لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 9 از 14 نخستنخست ... 5678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 129 به 144 از 210

موضوع: سوالات مربوط به انگشت گذاری (روش ها- تکنیک ها و ...)

amin_20 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    112097
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    96
    44 بار تشکر شده در 35 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    10

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام دوستان
    ی مشکل برام پیش اومده استادم رفته اتریش تا 6 ماه نیستش:-(... استادم عوض شده که میگه انگشت گذاریت اشتباهه میگه همش اشتباهه بعد با تیونر ک چک میکنم کاملا سبزه مگه از هر ده بیس نتی که میزنم دو تاش ی ذره اینور تر باشه اونم با تیونر خ حساس نمیدونم چیکار کنم؟افسرده شدم و زده از ویولن زدن بعد از جلسه آخر:-(

Nilya آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    85148
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    147
    404 بار تشکر شده در 159 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 134/0
    Given: 32/0
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin71 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مرسی از راهنماییت
    حالا این مشکی خوشگلا قیمتشون توو چه مایه هاییه؟:دی
    منم از همین musedo دارم. ۲ ساله که هر روز از رو پوپیتر به دفعات می افته. کلا هم ۵ ساله که دارمش. قیمتشم الان فکر کنم ۲۰- ۳۰ تومن باشه. فکر میکنم واسه شما هم مناسب باشه. ولی خب حرفه ای نیست

Nilya آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    85148
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_20 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان
    ی مشکل برام پیش اومده استادم رفته اتریش تا 6 ماه نیستش:-(... استادم عوض شده که میگه انگشت گذاریت اشتباهه میگه همش اشتباهه بعد با تیونر ک چک میکنم کاملا سبزه مگه از هر ده بیس نتی که میزنم دو تاش ی ذره اینور تر باشه اونم با تیونر خ حساس نمیدونم چیکار کنم؟افسرده شدم و زده از ویولن زدن بعد از جلسه آخر:-(
    امین جان ناراحت نباش بابا
    بعضی وقتا از این مشکلا پیش میاد دیگه. اول بگو کدوم نت ها رو بیشتر میگه فالش میزنی؟ بعدشم جلسه بعد مسئله رو با استادت مطرح کن. بگو با تیونر اینجوری بود. البته اساتید ویولن خیلی اهل استفاده از تیونر نیستند. استفادشو در حد کوک کردن یه سیم لا میدونن. چون که اساس کار تیونر ها بر حسب پیانوست که فواصل در اون تعدیل شدن. یعنی هم نیم پرده های دیاتونیک هم کروماتیک 4.5 کما در نظر گرفته شدن. اما در ویولن اینجوری نیست. تو پوزیسیون اول انگشت سوم هات رو با سیم بالایی کوک کن. یعنی مثلا رو سیم لا نت ر رو بگیر بعدش با خود سیم ر دوبل بزن و جای انگشتت رو کوک کن.

4. 5 کاربر برای این پست از Nilya تشکر کرده اند:

amin_20 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    112097
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

ی سوال داشتم برای انگشت گذاری فشار انگشتا روی سیم باید چقدر باشه؟کم باشه یا زیاد؟بعد انگشت باید با کناره ی چپ روی گریف باشه حتما؟چون من نمیتونم ینکاری که استادم میخوادو انجام بدم

Nilya آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    85148
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_20 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ی سوال داشتم برای انگشت گذاری فشار انگشتا روی سیم باید چقدر باشه؟کم باشه یا زیاد؟بعد انگشت باید با کناره ی چپ روی گریف باشه حتما؟چون من نمیتونم ینکاری که استادم میخوادو انجام بدم
    در مورد فشار انگشتا روی سیم باید بگم که فکر کنم در حالات مختلف متفاوته. بستگی به حالتی که میخواید ایجاد کنید داره که از دانش من خارجه. ولی در حالت کلی نه خیلی زیاد باید باشه نه خیلی کم. باید اونقدری باشه که نتی که میزنید صدای شفافی بده. بهتره خودتون امتحان کنید. از فشار خیلی کم شروع کنید. می بینید که صدای خوب و واضحی نمیده. کم کم فشار انگشت رو زیاد کنید تا به اون میزان مناسب برسید. بیشتر از اون هم نباشه چون از حالت نرمی بیرون میاد اگه کنترل نشه. انگشت ها هم باید با گوشه سمت چپ گذاشته بشن که اکثر آدما با انگشت سومشون مشکل دارن که بر میگرده و یهو میبینی با گوشه سمت راست رو گریفه. حواست بهشون باشه که این اتفاق نیفته. البته در مورد انگشت چهارم بعضی جا ها که نوازنده اکستنسیون انجام میده میبینید که دیگه با گوشه نیست و با نوک انگشت (نرمه ی انگشت) سیم رو گرفته. ولی در حالت کلی باید با گوشه باشن همه.

7. 2 کاربر برای این پست از Nilya تشکر کرده اند:

amin_20 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    112097
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Nilya [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در مورد فشار انگشتا روی سیم باید بگم که فکر کنم در حالات مختلف متفاوته. بستگی به حالتی که میخواید ایجاد کنید داره که از دانش من خارجه. ولی در حالت کلی نه خیلی زیاد باید باشه نه خیلی کم. باید اونقدری باشه که نتی که میزنید صدای شفافی بده. بهتره خودتون امتحان کنید. از فشار خیلی کم شروع کنید. می بینید که صدای خوب و واضحی نمیده. کم کم فشار انگشت رو زیاد کنید تا به اون میزان مناسب برسید. بیشتر از اون هم نباشه چون از حالت نرمی بیرون میاد اگه کنترل نشه. انگشت ها هم باید با گوشه سمت چپ گذاشته بشن که اکثر آدما با انگشت سومشون مشکل دارن که بر میگرده و یهو میبینی با گوشه سمت راست رو گریفه. حواست بهشون باشه که این اتفاق نیفته. البته در مورد انگشت چهارم بعضی جا ها که نوازنده اکستنسیون انجام میده میبینید که دیگه با گوشه نیست و با نوک انگشت (نرمه ی انگشت) سیم رو گرفته. ولی در حالت کلی باید با گوشه باشن همه.
    تمرین خاصی برای انگشت گذاری با گوشه ی سمت چپ هست؟چون من نمیتونم

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

منم یکی دو نکته رو اضافه کنم.
    صدا باید شفاف باشه ... دقت کنید که فشار زیاد باعث کند شدن حرکات دست میشه.
    میزان فشار بستگی به تکنیک مورد نظر داره. مثلا بخوای ویبراسیون خاصی رو اجرا کنی ... یا یه نوع گلیساندو که سامول یروینیان استفاده میکنه نیاز به فشار کمی داره ...
    اما خب همیشه وضوح و شفافیت صدا یا همون سونوریته رو باید مدنظر قرار داد.

10. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

amin_20 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    112097
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    منم یکی دو نکته رو اضافه کنم.
    صدا باید شفاف باشه ... دقت کنید که فشار زیاد باعث کند شدن حرکات دست میشه.
    میزان فشار بستگی به تکنیک مورد نظر داره. مثلا بخوای ویبراسیون خاصی رو اجرا کنی ... یا یه نوع گلیساندو که سامول یروینیان استفاده میکنه نیاز به فشار کمی داره ...
    اما خب همیشه وضوح و شفافیت صدا یا همون سونوریته رو باید مدنظر قرار داد.
    سونوریته ساز چقد بستگی به فشار انگشتا روی گریف داره؟من الان بینابین فشار میدم نه محکم نه آروم... میشه یه حدی از فشارو معین کنین؟کمی هم بیشتر توضیح بدین که سونوریته جدای از آرشه کشی به چه چیزایی بستگی داره مثل همین انگشت گذاری

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

سونوریته ساز چقد بستگی به فشار انگشتا روی گریف داره؟من الان بینابین فشار میدم نه محکم نه آروم... میشه یه حدی از فشارو معین کنین؟کمی هم بیشتر توضیح بدین که سونوریته جدای از آرشه کشی به چه چیزایی بستگی داره مثل همین انگشت گذاری
    همونطور که نیلیا خانم گفتن شما اول انگشتتو آروم بذار روی سیم بعد آرشه کشی کن و همینجوری کم کم فشار رو بیشتر کن.
    اولش می بینی صدا شفاف نیست ولی وقتی که فشار به میزان قابل قبولی برسه صدا کاملا شفاف و خوب میشه. بیشتر از اون اگه فشار بیاری هم زود خسته میشه هم دستت بد عادت میشه و توی عوض کردن پوزیسیون ها سرعتت کم میشه، هم توی تکنیک هایی مثل ویبراسیون و گلیساندو دچار مشکل میشی.
    میزان فشار دقیقا ارتباط با شفافیت صدا داره ... البته یه مقدار کم و زیاد شدنش به هر حال ویژگی های ذاتی نوازندگی افراد هست و البته به ساز هم بستگی داره.
    یه چیزایی هم هست که توی فشار انگشت موثر هستن مثل اکشن ساز (هرچی بالاتر باشه نیاز به فشار بیشتری هست... که البته اکشن ساز باید متناسب باشه) و نوع سیم (سیم های فلزی معمولا سفت تر هستن. بخصوص توی پوزیسیون ها... پس طبیعتا به فشار بیشتری نیاز دارن. یکی از دلایل اینکه سیم های سینتتیک نسبت به فلزی ها گرون قیمت تر هستن هم همینه. توی پوزیسیون ها نرم تر هستن و طبیعتا صدای بهتری ایجاد می کنن)
    سونوریته به طور مستقیم به آرشه کشی مربوطه. طبیعتا کیفیت و رگلاژ بودن ساز هم موثره. انگشت گذاری هم هرچی تمیزتر و بهتر باشه خب طبیعتا تاثیر بهتری توی صدای ساز میذاره. استایل نوازندگی هم خیلی مهمه ... سر ویلن رو اگه رو به سمت پایین بگیرین توی صدای ویلن تاثیر میذاره. هرچی استایل صحیح تر باشه، موقعیت بهتری برای ایجاد سونوریته ی مناسب تر بوجود میاد.

13. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

amin_20 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    112097
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    همونطور که نیلیا خانم گفتن شما اول انگشتتو آروم بذار روی سیم بعد آرشه کشی کن و همینجوری کم کم فشار رو بیشتر کن.
    اولش می بینی صدا شفاف نیست ولی وقتی که فشار به میزان قابل قبولی برسه صدا کاملا شفاف و خوب میشه. بیشتر از اون اگه فشار بیاری هم زود خسته میشه هم دستت بد عادت میشه و توی عوض کردن پوزیسیون ها سرعتت کم میشه، هم توی تکنیک هایی مثل ویبراسیون و گلیساندو دچار مشکل میشی.
    میزان فشار دقیقا ارتباط با شفافیت صدا داره ... البته یه مقدار کم و زیاد شدنش به هر حال ویژگی های ذاتی نوازندگی افراد هست و البته به ساز هم بستگی داره.
    یه چیزایی هم هست که توی فشار انگشت موثر هستن مثل اکشن ساز (هرچی بالاتر باشه نیاز به فشار بیشتری هست... که البته اکشن ساز باید متناسب باشه) و نوع سیم (سیم های فلزی معمولا سفت تر هستن. بخصوص توی پوزیسیون ها... پس طبیعتا به فشار بیشتری نیاز دارن. یکی از دلایل اینکه سیم های سینتتیک نسبت به فلزی ها گرون قیمت تر هستن هم همینه. توی پوزیسیون ها نرم تر هستن و طبیعتا صدای بهتری ایجاد می کنن)
    سونوریته به طور مستقیم به آرشه کشی مربوطه. طبیعتا کیفیت و رگلاژ بودن ساز هم موثره. انگشت گذاری هم هرچی تمیزتر و بهتر باشه خب طبیعتا تاثیر بهتری توی صدای ساز میذاره. استایل نوازندگی هم خیلی مهمه ... سر ویلن رو اگه رو به سمت پایین بگیرین توی صدای ویلن تاثیر میذاره. هرچی استایل صحیح تر باشه، موقعیت بهتری برای ایجاد سونوریته ی مناسب تر بوجود میاد.
    ممنون به خاطر جوابتون. قبلا بهم گفتین آرشه کشیم بد نیست هوا نداره و خوبه ولی بازم صدا خوب نیس پس اینام تاثیر داره!!! جالبه. الان که انجام دادم صدا نرم تر شد... ممنون از نیلیا خانوم و آقا محمد اگه اشتباه نکنم!:-)... میشه دباره استایل نوازندگی هم بگین باید ویولن با زمین موازی باشه دیگ؟

15. 2 کاربر برای این پست از amin_20 تشکر کرده اند:

Nilya آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    85148
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

تمرین خاصی برای انگشت گذاری با گوشه ی سمت چپ هست؟چون من نمیتونم
    تمرین خاص که نمیشه گفت. شما اصولا هر کاری که نمی تونید انجام بدید رو باید اول آهسته انجام بدید. خیلی خیلی خیلی آهسته. مسلما می تونید انگشتتون رو آهسته با گوشه ی چپ بذارید دیگه. بعد سرعت رو زیاد کنید.
    این کار بکن مثلا: رو سیم لا شروع کن انگشت گذاری از انگشت اول تا چهارم به ترتیب. یعنی بزن سی ،دو، ر ،می. این و از سرعت خیلی آروم شروع کن. مثلا هر نت و یه نت گرد در نظر بگیر. بعد از اینکه کلی زدی هر نت رو یه سفید در نظر بگیر. هی سرعت رو کم کم زیاد کن تا به دولا چنگ برسی. سعی هم بکن که انگشتات با گوشه بیفته.
    یه علت دیگه که ممکنه انگشتات با گوشه نیفته حرکت ندادن آرنج دست چپ هنگام تعویض سیمه. وقتی از سیم می میخوای بری رو سیم سل خب اگه دستت کلا حرکت نکنه و فقط انگشتات حرکت کنن یا حرکت دستت کافی نباشه، انگشتات خوب به سیم نمیرسن. در نتیجه با گوشه نمیفتن.
    البته اینا مسائل خیلی ابتدایی ویولن هستند. من نمیدونم چرا استادتون هیچی نگفته.

17. 2 کاربر برای این پست از Nilya تشکر کرده اند:

amin_20 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    112097
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Nilya [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تمرین خاص که نمیشه گفت. شما اصولا هر کاری که نمی تونید انجام بدید رو باید اول آهسته انجام بدید. خیلی خیلی خیلی آهسته. مسلما می تونید انگشتتون رو آهسته با گوشه ی چپ بذارید دیگه. بعد سرعت رو زیاد کنید.
    این کار بکن مثلا: رو سیم لا شروع کن انگشت گذاری از انگشت اول تا چهارم به ترتیب. یعنی بزن سی ،دو، ر ،می. این و از سرعت خیلی آروم شروع کن. مثلا هر نت و یه نت گرد در نظر بگیر. بعد از اینکه کلی زدی هر نت رو یه سفید در نظر بگیر. هی سرعت رو کم کم زیاد کن تا به دولا چنگ برسی. سعی هم بکن که انگشتات با گوشه بیفته.
    یه علت دیگه که ممکنه انگشتات با گوشه نیفته حرکت ندادن آرنج دست چپ هنگام تعویض سیمه. وقتی از سیم می میخوای بری رو سیم سل خب اگه دستت کلا حرکت نکنه و فقط انگشتات حرکت کنن یا حرکت دستت کافی نباشه، انگشتات خوب به سیم نمیرسن. در نتیجه با گوشه نمیفتن.
    البته اینا مسائل خیلی ابتدایی ویولن هستند. من نمیدونم چرا استادتون هیچی نگفته.
    اصلا اینا رو نگفت بهم هرچی گفتم ایراد ندارم میگفت نه خوبه ممنون که گفتین انجام میدم

19. کاربران زیر از amin_20 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Nilya آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    85148
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

ممنون به خاطر جوابتون. قبلا بهم گفتین آرشه کشیم بد نیست هوا نداره و خوبه ولی بازم صدا خوب نیس پس اینام تاثیر داره!!! جالبه. الان که انجام دادم صدا نرم تر شد... ممنون از نیلیا خانوم و آقا محمد اگه اشتباه نکنم!:-)... میشه دباره استایل نوازندگی هم بگین باید ویولن با زمین موازی باشه دیگ؟
    یه تاپیک خیلی خوب تو انجمن ویولن کلاسیک هست که در مورد استیل نوازندگیه. از اون استفاده کنید. بله باید موازی با زمین باشه. یعنی نوک ساز به سمت سقف یا زمین نباشه.

21. 2 کاربر برای این پست از Nilya تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

خواهش می کنم. بله اسم کوچیکم محمد هست.
    در مورد استایل نوازندگی توی تاپیک مربوط به استایل که آقای آزاده ایجاد کردن مطالب خوبی هست. توی تاپیک آموزش مجازی هم یه قسمت مربوط به مهار کردن ویلن هست که آقای خورشیدی نکات خوبی رو در قالب ویدئو اونجا قرار دادن. توی قسمت های مختلف بخش ویلن هم به مسئله ی استایل نوازندگی که خیلی مهم هست پرداخته شده. من تقریبا در یکی دو سال اخیر هنرجوهای مبتدی زیادی رو شخصا باهاشون چت کردم و نکاتی در مورد استایل نوازندگی رو بصورت خصوصی بهشون گفتم (چون استایل نوازندگی هرکس با دیگری متفاوته! هرچند که اصول و استانداردها باید رعایت بشه) ... البته الان متاسفانه به اندازه ی سابق فرصت این کار رو ندارم.
    در مورد اکل یا استایل نوازندگی مطالب و ویدئوهای خوبی هم به زبان انگلیسی پیدا میشه.
    اگه بازم هم سوالی در مورد استایل نوازندگی داشتین میتونین توی تاپیک مربوط به هنرجویان مبتدی بپرسین چون این تاپیک مربوط به انگشت گذاری هست.
    ممنونم.

23. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

angelmalfoy آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    104620
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    227
    146 بار تشکر شده در 84 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow angelmalfoy On Twitter
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 53/2
    Given: 2/2
    میزان امتیاز
    11

چرا ویولنو به سمت پایین بگیریم صدا بهتر می شه؟
    مگه نباید موازی زمین باشه؟ اونجوری دیگه موازی نیست!
    پرواز را بخاطر بسپار
    پرنده مردنیست

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط angelmalfoy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    چرا ویولنو به سمت پایین بگیریم صدا بهتر می شه؟
    مگه نباید موازی زمین باشه؟ اونجوری دیگه موازی نیست!
    نگفتم بهتر میشه ... عرض کردم تاثیر میذاره. اتفاقا تاثیر منفی هم میذاره و صدا بدتر میشه.
    توی ارکسترهای آموزشی هم که میرین همیشه رهبر ارکستر حواسش هست که ویلنیست ها به دلیل خستگی یا عادت یا هرچیز دیگه ای ویلن هاشون رو به سمت پایین نیاد (البته متاسفانه ارکستر آموزشی به اون معنایی که توی ذهن من هست توی ایران خیلی کمه... البته تلاش هایی داره انجام میشه)
    شیب ویلن رو اگه کم و زیاد بگیرین (منظورم مایل بودن ویلن هست) اونم تاثیر گذاره... دلایلش هم نسبتا مفصله که اگه خواستین بعدا توضیح میدم.
    ویلن باید کاملا موازی با زمین باشه.

26. 2 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

صفحه 9 از 14 نخستنخست ... 5678910111213 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)