لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 32

موضوع: نظر خواهی در رابطه با برپایی "رادیو نت آهنگ"

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

پیش فرض نظر خواهی در رابطه با برپایی "رادیو نت آهنگ"

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام دوباره به دوستان. از خیلی‌ وقت پیش تو چند تا سایت موسیقی‌ خارجی‌ عضو بودم (که هنوز هم هستم) و صاحب یکی‌ از این سایت‌ها کار خیلی‌ جالبی‌ میکنه. اونم اینه که غروب روز‌های جمعه، ساعت ۸ از یک رادیوی اینترنتی، یکساعت اجاره میکنه و در اون یک ساعت آهنگ‌های درخواستی ایشون و پیشنهاد شده از طرف دیگر کاربران رو پخش میکنه و سر ساعت ۸ شب، کاربران میان و هم اون سایت رادیو رو Up می‌کنن، هم سایتی که درش عضو هستیم. تو اون سایت‌ آهنگ‌ها رو همزمان گوش میدن، اینور تو Chat Box در باره آهنگ‌ها حرف میزنن (بحث زیاد نمیکنن. بحث مال ایرانی هاست... هه‌هه‌هه). خوب، ما اینجا دسترسی‌ به یکسری از اون امکانات مثل سایت رادیویی و یا Chat Box نداریم. هی‌ نشستم فکر کردم که چیکار میشه کرد که همون کار رو (دور هم به آهنگ گوش کردن و در باره شون حرف زدن) تو نت آهنگ خودمون انجام بدیم؟ به این نتیجه رسیدم که هر دو هفته یکبار (چون فعلا تعداد زیاد نیست) یکی‌ از دوستان اعلام آمادگی‌ کنه و یک روز در هفته رو تعیین کنیم که آهنگ‌ها آپلود بشن توسط اون دوست، تاپیکش به صورت „رادیو نت آهنگ - (شماره مسلسل تاپیک) - (اسم کاربر) - (شماره مسلسل تاپیک اون کاربر)” ارسال بشه، مثل „Note Ahang Radio - 001 - FMETAL - 001" بعد در ادامه اون تاپیک در مورد اون آهنگ‌ها حرف بزنیم. حتی میشه تاپیک‌ها رو با یه نظر سنجی” تک گزینه ای" از صفر تا ۱۰، بدون اینکه اسم فرد رای دهنده دیده بشه، کامل کنیم که این بخش نظر سنجی فقط برای ۱۴ روز باز خواهد بود. برخلاف خود تاپیک که حداقل یکسال باز خواهد ماند. دوستان می‌تونن زودتر هم اعلام آمادگی کنند و نوبت بگیرن.

لطفاً نظرتون رو درباره این قضیه در همین تاپیک اعلام کنید.

اولا موافقید که یه همچین کاری اصلا بکنیم یا نه؟

اگر جواب مثبته، چه روزی از هفته و ساعتی رو برای این کار پیشنهاد میدید؟

البته این یک بخش از کلّ کاره. یه بخش دیگه هم بصورت مثلاً „شب Deep Purple” که در اون تاپیک ده تا از آهنگ‌های این گروه توسط یکی‌ از دوستان آپلود میشه.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)