لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 17 به 29 از 29

موضوع: سوال در مورد بهترین استاد و اموزشگاه برای سلفژ و......؟

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام دوست عزیز.
    البته احمد جان تمام مطالب رو بخوبی فرمودن. خودشون خواننده ی گروه کر هستن و تجربه ی کار با اساتید خوبی رو دارن. حتما در آینده میتونین از راهنمایی هاشون استفاده کنین.
    آقای مهدی قاسمی که به نظر بنده از مفاخر موسیقی ایران در حال حاضر هستن و اگه بتونین باهاشون کلاس بگیرین قطعا میتونین از علم و تجربه شون بخوبی بهره ببرین.
    بنده هم استاد هانی گلپایگانی (کارشناس ارشد موسیقی) رو معرفی می کنم (آموزشگاه گلپا - مینی سیتی) که علاوه بر سلفژ کلاسیک در ادامه برای متقاضیانی که میخوان موسیقی سنتی کار کنن، سلفژ ایرانی هم تدریس می کنن. (برای سلفژ موسیقی سنتی ایرانی از ساز سنتور هم استفاده می کنن و تسلط خاصی بر روی ردیف موسیقی سنتی دارن)
    من این افتخار رو دارم که ماه ها هر جمعه در خدمت ایشون هستم و بصورت رایگان از علمشون بهره مند میشم.
    ویرایش توسط virtuoso : Wednesday 20 November 2013 در ساعت 12:07 AM

2. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    338 بار تشکر شده در 143 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 62/2
    Given: 14/5
    میزان امتیاز
    11

virtuosoعزیز ممنونم ازبذل عنایت شما ولی الانه که دوبار هنگ کردکنم مگه سلفژ هم کلاسیک و ایرانی داره یعنی برا اونم باید برم جای دیگه ای داد و بیداد در ضمن مینی سیتی از ما دور نیست ولی متاسفانه خیلی بد مسیره و از مرکز شهر دسترسی به اونجا کمی مشگله
    ویرایش توسط majid55 : Wednesday 20 November 2013 در ساعت 12:13 AM
    آموزگاری که دیگران را کوچک و خوار می پندارد خود چیزی برای نمایش و بروز ندارد

4. کاربران زیر از majid55 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط majid55 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    virtuosoعزیز ممنونم ازبذل عنایت شما ولی الانه که دوبار هنگ کردکنم مگه سلفژ هم کلاسیک و ایرانی داره یعنی برا اونم باید برم جای دیگه ای داد و بیداد در ضمن مینی سیتی از ما دور نیست ولی متاسفانه خیلی بد مسیره و از مرکز شهر دسترسی به اونجا کمی مشگله
    خواهش می کنم. چیزی که مرسوم هست همون سلفژ کلاسیکه. یعنی اینکه هنرجو بتونه گام ها (مینور، ماژور و ...) ، درجات مختلف یک گام، فواصل و ... رو بخونه (در واقع بتونه نیم پرده و یک پرده کامل رو بخونه). در موسیقی سنتی ما ربع پرده هم داریم. سلفژ ایرانی یعنی اینکه بعد از اینکه فرد روی سلفژ کلاسیک تسلط پیدا کرد، خواندن گام های دستگاه و آواز های موسیقی ایرانی (شور، سه گاه، چهارگاه و ...) رو هم یاد بگیره.
    یادگیری سلفژ ایرانی خیلی واجب نیست و مهم همون سلفژ کلاسیک هست و کسی که سلفژ کلاسیک رو یاد بگیره خودش هم میتونه با کمک سازهای ایرانی سلفژ موسیقی سنتی رو هم تمرین کنه... البته من پیشنهاد می کنم کسایی که میخوان ویلن ایرانی (یا کمانچه) بنوازن یه دوره سلفژ ایرانی هم کار کنن. (و همچنین آشنایی با ردیف موسیقی ایرانی)
    مرکز شهر آموزشگاه های خیلی خوبی داره. همون آموزشگاه پارت خیلی عالیه.

6. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

Sampler بادرود اموزشگاه پارت قبولم نکردن و گفتن باید دانشجوی موسیقی باشید تا ثبت نام کنیم جای دیگه را سراغ ندارید یا شماره استاد قاسمی را ندارید مستقیما با هاشون تماس بگیرم شاید موثر واقع شود به قول بابا قسمت نیست انگار ورود به دنیای موسیقی برای من حداقل تو ایران چون دانش ان در انحصار افرادی است که متاسفانه علاقه ای به تعلیم و تعلم ندارند و علاقه مند هستند این دانش را کما کان در انحصار داشته باشندمتاسفانه اینقدر مسئول پاسخگوی موسسه پارت بد برخورد کردن از تماسم پشیمان و نادم شدم از موضع با سواد اندر احوال امی به من می نگریستن ای کاش سمپلر بزرگوار نحوه برخورد موسسه را هم اشاره می نمودید تا این حد از برخورد ناصوابشان ازرده نمیشدم وامادگی ذهنی این برخورد را در خودمهیا می نمودم ولی بازهم تشکر بی دریغ
    ویرایش توسط majid55 : Wednesday 20 November 2013 در ساعت 10:57 AM

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز.

بنده هم استاد هانی گلپایگانی (کارشناس ارشد موسیقی) رو معرفی می کنم (آموزشگاه گلپا - مینی سیتی) که علاوه بر سلفژ کلاسیک در ادامه برای متقاضیانی که میخوان موسیقی سنتی کار کنن، سلفژ ایرانی هم تدریس می کنن. (برای سلفژ موسیقی سنتی ایرانی از ساز سنتور هم استفاده می کنن و تسلط خاصی بر روی ردیف موسیقی سنتی دارن)
    من این افتخار رو دارم که ماه ها هر جمعه در خدمت ایشون هستم و بصورت رایگان از علمشون بهره مند میشم.
    عذر خواهی می کنم اموزشگاهی که فرمودید اینه ادرسش یا من اشتباهی با یک اموزشگاه دیگه تماس گرفتم ممنون می شم راهنمائی بفرمائید
    خیابان دولت، چهارراه قنات، ضلع جنوب غربی، طبقه دوم
    تلفن:22587971
    22561146
    اگر اشتباه ادرس لطفا شماره و ادرس را مرقوم بفرمائید با تشکر فراوان

9. کاربران زیر از majid55 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

چندتا آموزشگاه گلپایگانی وجود داره. این که شما می فرمایید شعبه ی خیابان دولت هست که استاد هانی گلپایگانی قبلا اونجا تدریس می کردن ولی الان فکر نمی کنم اونجا تدریس داشته باشن. اون شعبه هم واقعا اساتید خوبی دارن. (به مدیریت یکی از برادران استاد بزرگ آواز ایران اکبر گلپایگانی که الان اسم کوچیکشونو فراموش کردم)... نمیدونم استاد سلفژ اونجا چه کسی هستن.
    یه آموزشگاه دیگه هست که نزدیکی های مینی سیتی هست که توی تاپیک آموزشگاه های موسیقی اون آموزشگاه رو معرفی کردم. اگه پیداش نکردین بفرمایید تا شماره و آدرسشو خدممتون تقدیم کنم. (به مدیریت استاد حسن گلپایگانی)

11. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    چندتا آموزشگاه گلپایگانی وجود داره. این که شما می فرمایید شعبه ی خیابان دولت هست که استاد هانی گلپایگانی قبلا اونجا تدریس می کردن ولی الان فکر نمی کنم اونجا تدریس داشته باشن. اون شعبه هم واقعا اساتید خوبی دارن. (به مدیریت یکی از برادران استاد بزرگ آواز ایران اکبر گلپایگانی که الان اسم کوچیکشونو فراموش کردم)... نمیدونم استاد سلفژ اونجا چه کسی هستن.
    یه آموزشگاه دیگه هست که نزدیکی های مینی سیتی هست که توی تاپیک آموزشگاه های موسیقی اون آموزشگاه رو معرفی کردم. اگه پیداش نکردین بفرمایید تا شماره و آدرسشو خدممتون تقدیم کنم. (به مدیریت استاد حسن گلپایگانی)
    اگه بزرگواری بفرمائید و زحمتی نباشه ممنون خواهم شد لطف بفرمائید چون از سرچ تو نت چیزی پیدا نکردم گویا اموزشگاه مد نظر شما دارای وب سایت نمی باشد متاسفانه

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

خواهش می کنم.
    آموزشگاه گلپایگانی - بلوار ارتش - نرسیده به مینی سیتی - نبش بلوار اوشان - روبروی نمایندگی سایپا - به مدیریت استاد حسن گلپایگانی
    تلفن: 22458729

14. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

ممنونم شماره مشگل داشت به ناچار مجبور شدم دی وی دی اموزش سلفژ را از نت خریداری کنم چاره ای نبود چون استادی در دسترس نبود امیدوارم این دی وی دی ها تاحدی راهم بندازد بقیه اش هم خدا بزرگ بابت وقتی که گذاشتید تشکر دوست خوبم

16. 2 کاربر برای این پست از majid55 تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط majid55 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنونم شماره مشگل داشت به ناچار مجبور شدم دی وی دی اموزش سلفژ را از نت خریداری کنم چاره ای نبود چون استادی در دسترس نبود امیدوارم این دی وی دی ها تاحدی راهم بندازد بقیه اش هم خدا بزرگ بابت وقتی که گذاشتید تشکر دوست خوبم
    خواهش می کنم.
    شماره که فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه.
    هروقت خواستین به همین آدرسی که گفتم تشریف بیرین در اولین فرصت براتون کلاس تشکیل میدن. اگه سوالی هم از آموزشگاه داشتین و تلفن رو کسی جواب نداد (که خیلی بعیده) میتونین در قالب پیام خصوصی از بنده بپرسین.
    اگه میخواین بصورت خودآموز کار کنین هم میشه ولی تحت آموزش استاد هم سرعت بیشتری در یادگیری خواهید داشت و هم میتونین سوالاتون رو بپرسید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط virtuoso : Wednesday 20 November 2013 در ساعت 02:02 PM

18. 2 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

یک عزیزی هم تو سایت شماره استادی را گذاشته بود اشاره کردم نه بوق ازاد هیچی شماره گرفته میشود ولی هیچ ارتباطی برقرار نمیشود من گاها با این شماره ها برخود داشتم هم موبایل هم ثابت ولی دلیلش ایا از دسترس خارج شدن ایا مشگلات مخابراتی است را هنوز متوجه نشدم مجددا طی ساعات اتی تماس خواهم گرفت قطعا اگر به نتیجه رسیدم برای استفاده دوستان در ذیل همین پست اشاره خواهم کرد در ضمن من جسارت نکردم بگم شماره که شما لطف کردید تعمدی مشگل دارد روی صحبتم به احتمالات اشکال مخابراتی و از این دست بود بسیار ممنونم

- - - Updated - - -
    دوستان شماره صحیح است موفق به ارتباط شدم ممنونم
    ویرایش توسط majid55 : Wednesday 20 November 2013 در ساعت 04:05 PM

20. کاربران زیر از majid55 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    1,046 بار تشکر شده در 389 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 161/5
    Given: 70/5
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

Sampler بادرود اموزشگاه پارت قبولم نکردن و گفتن باید دانشجوی موسیقی باشید تا ثبت نام کنیم جای دیگه را سراغ ندارید یا شماره استاد قاسمی را ندارید مستقیما با هاشون تماس بگیرم شاید موثر واقع شود به قول بابا قسمت نیست انگار ورود به دنیای موسیقی برای من حداقل تو ایران چون دانش ان در انحصار افرادی است که متاسفانه علاقه ای به تعلیم و تعلم ندارند و علاقه مند هستند این دانش را کما کان در انحصار داشته باشندمتاسفانه اینقدر مسئول پاسخگوی موسسه پارت بد برخورد کردن از تماسم پشیمان و نادم شدم از موضع با سواد اندر احوال امی به من می نگریستن ای کاش سمپلر بزرگوار نحوه برخورد موسسه را هم اشاره می نمودید تا این حد از برخورد ناصوابشان ازرده نمیشدم وامادگی ذهنی این برخورد را در خودمهیا می نمودم ولی بازهم تشکر بی دریغ
    سلام دوست من ..

خیییییییلی تعجب کردم .. اصلا باور کردنی نیست..

اتفاقا یکی از مهمترین مزیت های آموزشگاه پارت برخورد بسیار بسیار خوب منشی ها هستش ..

مطمئنین با آموزشگاه پارت تماس گرفتین ؟؟؟؟؟؟؟؟

من که فعلا دانشجوی موسیقی نیستم .. ولی خیلی وقته که اونجا کلاس دارم و هفته ای دو جلسه اونجا تمرین دارم ..

خیلی عجیبه که این برخورد رو با شما داشتن ..

22. کاربران زیر از Sampler به خاطر این پست تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Sampler [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست من ..

خیییییییلی تعجب کردم .. اصلا باور کردنی نیست..

اتفاقا یکی از مهمترین مزیت های آموزشگاه پارت برخورد بسیار بسیار خوب منشی ها هستش ..

مطمئنین با آموزشگاه پارت تماس گرفتین ؟؟؟؟؟؟؟؟

من که فعلا دانشجوی موسیقی نیستم .. ولی خیلی وقته که اونجا کلاس دارم و هفته ای دو جلسه اونجا تمرین دارم ..

خیلی عجیبه که این برخورد رو با شما داشتن ..
    بله واقعا اینقدر در بهت فرو رفته بودم از برخود البته فکر کنم اسمشون دنیا جابریان باشد تا ساعتی بعد از مکالمه کمتر از دو دقیقه ام با ایشون مرتب صحبتهام را مرور می کردم که ایا سوالم نابجا بوده یا از کلمات ناخواسته در خور شان ایشان نبوده استفاده نموده باشم ولی هیچ قسمت از صحبتم جز با لفظ خانم محترم چیزی فراتر نرفتم نه سوال نابجا و نا محترمانه و بیان جمله ایشون که نمی ... اتیشم زد البته طبیعتا بی احترامی دیگران شاید ما را برنجاند ولی مستقیما نشان دهنده شخصیت و منزلت طرف صحبتمان می باشد

حکمی گفته است
    کسی که به دیگران با چشم تمسخر می نگرد در نهایت خود وی مضحکه خواهد شد
    ویرایش توسط majid55 : Wednesday 20 November 2013 در ساعت 07:50 PM

24. کاربران زیر از majid55 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)