لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 32

موضوع: نظر خواهی در رابطه با برپایی "رادیو نت آهنگ"

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.69
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ChrisAdler [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام مجدد و عذر خواهی بابت نظر دادن در رابطه با بحث شما
    به نظرم [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] ایده ی خوبی دادن ولی نه اینقدر موشکافانه بلکه کمی کمتر
    ببینید مثلا تو سایت لینوکس ریویز که یک سایت اطلاع رسانی کامل هست راجع به سیستم عامل لینوکس, وقتی کاربری میاد بحثی رو راه میندازه و یا مثلا راجع به مطلبی اطلاع رسانی می کنه در زیر اون پستش راجع به خودش یه اطلاعاتی نوشته شده (خود کاربر این اطلاعات رو در پروفایلش وارد می کنه و به صورت اتوماتیک میاد زیر پستش مثل امضای دیجیتال زیر هر ایمیل)
    از طرفی چون سیستم عامل لینوکس یک سیستم عامل کاملی هست و می تونه در هر قسمتش گرایش علمی رو به خودش اختصاص بده واسه همین افراد خاصی هم هستن که مثلا فقط در بحث سرور های لینوکسی اطلاعات دارن یا مثلا حرفشون برنامه نویسی تحت لینوکس هست و یا ...
    اینطوری بعد از چند پستی که می زاره و با توجه به اطلاعاتی که در مورد خودش داده, می شه ارزیابی کرد که مثلا سهراب فقط تخصصش توی سرور و شبکه های لینوکسیه در صورتی که امیر فقط در رابطه با محیط های گرافیکیه لینوکس تحقیق می کنه

حالا من فرضا یک فرد تازه کار در دنیای لینوکس هستم
    وارد این سایت می شم
    از کجا شروع کنم ؟
    سهراب بهتر اطلاع داره نسبت به شبکه ها یا امیر ؟
    کی می تونه تو بحث شخصی سازی رابط کاربری کمکم کنه ؟
    از کی برای چه کاری تقاضای کمک کنم ؟

من دقیقا نمی دونم کی از همه ماهر تره که می تونه منو دقیقا در رابطه با کارم به صورت تخصصی کمک کنه در صورتی که می دونم همه ی کسانی که اینجا هستن کارشون لینوکسه و این وجه اشتراکشونه

خب مثال طولانی بود حالا برگردیم بریم تو موسیقی
    همه ی ما اهل هنر و موسیقی هستیم و این وجه اشتراکمونه
    فرضا من یک فرد تازه کار در دنیای موسیقی هستم و چندتا سبک گوش دادم و علاقه مند به راک شدم
    وارد این انجمن می شم
    کی اینجا یک راک باز حرفه ای ؟
    کی اینجا می تونه فرق پراگسیو راک با آلترنتیو راک رو برای من توضیح بده ؟
    حالا توضیح هم داد اما واقعا دنیای راک (ما فرض کنیم فقط همین یک سبک موسیقی باشه) فقط به همین مربوط می شه ؟
    یک سوال دیگه (واسه اینکه منظورمو بهتر برسونم)
    من حالا فرق این سبک هارو فهمیدم
    کی اینجا می تونه کمکم کنه تو تکنیک های گیتار یا درامز سبک پراگسیو راک ؟
    آیا همون فرد قبلی که به من یاد داده اینهارو فقط تئوری بلده یا واقعا کار هم کرده ؟
    خب کی کار کرده این سبکو و به صورت عملی تجربه داره ؟
    اینجا من می فهمم که اگر سوال حرفه ای راجع به پراگسیو دارم بهتره از سهراب بپرسم تا از امیر چون امیر هارد راک کار می کنه اما سهراب پراگسیو در صورتی که هم امیر می دونه پراگسیو راک چیه و گوش میده و هم سهراب می دونه هارد راک چیه
    دوتاشونم اطلاعاتی شاید از لحاظ تئوری در سبک های دیگه داشته باشن که مثل هم باشه اما تجربه بالاتر از علم است!!!

به هر حال اینطوری کاربر ها هم بهتر با هم آشنا می شن و بهتر می تونن کمک هم کنن و هم دیگه رو پیدا کنن
    مثلا از جایی که من بیام هی سوال های ابتدایی بپرسم و حجم دیتابیس انجمن رو ببرم بالا برم اون کاربری رو آیدی یاهوشو ادد کنم که واقعا به دردم می خوره که فرضا تا 1 ماه اول پست الکی ندم یا مثلا من بدونم که امیر وکال هارش هست نه کلین, سهراب نوازنده درامز هست و الان 20 ساله نوازندگی می کنه پس بهتر می تونم کاربرد اسپلش رو تو سبک Groove Metal بپرسم تا اینکه بخوام از علی بپرسم حد اقلش می دونم که 80% آهنگ هایی که گوش می ده Groove Metal هست و خودش هم نوازنده درامز هست پس بهتر می تونه کمکم کنه تا امیر که Groove Metal گوش میده و می دونه اسپلش چیه اما فقط 5 ساله که داره بیس می زنه و سبک کاریشم Progrresive Metal!!!

به هر حال عذر می خوام بازم بابت اینکه دخالت کردم در بحث شما 2 نفر
    پیش خودم گفتم اگر نظرمو بگم شاید بتونه کمک کنه تا نگفتنش!!!
    سلام

شما همینجا هم با مراجعه به پروفایل کاربران میتونید در مورد اطلاعات تخصصی موسیقی کاربر مورد نظرتون با خبر بشید. چه در پروفایل اصلی و چه در پروفایل انجمن که البته این بستگی داره به اینکه کاربران فیلد های اطلاعات مربوط به خودشون رو پر کرده باشند یا خیر!
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

2. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)