لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: امتیاز تاپیک

رأی دهندگان
14. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

1 7.14%
  • 7

0 0%
  • 8

2 14.29%
  • 9

1 7.14%
  • 10

10 71.43%
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: رادیو نت آهنگ - Scourge - 002

Scourge آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    45341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,251
    1,852 بار تشکر شده در 539 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Scourge On Twitter Add Scourge on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 343/5
    Given: 180/2
    میزان امتیاز
    13

مدال های دریافت شده

پیش فرض رادیو نت آهنگ - Scourge - 002

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام خدمت همه دوستان!

موضوع کلی ای که برای آهنگ های امشب انتخاب کردم گیتار بیس (Bass) هست، یعنی آهنگ هایی که درشون به طور مشخصی از این ساز استفاده شده باشه، چه سولوی بیس، چه استفاده زیبا از این ساز به صورت استانداردش در موسیقی. با صرف نظر از این که این ساز، ساز تخصصی خود بنده هست، همیشه این احساس رو داشتم که جایگاهش در موسیقی به اندازه کافی شناخته شده نیست.

آهنگ های انتخاب شده همه از کارهای نوابغ بیس معاصر هستن، کسانی که تمام تلاششون رو کردن که بیس رو از جایگاه تنها سازی مکمل بودن بیرون آورده و به صحنه موسیقی وارد کنن. در تمام آهنگ ها از بیس الکتریک استفاده شده. اول از سولو ها شروع میشه، و بعد به آهنگ های کامل میرسه، که از بلوز و جز تا متال و کارهای تلفیقی درشون هست. از لحاظ تکنیکی و موسیقیایی همه میتونند زیبا محسوب بشن، ولی در هر صورت همه به نحوی انتخاب شدند که اکثر سبک ها رو پوشش بدن.

بعد از اینکه آهنگ ها رو گوش دادید، اگه از هرکدوم لذت بردید و به نظرتون بهتر بود میتونید در پاسختون اون رو به عنوان آهنگ برتر تاپیک انتخاب کنید.

البته نیاز به ذکر هست که نظر سنجی بالای تاپیک مربوط به امتیاز دادن به خود آهنگ ها نیست، بلکه برای امتیاز کلی تاپیک تأیین شده.

و همچنین برای گرفتن نوبت، جهت ایجاد تاپیک رادیو [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] کلیک کنید

Bass Solos

Victor Wooten: The Lesson [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

Marcus Miller: I'll Be There [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

Jaco Pastorious: Portrait of Tracy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

(Cliff Burton : Anesthesia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

Songs

Marcus Miller : Lonnie's Lament [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

Babak Riahi Pour, Majid Entezami : Soroush [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

Marcus Miller : Bruce Lee [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

Les Claypool (Primus) : Jerry Was a Race Car Driver [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

Jeroen Paul Thesseling (Obscura) : A Transcendental Serenade [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

Marcus Miller : Moonlight Sonata [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

ویرایش توسط Scourge : Friday 17 January 2014 در ساعت 08:33 PM
    ...?Cannot the Kingdom of Salvation take me home

2. 13 کاربر برای این پست از Scourge تشکر کرده اند:

3. # ADS

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

خسته نباشی‌ امیر جان. یه تشکر برای این تاپیک کمه. اما بعد.

انتخاب آهنگ‌ها برام بسیار جالب بودن. البته از یه باسیست انتظار دیگه‌ای نمی‌رفت که کار‌هایی‌ Up کنه که Arrangement آهنگ‌ها بر اساس باس، این ساز (واقعاً) جادویی انجام شده باشه. و همین نوع انتخابت (یا بهتر بگم قدرت انتخابت) کار رو برای انتخاب بهترین آهنگ سخت میکنه. اگه میتونسوتم حداقل ۹ تا از آهنگ‌ها رو انتخاب می‌کردم. روزی که قانون „انتخاب فقط یک آهنگ” رو داشتم اختراع! می‌کردم، فکر اینجاش رو نکرده بودم.

? I Always put my foot in my mouth! that's my thing. you know

به هر حال اشتباهی بوده که انجام شده. بین سه تا از آهنگ‌ها واقعاً گیر کرده ام. سه آهنگ The Lesson, Lonnie's Lament, و Bruce Lee حسابی‌ تکونم داد. ریتم لاتین The Lesson واقعاً بنظرم سحر آمیز بود. Groove آهنگ Lonnie's Lament روحم رو شاد کرد. میدونی‌ که I'm a big Groove fan. Cant help it. و بالاخره آهنگ Bruce Lee که شاید بتونم به جرأت بگم Collaboration گیتار باس و ساز‌های بادی جز‌و ۳ آهنگ برتری که (در این سیاق) شنیده بودم قرار میگیره.

فکر کنم اگه همین آهنگ Bruce Lee رو انتخاب کنم، شب راحت میخوابم.

عالی‌ بود امیر. عالی‌.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

5. 7 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

Scourge آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    45341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,251

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خسته نباشی‌ امیر جان. یه تشکر برای این تاپیک کمه. اما بعد.

انتخاب آهنگ‌ها برام بسیار جالب بودن. البته از یه باسیست انتظار دیگه‌ای نمی‌رفت که کار‌هایی‌ Up کنه که Arrangement آهنگ‌ها بر اساس باس، این ساز (واقعاً) جادویی انجام شده باشه. و همین نوع انتخابت (یا بهتر بگم قدرت انتخابت) کار رو برای انتخاب بهترین آهنگ سخت میکنه. اگه میتونسوتم حداقل ۹ تا از آهنگ‌ها رو انتخاب می‌کردم. روزی که قانون „انتخاب فقط یک آهنگ” رو داشتم اختراع! می‌کردم، فکر اینجاش رو نکرده بودم.

? I Always put my foot in my mouth! that's my thing. you know

به هر حال اشتباهی بوده که انجام شده. بین سه تا از آهنگ‌ها واقعاً گیر کرده ام. سه آهنگ The Lesson, Lonnie's Lament, و Bruce Lee حسابی‌ تکونم داد. ریتم لاتین The Lesson واقعاً بنظرم سحر آمیز بود. Groove آهنگ Lonnie's Lament روحم رو شاد کرد. میدونی‌ که I'm a big Groove fan. Cant help it. و بالاخره آهنگ Bruce Lee که شاید بتونم به جرأت بگم Collaboration گیتار باس و ساز‌های بادی جز‌و ۳ آهنگ برتری که (در این سیاق) شنیده بودم قرار میگیره.

فکر کنم اگه همین آهنگ Bruce Lee رو انتخاب کنم، شب راحت میخوابم.

عالی‌ بود امیر. عالی‌.
    راستش اگه به خودم هم باشه نمیتونم بینشون فقط یکی رو انتخاب کنم! :D واقعأ توی همه ی کارا میشه نبوغ رو احساس کرد.
    Foot in mouth هم نیست دیگه عزیز، به هرحال همیشه باید قانونی و بهترینی باشه (با این که کلأ با مفهوم رقابت و دسته بندی مخالفم) ، و دست ما هم بسته اس که توی این سیستم باید همه چیز رو امتیاز بندی کرد. در هرصورت You've done the total right thing, mate! :)

Groove همین کار ویکتور ووتن واقعأ جادویی ایه. یادمه بار اولی که این کارش رو شنیدم توی یکی از DVDهای خودش بود که برای هنرجوهای یکی از Workshopهاش زنده اجراش می کرد. چنان میخکوب شده بودم که توی همون روز حداقل 20 بار دوباره نگاهش کردم! جالبترین نکته اش هم برام این بود، که با اینکه ویکتور ووتن از هزارتا تکنیک عجیب غریب و flashy استفاده میکنه ولی باز هم Groove قدرتمند و دوست داشتنی ای داره، یعنی هم تکنیکی و هم عامه پسند یا دوست داشتنی یا هر اسم دیگه ای که بشه روش گذاشت! البته ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که ویکتور ووتن شدیدأ به عرفان شرقی علاقه منده، و این حس و حال رو هم میشه توی کاراش زیاد دید. شکل بیس مخصوص Foderaی خودش هم به شکل Yin & Yang هست. کلأ انسان عجیبیه :)

استاد مارکوس میلر هم که تکلیفشون معلومه، کلأ کار بد نداره! :D و دقیقأ توی تمام کارهاش Groove حرف اول رو میزنه. همین آهنگ Bruce Lee از همه لحاظ کامله، Groove، ملودی سازهای مختلف، سولو های سازهای بادی و صد البته بیس خود مارکوس میلر. Tone، خلاقیت، awesomeness!
    و Lonnie's Lament هم که آهنگ شاد کننده ی خودمه، یه حس بی خیالی شدیدی داره، همراه با یک شادی نهفته. هروقت گوش میدم حس میکنم یه جوک قدیمی و تکراری رو دارم از یه دوست میشنوم، که به خاطر اینکه دوست قدیمی ام هست و اون جوک هم خاطره زیادی برام داره از درون شادم می کنه، Just like an old man :))

در آخرم ممنون از اینکه گوش کردی عزیز، بسیار ممنون :)

7. 7 کاربر برای این پست از Scourge تشکر کرده اند:

Padma آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    35211
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    2,148
    945 بار تشکر شده در 340 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 417/2
    Given: 318/1
    میزان امتیاز
    14

با سلام! خیلی ممنون جناب Scourge عزیز!
    باید بگم واقعا کارای شنیدنی و جالبی بودن! حداقل برای من که تا حالا نشنیده بودمشون و چندان آشنا نیستم با این ساز و سبک! در مورد انتخاب یک آهنگ هم باید بگم که خیلی سخته چون از هرکدومشون یه جور خاصی لذت بردم... اما! خب آهنگ moonlight sonata رو وقتی شنیدم (مثل هزاران بار قبل البته این سری با این تلفیق) خیلیییی هیجان زده شدم! اما اگه قرار باشه غیر از این ، آهنگ دیگه ای رو بگم The Lesson هستش.

9. 7 کاربر برای این پست از Padma تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

سلام

مرسی امیر عزیز بابت این انتخاب آهنگ های زیبا

آهنگ انتخابی من Jeroen Paul Thesseling (Obscura) : A Transcendental Serenade هست.

موزیک های با فضای تیره و تار و مبهم رو همیشه به خاطر متفاوت بودن و حس تنش زایی که منتقل میکنند، دوست داشتم.

این موزیک هم چون از بین این 10 موزیک موجود در لیست، متقاوت تر بود، از نظر من بیشتر خودنمایی میکرد :)
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

11. 7 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

Yngwie_5 آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    45163
    میانگین پست در روز
    0.34
    تشکر از پست
    5,221
    5,550 بار تشکر شده در 1,557 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 712/8
    Given: 250/15
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

انتخاب یه آهنگ بین این همه نبوغ بیس کار سختیه... کار Obscura رو انتخاب میکنم چون „فقط بیس” نیست و همه نوازنده ها تو این آهنگ شاهکار کردن. البته از Anesthesia و Moonlight Sonata هم نمیشه گذشت.
    با تشکر از امیر که مارو بیشتر با بیس آشنا کرد!
    Explore the areas of the mind which most people are afraid to explore

13. 7 کاربر برای این پست از Yngwie_5 تشکر کرده اند:

Scourge آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    45341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,251

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

مدال های دریافت شده

از همه دوستان تشکر می کنم بابت اینکه وقت گذاشتن و گوش کردن، باعث افتخار بود :)

نقل قول نوشته اصلی توسط Padma [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام! خیلی ممنون جناب Scourge عزیز!
    باید بگم واقعا کارای شنیدنی و جالبی بودن! حداقل برای من که تا حالا نشنیده بودمشون و چندان آشنا نیستم با این ساز و سبک! در مورد انتخاب یک آهنگ هم باید بگم که خیلی سخته چون از هرکدومشون یه جور خاصی لذت بردم... اما! خب آهنگ moonlight sonata رو وقتی شنیدم (مثل هزاران بار قبل البته این سری با این تلفیق) خیلیییی هیجان زده شدم! اما اگه قرار باشه غیر از این ، آهنگ دیگه ای رو بگم The Lesson هستش.
    سلام خانم پادما! انتخاب خیلی خوبی داشتین، این سونات مهتاب واقعأ از خیلی لحاظات تکه توی این لیست. من خودم هم بار اولی که این آهنگ رو شنیدم بسیار هیجان زده و همچنین شگفت زده شدم! خالی از لطف نیست ذکر این نکته که جناب میلر وقتی علاقه مند میشن به اجرای این آهنگ با تنظیم جدید، که یک روز به صورت کاملأ تصادفی دخترشون سعی میکنه توی خونه به صورت ناشیانه ای این سونات رو اجرا کنه. و جناب میلر میشینه با حوصله زیاد براش توضیح میده (که خودش هم درست یادش بیاد! :D) ، و بعدش هم که توی استودیو دنبال این کار رو میگیرن.

بازم ممنون از اینکه گوش دادین :)

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام

مرسی امیر عزیز بابت این انتخاب آهنگ های زیبا

آهنگ انتخابی من Jeroen Paul Thesseling (Obscura) : A Transcendental Serenade هست.

موزیک های با فضای تیره و تار و مبهم رو همیشه به خاطر متفاوت بودن و حس تنش زایی که منتقل میکنند، دوست داشتم.

این موزیک هم چون از بین این 10 موزیک موجود در لیست، متقاوت تر بود، از نظر من بیشتر خودنمایی میکرد :)
    شدیدأ غافلگیر شدم هانی! :D یعنی راستش اصلأ انتظار نداشتم کسی این آهنگ رو انتخاب کنه، بیشتر هم واسه دل خودم گذاشته بودمش. صدای اون بیس Fretless، و اون ملودی هایی که میزنه واقعأ شاهکاره، حس بسیار عجیب و غیرقابل وصفی داره. سنگینی کلی کار هم که عالی بودنش رو تکمیل می کنه... کلأ انتخابت به قول معروف همون Editor's Choice بود :) بازم ممنون از اینکه گوش دادی!

نقل قول نوشته اصلی توسط Yngwie_5 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    انتخاب یه آهنگ بین این همه نبوغ بیس کار سختیه... کار Obscura رو انتخاب میکنم چون „فقط بیس” نیست و همه نوازنده ها تو این آهنگ شاهکار کردن. البته از Anesthesia و Moonlight Sonata هم نمیشه گذشت.
    با تشکر از امیر که مارو بیشتر با بیس آشنا کرد!
    امیرمحمد یکی از دلایلی که این آهنگ رو توی لیست گذاشتم تو بودی جدأ، گفتم باید یه چیزیم باشه به سلیقه یه Tech-Death Guy بخوره دیگه! و میبینم که جواب هم داده :) راستش من بار اولی که این آلبوم رو گوش کردم خیلی از صحنه Tech-Death خبر نداشتم. ولی جدیدأ که در موردشون یه مقداری خوندم دیدم که انگار همین گروه Obscura فعالیت نزدیکی با Necrophagist داشته، چندبار هم بیسیست و گیتاریستاشون رو با هم تعویض کردن! The very elites of death metal, they seem to be! حیفه واقعأ که این نوازنده ها به صورت شخصی زیاد شناخته شده نیستن.

ممنون امیرمحمد که گوش کردی :)

15. 7 کاربر برای این پست از Scourge تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

سلاممممممممم بر امیرعزیز

خسته نباشید و تشکر فراوان می کنم از وقتی که گذاشتی و زحمتی که متحمل شدی دوست من.
    غذر می خوام که دیر اومدم. راستش بودم ولی در حال شیش و بش بودم! حقیقتش این تاپیک در من „وسواس فکری” به وجود آورده!!! که پول دکتر و دوامم باید فرشاد جان مرحمت کنن!!! هههههههههه
    اما جدا از شوخی توی این چند روز من خیلییییییییی فکر کردم!!! خیلی زیاد! و در نهایت تصمیممو گرفتم که آهنگ شماره ی 10 _ سونات مهتاب بتهوون رو انتخاب بکنم. فکر کنم این، انتخاب شایسته ای برام باشه.

بهترین ها
    ویرایش توسط lakshemi : Thursday 23 January 2014 در ساعت 11:42 AM
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

17. 7 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

Scourge آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    45341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,251

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلاممممممممم بر امیرعزیز

خسته نباشید و تشکر فراوان می کنم از وقتی که گذاشتی و زحمتی که متحمل شدی دوست من.
    غذر می خوام که دیر اومدم. راستش بودم ولی در حال شیش و بش بودم! حقیقتش این تاپیک در من „وسواس فکری” به وجود آورده!!! که پول دکتر و دوامم باید فرشاد جان مرحمت کنن!!! هههههههههه
    اما جدا از شوخی توی این چند روز من خیلییییییییی فکر کردم!!! خیلی زیاد! و در نهایت تصمیممو گرفتم که آهنگ شماره ی 10 _ سونات مهتاب بتهوون رو انتخاب بکنم. فکر کنم این، انتخاب شایسته ای برام باشه.

بهترین ها

سلام بر بانو لاکشمی!

منم معذرت میخوام که اینقدر دیر جواب میدم، راستش مدت زیادی بود که سر نزده بودم و کلأ غافل شده بودم از این تاپیک! دانشگاه که تازه تموم شده، و باعث شده بتونم یک تعادلی بین دنیای مجازی و واقعی برای خودم به وجود بیارم :)

خیلی ممنون که به کارا گوش کردین. باعث افتخار هم هست که دچار وسواس فکری شدین! چون مواجه شدن با سبکای دیگه و تلاش برای ارتباط برقرار کردن با اونها چندان کار آسونی نیست، مخصوصأ اینجا هم که تفاوت بین آهنگ ها واقعأ زیاد بود از لحاظ سبک!

یک جورایی هم حدس میزدم که سونات مهتاب رو انتخاب کنید :D با توجه به پیش زمینه ذهنی ای که داشتم، و تجربه ای که از تاپیک معرفی آهنگ به دست آورده بودم.
    انتخاب بسیار خوبی هم بوده، رنگ و بوی کلاسیک این کار واقعأ با بقیه آهنگ ها متفاوت هست. ترکیب حس Jazzای و کلاسیک و هم چیزی نیست که هرجایی پیدا بشه!

باز هم ممنون که وقت گذاشتین و کارا رو گوش کردین :)

19. 5 کاربر برای این پست از Scourge تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

هفتمی
    یعنی:
    Marcus Miller : Bruce Lee

21. کاربران زیر از you3f به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)