لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: راهنمای کاربران محترم بخش ویلن کلاسیک (قبل از ایجاد تاپیک یا پرسیدن سوال لطفا به این تاپیک مراجعه کنید)

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

پیش فرض راهنمای کاربران محترم بخش ویلن کلاسیک (قبل از ایجاد تاپیک یا پرسیدن سوال لطفا به این تاپیک مراجعه کنید)

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام عرض می کنم خدمت همه ی دوستان عزیز و محترمی که بخش ویلن کلاسیک رو دنبال می کنن.

با توجه به اینکه در این بخش تاپیک های بسیار زیادی ایجاد شده و معمولا هرچند روز یکبار تاپیک های جدیدتری هم ایجاد میشن لذا از دوستان عزیز خواهشمندم سوال ها و مطالبشون رو در تاپیک هایی که قبلا ایجاد شده بنویسن. این کار باعث میشه، جستجو در بخش ویلن کلاسیک راحت تر انجام بگیره.

از همه ی کاربران خواهش می کنم در این بخش به این صورت فعالیت کنند:
    به هیچ وجه اقدام به ایجاد تاپیک جدید نفرمایید. اگر تشخیص میدین مطلبی که میخواین بنویسین با هیچکدوم از تاپیک های ایجاد شده ارتباط محتوایی نداره یا تاپیک مرتبط رو پیدا نمی کنید دو تا راه وجود داره:
    1- یک پیام خصوصی به بنده بدین و بگین در مورد چه مطلبی میخواین تاپیک ایجاد کنین تا راهنماییتون کنم.
    2- در همین تاپیک هم میتونین سوالتون رو بپرسین تا لینک تاپیک مربوطه رو برای شما قرار بدیم و اونجا سوالتون رو بپرسین.

تعدادی از تاپیک های پرکاربرد رو خدمتتون معرفی می کنیم:
    1- [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

2- [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

3- [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

4- [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

5- [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

6- [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    (در این تاپیک جناب آقای پرویز آزاده به موارد آموزشی بسیار زیادی پرداختن که مطالعه ی مطالب این تاپیک برای هنرجوهای محترم خالی از لطف نیست)

7- [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] (معرفی اساتید)

8- [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

9- [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

10- [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] (در شروع یادگیری و ادامه ی نوازندگی)

11- [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] (روش ها، ترتیب آموزش کتاب های نت و ...)

البته شما دوستان عزیز میتونید سوالتون رو در هر تاپیک فعال دیگری بپرسید. تاپیک هایی که در مورد خرک ویلن، کلیفن، ویلن های دست ساز، علامت گذاری و ... هستن بصورت فعال هستن و شما میتونید در صفحه ی اول بخش کلاسیک اون تاپیک ها رو مشاهده کنید. تعدادی از تاپیک ها هم در جهت کم تر شدن تعداد تاپیک ها ، ادغام شدن.

نکته ی دیگه این که تعدادی از دوستان در خواست نت و یا قطعه ی موسیقی دارن. این عزیزان باید به بخش [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] یا [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] مراجعه کنن. ضمنا در مورد تئوری موسیقی، سلفژ و ... بخش های مربوطه در قسمت های دیگری از انجمن وجود داره.

اگه سوالی داشتین زیر همین مطلب یا در قالب پیام خصوصی بپرسین.
    منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خوب شما هستیم.
    از بذل توجه و همکاری شما بی نهایت سپاسگزارم.

ارادتمند... محمد احمدی
    ویرایش توسط virtuoso : Monday 21 July 2014 در ساعت 05:23 PM

2. # ADS

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

(شماره 12) [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] هم در مورد کوک ویلن :)

اگه به تازگی قصد دارین نواختن ویلن رو شروع کنین و شبهات زیاد دارین به [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] (شماره 13) مراجعه کنید.
    ویرایش توسط virtuoso : Monday 21 July 2014 در ساعت 05:28 PM دلیل: کمتر شدن تعداد پست ها

4. 4 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

پیش فرض چند نکته در مورد فعالیت کاربران در این بخش

سلامی به گرمی روزهای تابستان به شما عزیزان و دنبال کنندگان بخش ویلن کلاسیک.

قصد دارم در این پست، در مورد فعالیت کاربران عزیز چند نکته ای رو مطرح کنم.

1- لطفا از گذاشتن هرگونه اسپم یا هرز نامه خودداری کنید.

اسپم (spam) یا هرزنامه چیه؟
    شما هر مطلبی یا هر پستی که در یه تاپیک مطرح می کنید باید بصورت مستقیم یا غیر مستقیم با عنوان اون تاپیک یا موضوعی که مورد بحث هست در اون تاپیک مطابقت داشته باشه. هر چیزی غیر از این میشه اسپم.
    چندتا مثال از اسپم گذاشتن:
    مثلا تشکر کردن از کسی که یه مطلبی قرار داده (مگر اینکه نکته ای اضافه کنید یا چیز جدیدی بنویسید و در قالب اون از شخص نویسنده تشکر کنید) برای تشکر کردن، زیر هر پست یه دکمه ی تشکر قرار داده شده... ضمنا با استفاده از دو دکمه ی سبز و قرمز در سمت چپ - بالا به هر پست می تونید امتیاز بدین. در نوار پایینی هم میتونین به نویسنده پست امتیاز بدین یا براش تقاضای اخطار کنین.
    یه مثال دیگه اینه که در مورد مطلب دیگه ای سوال کنید. مثلا تاپیک در مورد آرشه کشی هست ، یه نفر میاد از فلان کاربر می پرسه آرشه شو از کجا خریده ... اینو میتونید بصورت پیام خصوصی مطرح کنید.

2- لطفا از بحث و جدل بیهوده جدا خودداری کنید.
    بارها شاهد این قضیه بودیم که دوستی مطلبی رو مطرح کرده و دوستی در مخالفت با اون ادبیات نامناسبی رو بکار برده یا بحث حالت دعوا و جدل به خودش گرفته. ما موظف هستیم مطالب خودمون رو با ذکر دلیل، برهان کافی و منبع موثق بیان کنیم. باید سعی کنیم در یک فضای دوستانه با طرف مقابل (یا چند مخاطب) گفتگو کنیم و اگه مخالفتی هم هست با ذکر دلیل همدیگه رو قانع کنیم ولی موظف نیستیم همه رو به زور قانع کنیم. آوردن همون مطالب مستند کفایت می کنه. هرکسی باید نظر خودشو عنوان کنه، قضاوت با مخاطب هست. (مخاطب میتونه به مطلب ما امتیاز مثبت یا منفی بده)

3- لطفا از بیان مطالب غیر کارشناسانه یا سلیقه ای خودداری کنید.
    در صورتی که میخوایم سوال دوستی رو جواب بدیم یا در مورد موضوعی، مطلبی بنویسیم مطلبمون باید بر اساس تجربیات شخصی، گفتار اساتید معتبر، کتاب های علمی و موثق یا شواهد و قرائن (با ذکر شواهد و قرائن) باشه. من نباید چیزی رو که تصور می کنم صحیحه، مطرح کنم. در دنیای وسیع ویلن، مطالب زیادی هست که ما احساس می کنیم صحیح هستن ولی در واقع اینطور نیست. هر جایی هم که نظر شخصی دادیم بنویسیم که این نظر شخصی ماست و روی اون پا فشاری نکنیم چون اثبات شده نیست!
    بیاین مستدل تر و بدور از هرگونه تعصب مطالبمون رو بنویسیم و از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم.

ارادتمند ... محمد احمدی
    ویرایش توسط virtuoso : Wednesday 15 October 2014 در ساعت 10:06 AM

6. 4 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    172439
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من میخوام ویولن رو به صورت خودآموز شروع کنم تو سبک کلاسیک (البته قبلا کمی کار کردناما به دلایلی کنار گذاشتم و الان دوباره میخوام شروع کنم)
    میخواستم بدونم به نظر شما با کتاب لو ویولن شروع کنم یا سوزوکی ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)