ویولن بوده
    دوما این دوستمون هم انتقاد نکرده خواسته بهتر معرفی کنه چون همونطور که((خودتون)) گفتید انتقاد وقتیه که راهکار بذاری جلوش ولی ایشون که مرحوم شدن پس نه انتقاد میشه نه ارائه راهکار پس لطفا به ما معنی انتقادو توضیح ندید خودتون هم بلد نیستید بهتره یاد بگیرید غرضی هم نداشتیم ما که با ایشون پدر کشتگی نداشتیم فقط خواستیم درست معرفی بشه از کل گفته های شما و ما هم این برداشت میشه که ایشون مدرس خوبی بودن ولی نوازنده و اهنگساز خوبی نبودند
    اینم عرض کنم از این به بعد خواستون باشه پیشوند استاد لایق هرکسی نیست مخصوصا اینکه بگی استاد به خالقش پیوست استاد یاحقی بود ملک بود بدیعی زندگانی و... تو نوازندگی سه تار جلال ذالفنون بود نه اقای ویولن فنون از حرف اقای صبا هم این برداشت میشه که اقای ویولن فنون فقط فنون بلد بودند

- - - Updated - - -

در ضمن دوست عزیز لطف کردید ولی وقتی از یه سبکی اطلاعاتی ندارید چیزی در مورد مجریان اون سبک نگید چون نتیجش این میشه که ویولن فنون رو استاد به خالقش پیوست معرفی کنید

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

والا من از این اخلاق ها ندارم که به لودگی چند نفر لا ابالی گو جواب بدم. انتظارم از مسئولین سایت این بود که اجازه نمی دادن این چند تا کامنت بی ادبانه از این چند نفر توی فوروم منتشر بشه. ولی حالا که چرند گوییه (حرفهاشون در حیطه نقد نمی گنجه. دوستان میتون به تعریف نقد در لغت نامه دهخدا مراجعه کنن) این افراد ادامه پیدا کرده و اون چند نفر دیگه هم که بی خود این پست رو لایک می کنن و اون یکی رو نه - هر چند که خودشون هم میدونن حقیقت چیه - یه توضیحی لازم به نظر می رسه.
    اول این که یوسف آقا شما برو خودتو مسخره کن و اون نفر دیگه هم که فکر می کنه واقعا مسئول چیزی شده و خیلی کس مهمیه ،اگه به خودش میگفته بلک مور و چیزای دیگه به خودش مربوطه و ارزشی که خودش برا خودش قایله. هر کس هر اسمی میخواد رو خودش بذاره دقیقا به خودش مربوط میشه.
    دوم این که کجا اسمی از من تحت عنوان پاگانینی و این چیزا برده شده یا خودم عنوان کردم که خبر ندارم ؟
    سوم اینکه شما لازم نکرده به من انتقاد کردن رو یاد بدید. فکر کنم خودم بلد باشم. من حتی سن و سال شما ها رو نمی دونم که بخوام هم دهن شما ها بشم. هر چند که اگه هم سن و سال هم بودیم یا در یه سطح بودیم هم سعی می کردم این کار رو نکنم. کلا با لوده جماعت هم کلام نمی شم. به خصوص این که قاطی لوده بازی هاش هرزگی هم باشه.
    اونی هم که گفته m_rv_ 2008 پاگانینیه و از این چرندیات بهتره برای مسخره کردن یه آیینه تهییه بفرمایند.
    آقای مسئول هم که اصلا صلاحیت حرف زدن علی الخصوص در این مورد رو ندارن. یه کار کوچولو هم که با ویولن بذارن ما قبول می کنیم که ایشون حرف بزنن. مسئولین سایت هم باید هر چی سریعتر ایشون رو عوض کنن. این جا مشخص میشه کهواقعا تشخیص صلاحیت توی فضای مجازی سخته.
    دوستان دیگه که ویولن می زنن و زمینه تشخیص رو دارن حتما به یوتیوب مراجعه کنن.
    من الان سیزده سال هست که با این ساز آشنا هستم. حالا من که سالهاست استاد ذوالفنون رو میشناسم باید در موردش صحبت کنم یا کسی که میگه تا حالا اسم ایشون رو نشنیده بودم و از یه شبکه دیگه ای خبر فوتش رو شنیدم؟
    تازه آقا ما که اهانتی به ایشون نکردیم. گفتیم استایل دستهاش خرابه. پوزیسیون هاش فالشه. این کجاش اهانته؟ یعنی ما حق نداریم از کسی خوشمون بیاد یا نه ؟ این گفته کجا و این که شما ها برای دیگری اسم در میارید و با مسخره بازی میخواید از سر خودتون باز کنید کجا ؟
    من خوشبختانه از هر دو سبک ایرانی و کلاسیک یه مجموعه اطلاعاتی توی ذهن دارم. یه بخش کوچکیش رو توی تاپیکی که نوشتم با عموم شریک شدم که خوشبختانه مورد اظهار لطف دوستان ویولنیست هم قرار گرفت. البته این دلیلی برای تخصص نیست. اما حد اقل نشون میده که یه چیزایی بلدیم.
    شما چیز دیگه ای هم که اشتباه گرفتی اینه که این جا بنگاه خبر پراکنی نیست. ستون تبریک و تسلیت هم نداره که یه چیزی بگی و دیگران بیان بخونن و برن پی کارشون. نوشته انجمن بحث و گفتگوی موسیقی. مسلما به فکر دیگران چیزایی میرسه و بیانش می کنن. شما اگه قصدت خبر رسانی بود خب میرفتی توی بخش اخبار سایت می نوشتیش. خب حالا اگه اینجا قرار نباشه ما بیایم چیزی که خودمون دوست داریم رو بگیم این مسئولین سایت هستن که باید اطلاع رسانی کنن که فقط مثلا تبریک بگید یا تسلیت. نه شما. نکنه یه مسئول آزمایشی یه بخش از سایت نماینده مسئولین سایت هم شده و ما نمی دونیم؟ قرار نیست که ما هر چی که شما دوست داری رو بنویسیم.
    خیلی ها هم هستن که وقتی میان توی این تاپیک و کامنت من نوعی رو میبینن میرن توی سایت های پخش تصاویر و از نزدیک خودشون میبینن و قضاوت می کنن. این وسط شما چه نسبتی با این افراد یا اون سایت ها و یا خود ذوالفنون دارید که از کسی حمایت بکنید یا نه ؟
    آقا ، ما هم در مورد ذوالفنون گفتیم که پنجه شیرینی داشت. برای به چنین درکی رسیدن هم لازم نیست پاگانینی باشی.
    این که ما هم چون از این آقایان بالاتر نیستیم حق ایراد گرفتن نداریم هم شاید درست باشه شاید هم غلط. این یه نظر شخصیه. در ثانی این دو نفر مسخره کن از کجا من و سطح نوازندگیم رو میدونن که تشخیص میدن کی بالاتر از منه و کی پایین تر ؟
    اینم در تاریخ موسیقی ما هست که یه زمانی هر کی ساز میزد می گفتن استاد. 90 در صد ویولنیست هایی که شاگرد صبا بودن اسمشون الان توی کتاب های تاریخ موسیقی و خود موسیقی هست. همشون که استاد نبودن. تصنیف ساز و آهنگ ساز و ترانه سرا و نوازنده و معلم و اینا همه با هم فرق دارن. الان وقتی کار استاد شجریان رو با ویولن شاپور نیاکان که توی نت هم هست گوش میدی با نوازندگی استاد اسدالله ملک گوش میدی و از نظر سطح نوازندگی مقایسه می کنی متوجه تفاوت سطح میشی. با این که شاپور نیاکان استاد ملک بود.
    چه این دو نفر که علاقه عجیبی به مسخره قرار دادن دیگران دارن و چه سایرین اگه در این موارد سوالی توی ذهنشون متبادر هست بپرسن من جوابشون رو میدم. اما ا
    ویرایش توسط m_rv_2008 : Wednesday 30 October 2013 در ساعت 03:44 PM

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    92444
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    95
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

سلام اقای ام ار وی دوهزاروهشت
    جناب نوشتتون خیلی طولانی بود من نتونستم دقیقا منظورتونو بفهمم اگه حرفی نظری در مورد بنده داشتید جدا گانه بفرمایید تا جوابتونو عرض کنم اگه کلا با من حرفی نداشتید بازم بفرمایید تا بنده خیالم راحت باشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)