لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 6121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 241 به 256 از 263

موضوع: کمک برای خرید سه تار

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    142325
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام
    اقای Ali B من ازتون کمک میخوام برای خرید سه تار حقیقتا گیج شدم واسه انتخاب ساز امروز هم پیش اقای رسولی بودم ولی باز مردد شدم سفارش ندادم هنوز لطفا راهنماییم کنید

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    93158
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,275
    1,280 بار تشکر شده در 578 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 406/0
    Given: 601/0
    میزان امتیاز
    11

سلام
    در اينكه آقاي علي بدري اطلاعات كامل و جامعي در مورد سه تار دارند شكي نيست.
    ولي اينكه غير حضوري مي شه در مورد ساز ايراني نظر داد شك دارم.
    چون كمتر پيش مياد دو تا ساز يك سازنده صداشون يكي باشه..
    بهتره با يك ادم خبره حضوري براي خريد تشريف ببرين يا مثلا به آقاي بدري وكالت بدين براتون خريد كنه..
    البته ببخشيد بدون دعوت وارد شدم...
    آیه‌های اشک من تفسیر می‌شد، بد نبود
    دل اگر از غصه خوردن سیر می‌شد، بد نبود
    شور ماتم، دشتی غم، بغض‌های اصفهان
    در بیات ترک شب تحریر می‌شد، بد نبود..

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    142325
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خیلی هم ممنونم که جواب دادید اخه از کجا ادم بیارم برم ساز بخرم همه گرفتارن وقت ندارن حقیقا اینه که من تازه میخوام شروع کنم برای همین نمیدونم ساز اصل بخرم یا مشقی الان رسولی رفتم ۲و ۹۰۰ گفت بهم دوستم هم یه رسولی داره ۱ ساله خریده میگه بیا ورش دار ۲و نیم نمیدونم الان چه کنم سازهای جزایری رو هم دوست دارم خلاصه نمیدونم برای اول کار چه کنم یه چیزی نخرم که صداش خوب نباشه بخوام بفروشم دوزارم ازم نخرن

- - - Updated - - -

یه سوال دیگه هم دارم کارگاه اقای جزایری کجاست تلفنی دارید ازشون اگه قراره ۳ تومن بدم ساز اصل خب حداقل اونم ببینم به استاد محمدی هم زنگ زدم گفتن ساز کارگاهیم ۵۰۰ تومنه ولی کارخودم ۲ به بالا

4. کاربران زیر از Roelaheh به خاطر این پست تشکر کرده اند:

endvb6 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    4243
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    629
    1,159 بار تشکر شده در 374 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 103/0
    Given: 61/2
    میزان امتیاز
    17

دوست عزیز
    شما اگه تازه میخواید شروع کنین اصلن فکر این سازهارو از سرتون بیرون کنین. یه ساز خوب مشقی با صنعت و صدای مناسب تهیه کنید.
    چند تا نکته میگم برای شما و دوستان تازه کار دیگه لطفن خوب دقت کنید:
    1- ساز مشقی معنیش ساز بدرد نخور و دوزاری نیست، ساز مشقی یعنی سازی که میشه باهاش مشق کرد.
    2- بیشتر صدادهی خوب و مطلوب ساز به خوب مضراب زدن و آب بندی درست و اصطلاحا صدای خوب از ساز دراوردنه. شما اگه یه ساز سه ملیونی بگیری و باهاش تمرین کنی و بد ساز بزنی کلن از صدا میفته.
    3- برای فروش ساز همیشه مشتری هست، ساز اگه بعد از چند سال خوب مضراب بخوره حتی به قیمت خیلی بالاتری میشه فروختش.
    4- اصلن استرس ساز شروع کار رو نداشته باشید، شما قراره تمرین کنین نه کنسرت و ضبط و آلبوم. پس نگران نباشید.

در نهایت اگر تهران هستید بنده فردا فرصت دارم که بیام و همراه شما یه ساز مشقی خوب انتخاب کنیم.

موفق باشید

- - - Updated - - -

دوست عزیز
    شما اگه تازه میخواید شروع کنین اصلن فکر این سازهارو از سرتون بیرون کنین. یه ساز خوب مشقی با صنعت و صدای مناسب تهیه کنید.
    1- ساز مشقی معنیش ساز بدرد نخور و دوزاری نیست، ساز مشقی یعنی سازی که میشه باهاش مشق کرد.
    2- بیشتر صدادهی خوب و مطلوب ساز به خوب مضراب زدن و آب بندی درست و اصطلاحا صدای خوب از ساز دراوردنه. شما اگه یه ساز سه ملیونی بگیری و باهاش تمرین کنی و بد ساز بزنی کلن از صدا میفته.
    3- برای فروش ساز همیشه مشتری هست، ساز اگه بعد از چند سال خوب مضراب بخوره حتی به قیمت خیلی بالاتری میشه فروختش.
    4- اصلن استرس ساز شروع کار رو نداشته باشید، شما قراره تمرین کنین نه کنسرت و ضبط و آلبوم. پس نگران نباشید.

در نهایت اگر تهران هستید بنده فردا فرصت دارم که بیام و همراه شما یه ساز مشقی خوب انتخاب کنیم.

موفق باشید
    تاپیک تئوری موسیقی ملی ایرانی:
    لینک تاپیک

6. 2 کاربر برای این پست از endvb6 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    143019
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام بر اساتید و دوستان گرامی
    بنده قصد خرید یک سه تار برای یک شخص مبتدی رو دارم
    با مطالعه مطالب مفید در این تاپیک متوجه شدم بهترین راه برای اشخاص بی اطلاعات مثل من برای خریدن یک ساز همراهی شخصی آگاه در هنگام خرید می باشد
    بنده ساکن رشت هستم
    آیا از دوستان کسی میتونه به من کمک کنه؟ اگه کسی رشت باشه که خیلی عالی میشه والا اگه کسی رو میشناسید به من معرفی کنید ممنونتون میشم
    پیشاپیش ازتون متشکرم

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    93158
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,275
    1,280 بار تشکر شده در 578 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 406/0
    Given: 601/0
    میزان امتیاز
    11

پست بالا رو دوباره بخونين توصيه خوبيه.
    اگر صدارو تشخيص نميدين فعلا يك ساز بين 100 تا 250 بخرين بعد از يكي دو سال اگر خوب پيشرفت كردين دنبال سار حرفه اي باشين.
    اينجوري اگر نوازنده هم نشدين يه دكور زيبا براي اتاق دارين...
    آیه‌های اشک من تفسیر می‌شد، بد نبود
    دل اگر از غصه خوردن سیر می‌شد، بد نبود
    شور ماتم، دشتی غم، بغض‌های اصفهان
    در بیات ترک شب تحریر می‌شد، بد نبود..

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    142325
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط endvb6 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز

موفق باشید

- - - Updated - - -

دوست عزیز

موفق باشید
    سلام ممنون از جواب کاملتون من سفر بودم یه مدت الان تهران هستم اگر بتونم مزاحمتون بشم که عالیه لطفا به من اطلاع بدید که کی میتونم وقتتون رو بگیرم برای خرید ساز

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط endvb6 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز

موفق باشید

- - - Updated - - -

دوست عزیز

موفق باشید
    سلام ممنون از جواب کاملتون من سفر بودم یه مدت الان تهران هستم اگر بتونم مزاحمتون بشم که عالیه لطفا به من اطلاع بدید که کی میتونم وقتتون رو بگیرم برای خرید ساز

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    142138
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام.
    من یه ستار با مهر درویش مرتضی به قیمت یک ملیون تومن خریدم که فروشنده میگفت حد اقل ده سالش هست.. به نظرتون این قیمت مناسبه؟

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    4,066 بار تشکر شده در 1,278 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 100/4
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    56

به جز در مورد سازهایی با سازندگان مشهور که قیمت سازهاشون مشخص هست ، در مورد هر سازی نمیشه از روی نام مهر ساز درباره ی قیمتش اظهار نظر کرد.

- - - Updated - - -

به جز در مورد سازهایی با سازندگان مشهور که قیمت سازهاشون مشخص هست ، در مورد هر سازی نمیشه از روی نام مهر ساز درباره ی قیمتش اظهار نظر کرد.
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.
    -------------------------------------------
    درمان قطعی و موضعی تعریق بیش از حد کف دست برای دوستان نوازنده!

12. کاربران زیر از AliB به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    98473
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    135
    146 بار تشکر شده در 87 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 24/0
    Given: 1/1
    میزان امتیاز
    11

سه تار ها چقدر گرون شدند؟!! بنظر حقیر برای „تازه دست به سه تار شده” ، خرید سازی متوسط ، با هزینه کردی تا حداکثر 500 تومان خوبه! والله!. گرچه گاهی در میان سه تار های ارزانقیمت هم میشه صداهای نابی یافت!... :)

14. کاربران زیر از piottel به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    149014
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه دوستان و اساتید.
    ممن. ن میشم اگر مقدوره راهنماییم کنید.
    من میخام به عنوان یه مبتدی مجدد یادگیری سه تار رو شروع کنم،البته قبلا یه 6 ماهی مکتبخانه میرزا عبدالله میرفتم(خدا رحمت کنه استاد لطفی بزرگ رو) ، اما الان میخام دوباره برم برای یادگیری. حالا دو تا سوال داشتم،یکی اینکه سمت غرب تهران استاد خوب اگر میشناید معرفی کنید ممنونتون میشم.
    اما سوال اصلیم برای سازه. من میخام بین 700 تا 1 میلیون هزینه کنم. میدونم برای من ساز اساتیدی مثل گودرزی و محمود محمدی،رفیع محمدی،چراغی ،احمدی ... بالای 2/5 شروع قیمتشونه اول کارم خیلی زیاده و نیاز نیست.
    تو این چند وقت ساز چند تا از دوستان مثل وجید صالحی،وحید رفیعی،بوریایی،یا سارا گودرزی (دختر استاد گودرزی) ، سلمان (شاگرد استاد گودرزی) و ... رو دیدم. از نظر من که خیلی هم سر در نمیارم اکثرا خوش صدا بودن. اما نمیدونم از لحاظ صنعت و صدا و کوک و ... چطورن و چطور باید انتخاب کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

- - - Updated - - -

من میخام به عنوان یه مبتدی مجدد یادگیری سه تار رو شروع کنم،البته قبلا یه 6 ماهی مکتبخانه میرزا عبدالله میرفتم(خدا رحمت کنه استاد لطفی بزرگ رو) ، اما الان میخام دوباره برم برای یادگیری. حالا دو تا سوال داشتم،یکی اینکه سمت غرب تهران استاد خوب اگر میشناید معرفی کنید ممنونتون میشم.
    اما سوال اصلیم برای سازه. من میخام بین 700 تا 1 میلیون هزینه کنم. میدونم برای من ساز اساتیدی مثل گودرزی و محمود محمدی،رفیع محمدی،چراغی ،احمدی ... بالای 2/5 شروع قیمتشونه اول کارم خیلی زیاده و نیاز نیست.
    تو این چند وقت ساز چند تا از دوستان مثل وجید صالحی،وحید رفیعی،بوریایی،یا سارا گودرزی (دختر استاد گودرزی) ، سلمان (شاگرد استاد گودرزی) و ... رو دیدم. از نظر من که خیلی هم سر در نمیارم اکثرا خوش صدا بودن. اما نمیدونم از لحاظ صنعت و صدا و کوک و ... چطورن و چطور باید انتخاب کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

- - - Updated - - -

16. کاربران زیر از hme606491 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mixer آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    13039
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    1,197
    1,501 بار تشکر شده در 502 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    16

سلام بر تو دوست عزیز .
    من چون تهران نیستم نمی دونم استاد خوب کی هست. اما به نظرم همون مکتب خانه را ادامه بدهید . قطعا شاگردان استاد لطفی هم لطف خاص خود را نسبت به شاگردان دارند .
    و اما در مورد ساز (هر سازنده ای) ساز خوب و بد و از آن گذشته بستگی به طبع شما و به قول معروف خوش آمدن شما از صدای ساز دارد . البته در مورد افرادی که ابتدای کار هستند استاد مورد نظر شما که از قبل به ایشان اعتماد شده نیز بیار دخیل هستند. هر چند که در این موارد هم اختلاف سلیقه های زیادی وجود دارد و حتی به مرور نیز از لحاظ فنی ممکنه برای صدای ساز مشکلاتی پیش بیاید یا عکس این ماجرا هم هست که می گویند مضراب می خورد و صدایش جا افتاده تر می شود . به هر حال به نظر من استاد شما بهتر از هر کسی مسلط بر این قضایاست.

- - - Updated - - -

سلام بر تو دوست عزیز .
    من چون تهران نیستم نمی دونم استاد خوب کی هست. اما به نظرم همون مکتب خانه را ادامه بدهید . قطعا شاگردان استاد لطفی هم لطف خاص خود را نسبت به شاگردان دارند .
    و اما در مورد ساز (هر سازنده ای) ساز خوب و بد و از آن گذشته بستگی به طبع شما و به قول معروف خوش آمدن شما از صدای ساز دارد . البته در مورد افرادی که ابتدای کار هستند استاد مورد نظر شما که از قبل به ایشان اعتماد شده نیز بیار دخیل هستند. هر چند که در این موارد هم اختلاف سلیقه های زیادی وجود دارد و حتی به مرور نیز از لحاظ فنی ممکنه برای صدای ساز مشکلاتی پیش بیاید یا عکس این ماجرا هم هست که می گویند مضراب می خورد و صدایش جا افتاده تر می شود . به هر حال به نظر من استاد شما بهتر از هر کسی مسلط بر این قضایاست.
    با مدعی نگویید اسرار عشق و مستی
    تا بی خبر بمیرد در درد خود پرستی
    دوش آن صنم چه خوش گفت در مجلس مغانم
    با کافران چه کارت گر بت نمی پرستی

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    155573
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض خريد سه تار…

سلام،
    من حدود سه ماه هست كه سه تار رو شروع كردم و خيلي علاقه مندم…سه تار خودم مشقي و مهر مرآتي هست و اصلا تعريفي نداره!
    قصد خريد سه تار جيدي و خ بي رو دارم كه حالا حالاهاااا باهاش كار كنم و لذت 😍
    رنج قيمت حدود ١/٥ تا ٢لطفا راهنمايي كنين
    من تمام گفتگو ها رو خوندم اما متاسفانه مربوط به چندين سال پيش هستند و براي قيمت و سه تارهاي جديد نياز به راهنمايي دارم…
    ممنون

- - - Updated - - -

سلام،
    من حدود سه ماه هست كه سه تار رو شروع كردم و خيلي علاقه مندم…سه تار خودم مشقي و مهر مرآتي هست و اصلا تعريفي نداره!
    قصد خريد سه تار جيدي و خ بي رو دارم كه حالا حالاهاااا باهاش كار كنم و لذت
    من تمام گفتگو ها رو خوندم اما متاسفانه مربوط به چندين سال پيش هستند و براي قيمت و سه تارهاي جديد نياز به راهنمايي دارم…
    ممنون

- - - Updated - - -

سلام،
    قصد خريد سه تار جيدي و خ بي رو دارم كه حالا حالاهاااا باهاش كار كنم و لذت 😍
    ممنون

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    149014
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

???

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    125314
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوستان سلام. من چندسالی گیتار کار کردم . الان میخوام سه تار شروع کنم. به نظرتون چه سازی درحد ۲۰۰ تومن خوبه بگیرم.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    125314
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط avazghoo [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان سلام. من چندسالی گیتار کار کردم . الان میخوام سه تار شروع کنم. به نظرتون چه سازی درحد ۲۰۰ تومن خوبه بگیرم.
    ممنون از پاسخها وکمکهای دقیق دوستان که ندادن. به خودتون زحمت ندید. دیروز از توی سایت دیوار یه سه تار هرمز ملکشاهی خریدم ۲۰۰ با هارد کیس . سه تار خوبی به نظر میاد. توی سایت ساز۲۴ دقیقا لنگه همینه زده ۴۵۰ . خرید خوبی کردم راضی هستم

22. کاربران زیر از avazghoo به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 6121314151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)