لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 14 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 210

موضوع: سوالات مربوط به انگشت گذاری (روش ها- تکنیک ها و ...)

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    107370
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    198
    14 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    در ویولن نواختن نت فا در سیم 3 ، بلافاصله سی در سیم 2 ، بدون برداشتن انگشت فا، شوخیه؟؟ چرا انگشت 1 من تکون نمی خوره که ببرمش به سیم 2؟ چیکار باید بکنم؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    107370
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    198
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shadmehr51 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خدمت دوستان ویولنیست. یه سوالی ازتون داشتم راجب انگشتگذاری صحیح ویولن.
    استاد من به ما یاد داده که موقع زدن تمرینات تمپو رو بیاریم پایین و تمام نت هارو با تیونر چک کنیم که انگشتها کاملا ژوست باشن من حدود 1سال میشه که با این روش کار میکنم الآن انگشتهام خود به خود جای صحیح رو پیدا میکنن اما احساس میکنم اینطوری گوشمون تنبل میشه! نظر شما چیه؟
    کاش استاد من هم این کارو میکرد. چون من اصلاً کار با
    تیونر رو بلد نیستم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط karimvl [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    (سوالم رو در این صفحه هم تکرار میکنم تا دوستان ببینند)

سوال برایم پیش اومده این هست که در ویلن نت هایی مثل„لا دیز و س بمل” یا „ر دیز و می بمل” یا „فا دیز و سل بمل” و ... آیا مثل پیانو و ساز هایی از این دست در ویلن هم دقیقا یک جا باید انگشت گذاری بشه و یک صدا بدن؟؟؟‌ مثلا آیا جای انگشت در گرفتن „لا دیز و سی بمل” یا „سل بمل و فا دیز” و ... دقیقا یکی است؟؟؟؟؟

برا منم سواله

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط samira_bidel [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در ویولن نواختن نت فا در سیم 3 ، بلافاصله سی در سیم 2 ، بدون برداشتن انگشت فا، شوخیه؟؟ چرا انگشت 1 من تکون نمی خوره که ببرمش به سیم 2؟ چیکار باید بکنم؟
    سلام دوست عزیز. لطفا سوالاتون رو فقط در یک تاپیک مطرح کنید (ترجیحا تاپیک مربوط به سوال)

این خیلی طبیعیه. برای اکثر هنرجوها پیش میاد. انگشتتون رو زیاد فشار ندین روی فینگر برد (گریف) و سعی کنید فقط فشار لازم رو روی انگشتی ایجاد کنید که داره نت رو می زنه (بعدا برای ویبراسیون هم باید به این مسئله عادت کنید)
    وقتی روی سیم 3 انگشت اول و دوم رو قرار دادین و دارین مثلا نت فا رو میزنین. فقط انگشت دوم رو یه مقدار محکم بذارین روی فینگر برد (نیازی نیست انگشت اول رو هم محکم روی سیم فشار بدین چون بالطبع تاثیری روی صدا نداره)
    بعد خیلی آهسته انگشت اول رو منتقل کنین روی سیم دوم. چند بار بدون آرشه کشی این کار رو تکرار کنید. بعدا کم کم که دستتون عادت کرد راحت تر این کارو می کنین. دقت کنین که انگشت دوم (با توجه به نت که اگه نیازه ثابت بمونه روی سیم سوم) از جای خودش منحرف نشه.

4. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    107370
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    198
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط majid55 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان خواستم درمورد انگشت گذاری سوالم را بپرسم استادم فقط رو فینگر برد برام دوتا خط کشید گفت این برا انگشت یکم و دومی انگشت وصل به خط اول سومی روی خط دوم و انگشت کوچک حالا برای شما کاربردی ندارد ایا انگشت نوک قسمت خاصیش باید روی سیم قرار بگیره و یا حالت خاصی داشته باشه چون انگشت میذارم صدا سیم قطع میشه از ایشون پرسیدم تواما انگشتم سیم مجاور را بفشارد چی گفتن چون رو اون ارشه کشیده نمیشه ایرادی نداره ایشون نگفت کدوم پزیشن را داره میگه زنگ زدم گفتم نمیام ایشون گفت بیا ششماه نشده حرفه ای میشی چون حساسی اینا برات مهمه حساس نباش خواهشا نظر کارشناسی بدهید؟
    اصلا واضح نبود گفته هاتون. ولی اگه تازه شروع کردین معلومه که اوایل نه می تونین انگشت بزارین نه نت رو درست بنوازید نه صدای مطلوبی ایجاد کنید! مگه وقتی بچه بودین و می خواستین راه برین تو همون بسم الله راه رفتین؟ تاتی تاتی! یعنی حتی اگه بهترین استاد رو هم داشته باشین اوایل سخته . این نظر منه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Pelk_lk [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    انگشت چهارم کاربرد نداره! ؟؟!
    اول باید بفرمایید که از روی کدوم کتاب آموزش تون پیش میره؟
    از روی هر کتاب و متدی باشه، استاد باید همون اول نت های مربوط به سیم موردنظر رو به هنرجو معرفی کنن.
    جای هر انگشت هم باید مشخص بشه برای هنرآموز. اینکه انگشت دوم بین انگشت اول و سوم بازی میکنه و گاهی به انگشت اول میچسبه و گاهی به انگشت سوم کاملا درسته. ولی آیا بهتون گفتن مفهومش چیه؟
    انگشت اول سیم لا، نت سی هستش. اگه انگشت دوم به انگشت اول بچسبه نت دو رو داریم. اگه انگشت دوم به انگشت سوم بچسبه نت دو دیز رو داریم که دیز با علامت # نمایش داده میشه. اینا رو بهتون آموزش دادن؟

اینکه بگیم انگشت دوم به سوم بچسبه یه جورایی اشتباهه. درواقع انگشت سومه که به انگشت دوم درحالت دو دیز می چسبه!! و روی انگشت دوم یه جورایی سوار میشه.
    تو تکنیک های آموزشی که من تا حالا باهاشون سروکار داشتم اول دو دیز به هنرجوها آموزش داده میشه و بعد دو. و معمولا اساتیدی که به روش نشانه گذاری کار میکنن دو دیز رو هم روی گریف علامت میزنن.
    درادامه انگشت سوم نت ر هستش و انگشت چهارم نت می. بعد از آموزش های مربوط به نت ر قاعدتا بایستی انگشت گذاری چهارم رو بهتون آموزش بدن و انگشت چهارم اونجاست که کاربرد پیدا میکنه. احتمالا استادتون اون موقع واستون خطشو میکشن.

اینکه گفتید انگشت روی سیم میذارید صدا قطع میشه، چند علت میتونه داشته باشه: سیم رو به حد کافی فشار نمیدید، سیم تون از این سیم مشقی هاست که متاسفانه بعضی هاشون این مشکلو دارن، آرشه کشی تون با اطمینان نیست و احتمالا روی سیم سر میخوره تا کشیده بشه.

اگه انگشت تون تواما سیم مجاور رو میفشاره ایرادی نداره، ولی بهتره این کار تا حد امکان صورت نگیره و انگشت تون به صورت گرد روی محل نت گذاشته بشه. در آینده که دروس مربوط به تعویض سیم ها رو یاد بگیرید ممکنه این مورد مشکل ساز بشه. البته ممکنه.

اینکه استاد شما پشت سرتون می نشینند، آیا آرشه کشی و انگشت گذاری شما رو می بینند و در زاویه دیدشون هست؟
    بعضی اساتید واسه اینکه هنرجو راحت باشه و استرس نگیره این کارو میکنن و چون گوششون کاملا به صدای نت ها آشناست اگه فالش بزنید متوجه میشن. اما برای تصحیح اشتباهات شما باید انگشت گذاری و آرشه کشی تونو ببینند.
    استاد من وقتی براشون میزنم، پشت سرم سمت راست می ایستن تا هم من نبینمشون(!) و هم ایشون بتونن دستای منو ببینن. اساتید کارکشته هم که بدون دیدن متوجه انگشت گذاری و نحوه آرشه کشی و.. میشن. ولی خب تا یه حدی. به نظر شخص بنده شنیدن کی بود مانند دیدن! ؟
    اگه با این مساله مشکل دارید خیلی راحت و مودبانه از استادتون خواهش کنید طوری بایستن یا بشینن که دستای شمارو بتونن ببینن.

در آخر اینو هم یادآور بشم که برای آموزش تحت نظر استاد، از ابتدا قول و قرار „ترم” رو بذارید. هر ترم هم ده جلسه ست. اگه ترم بعد مشکل داشتید یا به هر دلیلی نخواستید سر کلاس حاضر بشید، نه سیخ میسوزه نه کباب! در غیر این صورت ترم بعدی رو شروع میکنید.
    امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم.
    این حرفتون مورد تایید نیست:
    اینکه بگیم انگشت دوم به سوم بچسبه یه جورایی اشتباهه. درواقع انگشت سومه که به انگشت دوم درحالت دو دیز می چسبه!! و روی انگشت دوم یه جورایی سوار میشه.
    هر جا نام نت استفاده بشه همون انگشت تکون میخوره! یعنی دو دیز یعنی دقیقا حرکت انگشت 2!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز. لطفا سوالاتون رو فقط در یک تاپیک مطرح کنید (ترجیحا تاپیک مربوط به سوال)

این خیلی طبیعیه. برای اکثر هنرجوها پیش میاد. انگشتتون رو زیاد فشار ندین روی فینگر برد (گریف) و سعی کنید فقط فشار لازم رو روی انگشتی ایجاد کنید که داره نت رو می زنه (بعدا برای ویبراسیون هم باید به این مسئله عادت کنید)
    وقتی روی سیم 3 انگشت اول و دوم رو قرار دادین و دارین مثلا نت فا رو میزنین. فقط انگشت دوم رو یه مقدار محکم بذارین روی فینگر برد (نیازی نیست انگشت اول رو هم محکم روی سیم فشار بدین چون بالطبع تاثیری روی صدا نداره)
    بعد خیلی آهسته انگشت اول رو منتقل کنین روی سیم دوم. چند بار بدون آرشه کشی این کار رو تکرار کنید. بعدا کم کم که دستتون عادت کرد راحت تر این کارو می کنین. دقت کنین که انگشت دوم (با توجه به نت که اگه نیازه ثابت بمونه روی سیم سوم) از جای خودش منحرف نشه.
    بله حتما رعایت میکنم. ولی اینو متوجه نشدم: (ترجیحا تاپیک مربوط به سوال)

حتما تمرین میکنم این مدلی. بدون آرشه و اون تاکید بر فشار درست. ممنون

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط samira_bidel [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    برا منم سواله
    در مورد نت هایی مثل لا دیز و سی بمل و چنین نت هایی (نت های آنارمونیک) در دوتا تاپیک دیگه بحث شده. لطفا بگردین پیدا می کنین.

ضمنا از همه ی دوستان خواهش می کنم مطالب رو توی تاپیک های مربوط به خودشون دنبال کنن. تاپیکی در مورد برچسب زدن روی فینگر برد (گریف) وجود داره که در مورد صحیح بودن یا نبودن این کار یا متد آموزشی مفصلا توش بحث شده.

7. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    107370
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    198
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

این توصیحتون واقعاً بهم جواب داد تا حدودی. یعنی تمرین بدون آرشه کشی. الان مشکل دیگه دارم. انگشت دوم خمیده میشه و رو سیم 2 می چسبه! و صدای سی م خوب در نمیاد . اینو چی کار کنم؟

- - - Updated - - -

در مورد نت هایی مثل لا دیز و سی بمل و چنین نت هایی (نت های آنارمونیک) در دوتا تاپیک دیگه بحث شده. لطفا بگردین پیدا می کنین.

ضمنا از همه ی دوستان خواهش می کنم مطالب رو توی تاپیک های مربوط به خودشون دنبال کنن. تاپیکی در مورد برچسب زدن روی فینگر برد (گریف) وجود داره که در مورد صحیح بودن یا نبودن این کار یا متد آموزشی مفصلا توش بحث شده.
    مرسی. کم کم یاد میگیرم کاربرد سایت رو و جای مطالب رو

9. کاربران زیر از samira_bidel به خاطر این پست تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

این توصیحتون واقعاً بهم جواب داد تا حدودی. یعنی تمرین بدون آرشه کشی. الان مشکل دیگه دارم. انگشت دوم خمیده میشه و رو سیم 2 می چسبه! و صدای سی م خوب در نمیاد . اینو چی کار کنم؟

- - - Updated - - -

مرسی. کم کم یاد میگیرم کاربرد سایت رو و جای مطالب رو
    این کاملا طبیعیه. به مرور زمان حل میشه. باید کم کم سعی کنید که وقتی انگشت گذاری می کنید ، انگشتتون به بقیه سیم ها برخورد نکنه (بخصوص سیم هایی که قراره آرشه روی اونا منتقل بشه)
    ضمنا تمرین رو ابتدا چند بار بدون آرشه انجام بدین و بعد از اون با آرشه.

11. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    107370
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    198
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

این کاملا طبیعیه. به مرور زمان حل میشه. باید کم کم سعی کنید که وقتی انگشت گذاری می کنید ، انگشتتون به بقیه سیم ها برخورد نکنه (بخصوص سیم هایی که قراره آرشه روی اونا منتقل بشه)
    ضمنا تمرین رو ابتدا چند بار بدون آرشه انجام بدین و بعد از اون با آرشه.
    ممنون. باشه بازم بدون آرشه تمرین میکنم.

13. کاربران زیر از samira_bidel به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    107370
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    198
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مشکل انگشت گذاری دارم...دو سیم 2 اگه بزارم همزمان می سیم 1. انگشت 2 رو سیم 1 مییوفته!!! چیکار کنم؟
    ویرایش توسط samira_bidel : Tuesday 20 May 2014 در ساعت 05:44 AM دلیل: غلط بیان نت

vahid65 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    98968
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    207
    296 بار تشکر شده در 151 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/0
    Given: 41/3
    میزان امتیاز
    11

مشکل انگشت گذاری دارم... فا سیم 2 اگه بزارم همزمان می سیم 1. انگشت 2 رو سیم 1 مییوفته!!! چیکار کنم؟
    فا سیم دو یعنی تو کدوم پوزیسیون سوم،چهارم یا پنجم و با کدوم انگشت؟
    می سیم 1 یعنی چی؟

16. 2 کاربر برای این پست از vahid65 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    107370
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    198
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid65 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    فا سیم دو یعنی تو کدوم پوزیسیون سوم،چهارم یا پنجم و با کدوم انگشت؟
    می سیم 1 یعنی چی؟
    شرمنده اصلاح میکنم
    دو در سیم 2. وقتی انگشت 2 رو روی سیم 2 میزارم و همزمان می خوام آزاد سیم 1 رو بزنم. این انگشته می چسبه به سیم 1! همون پوزیشیون اول

18. 2 کاربر برای این پست از samira_bidel تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

شرمنده اصلاح میکنم
    دو در سیم 2. وقتی انگشت 2 رو روی سیم 2 میزارم و همزمان می خوام آزاد سیم 1 رو بزنم. این انگشته می چسبه به سیم 1! همون پوزیشیون اول
    سلام

با اجازه دوستان و اساتید

فکر میکنم دلیل مشکل شما این باشه که انگشتتون رو زیاد روی سیم میخوابونید (که در این صورت، باعث میشه گوشه انگشت دوم به سیم 1 برخورد کنه). در حالی که باید با نوک انگشتان، سیم ها رو لمس کنید!
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

20. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    107370
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    198
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام

با اجازه دوستان و اساتید

فکر میکنم دلیل مشکل شما این باشه که انگشتتون رو زیاد روی سیم میخوابونید (که در این صورت، باعث میشه گوشه انگشت دوم به سیم 1 برخورد کنه). در حالی که باید با نوک انگشتان، سیم ها رو لمس کنید!
    اتفاقا من این مشکل رو دارم که انگشتام رو نمی خوابونم و همیشه ناخن انگشت 2و 3 م ساییده تره. یعنی گوشت رو نمی زارم و به چنگی تر و با خود ناخن میزارم. که اینم نمی تونم اصلاح کنم . با این حال این مشکل رو هم دارم!

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    77562
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    16 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    Given: 4/0
    میزان امتیاز
    0

اتفاقا من این مشکل رو دارم که انگشتام رو نمی خوابونم و همیشه ناخن انگشت 2و 3 م ساییده تره. یعنی گوشت رو نمی زارم و به چنگی تر و با خود ناخن میزارم. که اینم نمی تونم اصلاح کنم . با این حال این مشکل رو هم دارم!

نه باید کل انگشت رو گذاشت روی سیم... نه با ناخن انگشت گذاری کرد... باید انگشت گذاری با نوک انگشت انجام بشه یعنی یه چیزی بین این دو تا(البته شرط این کار اینه که ناخن کاملا کوتاه باشه)

23. 3 کاربر برای این پست از PooyaDehlari تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    107370
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    198
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط PooyaDehlari [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نه باید کل انگشت رو گذاشت روی سیم... نه با ناخن انگشت گذاری کرد... باید انگشت گذاری با نوک انگشت انجام بشه یعنی یه چیزی بین این دو تا(البته شرط این کار اینه که ناخن کاملا کوتاه باشه)
    ناخن ندارم
    حتی 1 میلی متر
    اما نمی تونم
    واقعا نمی دونم چیکار کنم در حال حاضر

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

شرمنده اصلاح میکنم
    دوستان به نکات خیلی خوبی اشاره کردن. انگشتاتون رو حلالی تر بذارین تا به سیم می بر خورد نکنه. با تمرین قطعا می تونین با ظرافت بیشتری انگشت گذاری کنین.
    ضمنا اگه خرک ساز درست تراش خورده باشه، سیم می یه جوری قرار می گیره که فاصله نسبتا مناسبی با سیم لا از نظر ارتفاع خواهد داشت.

26. 2 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 14 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)