لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 7 از 14 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 97 به 112 از 210

موضوع: سوالات مربوط به انگشت گذاری (روش ها- تکنیک ها و ...)

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    114686
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid65 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یه برچسب هایی هست که روی گریف میزنن مثل عکس پایین(ولی چون از نزدیک ندیدم نمیدونم چقدر معتبره)
    میتونید از فروشکاههای موسیقی بپرسید اگه داشتند بخرید و استفاده کنید.

ممنون دوست عزیز من نمیخوام علامت بزنم فقط میخوام محل دقیق همه نت هارو بدونم مثلا اینکه میگن انگشت اول
    با فاصله 38 میلیمتر از گریف چقدر دقیقه و اینکه منبعی هست که این فاصله هارو مشخص کرده باشه

Nilya آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    85148
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    147
    404 بار تشکر شده در 159 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 134/0
    Given: 32/0
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط nanazz [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون دوست عزیز من نمیخوام علامت بزنم فقط میخوام محل دقیق همه نت هارو بدونم مثلا اینکه میگن انگشت اول
    با فاصله 38 میلیمتر از گریف چقدر دقیقه و اینکه منبعی هست که این فاصله هارو مشخص کرده باشه
    سلام
    من واقعا یه سوالی ذهنمو درگیر کرده،
    شما چه جوری یک سال بدون اینکه بدونی جای دقیق انگشت هات کجاست ساز زدی؟
    هر استادی در ابتدا جای صحیح نت ها رو دونه به دونه آموزش میده. خیلی عجیبه که میگید هیچی نگفتن درباره جای انگشت ها.

vahid65 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    98968
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    207
    296 بار تشکر شده در 151 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/0
    Given: 41/3
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط nanazz [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    حقیقتش منبع معتبر بنده سراغ ندارم که همه انگشتها رو فاصلشون رو مشخص کرده باشه.
    برای چی میخواید بدونید؟
    یعنی چه کاربردی داره ؟؟؟ بفرمایید تا ما هم بدونیم.

4. کاربران زیر از vahid65 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

کتاب استاد محمد بهارلو هست که این فواصل رو مشخص کرده (باید خرک دقیقا سر جاش باشه)
    این کتاب رو فکر کنم توی تاپیک آموزش مجازی ویلن کتاب استاد بهارلو (بخش ویلن ایرانی) آپلود کرده باشن
    در کل این اعداد به درد شما نمیخورن مگر اینکه بخواین خودتون ساز رو علامت گذاری کنین که توصیه می کنیم حتما بدین استاد علامت گذاری کنن.
    توی منابع خارجی هم کتاب هایی هستن که جای انگشتا رو مشخص کرده باشن ولی من در حال حاضر حضور ذهن ندارم.

6. 2 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    114686
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=Nilya;384000]سلام
    من واقعا یه سوالی ذهنمو درگیر کرده،
    شما چه جوری یک سال بدون اینکه بدونی جای دقیق انگشت هات کجاست ساز زدی؟
    هر استادی در ابتدا جای صحیح نت ها رو دونه به دونه آموزش میده. خیلی عجیبه که میگید هیچی نگفتن درباره جای انگشت ها.

راستش واسه خودم هم سواله که چرا استادم جای دقیق انگشت هارو نگفتن
    در واقع محل دقیقی تعیین نکردن (یعنی همون فاصله انگشتها)
    این بود که من تا الان فکر میکردم محل دقیقی برای نت ها وجود نداره و به اندازه دست نوازنده بستگی
    داره و تو این یکسال نت ها رو طوری میگرفتم که برام راحت تر باشه ولی الان با توجه
    به این فاصله بندی ها متوجه شدم که انگشت اولم رو کم میزاشتم
    نکته دیگه این که استاد من بیشتر از 30 سال هست که تدریس میکنن و هنرمندای بزرگی تربیت کردن
    خودشون هم شاگرد استاد صبا بودن ولی کلا من فک میکنم استادم به بعضی از جزئیات
    زیاد توجه نمیکنن مثلا به استیل صحیح نوازنده یا ارشه کشی صحیح
    شاید واسه سنشونه که زیاد حوصله ندارن

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    114686
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid65 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    حقیقتش منبع معتبر بنده سراغ ندارم که همه انگشتها رو فاصلشون رو مشخص کرده باشه.
    برای چی میخواید بدونید؟
    یعنی چه کاربردی داره ؟؟؟ بفرمایید تا ما هم بدونیم.

وقتی من محل دقیق نت ها رو بدونم حداقلش اینه که انگشت هامو کم یا زیاد نمیزارم که گوشم به صدای فالش عادت کنه

به عنوان مثال وقتی من بدونم نت سی رو سیم لا رو باید به فاصله 38 میلیمتر از شیطانک بگیرم هر بار که انگشتم رو
    روی اون محل میزارم صدای صحیح نت رو میشنوم و بعد از چند بار تمرین با صدای صحیح نت اشنا میشم
    مثلا اگه من با 10 بار تمرین صدای اون نت رو بشناسم بار یازدهم اگه فالش بزنم
    متوجه میشم که انگشتم رو کم یا زیاد گذاشتم از طرفی هم وقتی جای دقیق نت ها رو بدونم میتونم با تیونر چک کنم
    و به صدای نت اشنا بشم
    این برای اینه که استادم جای دقیق نت ها رو نمیگن و از طرفی هم هر جلسه فقط یک صفحه درس میدن
    و از اونجایی که من هفته ای یک جلسه بیشتر کلاس نمیرم میشه ماهی 4 صفحه
    یعنی من در طول یک ماه فقط 4 صفحه درس جلو میرم و الان با وجود اینکه نزدیک یکسال تمرین میکنم ولی هنوز کتاب اول
    ل ویولن رو هم تموم نکردم و فکر میکنم با این روند کند چندین سال طول بکشه که من دوره مقدماتی رو بگذرونم
    واسه همین تصمیم گرفتم خودم جلوتر از کلاس پیش برم و هر هفته حداقل 3 تا درس رو کار کنم و سر کلاس بیشتر رفع
    اشکال کنم بنابراین به مرجعی نیاز دارم که جای دقیق نت ها رو بهم بگه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کتاب استاد محمد بهارلو هست که این فواصل رو مشخص کرده (باید خرک دقیقا سر جاش باشه)
    این کتاب رو فکر کنم توی تاپیک آموزش مجازی ویلن کتاب استاد بهارلو (بخش ویلن ایرانی) آپلود کرده باشن
    در کل این اعداد به درد شما نمیخورن مگر اینکه بخواین خودتون ساز رو علامت گذاری کنین که توصیه می کنیم حتما بدین استاد علامت گذاری کنن.
    توی منابع خارجی هم کتاب هایی هستن که جای انگشتا رو مشخص کرده باشن ولی من در حال حاضر حضور ذهن ندارم.
    ممنون از راهنمایی هاتون

9. 2 کاربر برای این پست از nanazz تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

دوست عزیز ، من نمی دونم استاد شما چه کسی هستن ولی توی این سال هایی که تقریبا با روش تدریس بعضی از اساتید ویلن (بصورت مستقیم و غیر مستقیم) آشنا شدم متوجه شدم که تقریبا خیلی از اساتید محترم روش تدریس خوبی ندارن.
    علتش هم اینه که بسیاری از هنرجوها خیلی زود نوازندگی ویلن رو رها می کنن و ادامه نمیدن ... برای همین متاسفانه بعضی از اساتید زیاد مایه نمیذارن. یه تاپیک دیگه داریم در مورد آموزش ویلن که من انشاا... در اولین فرصت نکاتی رو در همین مورد اونجا مطرح می کنم.
    دو روش هست برای اینکه انگشت گذاری آموزش داده بشه. یکی برچسب زدن (که البته راه اصولی ای نیست و بعدا که بخواین برچسب ها رو بردارین کمی ممکنه دچار مشکل بشین ... گفتم ممکنه، یعنی اگه صداها توی ذهنتون باشه مشکلی پیدا نمیشه)
    روش دوم از طریق سلفژ هست. یعنی شما صدای نت ها رو یاد بگیرین و بعد انگشت گذاری کنین و اینقدر جای انگشتاتونو درست کنین تا یاد بگیرین... حالا اگه یه نفر این صداها رو نشناسه (سلفژ بلد نباشه) ، چند ماه طول می کشه تا کم کم توی ذهنش بشینن و دستش به محل قرارگیری انگشتا عادت کنه.

11. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    114686
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز ، من نمی دونم استاد شما چه کسی هستن ولی توی این سال هایی که تقریبا با روش تدریس بعضی از اساتید ویلن (بصورت مستقیم و غیر مستقیم) آشنا شدم متوجه شدم که تقریبا خیلی از اساتید محترم روش تدریس خوبی ندارن.
    علتش هم اینه که بسیاری از هنرجوها خیلی زود نوازندگی ویلن رو رها می کنن و ادامه نمیدن ... برای همین متاسفانه بعضی از اساتید زیاد مایه نمیذارن. یه تاپیک دیگه داریم در مورد آموزش ویلن که من انشاا... در اولین فرصت نکاتی رو در همین مورد اونجا مطرح می کنم.
    دو روش هست برای اینکه انگشت گذاری آموزش داده بشه. یکی برچسب زدن (که البته راه اصولی ای نیست و بعدا که بخواین برچسب ها رو بردارین کمی ممکنه دچار مشکل بشین ... گفتم ممکنه، یعنی اگه صداها توی ذهنتون باشه مشکلی پیدا نمیشه)
    روش دوم از طریق سلفژ هست. یعنی شما صدای نت ها رو یاد بگیرین و بعد انگشت گذاری کنین و اینقدر جای انگشتاتونو درست کنین تا یاد بگیرین... حالا اگه یه نفر این صداها رو نشناسه (سلفژ بلد نباشه) ، چند ماه طول می کشه تا کم کم توی ذهنش بشینن و دستش به محل قرارگیری انگشتا عادت کنه.
    ممنون از اموزش هاتون من نمیخوام برچسب بزنم چون استادم خیلی مخالف هستن
    فعلا از کتاب بهارلو جای انگشت هارو پیدا میکنم و شاید به طور موقت با مداد رو سیم ها علامت بزنم که راحت بشه پاک کنم
    و سوال هام رو هم تو همون تایپیک اموزش میپرسم

13. کاربران زیر از nanazz به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Nilya آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    85148
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    147
    404 بار تشکر شده در 159 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 134/0
    Given: 32/0
    میزان امتیاز
    11

[QUOTE=nanazz;384007]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nilya [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    راستش واسه خودم هم سواله که چرا استادم جای دقیق انگشت هارو نگفتن
    در واقع محل دقیقی تعیین نکردن (یعنی همون فاصله انگشتها)
    این بود که من تا الان فکر میکردم محل دقیقی برای نت ها وجود نداره و به اندازه دست نوازنده بستگی
    داره و تو این یکسال نت ها رو طوری میگرفتم که برام راحت تر باشه ولی الان با توجه
    به این فاصله بندی ها متوجه شدم که انگشت اولم رو کم میزاشتم
    نکته دیگه این که استاد من بیشتر از 30 سال هست که تدریس میکنن و هنرمندای بزرگی تربیت کردن
    خودشون هم شاگرد استاد صبا بودن ولی کلا من فک میکنم استادم به بعضی از جزئیات
    زیاد توجه نمیکنن مثلا به استیل صحیح نوازنده یا ارشه کشی صحیح
    شاید واسه سنشونه که زیاد حوصله ندارن
    والا این تاپیک جای این صحبت ها نیست اما متاسفانه اساتیدی که خیلی معروفند ،اکثرا (نه همه) ، همون طور که شما میگید به جزئیات توجهی نمیکنند. برای مثال برای شروع اکل صحیح یه نوازنده مهمترین چیزه. چون اگه اکلش درست نباشه بعدا به همه چیز نوازندگیش لطمه میزنه. از ژوست بودن نت ها بگیر تا سرعت.
    به نظر من در شروع آموزش یک ساز این که استاد آدم خیلی معروف باشه یا شاگرد فلان کس بوده باشه مهم نیست. استادی مناسب اون برهه از آموزشه که بسیار دقیق باشه و به تمام اشتباهات ریز شاگردش حساس باشه. چون این اشتباهات اگه تکرار بشه در طی زمان به عادت تبدیل میشه و اصلاحش خیلی مشکل میشه. شما اگه امکانش رو داری استادت رو تا دیر نشده عوض کن. برو پیش استادی که وقتش آزاد تره. بعدا که حرفه ای تر شدی میتونی بری پیش یه استاد معروف مثه استاد الانت که از تجربیاتش استفاده کنی. البته اینا همه نظر شخصی منه.
    موفق باشی

15. 2 کاربر برای این پست از Nilya تشکر کرده اند:

vahid65 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    98968
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

وقتی من محل دقیق نت ها رو بدونم حداقلش اینه که انگشت هامو کم یا زیاد نمیزارم که گوشم به صدای فالش عادت کنه

به عنوان مثال وقتی من بدونم نت سی رو سیم لا رو باید به فاصله 38 میلیمتر از شیطانک بگیرم هر بار که انگشتم رو
    روی اون محل میزارم صدای صحیح نت رو میشنوم و بعد از چند بار تمرین با صدای صحیح نت اشنا میشم
    مثلا اگه من با 10 بار تمرین صدای اون نت رو بشناسم بار یازدهم اگه فالش بزنم
    متوجه میشم که انگشتم رو کم یا زیاد گذاشتم از طرفی هم وقتی جای دقیق نت ها رو بدونم میتونم با تیونر چک کنم
    و به صدای نت اشنا بشم
    این برای اینه که استادم جای دقیق نت ها رو نمیگن و از طرفی هم هر جلسه فقط یک صفحه درس میدن
    و از اونجایی که من هفته ای یک جلسه بیشتر کلاس نمیرم میشه ماهی 4 صفحه
    یعنی من در طول یک ماه فقط 4 صفحه درس جلو میرم و الان با وجود اینکه نزدیک یکسال تمرین میکنم ولی هنوز کتاب اول
    ل ویولن رو هم تموم نکردم و فکر میکنم با این روند کند چندین سال طول بکشه که من دوره مقدماتی رو بگذرونم
    واسه همین تصمیم گرفتم خودم جلوتر از کلاس پیش برم و هر هفته حداقل 3 تا درس رو کار کنم و سر کلاس بیشتر رفع
    اشکال کنم بنابراین به مرجعی نیاز دارم که جای دقیق نت ها رو بهم بگه
    اینجا دو تا مسئله مطرحه
    استاد شما با برچسب و علامت زدن مخالفند و شما میخواید طوری وانمود کنید که برچسب و علامت نمیزنید(استاد رو گول بزنید)
    خوب برچسب بزنید وقتی خواستید برید پیش استاد برچسب رو بکنید... یا اینکه با یه استادی که با علامت زدن موافقند کار کنید.

شما تو پست شماره 97 فرمودید نمیخواید علامت بزنید ولی الان میفرمایید میخواهم علامت بزنم با مداد و بعد پاک کنم و بنده هم برای این پرسیدم دو نستن فاصله ها به چه دردی میخوره.

وقتی جای دقیق نت ها رو بدونم میتونم با تیونر چک کنم ...وقتی بدونید دیگه چی رو میخواید چک کنید؟
    نکته بعد هم اینکه صرف جلو رفتن تو کتاب و درس که به شما مهارت تمیز و خوب نواختن نمیده... ممکنه شما به درس آخر کتاب ل ویولن برسید ولی اینکه چقدر به نواختنش تسلط دارید و خوب اجرا میکنید مهمه.

17. کاربران زیر از vahid65 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    116433
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام خدمت همه دوستان و اساتيد
    من الان 2 ماهي ميشه شروع كردم به زدن ويولون و الان وسطاي ل ويولون 1 هستم واقعا عاشق ويولون هستم و ازش خسته نميشم ولي يه چيزي تازگيا فكرمو خيلي مشغول كرده وراستش نميدونم چرا نميتونم به استادم بگم از جوابش ميترسم:)
    اونم اينه كه وقتي مثلا رو سيم ر انگشت اولم رو ميزارم وقتي درهمون حالت سيم لا رو ميزنم صداي خيلي بدي ميده اونم برا اين كه ارتعاش سيمش ميخوره به انگشتم رو سيم ر
    هركاري ميكنم نميشه مگه اينگه انگشامو ببرم به سمت سيم سل كه ميخوره بهش كامل
    ميخواستم ببينم راهي برا اين هست؟چقد ميتونه مشكل ايجاد كنه؟آيا مشكل از انگشتمه؟بايد ويولونو ببوسم بزارم كنار يا كه نه؟:(

vahid65 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    98968
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط atarah [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خدمت همه دوستان و اساتيد
    من الان 2 ماهي ميشه شروع كردم به زدن ويولون و الان وسطاي ل ويولون 1 هستم واقعا عاشق ويولون هستم و ازش خسته نميشم ولي يه چيزي تازگيا فكرمو خيلي مشغول كرده وراستش نميدونم چرا نميتونم به استادم بگم از جوابش ميترسم:)
    اونم اينه كه وقتي مثلا رو سيم ر انگشت اولم رو ميزارم وقتي درهمون حالت سيم لا رو ميزنم صداي خيلي بدي ميده اونم برا اين كه ارتعاش سيمش ميخوره به انگشتم رو سيم ر
    هركاري ميكنم نميشه مگه اينگه انگشامو ببرم به سمت سيم سل كه ميخوره بهش كامل
    ميخواستم ببينم راهي برا اين هست؟چقد ميتونه مشكل ايجاد كنه؟آيا مشكل از انگشتمه؟بايد ويولونو ببوسم بزارم كنار يا كه نه؟:(
    سلام دوست عزیز
    شما وقتی رو سیم ر آرشه میکشید اشکالی نداره انگشتتون به سیم سل بخوره.
    از استادتون هم بپرسید حتما بهتر راهنماییتون میکنن(عملی)
    ویرایش توسط vahid65 : Sunday 5 October 2014 در ساعت 09:33 PM

20. 3 کاربر برای این پست از vahid65 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    116433
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنون
    يعني اين زياد مشكل خاصي نيست؟استادم ميگه بعضي وقتا دوتا سيم رو باهم ميزنيم به اين خاطر از اين موضوع ميترسم
    پس يعني اين مشكلي نيست و ميتونم ادامه بدم؟

vahid65 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    98968
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط atarah [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون
    يعني اين زياد مشكل خاصي نيست؟استادم ميگه بعضي وقتا دوتا سيم رو باهم ميزنيم به اين خاطر از اين موضوع ميترسم
    ببینید دوست عزیز مشکل خاص زمانی پیش میاد که شما بخواید روی دو تا سیم همزمان آرشه بکشید که اون موقع باید با توجه به نتها باید تصمیم بگیرید به دستتون چه حالتی رو بدید که نتها صحیح اجرا بشند

اون موقع هم مطمئن باشید با تمرین حتما مشکل حل میشه.

23. 2 کاربر برای این پست از vahid65 تشکر کرده اند:

amin_20 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    112097
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    96
    44 بار تشکر شده در 35 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    10

ممنون
    منم همین مشکلو داشتم ولی الان با تمرین زیاد حلش کردم کلا کاری نیست ک توی دنیای ویولن بدون تمرین زیاد انجام بشه! ب مرور زمان حل میشه نگران نباش فعلا مونده تا دوتا سیم باهم آرشه بکشی وسطای ل ویولن یکی هنوز صبرکن عجله نداشته باش!

25. کاربران زیر از amin_20 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amin_20 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    112097
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    96
    44 بار تشکر شده در 35 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    10

ی سوال داشتم از دوستان اونم اینکه وقتی انگشت گذاری میکنم در حد خ کمی 1/4 پرده انگشتم با جای دقیق نت فاصله داره وقتی با تیونر چک میکنم این ی ایراد حساب میشه؟یعنی دقیقا انگشت باید جای اصلیش باشه؟

27. کاربران زیر از amin_20 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 7 از 14 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)