لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: سوال در مورد آواز کلاسیک و سلفژ

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    64866
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    9 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 6/1
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض سوال در مورد آواز کلاسیک و سلفژ

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام

نمیدونم تاپیک رو جای درستی ایجاد کردم یا نه
    یا اینکه عنوانش مناسب هست یا نه
    اگه نیست ،مدیرای عزیز زحمتشو بکش دیگه

دوستان چند تا سوال داشتم !
    ممنون میشم راهنماییم کنید

من اگه بخوام وارد گروه کر تهران باشم ، باید یه دوره سلفژ و آواز کلاسیک برم ! درسته ؟؟
    میخواستم بدونم چن ماه باید سلفژ و آواز کلاسیک کار کنم تا بتونم وارد گروه بشم ؟؟
    با یه دوره 6 ماهه سلفژ و یه دوره 6 ماهه آواز کلاسیک ،ok میشه ؟؟؟
    آواز کلاسیک رو پیش اقای بهرنگ شگرفکار ،کار کنم و سلفژ رو پیش اقای محمد واحد

بعد کلاً میشه یه توضیح بدید که تو آواز کلاسیک چیا یاد میدن ؟؟ چه قد تاثیر داره رو صدا ؟؟ اگه من بخوام بعد ها به عنوان یه خواننده پاپ ،خودم فعالیت کنم ،چه قد بهم کمک میکنه ؟؟
    آواز کلاسیک بیشتر میتونه تاثیر بزاره یا آواز سنتی ؟؟؟
    مثلا یه خواننده مثل „مازیار فلاحی” که عضو گروه کر به رهبری اقای قاسمی بوده ، آواز کلاسیک کار کرده ؟؟ منظورم اینه که این صدای زیبارو یا این تواناییش تو خوندن رو به واسطه ی آواز کلاسیک بدست آورده ؟؟

پ. ن : من صدای درست و درمونی ندارم ! دنبال راهی ام که صدای خودمو پیدا کنم و تا اونجایی که میشه صدامو ok تر کنم

2. کاربران زیر از tutak به خاطر این پست تشکر کرده اند:

3. # ADS

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    1,046 بار تشکر شده در 389 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 161/5
    Given: 70/5
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

سلام دوست عزیز ..

می خواستم ورودتون به نت آهنگ رو تبریک بگم که دیدم تاریخ عضویتتون مربوط به سال 2012 هست.. اما این اولین پستی هست که ارسال می کنید .. امیدوارم از این پس فعالیتتون بیشتر بشه تا همه با هم تبادل اطلاعات داشته باشیم ..

در مورد گروه کر تهران باید بگم که متاسفانه یا خوشبختانه عضویت فقط از طریق فراخوان صورت میگیره .. روال به این صورت هست که توسط گروه فراخوان داده میشه و یه عده ای ثبت نام می کنن .. یک آزمون برگزار میشه و از بین کسانی که ثبت نام کردن تعدادی انتخاب میشن .. برای کسانی که انتخاب میشن یک دوره ی بسیار بسیار فشرده سلفژ برگزار میشه .. این دوره 6 ماهه است و هر هفته دو جلسه ی 3 ساعته تمرین سلفژ انجام میشه ..

همزمان برای این هنرجوها کلاس آواز کلاسیک هم برگزار میشه تا برای خوانندگی در گروه کر آماده بشن ..

این دوره ی 6 ماهه در واقع دو ترم 3 ماهه است که ر پایان 3 ماه اول دوباره آزمون سلفژ و آواز برگزار میشه و بازهم تعدادی از هنرجوها انتخاب میشن و می تونن دوره ی 3 ماهه ی بعد رو بگذرونن .. و در نهایت در پایان این 6 ماه بازهم آزمونی برگزار میشه که آزمون نهایی هست و بعد از پذیرش در این آزمون وارد گروه کر تهران خواهید شد ..

اما مساله ی اصلی اینجاست که این فراخوان مشخص نیست که هر چند وقت یک بار اتفاق بیافته .. ممکنه سالی یک بار باشه .. ممکنه 5 سال یکبار و ..

اما در دو سال گذشته هر سال فراخوان صورت گرفته .. ولی در مورد امسال هنوز دقیقا مشخص نیست چه اتفاقی بیافته ..

در مورد سلفژ من توصیه ی اکید دارم که حتما نزد استاد مهدی قاسمی و یا استاد محمد واحد کار کنید .. (متاسفانه استاد مهدی قاسمی (رهبر کر تهران) فقط با دانشجویان رشته موسیقی کار می کنن) .. در مورد آواز کلاسیک هم همونطور که گفتین استاد بهرنگ شگرفکار فوق العاده هستند ..

این سه استادی که نام بردم اساتید خودم هستن و بسیار زیاد بهشون مدیونم .. خیلی زیاد ازشون آموختم .. و اساتیدی هستند که واقعا همه جوره به کسانی که به موسیقی علاقمندند کمک می کنند تا پیشرفت کنن ..

آواز کلاسیک اصول صحیح خواندن رو به شما می آموزه .. مسائلی مانند تنفس صحیح ، فرم بدن (نشستن ایستادن فرم دهان ، ساختار حنجره و ..) ، فن بیان و صحیح ادا کردن کلمات ، کار بر روی محدوده ی صوتی و تسلط بر اجرای تکنیک های مختلف آوازی از جمله مباحثی هست که در آواز کلاسیک می آموزید ..

بله 100% می تونه در آواز پاپ به شما کمک کنه .. در واقع بسیاری از اصول آواز در سبک های مختلف مشترک هستند ..

در مورد اینکه کدام یک از آواز کلاسیک یا سنتی بیشتر تاثیر می ذاره در آواز پاپ نمی تونم نظر بدم .. چون نظرم سلیقه ای هست..

در مورد مازیار فلاحی درسته در گروه ما بودن و استاد قاسمی استادشون بودن .. اما این دلیل نمیشه که چون در گروه کر می خونده و آواز کلاسیک کار می کرده پس خواننده ی پاپ موفقیه .. که البته این موفقیت کاملا نسبی و سلیقه ای هست.. (جای بحث بیشتری داره)

ببینید دوست عزیز .. اگر دنبال این هستین که پاپ کار کنید و زودتر به درآمد و شهرت برسین باید بگم که راهش گروه کر نیست.. در گروه کر همه چیز حساب و کتاب داره و طبق اصول و قواعد موسیقیایی پیش میره که در موسیقی پاپ اصلا اینطور نیست..

اما اگر واقعا علاقمند به آواز خوندن در گروه کر هستید می تونم گروه های دیگه رو بهتون معرفی کنم که تست بدین .. البته اول باید سلفژ و آواز کلاسیک کار کرده باشین ..

باز هم اگر سوالی داشتین در خدمتم ..

5. 3 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    64866
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    9 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خیلی خیلی ممنونم از جوابتون
    بسیار کامل و عالی بود

نه اصلا بحث شهرت و درآمد و اینا نیس !!

من میخوام موسیقی کار کنم !!! اصولی !

قبل از اینکه وارد یه گروه کر بشم باید چیا رو بدونم ؟؟
    سلفژ و teory کافیه ؟؟
    سلفژ رو میخوام پیش آقای محمد واحد کار کنم ! منتهی نمیدونم چن وقت طول میکشه دوره اش
    محدودیت زمانی دارم یه جورایی
    میخوام تو کمترین زمان ممکن ،بیشترین استفاده رو ببرم !!
    من 6 ماه سلفژ کار کردم
    یعنی خیلی هم غریبه نیستم با سلفژ
    ولی مربی خوبی نداشتم که تا ته ظرفیتم باهام کار کنه

7. کاربران زیر از tutak به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

. اگر دنبال این هستین که پاپ کار کنید و زودتر به درآمد و شهرت برسین باید بگم که راهش گروه کر نیست.. در گروه کر همه چیز حساب و کتاب داره و طبق اصول و قواعد موسیقیایی پیش میره که در موسیقی پاپ اصلا اینطور نیست..
    سلام

پیرو فرمایش احمد عزیز و در تایید صحبت های مفید و کامل ایشون باید عرض کنم که اگر چنانچه وارد آموزش کلاسیک بشید شاید کلا اصلا مسیر زندگی و حتی ایده آل شما (خواننده ی پاپ شدن) تغییر بکنه چون موسیقی کلاسیک اساسش با انواع دیگر آواز متفاوته. مهم ترین چیزشم طبق گفته ی احمد عزیز، اینه که یک پروسه است! یعنی پله پله و مرحله به مرحله پیش می ره و تا یک مرحله رو کاملا نیاموزید نمی تونید وارد مرحله ی بعدی بشید! که همینم مستلزم زمان گذاشتنه! ظرف مدت کوتاهی نمی شه خواننده ی کلاسیک شد! خود منم اگه عمری باشه و کمی سرم خلوت بشه قصد دارم یادگیری آواز کلاسیک رو ادامه بدم. شما که به پاپ علاقه مندید نیازی نیست انقدر کارتونو سخت کنید. می تونید از طریق آموزشگاه های موسیقی با اساتید خوانندگی مشورت کنید. اکثر آموزشگاه ها خوانندگی پاپ تدریس می کنن.
    با آرزوی توفیق
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

9. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    64866
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    9 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

سلام

پیرو فرمایش احمد عزیز و در تایید صحبت های مفید و کامل ایشون باید عرض کنم که اگر چنانچه وارد آموزش کلاسیک بشید شاید کلا اصلا مسیر زندگی و حتی ایده آل شما (خواننده ی پاپ شدن) تغییر بکنه چون موسیقی کلاسیک اساسش با انواع دیگر آواز متفاوته. مهم ترین چیزشم طبق گفته ی احمد عزیز، اینه که یک پروسه است! یعنی پله پله و مرحله به مرحله پیش می ره و تا یک مرحله رو کاملا نیاموزید نمی تونید وارد مرحله ی بعدی بشید! که همینم مستلزم زمان گذاشتنه! ظرف مدت کوتاهی نمی شه خواننده ی کلاسیک شد! خود منم اگه عمری باشه و کمی سرم خلوت بشه قصد دارم یادگیری آواز کلاسیک رو ادامه بدم. شما که به پاپ علاقه مندید نیازی نیست انقدر کارتونو سخت کنید. می تونید از طریق آموزشگاه های موسیقی با اساتید خوانندگی مشورت کنید. اکثر آموزشگاه ها خوانندگی پاپ تدریس می کنن.
    با آرزوی توفیق

راستش خوندن فقط یکی از چیزاییه که میخوام
    علاوه بر اون میخوام یه آهنگساز و تنظیم کننده باشم
    پس لازمه اصولی کار کنم

اصلا موسیقی ای که اصولی نباشه رو ترجیح میدم دنبالش نرم

11. کاربران زیر از tutak به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط tutak [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    راستش خوندن فقط یکی از چیزاییه که میخوام
    علاوه بر اون میخوام یه آهنگساز و تنظیم کننده باشم
    پس لازمه اصولی کار کنم

اصلا موسیقی ای که اصولی نباشه رو ترجیح میدم دنبالش نرم
    پس پیشنهاد می کنم حتما موسیقی رو به صورت جدی و اصولی دنبال کنید ..

حتما و حتما یک ساز کلاسیک رو به صورت حرفه ای دنبال کنید .. (این ساز می تونه حنجره تون باشه)

ولی من پیانو رو پیشنهاد می کنم .. (اگر قصد دارید آهنگسازی و تنظیم رو حرفه ای دنبال کنید)

در مورد سلفژ و آقای واحد هم من نظر خودم رو عرض کردم .. می تونید از شاگردای دیگه شون هم پرس و جو کنین ..

13. 2 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    64866
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    9 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Sampler [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    پس پیشنهاد می کنم حتما موسیقی رو به صورت جدی و اصولی دنبال کنید ..

حتما و حتما یک ساز کلاسیک رو به صورت حرفه ای دنبال کنید .. (این ساز می تونه حنجره تون باشه)

ولی من پیانو رو پیشنهاد می کنم .. (اگر قصد دارید آهنگسازی و تنظیم رو حرفه ای دنبال کنید)

در مورد سلفژ و آقای واحد هم من نظر خودم رو عرض کردم .. می تونید از شاگردای دیگه شون هم پرس و جو کنین ..

پیانو که حتما

بازم ممنونم از پاسخ کاملتون و اینکه وقت گذاشتید و جواب دادید

15. 2 کاربر برای این پست از tutak تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    64866
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    9 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

جناب sampler
    جسارتا" چن تا سوال ازتون داشتم

میخواستم بدونم آیا امسالم فراخوانی داره گروهتون واسه پذیرش افراد جدید ؟؟
    زمان دقیقی مشخص هست ؟؟
    من چجوری باید مطلع بشم ؟؟

وقتی فراخوان دادن و منم مشتاق بودم شرکت کنم ،بدون داشتن دانش قبلی ،اجازه میدن تو دوره های آموزشی شرکت کنم ؟؟
    شهریه میگیرن مسلما" ! ولی از اونجا که هزینه ی یه ترم سلفژ آموزشگاه پارت حدود 200 تومن هست اونم هفته ای یه جلسه ی نیم ساعته
    ولی دوره ی آموزشی که گروه برگزار میکنه ،هفته ای دو جلسه اونم جلسه ای 3 ساعت
    با این حال که شهریه سر به فلک میکشه !
    این قضیه اش چیه ؟ چجوریاس ؟!

من دقیقا متوجه نشدم که وقتی گروه فراخوان میده ،هر کی بخواد میتونه شهریه رو پرداخت کنه و دوره آموزشی سه ماه اول رو بگذرونه بعد ازش امتحان میگیرن و ...
    یا نه ! گروه فراخوان میده ،ما ثبت نام میکنیم ،بعد از ما آزمونی چیزی میگیرن ،بعد اگه قبول شدیم ،اجازه ی اینو داریم که تو دوره آموزشی سه ماه اول شرکت کنیم و بعد از سه ماه بازم امتحان میگیرن و ..
    اگه دومی صحیحه ،چه آزمونی قبل از اینکه بتونی تو دوره آموزشی سه ماه اول شرکت کنی ازت میگیرن ؟؟
    چجوری میشه قبول شد ؟؟
    با چه سطح دانشی ؟؟
    چیارو باید بلد باشی ؟؟

ببخشید سوالام زیاد بود
    بیشتر بودا
    یادم رفت نصفشو وقتی داشتم تایپ میکردم :دی

17. کاربران زیر از tutak به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    64866
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    9 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بیشتر سوالم روی هزینه و شهریه هست
    اینکه اگه هزینه یه ترمه دو ماهه سلفژ ،اونم هفته ای یه جلسه ی نیم ساعته حدود 200 تومن هست

پ یه دوره آموزشی سه ماهه که هم سلفژ هست و هم آواز کلاسیک ،اونم هفته ای دو جلسه ،اونم جلسه ای 3 ساعت ، یعنی خدا تومن !!!
    ؟؟؟
    اگه اینطوریه که یه رویای دست نیافتی هست
    همون ترمی 200 تومن ،هفته ای یه جلسه نیم ساعته ام با زور و بدبختی جور میشه کرد !!

و اینکه الان که دوباره پست بالاتونو خوندم ،نوشته بودید وقتی فراخوان دادن ،ما ثبت نام میکنیم و اونا از ما آزمون میگیرن ! بعد اگه قبول شدیم میتونیم تو دوره سه ماه اول شرکت کنیم

سوالم اینه که این آزمون چی هست ؟؟ از چه مباحثی ؟؟ سطحت باید چه قدر باشه ؟؟
    چجوری میشه قبول شد ؟؟
    کسی که teory موسیقیو بلده تقریبا" و با سلفژم غریبه نیست ولی چیزه خاصیم ازش بلد نیست ،میتونه تو اون آزمون قبول بشه که بتونه تو دوره آموزشی سه ماه اول شرکت کنه ؟؟

19. کاربران زیر از tutak به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط tutak [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    جناب sampler
    جسارتا" چن تا سوال ازتون داشتم

میخواستم بدونم آیا امسالم فراخوانی داره گروهتون واسه پذیرش افراد جدید ؟؟
    زمان دقیقی مشخص هست ؟؟
    من چجوری باید مطلع بشم ؟؟

وقتی فراخوان دادن و منم مشتاق بودم شرکت کنم ،بدون داشتن دانش قبلی ،اجازه میدن تو دوره های آموزشی شرکت کنم ؟؟
    شهریه میگیرن مسلما" ! ولی از اونجا که هزینه ی یه ترم سلفژ آموزشگاه پارت حدود 200 تومن هست اونم هفته ای یه جلسه ی نیم ساعته
    ولی دوره ی آموزشی که گروه برگزار میکنه ،هفته ای دو جلسه اونم جلسه ای 3 ساعت
    با این حال که شهریه سر به فلک میکشه !
    این قضیه اش چیه ؟ چجوریاس ؟!

من دقیقا متوجه نشدم که وقتی گروه فراخوان میده ،هر کی بخواد میتونه شهریه رو پرداخت کنه و دوره آموزشی سه ماه اول رو بگذرونه بعد ازش امتحان میگیرن و ...
    یا نه ! گروه فراخوان میده ،ما ثبت نام میکنیم ،بعد از ما آزمونی چیزی میگیرن ،بعد اگه قبول شدیم ،اجازه ی اینو داریم که تو دوره آموزشی سه ماه اول شرکت کنیم و بعد از سه ماه بازم امتحان میگیرن و ..
    اگه دومی صحیحه ،چه آزمونی قبل از اینکه بتونی تو دوره آموزشی سه ماه اول شرکت کنی ازت میگیرن ؟؟
    چجوری میشه قبول شد ؟؟
    با چه سطح دانشی ؟؟
    چیارو باید بلد باشی ؟؟

ببخشید سوالام زیاد بود
    بیشتر بودا
    یادم رفت نصفشو وقتی داشتم تایپ میکردم :دی

بیشتر سوالم روی هزینه و شهریه هست
    اینکه اگه هزینه یه ترمه دو ماهه سلفژ ،اونم هفته ای یه جلسه ی نیم ساعته حدود 200 تومن هست

پ یه دوره آموزشی سه ماهه که هم سلفژ هست و هم آواز کلاسیک ،اونم هفته ای دو جلسه ،اونم جلسه ای 3 ساعت ، یعنی خدا تومن !!!
    ؟؟؟
    اگه اینطوریه که یه رویای دست نیافتی هست
    همون ترمی 200 تومن ،هفته ای یه جلسه نیم ساعته ام با زور و بدبختی جور میشه کرد !!

و اینکه الان که دوباره پست بالاتونو خوندم ،نوشته بودید وقتی فراخوان دادن ،ما ثبت نام میکنیم و اونا از ما آزمون میگیرن ! بعد اگه قبول شدیم میتونیم تو دوره سه ماه اول شرکت کنیم

سوالم اینه که این آزمون چی هست ؟؟ از چه مباحثی ؟؟ سطحت باید چه قدر باشه ؟؟
    چجوری میشه قبول شد ؟؟
    کسی که teory موسیقیو بلده تقریبا" و با سلفژم غریبه نیست ولی چیزه خاصیم ازش بلد نیست ،میتونه تو اون آزمون قبول بشه که بتونه تو دوره آموزشی سه ماه اول شرکت کنه ؟؟
    سلام دوست عزیز ..

در مورد فراخوان هنوز چیزی قطعی نیست.. ممکنه امسال فراخوان داشته باشیم و ممکنه نداشته باشیم ..

درسته .. بعد از فراخوان از شما آزمون گرفته میشه و اگر در آزمون پذیرفته بشین می تونین در کلاس ها شرکت کنین ..

مثلا یادمه پارسال حدود 85 نفر ثبت نام کرده بودن که 45 نفر پذیرفته شدن تا در کلاس ها شرکت کنن ..

آزمون 2 مرحله هستش :

1 - دیکته : خط ملودی با پیانو اجرا میشه و در موردش از شما سوالاتی پرسیده میشه (معمولا ساده هستش)

2 - فرکانس گیری و ارتفاع سنجی : با پیانو چند نت پشت سر هم نواخته میشه و بعد شما باید به همون ترتیب نت ها رو بخونید .. مثل خوندن یه ملودی کوتاه (از بعضی هنرجوها خواسته میشه گام هم بخونن)

بعد از قبولی در این آزمون کلاس ها شروع میشه .. 3 ماهه ی اول رو که گذروندین دوباره امتحان تکرار میشه اما اینبار امتحان 4 مرحله ای هست.. بعد از قبولی می تونید دوره ی سه ماهه ی دوم رو بگذرونین .. باز هم امتحان دیگه ای برگزار میشه و در صورت قبولی در امتحان آخر وارد گروه میشین ..

در مورد شهریه هم نگران نباشید .. مبلغ شهریه مبلغ پایینی هستش ..
    ویرایش توسط Sampler : Tuesday 7 January 2014 در ساعت 01:46 AM

21. 2 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    64866
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    9 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Sampler [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز ..

در مورد فراخوان هنوز چیزی قطعی نیست.. ممکنه امسال فراخوان داشته باشیم و ممکنه نداشته باشیم ..

درسته .. بعد از فراخوان از شما آزمون گرفته میشه و اگر در آزمون پذیرفته بشین می تونین در کلاس ها شرکت کنین ..

مثلا یادمه پارسال حدود 85 نفر ثبت نام کرده بودن که 45 نفر پذیرفته شدن تا در کلاس ها شرکت کنن ..

آزمون 2 مرحله هستش :

1 - دیکته : خط ملودی با پیانو اجرا میشه و در موردش از شما سوالاتی پرسیده میشه (معمولا ساده هستش)

2 - فرکانس گیری و ارتفاع سنجی : با پیانو چند نت پشت سر هم نواخته میشه و بعد شما باید به همون ترتیب نت ها رو بخونید .. مثل خوندن یه ملودی کوتاه (از بعضی هنرجوها خواسته میشه گام هم بخونن)

بعد از قبولی در این آزمون کلاس ها شروع میشه .. 3 ماهه ی اول رو که گذروندین دوباره امتحان تکرار میشه اما اینبار امتحان 4 مرحله ای هست.. بعد از قبولی می تونید دوره ی سه ماهه ی دوم رو بگذرونین .. باز هم امتحان دیگه ای برگزار میشه و در صورت قبولی در امتحان آخر وارد گروه میشین ..

در مورد شهریه هم نگران نباشید .. مبلغ شهریه مبلغ پایینی هستش ..

خیلی ممنون بابت راهنمایی خوبتون

این هزینه اش خیلی فکرمو مشغول کرده بود
    امیدوارم جوری باشه که از عهده اش بر بیام
    و اینکه تا قبل از اینکه گروه فراخوانی بده ،بتونم خودمو واسه آزمونش آماده کنم !!

خیلی خیلی خیلی دوس دارم که وارد گروهتون بشم !! امیدوارم که بتونم

بازم ممنون

23. کاربران زیر از tutak به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

خیلی ممنون بابت راهنمایی خوبتون

این هزینه اش خیلی فکرمو مشغول کرده بود
    امیدوارم جوری باشه که از عهده اش بر بیام
    و اینکه تا قبل از اینکه گروه فراخوانی بده ،بتونم خودمو واسه آزمونش آماده کنم !!

خیلی خیلی خیلی دوس دارم که وارد گروهتون بشم !! امیدوارم که بتونم

بازم ممنون
    خواهش می کنم ..

بله حتما تمرین کنید .. بهترین کاری که فعلا می تونید انجام بدین تمرین فرکانس گیری و ارتفاع سنجی هستش .. سعی کنید صدای نت های مختلف رو به درستی تقلید کنید ..

حتما می تونید .. استاد قاسمی و استاد واحد خییییلی زیاد کمک می کنن به کسانی که علاقه و استعداد دارن (البته زیاد به استعداد معتقد نیستند) :)

25. کاربران زیر از Sampler به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    64866
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    9 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خواهش می کنم ..

بله حتما تمرین کنید .. بهترین کاری که فعلا می تونید انجام بدین تمرین فرکانس گیری و ارتفاع سنجی هستش .. سعی کنید صدای نت های مختلف رو به درستی تقلید کنید ..

حتما می تونید .. استاد قاسمی و استاد واحد خییییلی زیاد کمک می کنن به کسانی که علاقه و استعداد دارن (البته زیاد به استعداد معتقد نیستند) :)
    به امید خدا ،اگه مشکلی پیش نیاد ،از اول بهمن ماه میخوام با آقای محمد واحد کلاس سلفژ بردارم که تا وقتی گروه فراخوان میده ،یه چیزایی یاد گرفته باشم
    به نظرتون میشه واسه آزمون آماده شد ؟ مثلا به آقای واحد بگم که منو واسه آزمون ورودی آماده کنه ؟!

+ من نت های گام دو ماژور رو تقریباً میشناسم و میتونم به صورت „تقریبی” اونارو بخونم ! حالا نیم پرده بالا پایین میشه ولی با تمرینای خاصی شاید بشه دقیقترش کرد !! نمیشه ؟
    ویرایش توسط tutak : Tuesday 7 January 2014 در ساعت 03:34 PM

27. کاربران زیر از tutak به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

به امید خدا ،اگه مشکلی پیش نیاد ،از اول بهمن ماه میخوام با آقای محمد واحد کلاس سلفژ بردارم که تا وقتی گروه فراخوان میده ،یه چیزایی یاد گرفته باشم
    به نظرتون میشه واسه آزمون آماده شد ؟ مثلا به آقای واحد بگم که منو واسه آزمون ورودی آماده کنه ؟!

+ من نت های گام دو ماژور رو تقریباً میشناسم و میتونم به صورت „تقریبی” اونارو بخونم ! حالا نیم پرده بالا پایین میشه ولی با تمرینای خاصی شاید بشه دقیقترش کرد !! نمیشه ؟

100% آماده میشین تا زمان آزمون ..

البته بازهم می گم که هنوز هیچ چیز در مورد فراخوان امسال مشخص نیست..

اما اگر فراخوان باشه اصلا نگران نباشید حتما در آزمون ورودی قبول میشین ..

راستی .. قدر استادتون رو بدونین و از تک تک ثانیه هایی که سر کلاس هستین استفاده کنین ..

تمرین منظم و دقیق بعد از کلاس (تا جلسه بعد) فراموش نشه ..

آرزوی موفقیت..
    ویرایش توسط Sampler : Wednesday 8 January 2014 در ساعت 01:05 AM

29. کاربران زیر از Sampler به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)