لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 17 به 20 از 20

موضوع: استاد به خالقش پیوست

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    والا اگه بگفته شما بوزیشن ایشون غلط بوده و اینجوری از بزرگان موسیقی‌ ایران شده بوده اند، یه باریکلا باید گفت. هستند کسانی‌ که پوزیشن درست هم دارند (تو همین انجمن هم زیادند) ولی‌ قاعده نیم بند انگشت ایشون هم ساز نمی‌زنن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز، اصولا کسی‌ از کسی‌ ایراد میگیره که خودش از اون شخص بهتر و نام آور تر باشه که بنده به بهتر و بزرگتر بودن نام شما از ایشون شک دارم. این هم به این خاطره که اسم ایشون با نوازندگی ویولون عجین شده و حتی نوازندگی ایشون از طرف اساتید موسیقی‌ این مملکت تأیید، و مورد قبول واقع شده (به پست دوست عزیز mahgam مراجعه کنید) ولی‌ فکر نکنم اسمی از شما در هیچ جای تاریخ این موسیقی‌ پیدا بشه. (حالا از تقدیر اساتید بگذریم). شما اول جایگاه خودتون رو در این موسیقی‌ پیدا کنید، بعد در مورد بزرگان افاضه فاضل نمائید. با تشکر.

شما اول این دو تا پست بنده رو ببینید و یکبار دیگه بخونید. چیزی از لودگی توش دیده میشه؟ چیزی که من نوشتم اعتراض بنده به نوشته شماست. همانطور که شما هم به نوشته من اعتراض کردید. (یعنی‌ حداقل نظرتون رو گفتید).

ای بابا... یه زمانی‌ هم به بنده میگفتن Ritchie Blackmore ایران... کشک چی‌؟ پشم چی‌؟ Ritchie Blackmore کجا، بنده کجا؟ به استاد اسدی هم میگفتن میشل پلاتینی ایران!!! چیکار کرد؟ با کله به خودمون تو انتخابی جام جهانی‌ ۱۹۹۸ گل زد!!! که اگه داور قبلش خطا نگرفته بود، به جام جهانی‌ هم نمیرفتیم... ما ملت „القابیم” m_rv_2008 پاگانینی، فرشاد Blackmore. یکی‌ بود که کلاه بره (کلاه‌های ارتشی کماندوها) میذاشت سرش اسمش اصغر بود، بهش میگفتن „اصغر چه گوارا”!!! حالت خوشه‌ها یوسف „music”...
    این پست هم اصلا به شما ربط نداشت و جواب یوسف بود. حالا اگه اسم شما اینجاست، به این دلیله که اسم شما از طرف ایشون اومده بود به این نحو و بنده بقولی اشاره زدم. بنده همچین هم که شما فکر می‌کنید، شیفته اسم گذاری برای خودم نبوده و نیستم. گفتم „زمانی‌ به من هم میگفتن فرشاد Blackmore”. کیومرث صدیقی (پسر خاله کوروش یغمایی) رو هم میگفتن کیومرث Santana (چون آهنگ‌های Santana رو همچین میزد که اگه چشمت رو می‌بستی فکر میکردی Santana وایساده جلوت داره میزنه) و یا حتی آرش میتویی که به آرش Gilmour معروف شده بود. این القاب رو هم به این خاطر به هر کدوم از ما‌ها „داده بودن” چون از اون افراد کاور میزدیم. اگر در این بخش که فقط یه تیکه‌اش „User Name” شما و نه اسم حقیقیتون هست و بهتون بر خورده، بنده معذرت میخوام.

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    والا من از این اخلاق ها ندارم که به لودگی چند نفر لا ابالی گو جواب بدم. انتظارم از مسئولین سایت این بود که اجازه نمی دادن این چند تا کامنت بی ادبانه از این چند نفر توی فوروم منتشر بشه. ولی حالا که چرند گوییه این چند نفر ادامه پیدا کرده و اون چند نفر دیگه هم که بی خود این پست رو لایک می کنن و اون یکی رو نه - هر چند که خودشون هم میدونن حقیقت چیه - یه توضیحی لازم ب نظر می رسه.
    اول این که یوسف جان شما برو خودتو مسخره کن و اون نفر دیگه هم که فکر می کنه مسئول گیتار شده تو سایت و خیلی کس مهمیه هم اگه به خودش میگفته بلک مور و چیزای دیگه به خودش مربوطه و ارزشی که خودش برا خودش قایله. مسخره بودن دیگران به من ربطی نداره.
    دوم این که کجا اسمی از من تحت عنوان پاگانینی و این چیزا برده شده که یا خودم عنوان کردم که خبر ندارم ؟
    شما لازم نکرده به من انتقاد کردن رو یاد بدید. فکر کنم خودم بلد باشم. من حتی سن و سال شما ها رو نمی دونم که بخوام هم دهن شما ها بشم. هر چند که اگه هم سن و سال هم بودیم یا در یه سطح بودیم هم سعی می کردم این کار رو نکنم. کلا با لوده جماعت هم کلام نمی شم. به خصوص این که قاطی لوده بازی هاش هرزگی هم باشه.
    اونی هم که گفته m_rv_ 2008 پاگانینیه و از این چرندیات بهتره برای مسخره کردن یه آیینه تهییه بفرمایند.
    آقای مسئول هم که اصلا صلاحیت حرف زدن علی الخصوص در این مورد رو ندارن. یه کار کوچولو هم که با ویولن بذارن ما قبول می کنیم که ایشون حرف بزنن. مسئولین سایت هم باید هر چی سریعتر ایشون رو عوض کنن. واقعا تشخیص صلاحیت توی فضای مجازی سخته.
    دوستان دیگه که ویولن می زنن حتما به یو تیوب مراجعه کنن. الان سیزده سال هم هست که با این ساز آشنا هستم. حالا من که سالهاست استاد ذوالفنون رو میشناسم باید در موردش صحبت کنم یا کسی که میگه تا حالا اسم ایشون رو نشنیده بودم و از یه شبکه دیگه ای خبر فوتش رو شنیدم؟
    تازه آقا ما که اهانتی به ایشون نکردیم. گفتیم استایل دستهاش خرابه. پوزیسیون هاش هم فالشه. این کجاش اهانته. یعنی ما حق نداریم از کسی خوشمون بیاد یا نه ؟ این گفته کجا و این که شما ها برای دیگری اسم در میارید و با مسخره بازی میخواید از سر خودتون باز کنید ؟
    من خوشبختانه از هر دو سبک ایرانی و کلاسیک یه مجموعه اطلاعی توی ذهن دارم. یه بخش کوچکیش رو توی تاپیکی که نوشتم با عموم شریک شدم. اونا که ویولن میزدن خیلی از اون تاپیک استقبال کردن. البته این دلیلی برای تخصص نیست. اما حد اقل نشون میده که یه چیزایی بلدیم.
    شما چیز دیگه ای هم که اشتباه گرفتی اینه که این جا بنگاه خبر پراکنی نیست. ستون تبریک و تسلیت هم نداره. نوشته انجمن بحث و گفتگوی موسیقی. شما اگه قصدت خبر رسانی بود خب میرفتی توی بخش اخبار سایت می نوشتیش. خب حالا اگه اینجا قرار نباشه ما بیایم چیزی که خودمون دوست داریم رو بگیم این مسئولین سایت هستن که باید اطلاع رسانی کنن نه شما. نکنه یه مسئول آزمایشی یه بخش از سایت نماینده مسئولین سایت هم شده و ما نمی دونیم؟ قرار نیست که ما هر چی که شما دوست داری رو بنویسیم.
    خیلی ها هم هستن که وقتی میان توی این تاپیک و کامنت من نوعی رو میبینن میرن توی سایت های پخش تصاویر و از نزدیک خودشون میبینن و قضاوت می کنن. پس سما چه نسبتی با این افراد یا اون سایت ها و یا خود ذوالفنون دارید که از کسی حمایت بکنید یا نه ؟
    نمونه دیگه این که الان توی تاپیک مهگام اسمش اومده بهمن فردوسیه. خب من ایشون رو از نزدیک میشناسم. یه نوازنده کاملا معمولیه. حالا چرا اسمش توی تاپیک بزرگان موسیقی ایرانی اومده اونم با جمع اوری چند تا کتاب که نت های پراکنده سایر اساتید هست خب سواله دیگه. ولی از این نظر که دیگران که با این کتاب ها کار می کنن حد اقل بفهمن نویسنده کتاب کیه کار خوبیه. اما فقط برای آشنایی با نویسنده ای که خودش هم دستی در نوازندگی داره نه یه نوازنده بزرگ.
    الان به هر ویولنیستی که بگی میدونه که اسدالله ملک استایل نوازندگی خیلی ضعیفی داشت. فقط با یک سوم بالایی ارشه کار می کرد و از بقیه آرشه نه. خب این یعنی ارشه کشی ضعیف. در صورتی که بدیعی این کار رو با استفاده از همه امکانات آرشه می کرد. شاید بگن که خب ملک حس خوبی منتقل می کرد. باب ما هم در مورد ذوالفنون گفتیم که پنجه شیرینی داشت. برای به چنین درکی رسیدن هم لازم نیست پاگانینی باشی.
    این که ما هم چون از این آقایان بالاتر نیستیم حق ایراد گرفتن نداریم هم شاید درست باشه شاید هم غلط. این یه نظر شخصیه. در ثانی این دو نفر مسخره کن از کجا من و سطح نوازندگیم رو میدونن که تشخیص میدن کی بالاتر از منه و کی پایین تر ؟
    اینم در تاریخ موسیقی ما هست که یه زمانی هر کی ساز میزد می گفتن استاد. 90 در صد ویولنیست هایی که شاگرد صبا بودن اسمشون الان توی کتاب های تاریخ موسیقی و خود موسیقی هست. همشون که استاد نبودن. تصنیف ساز و آهنگ ساز و ترانه سرا و نوازنده و معلم و اینا همه با هم فرق دارن. الان وقتی کار استاد شجریان رو با ویولن شاپور نیاکان که توی نت هم هست گوش میدی با نوازندگی استاد اسدالله ملک گوش میدی و از نظر سطح نوازندگی مقایسه می کنی متوجه تفاوت سطح میشی. با این که شاپور نیاکان استاد ملک بود.
    چه این دو نفر که علاقه عجیبی به حمایت از افراد ناشناخته دارن و همچنین به مسخره قرار دادن دیگران و چه سایرین اگه در این موارد سوالی توی ذهنشون متبادر هست بپرسن من جوابشون رو میدم. اما این بار اگه مودبانه نبود از پاسخ دادن عذر میخواهی می کنم.
    خلاصه این که مسئولین سایت ضمن یه تذکر جدی که به این اقای اصطلاحا مسئول میدن از ایشون بخوان که در حیطه خودشون فعالیت کنن و اگه هم خارج از اون شدن به عقاید دیگران احترام بذارن و به جای پاک کردن این چند تا کامنت که شاید برای دیگران علت یه جستجوی تازه هم باشه آقای یوسف میوزیک رو با اخطار جدی مواجه کنن که من بعد این اقا به خودش اجازه نده دیگران رو به سخره بگیره و اون چه که لایق نیست رو به دیگران نسبت بده.

من اگر خوبم اگر بد تو برو خود را باش
    هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت.
    خوب اینجا با شماردن کلمات قرمز شده میشه فهمید کی‌ „ادب” داره.

اولا مسئول گیتار دوست دیگری هستند نه بنده. دوم شما با مسئول بودن دیگران مشکلی دارید که مردم رو با این لفظ بصورت „مسخره” کردن خطاب قرار میدید؟

بنده ۴۸ سالمه. شما چطور؟

شما ۱۳ ساله که ساز میزنی‌، بنده ۳۸ سال. اجازه هست؟ ولی‌ با این وجود یک دهم شما „ادعای پر” بودن نمیکنم.

خودتون هم فرمودید „استاد ذوالفنون”.

من کی‌ گفتم اگه از کسی‌ خوشتون نیاد حق حرف زدن ندارید؟ نمونه بیارید لطفاً.

والا در رابطه با خبر پراکندن، اینجا درسته BBC نیست، ولی‌ در همین فوروم برید بگردید ببینید چند تا تاپیک در رابطه با „اخبار” زده شده. حالا اگه بنده اومدم اینجا و این تاپیک را باز کردم ببخشید. خوبه؟

بنده با اجازه شما نه „نماینده” کسی‌ خودم رو قلمداد کردم نه تو هیچکدوم از پست‌هایی‌ که (کلشون) اینجا ارسال کردم یک همچین فرضیه‌ای را ارائه کردم. شما اگر مدرکی‌ دارید نشون بدید.

چه کسی‌ پست‌ها را پاک کرده که شما اینجوری می‌گید؟ همه شون که سر جاشون هستند؟ ببین دوست من شما انگار از اینکه چند نفر دیگه مسئولیتهای این انجمن رو بر عهده دارند، ناراحتی‌. فقط از من هم نیست ها. اینجوری که شما به مدیران این انجمن „بی‌ اعتمادید” بسیار بده. بنده به شخصه فکر نمیکنم „پاک کردن” ارسال‌ها از فکر هیچکدوم از مدیران این انجمن حتی „عبور” کرده باشه. چه برسه که بخوان انجامش بدن.
    ویرایش توسط FMETAL : Wednesday 30 October 2013 در ساعت 04:50 PM
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    والا من از این اخلاق ها ندارم که به لودگی چند نفر لا ابالی گو جواب بدم. انتظارم از مسئولین سایت این بود که اجازه نمی دادن این چند تا کامنت بی ادبانه از این چند نفر توی فوروم منتشر بشه. ولی حالا که چرند گوییه (حرفهاشون در حیطه نقد نمی گنجه. دوستان میتون به تعریف نقد در لغت نامه دهخدا مراجعه کنن) این افراد ادامه پیدا کرده و اون چند نفر دیگه هم که بی خود این پست رو لایک می کنن و اون یکی رو نه - هر چند که خودشون هم میدونن حقیقت چیه - یه توضیحی لازم به نظر می رسه.
    اول این که یوسف آقا شما برو خودتو مسخره کن و اون نفر دیگه هم که فکر می کنه واقعا مسئول چیزی شده و خیلی کس مهمیه ،اگه به خودش میگفته بلک مور و چیزای دیگه به خودش مربوطه و ارزشی که خودش برا خودش قایله. هر کس هر اسمی میخواد رو خودش بذاره دقیقا به خودش مربوط میشه.
    دوم این که کجا اسمی از من تحت عنوان پاگانینی و این چیزا برده شده یا خودم عنوان کردم که خبر ندارم ؟
    ...
    چه این دو نفر که علاقه عجیبی به مسخره قرار دادن دیگران دارن و چه سایرین اگه در این موارد سوالی توی ذهنشون متبادر هست بپرسن من جوابشون رو میدم. اما ا
    دوست عزیز، من اصلا اهل مسخره کردن نیستم. من الان چندین سال هست که عضو فعال این سایت هستم، از اینجور جر و بحث ها اینجا زیاد دیدم، که علاوه بر نداشتن نتیجه! باعث دلخوری ها و بعضا اخراج کاربرانی شده. و اینکه دیگه حوصله ی بحث و بگومگو ندارم.
    فقط دارم اینو میگم که اینقدر به هم نپرین... اینقدر جدی و خشک نباشین و هرکی دنبال کوبیدن اون یکی نباشه.
    هر کی یه نظری میاد مینویسه، دیگران با ذره بین دنبال یه اشتباه (از معانی گرفته تا املا) هستند! که مثلا بگن من اطلاعاتم بیشتره.
    اینجور دعواها و بحث ها و توهین ها جاش توی انجمن های ورزشهای رزمی هست، نه موسیقی که اینقدر لطیف و پر احساسه!
    هرچه خواستم این فضای خشونت و بحث رو با پست هام آروم کنم نشد و در پست آخر م اینو مستقیما اعلام کردم و منظورم به شخص خاصی نبود:
    دعوا نکنید، هر چیزی رو جدی نگیرید...
    متاسفانه معضل موسیقی در ایران اینه که، هرکی خودشو برترین موزیسین میدونه!
    درصورتی که توی موسیقی بهتر و بدتر وجود نداره. هرکی خودشه، نه از کسی بهتره و نه بدتر.
    اگه هر کی سرش به کار خودش باشه و از این بحث ها و جدل ها و حاشیه ها کناره گیری کنه توی موسیقی موفقتر خواهد بود...

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    92444
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    95
    51 بار تشکر شده در 35 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 8/2
    Given: 81/16
    میزان امتیاز
    11

اف متال جان وقتی به یه نوشته ای امتیاز منفی دادید حتما دلیلشو بگید چون اون مطلبو قبول نکردید پس حتما دلیل دارید

4. کاربران زیر از hamed10 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed10 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اف متال جان وقتی به یه نوشته ای امتیاز منفی دادید حتما دلیلشو بگید چون اون مطلبو قبول نکردید پس حتما دلیل دارید
    اینهم دلیلش. چون شما وقتی‌ بحث میکنی‌، نباید با عصبانیت کسی‌ رو مورد پرخاش قرار بدی. مگه بنده به شما توهین کرده بودم؟ من که شروع ارسالم در رابطه با گفته شما با „دوست عزیز” شروع شده بود. ولی‌ شما این حق رو به خودتون میدید که راه بیفتید و با عصبانیت جواب دیگرون رو بدید.

این یکی‌ رو هم گرفتید، چون حتی نمیدونید چرا اون رو گرفتید و راه میفتید پست‌هایی‌ که حتی به شما ربط هم نداره رو Thumbs down می‌زنید. یعنی‌ انقده بزرگ منشی دارید.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)