لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 52

موضوع: وقتی پول کلاس نداری باید موسیقی رو کنار بذاری؟

tella آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37405
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    101
    122 بار تشکر شده در 45 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 4/0
    میزان امتیاز
    14

Question وقتی پول کلاس نداری باید موسیقی رو کنار بذاری؟

0 Not allowed! Not allowed!
    من عاشق ساز و نوازندگی هستم. سازی که می زنم ویولنه و تا حالا مقداری پیشرفت کردم و می تونم چندتا آهنگ بزنم. مدتیه بخاطر مشکلات مالی ادامه ندادم. می دونید که هزینه کلاسها بالاست.
    خیلی دلم می سوزه و ناراحتم که ساز نمی زنم و تو این مدت عقب موندم و نتونستم پیشرفتی داشته باشم. از طرفی وقتی شرایط نیست چطور می تونم ادامه بدم.
    به نظر شما چه راهی برای آدمی مثل من وجود داره؟ یعنی از علاقم بگذرم و دیگه ادامه ندم؟
    می دونم که خیلی ها این مشکل رو دارن. این پست رو گذاشتم به دو دلیل: یکی اینکه اگر راه حلی به عنوان پیشنهاد دارید عنوان کنید و دوم اینکه یه بحثی باشه درباره این مشکل که برای خیلی ها وجود داره و اینکه شخصی که شرایط مالی نداره آیا باید از کاری که بهش عشق می ورزه و بهش آرامش و احساس خوب میده (جدا از اینکه یک هنره و یک موفقیت) بگذره؟ چطور میشه تو شرایط سخت ادامه داد و تسلیم نشد.

پیشاپیش از نظرات و راهنمایی شما دوستان سپاسگذارم.
    باشد که به همه آرزوهایمان برسیم.
    زمانی که مردم نادان برای اثبات خدایانشان همدیگر را تکه پاره می کردند، من با چهار سیم و یک تکه چوب اثوات خدا را روی کاغذ می نگاشتم.

2. 3 کاربر برای این پست از tella تشکر کرده اند:

3. # ADS

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    338 بار تشکر شده در 143 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 62/2
    Given: 14/5
    میزان امتیاز
    11

من به شما استاد اکبر رجب زاده را معرفی می کنم اصلا تو قید و بند مادیات نیست کلاسهاش هم تو کانون شهرداری برگذار میشه فقط یرا عشق اینکار را می کنه درویش و عارفی هستند ایشون برا خودشان من فقط بدلیل اینکه مبتدی بودم و بدلیل تشکیل کلاسها در خانه سلامت شهرداری و محدودیت جا کلاسها دو سه نفره بود نرفتم چون در بدو امر این شلوغی خیلی گیجم می کرد ولی شما که تا حدی پیشرفته اید یکبار سر بزنید به کلاسشون بازدید رایگانه تاا شب هم دوست داشتید پیششون بمانید و شیوه تدریسشان را انالیز بفرمائید در هر صورت موفق باشید

- - - Updated - - -

البته زیاد غصه داشتن یا نداشتن پول را هم نخورید ما هم که داشتیم خوبش نبود یه عده منفعت طلب صرف امیدوارم برا شما پیش نیاد همون بهتر که در مضیقه مالی باشید تا مثل من توسط بعضی اساتید و اموزشگاهها سر کیسه شوید درد من بیشتر از شما نباشد قطعا کمتر نیست

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

من که خودم تو خونه تمرین می کنم از اموزش اساتیدی مثل خورشیدی که توسایت هست و همچنین تعداد دیگه سی دی . ایمیلت را بذار اگه دوست داشتی از دی وی دی هام ایمیج می گیرم اگه دسترسی به نت پرسرعت داشتی دان کن خدا شاهده برعکس نظر دوستان که این نوع اموزش را خوب نمیدان تجربه من از تعدادی اموزشگاه بهم ثابت کرده سی دی ها در مقابل مطالب غیر حرفه ای بعضیهاشون شرافت و برتری غیر قابل انکاری داره بعد از اینکه برخورد نا مودبانه موسسه دیگری را هم دیدم سلفژ را هم خودم شروع کردم پس علاقه خیلی مهمه اصلا دلسرد نشو
    آموزگاری که دیگران را کوچک و خوار می پندارد خود چیزی برای نمایش و بروز ندارد

5. 5 کاربر برای این پست از majid55 تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

سلام دوست عزیز.
    متاسفانه من شاهد این هستم که بسیاری از عاشقان موسیقی به دلیل مشکلات مالی نمی تونن کلاس برن و یا ساز بخرن و این مشکل برای کسی که به کاری عشق داره واقعا عذاب آوره. البته من راهکار روشنی نمی تونم ارائه بدم ولی نکاتی به ذهنم میرسه که تقدیم می کنم:
    این که بعضی از هنرها به انحصار عده ای که از نظر مالی توانمند هستن در بیاد برای یه جامعه میتونه یه امتیاز منفی به حساب بیاد (به لحاظ فرهنگی).
    برای حل این مشکل باید چندتا فاکتور وجود داشته باشه:
    1- جامعه باید از نظر اقتصادی در شرایطی باشه که اساتید از نظر مالی در مضیغه نباشن و مجبور نباشن برای امرار معاش حتما هزینه های زیادی دریافت کنن.
    2- جامعه ی هنری باید اساتیدی رو پرورش بده که روح سخاوتمندی داشته باشن و برای اونا پیشرفت و تعالی هنر مطرح باشه نه صرفا جنبه های مادی
    3- هنرجوها هم باید عاشق هنر باشن و هنر رو با جدیت دنبال کنن نه بصورت یه تفریح و سرگرمی سطحی. (قطعا تلاش، عشق و جدیت هنرجو استاد رو سر ذوق میاره)
    شاید عوامل دیگری هم وجود داشته باشه ولی اینایی که عرض کردم خیلی ضروری هستن تا هنر در بین اقشار مختلف جامعه، چه اونایی که استطاعت مالی دارن چه اونایی که ندارن، فراگیر بشه و ... قطعا از چنین جامعه ای هنرمندان بزرگی پدید میان

به امید روزی که هر کسی که عاشق هنر هست بتونه بی دغدغه به عشقش برسه.

شاد و پیروز باشید.

7. 8 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

در ضمن دوست من تو امضای شما این یه تیکه برام مفهوم نیست

زمانی که مردم نادان برای اثبات خدایانشان همدیگر را تکه پاره می کردند، من با چهار سیم و یک تکه چوب اثوات خدا را روی کاغذ می نگاشتم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز.
    متاسفانه من شاهد این هستم که بسیاری از عاشقان موسیقی به دلیل مشکلات مالی نمی تونن کلاس برن و یا ساز بخرن و این مشکل برای کسی که به کاری عشق داره واقعا عذاب آوره. البته من راهکار روشنی نمی تونم ارائه بدم ولی نکاتی به ذهنم میرسه که تقدیم می کنم:
    این که بعضی از هنرها به انحصار عده ای که از نظر مالی توانمند هستن در بیاد برای یه جامعه میتونه یه امتیاز منفی به حساب بیاد (به لحاظ فرهنگی).
    برای حل این مشکل باید چندتا فاکتور وجود داشته باشه:
    1- جامعه باید از نظر اقتصادی در شرایطی باشه که اساتید از نظر مالی در مضیغه نباشن و مجبور نباشن برای امرار معاش حتما هزینه های زیادی دریافت کنن.
    2- جامعه ی هنری باید اساتیدی رو پرورش بده که روح سخاوتمندی داشته باشن و برای اونا پیشرفت و تعالی هنر مطرح باشه نه صرفا جنبه های مادی
    3- هنرجوها هم باید عاشق هنر باشن و هنر رو با جدیت دنبال کنن نه بصورت یه تفریح و سرگرمی سطحی. (قطعا تلاش، عشق و جدیت هنرجو استاد رو سر ذوق میاره)
    شاید عوامل دیگری هم وجود داشته باشه ولی اینایی که عرض کردم خیلی ضروری هستن تا هنر در بین اقشار مختلف جامعه، چه اونایی که استطاعت مالی دارن چه اونایی که ندارن، فراگیر بشه و ... قطعا از چنین جامعه ای هنرمندان بزرگی پدید میان

به امید روزی که هر کسی که عاشق هنر هست بتونه بی دغدغه به عشقش برسه.

شاد و پیروز باشید.
    ممنون از ترسیم مدینه فاضله که برامون انجام دادید

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط majid55 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

ممنون از ترسیم مدینه فاضله که برامون انجام دادید
    خواهش می کنم... مدینه فاضله نیست. قبلا بوده... الان هم تعدادی از اساتید هستن که این کار رو می کنن. ولی بصورت فرهنگ در جامعه نیست.

10. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ab_bb22 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    86956
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    903
    189 بار تشکر شده در 80 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 41/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    11

بی پولی سرعت گیره، مانع نیست. تو همین سایت خوندم، یه شخصی برای خرید ساز، چندین سال پول جمع کرد و به خودش زحمت داد تا بتونه به خواستش برسه. دنبال راه حل های جایگزین باشین. اگر استاد نیست؛ از کتاب ، دوست و آشنا یا مطالب توی اینترنت استفاده کنین. البته نمیدونم درباره ویالون چقدر مطلب توی اینترنت هست. من برای یادگرفتن فلوت همین کارو کردم. مخصوصا از مسئول بخش فلوت سایت خیلی کمک گرفتم. خلاصه تلاش کنید؛ به نتیجه میرسین.

12. 5 کاربر برای این پست از ab_bb22 تشکر کرده اند:

tella آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37405
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    101
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

[QUOTE=majid55;369621]در ضمن دوست من تو امضای شما این یه تیکه برام مفهوم نیست

یعنی نت هایی که احساسی خوب در ما ایجاد می کنن و بهمون آرامش میدن همون صدای خدا هستن. صداهایی که یک نوازنده می تونه با ساز خودش به گوش دیگران برسونه و این احساس خوب رو به دیگران انتقال بده. (به نظر من شنیدن یک آهنگ زیبا می تونه احساسی رو تو آدم به وجود بیاره که انسان احساس می کنه خیلی به خدا نزدیکه.

- - - Updated - - -

14. 3 کاربر برای این پست از tella تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    89995
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    11 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/2
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tella [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من عاشق ساز و نوازندگی هستم. سازی که می زنم ویولنه و تا حالا مقداری پیشرفت کردم و می تونم چندتا آهنگ بزنم. مدتیه بخاطر مشکلات مالی ادامه ندادم. می دونید که هزینه کلاسها بالاست.
    خیلی دلم می سوزه و ناراحتم که ساز نمی زنم و تو این مدت عقب موندم و نتونستم پیشرفتی داشته باشم. از طرفی وقتی شرایط نیست چطور می تونم ادامه بدم.
    به نظر شما چه راهی برای آدمی مثل من وجود داره؟ یعنی از علاقم بگذرم و دیگه ادامه ندم؟
    می دونم که خیلی ها این مشکل رو دارن. این پست رو گذاشتم به دو دلیل: یکی اینکه اگر راه حلی به عنوان پیشنهاد دارید عنوان کنید و دوم اینکه یه بحثی باشه درباره این مشکل که برای خیلی ها وجود داره و اینکه شخصی که شرایط مالی نداره آیا باید از کاری که بهش عشق می ورزه و بهش آرامش و احساس خوب میده (جدا از اینکه یک هنره و یک موفقیت) بگذره؟ چطور میشه تو شرایط سخت ادامه داد و تسلیم نشد.

ببینید دوست گرامی ! استادم میگفت محاله ممکنه که تو جهان کسی باشه که به چیزی که لایقشه نرسه ...
    و این جمله بسا عمیق و پرمعناست. مطمئن باشین شما اگه استعدادی شگرف در موسیقی داشته باشین حنماً بهش می رسین و همه چی رو طبیعت براتون جور میکنه (و یکیش پوله و دیگری احتمالاً پشتکار برای بدست آوردن همون پول و ...) . اگه نه که به همین مقدار نوازندگی هم قانع باشین و بیش از این از طبیعت طلب نکیند چراکه حتماً شما آمادگی لازم رو فعلاً ندارید... و استعداد شما احتمالاً در جاهای دیگه شکوفا میشه ... ما موسیقیدانهای فقیر بسیاری داشتیم مثلاً دورژاک حتی ساز پیانو نداشت ولی نتها رو بدون نواختن روی کاغذ می نوشت... چون اون انتخاب شده بود .
    بیش از این نمی خوام بحث رو پیچیده کنم و به راه های پر پیچ و خم فلسفه بکشونم ...

16. 6 کاربر برای این پست از opqrstu تشکر کرده اند:

shahparak آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    57322
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    255
    338 بار تشکر شده در 150 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 96/0
    میزان امتیاز
    12

بنظر منم اگه واقعا عاشق موسقی باشید وازته دل خواستاریادگیری هیچ مشکلی نیست که بتونه جلودارآدم باشه
    خود بنده هم شروع کار موسیقی ام از روی سی دی آموزشی وکمک ازاینترنت بود
    تواین انجمن هم کم نیستن اساتیدی که حاضرا کمک کنن انشاله که باپشتکار واستقامت به خواسته ی خودتون برسیدموفق باشید
    دوستت دارم ادعای کمی نیست - یاازاین حرفهای دم دستی - کوچه بازار- گفتنش را ازتمام وجودخودت مایه بگذار

18. 5 کاربر برای این پست از shahparak تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

بنده اولین معلمم (سال ۱۳۵۴ که شروع کردم) برادر مرحومم بود که در سال ۱۳۶۱ در ۲۶ سالگی فوت کرد. بعد از اون برای یاد گیری، میرفتم مغازه „هروس” خدابیامرز رو که بسیار بزرگ هم بود (زیر پل کریمخان درست سر فیشر آباد) بعد از ظهر‌ها „تی‌” می‌کشیدم که وقتی‌ گیتاریست‌هایی‌ مثل عباس چپ دست و کیومرث صدیقی و دیگران میان اونجا ساز میزنن نیگاشون کنم، چیز یاد بگیرم.
    ویرایش توسط FMETAL : Sunday 24 November 2013 در ساعت 10:02 PM
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

20. 10 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط tella [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

در ضمن دوست من شما موسسه و استاد مناسب را پیدا بفرمائید من چون عاشق موزیکم و این حرف شما از دل بر امد یک ترمتان هزینش بعهده من بقیه را هم خدا بزرگ است البته امیدوارم ساز را حداقل تهیه کرده باشید وگر نه که باید یه فکری هم برای اون بفرمائیدایشا.. ا شغل مناسب پیدا می کنید ادامه راه را خود طی میفرمائید البته تا سر برج میبایست صبر بفرمائید تا حقوق بگیرم

22. 2 کاربر برای این پست از majid55 تشکر کرده اند:

tella آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37405
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    101
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط majid55 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در ضمن دوست من شما موسسه و استاد مناسب را پیدا بفرمائید من چون عاشق موزیکم و این حرف شما از دل بر امد یک ترمتان هزینش بعهده من بقیه را هم خدا بزرگ است البته امیدوارم ساز را حداقل تهیه کرده باشید وگر نه که باید یه فکری هم برای اون بفرمائیدایشا.. ا شغل مناسب پیدا می کنید ادامه راه را خود طی میفرمائید البته تا سر برج میبایست صبر بفرمائید تا حقوق بگیرم

از لطف شما سپاسگذارم. من دنبال صدقه نیستم. مشکل من مشکل خیلی هاست. تا این اندازه محتاج نیستم. خدارو شکر از زندگیم راضی هستم. اما برای پیشرفت در موسیقی باید زمان زیادی گذاشت و این هزینه زیادی هست برای قشری که جزو قشر مرفه حساب نمیشن. من دنبال این نیستم که کسی بخواد ساپورتم بکنه بیشتر این موضوع رو مطرح کردم تا ببینم چند نفر مشکل منو دارن و اصولاً چه راه حل هایی برای این مشکلات وجود داره.
    با وجود این از حسن نیت شما سپاسگذارم و همینجا سخاوت شمارو رد می کنم.

- - - Updated - - -

عزیزانی که این پست رو مطالعه می کنید لطفاً دقت داشته باشید که این پست طلب کردن کمک نیست. طلب راهنمایی و همفکری هست. از تمام دوستانی که هر یک به نوبه خود سعی کردن از هر لحاظ کمک کنن بسیار سپاسگذارم.
    طرح مشکلی که عنوان کردم فقط برای شخص خودم نیست مشکل خیلی از علاقه مندان به موسیقی هست. اگر دوستانی هستند که کلاسهایی رو با هزینه کم یا بدون پرداخت هزینه سراغ دارند لطفاً معرفی کنن و یا بعضی از عزیزان هستند که خودشون در حدی هستند که بتونن به کسانی که در سطح پایین تر هستن آموزش بدن.
    شاید افراد دیگه ای هم مثل من باشن و گروهی رو تشکیل بدیم که بتونیم از یکسری از امکاناتی که ممکنه برای امثال ما وجود داشته باشه استفاده کنیم.

باز هم از همه دوستان بخاطر دلسوزی و راهنماییهاشون تشکر می کنم.

24. 4 کاربر برای این پست از tella تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

منظور من هم این نبود عزیزم منظورم فرهنگ سازی کمک در پیشرفت دوستانمان است تعمدا پیام خصوصی نکردم من هم از خیلی ها کمک گرفتم و باز پس دادم برا خرید ساز داستانش را تعریف کنم میشه یک صفحه نا امید بودم ولی از عزیزانی که مثل من بودن و صداقت و علاقم را دیدن کمک گرفتم و پس دادم خجالت هم نکشیدم و اصلا تعبیر شما را بکار نبردم دور از جون صدقه برای امرار معاش هست و نوعی دکان کاذب درامد زائی من اجازه نمیدم به کسی توهین کنم دیگران کاشتن ما برداشتیم چرا ما نکاریم دیگران بردارن

26. 2 کاربر برای این پست از majid55 تشکر کرده اند:

shahparak آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    57322
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    255
    338 بار تشکر شده در 150 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 96/0
    میزان امتیاز
    12

خوب بودتوی همین انجمن کسانی که درنواختن سازخودشون واردهستنداعلام آمادگی می کردند وکلاسهای
    آموزشی آنلاین میزاشتن اینطوری خیلی ازدوستان که نمی تونن حالابه هردلیلی کلاس برن
    یا اشکالاتی توی نواختن سازشون دارن پیشرفت میکردندویک سری ازمشکلاتشون حل می شد
    دوستت دارم ادعای کمی نیست - یاازاین حرفهای دم دستی - کوچه بازار- گفتنش را ازتمام وجودخودت مایه بگذار

28. 4 کاربر برای این پست از shahparak تشکر کرده اند:

tella آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37405
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    101
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

منظور من هم این نبود عزیزم منظورم فرهنگ سازی کمک در پیشرفت دوستانمان است تعمدا پیام خصوصی نکردم من هم از خیلی ها کمک گرفتم و باز پس دادم برا خرید ساز داستانش را تعریف کنم میشه یک صفحه نا امید بودم ولی از عزیزانی که مثل من بودن و صداقت و علاقم را دیدن کمک گرفتم و پس دادم خجالت هم نکشیدم و اصلا تعبیر شما را بکار نبردم دور از جون صدقه برای امرار معاش هست و نوعی دکان کاذب درامد زائی من اجازه نمیدم به کسی توهین کنم دیگران کاشتن ما برداشتیم چرا ما نکاریم دیگران بردارن

باز هم ممنونم. به هر حال من کلی نوشتم که تمام دوستان از قصد و نیت بنده آگاه بشن. ولی واقعاً جای تعجب و خوشحالی بود وقتی جوابهای دوستان رو می خوندم. و خیلی امیدوار شدم.

باز هم از همه تشکر می کنم

30. 3 کاربر برای این پست از tella تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

عزیزانی که این پست رو مطالعه می کنید لطفاً دقت داشته باشید که این پست طلب کردن کمک نیست. طلب راهنمایی و همفکری هست. از تمام دوستانی که هر یک به نوبه خود سعی کردن از هر لحاظ کمک کنن بسیار سپاسگذارم.
    طرح مشکلی که عنوان کردم فقط برای شخص خودم نیست مشکل خیلی از علاقه مندان به موسیقی هست. اگر دوستانی هستند که کلاسهایی رو با هزینه کم یا بدون پرداخت هزینه سراغ دارند لطفاً معرفی کنن و یا بعضی از عزیزان هستند که خودشون در حدی هستند که بتونن به کسانی که در سطح پایین تر هستن آموزش بدن.
    شاید افراد دیگه ای هم مثل من باشن و گروهی رو تشکیل بدیم که بتونیم از یکسری از امکاناتی که ممکنه برای امثال ما وجود داشته باشه استفاده کنیم.

باز هم از همه دوستان بخاطر دلسوزی و راهنماییهاشون تشکر می کنم.
    البته من در حد آموزش دادن به دیگران نیستم اما جهت کمک به دوستانی که مشکل مشابه شما رو دارن آمادگی خودم رو اعلام می کنم که بطور رایگان در خدمتشون باشم. حدودا تا ابتدای بهمن ماه اوقات فراغت نسبتا زیادی هم دارم.
    البته امیدوارم دوستانی که حرفه ای هستن و وقتش رو هم دارن کلاس هایی رو جهت کمک به دیگران ترتیب بدن.
    شاد و پیروز باشید

32. 4 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)