لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: مشکل در کوک کردن ساز و پاره شدن سیم

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    90793
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    46
    151 بار تشکر شده در 76 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/0
    Given: 29/0
    میزان امتیاز
    11

مدال های دریافت شده

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام سامپلر جان دوست گلم یه اسمی انتخاب میکردی بتونم صدات کنم سامپلر جون
    عرض کنم خدمت شما اینکه گوشی ها به عقب میچرخه اولا گوشی هات ابنوس نیست (امتحانشون کن ببین ابنوسه یا نه)
    اگه ابنوسه بازم به عقب میچرخه باید بدی برات رگلاژ کنن احتمال داره گوشیهارو خودت بعدا انداختی یا از اول رگلاژ نشده شاید هم جنس چوب دسته ی ویولنت بجای افرا از یه چوب دیگه است که امیدوارم این مورد نباشه سعی کن بجای گوشیها بیشتر از تاندونها استفاده کنی گوشیهارو زیاد فشار نده چون من تجربشو دارم خیلی وحشتناکه چن سال پیش که داشتم کوک میکردم گوشی لا رو زیاد فشار دادم سرپنجه(جعبه سیم گیر) شکست از سوراخ گوشی جر خورد عکسشم دارم خیلی غم انگیز بود خیییییییلی

اما در مورد پاره شدن سیمها عرض کنم چند مورد دخیله
    1 سیمها خیلی کهنه هستند 2 موقع انداختن سیم پیچش سیم رو رفع نمیکنی سیم نباید پیچ خورده باشه حتی یک دور چون هم صداش بد میشه هم احتمال پاره شدن بالا میره3 سطح تماس سیم با شیطانک زیاده (در واقع شیطانک خوب تراش نخورده) که اگه شیطانک ابنوس باشه این مشکل کمتر باعث پارگی در سیمها میشود چون سیم روی ابنوس به اسانی لیز میخورد ولی روی چوب معمولی به سختی لیز میخورد4 چون گفتی هنوز به کوک نرسیده بودو ... این احتمال هم میدم که با تیونر یا دیاپازون کوک میکنی در این مورد هم حواست باشه یک اکتاو رد نکنی بعد برسی به کوکت که در واقع اونجوری کوک نیست 5 احتمالا وقتی گوشی رو به داخل فشار دادی گوشی سخت و ناگهانی میپیچه واین کار باعث کشش ناگهانی سیم میشه اگه سیم ناگهانی سفت بشه حتی وقتی شل باشه بازم پاره میشه در ضمن سیم ر و لا مخصوصا لا خیلی سفت میشه تا به کوک برسه پس یکم احتیاط بدک نیست
    نه متاسفنه دیگه قابل استفاده نیست اگه از پایین خرک پاره میشدوسیم دراز بود میتونستی دوباره تاب بدی و استفاده کنی ولی نگهش دار اگه سیم می پاره شد اینو لخت میکنی بجای می استفاده میکنی

بله ماهم این مشکلو داشتیم ولی انقد سیم پاره کردیم هربار یه مشکلشو رفع کردیم الان دیگه نه این مشکلو نداریم سعی کردم موبه مو توضیح بدم مشکلت حل بشه ایشالا که عرایضم کامل بوده باشه
    حالا سیمهات چی بودن اگه پیراسترو سبز بودن نگو که دق میکنم
    سمپلر جان شما همون کسی نیستی که در مورد ویولا باهم صحبت کردیم؟؟؟؟؟؟؟؟
    امیدوارم ساز دلت همیشه کوک باشه ارزوی موفقیت دارم برات
    ویرایش توسط mehrabnasiri : Tuesday 22 October 2013 در ساعت 04:26 AM

2. 5 کاربر برای این پست از mehrabnasiri تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)