لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به این تاپیک رای دهید

رأی دهندگان
21. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

3 14.29%
  • 2

1 4.76%
  • 3

1 4.76%
  • 4

0 0%
  • 5

2 9.52%
  • 6

1 4.76%
  • 7

2 9.52%
  • 8

1 4.76%
  • 9

2 9.52%
  • 10

8 38.10%
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 33

موضوع: رادیو نت آهنگ - 004 - lakshemi

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط redredstar [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دورد بر خانم لاکشمی
    از این همه آهنگ زیبا تشکر میکنم و اینکه وقت گذاشتین و با جونودل برگزیدید
    از بین اثار زیبای کلاسیک قطعه سوم رو بیشتر دوست داشتم (لب های خاموش)
    و در بین اثار یانی قطعه از voyage بسیار خوشم اومد ولی علی رغم اینکه ازش خوشم اومد در عین حال به شدت از chorus این اهنگ بدم میاد یه دفعه فاز آهنگو میبره به سمت آهنگای ترکی ولی علی رغم این قضیه از بقیه قسمتاش خیلی خوشم اومد البته همه آثار یانی زیبایی خودشو دارن و نمیشه یکی خاص انتخاب کرد.
    پیروز باشید :)

سلاممممممممم دوست عزیز. انجام وظیفه بود. منم متقابلا ممنونم که شما روی این رادیو وقت گذاشتین.
    لب های خاموش یک کار خیلی شیک و خاصه. که به نظرم هرگز تکرار نخواهد شد. همراه با یک والس آروم . آخر رومانتیکه! ههههههه
    voyage به عقیده ی من از معدود آهنگای یانیه که با یک شکل تقریبا ترسناک یا کلمه ی مترادف دیگه ای شروع می شه. اول یه شُک کوچیک می ده و بعد یه کمی احساس بی وزنی و بلاتکلیفی، درست مثل کسی که روی قایق بی هدف دریانوردی می کنه! و سپس ادامه ی پرشکوهش. دقیقا منم با شما هم عقیده ام. یانی سعی داشته به گام های شرقی نزدیک بشه خصوصا ترک. و همین معنای واقعی سفر روی دریاست. چون دریا شکل ثابتی نداره! ناگهان طوفانی می شه و لحظه ای بعد آروم و سبک. این سبک شاعری خاص یانیه . هر کدوم این دو آهنگ که انتخاب شما باشه عالی و زیباست. خیلی خوش سلیقه ای دوست من! ممنونمممممممممم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود به همه عزیزان

لاکشمی جان، واقعا تبریک بابت این انتخاب های زیبا ... منم مثل بقیه دوستان در انتخاب بهترین آهنگ عاجزم. ولی خب چون چاره ای ندارم، آهنگ مورد علاقه خودم، شماره 6، یعنی Enchantment (اثر یانی) رو انتخاب میکنم. چون همیشه این آهنگ برام خیلی عزیز بوده :)

ارادت
    سلام داداش اودولوی موشی خودم.
    ممنونم هانی جان که قابل دونستی و کارا رو شنیدی. خجالتم نده. من همیشه شاگرد توام و درس پس می دم!!!

به به... می دونستم با گذاشتن Enchantment کل نت آهنگو به هم می ریزم!!! هههههههههه این خاصیت یانیه که با اولین حرکت، با اولین نت جوری شما رو تسخیر می کنه که دیگه قادر به هیچ کاری نیستید. مجبورید بشینید و تا ته آهنگو گوش بدین. 2-3 دقیقه بعدشم همچنان در شک بمونید و بگید : این دیگه چی بود؟؟؟ و فورا دوباره آهنگو play کنید! این یعنی جادوی یانی!!! انتخاب بی نظیریه هانی جان. قابل توجه دوستان که : هانی یکی از اساتید نواختن کارهای یانی الی الخصوص همین Enchantment است. شاید دلیل انتخابش هم همین بوده که موقع نواختن این اثر اساسی عرش رو سیر می کرده! نه؟ هههههههه

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_jafarian [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    انتخاب من: 2- آداجیو در دو مینور ، اثر یانی(1997)

بعضی از آهنگا هر چقدر هم گوش بدیشون و تکراری بشن احساس و تاثیرشون رو از دست نمیدن اصلا. این آداجیو هم همینطوریه.
    اگه قرار باشه انتخاب دومی هم داشته باشم، لب های خاموش رو انتخاب میکنم. مرسی
    به به ببین کی اینجاس! استاد علیرضا خان هنرمند! خیلی ممنونم که گوش هاتونو به این رادیو اختصاص دادین. بسیار انتخاب های زیبایی کردین. آداجیو تک خال یانیه! فکر کنم حتی خودشم نمی تونه دوباره کاری توی این فاز بسازه!!! بی نظیره. همینطور لب های خاموش هم که انگار سوگولی این رادیو شده!!! شاهکاره! خوشحالم که از اینم خوشت اومد دوست من. مرسیییییی
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

2. 7 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

RaziYeH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    39350
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,657
    1,368 بار تشکر شده در 426 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/2
    Given: 17/0
    میزان امتیاز
    14

لاکشمیییییییییی جونم همشون عالییییییییییی .. بینظیر نمیدون چجوری انتخاب کنم یکی .. کاش حداقل قرار بود 3تا انتخاب کنیم
    انتخاب من 5. زمستان اثر ویوالدی
    اما در کل همشون بی نظیر و عالی هستند ...
    .: درود بر کسانی که...ارزش واقعی در زندگی برای آنها ... سالم زیستن است ... نه رسیدن به موفقیت :.

4. 5 کاربر برای این پست از RaziYeH تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط RaziYeH [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    لاکشمیییییییییی جونم همشون عالییییییییییی .. بینظیر نمیدون چجوری انتخاب کنم یکی .. کاش حداقل قرار بود 3تا انتخاب کنیم
    انتخاب من 5. زمستان اثر ویوالدی
    اما در کل همشون بی نظیر و عالی هستند ...
    راضیه جون جون. مرسیییییییییی. خوشحالم از آهنگام خوشت اومده و خون دل خوردنام نتیجه داده!!! هههههه
    خوش سلیقه ای دیگه! انتخاب زمستان ویوالدی اونم این قسمتش اِند خوش سلیقگیه دیگه! بسیار عالی بود. قربانت. ممنونمممممم.

6. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    78884
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    98 بار تشکر شده در 37 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 44/0
    Given: 126/0
    میزان امتیاز
    0

توضیحاتی که برای دوستان نوشتین رو خوندم و دیدم چه قققققققدر با احساس و دقیق به آهنگ گوش میدید .
    نه صرف آهنگ بلکه با دید بصیرت مضمون و داستانی که درونش هست رو هم واکاوی میکنید و نکات جالبی رو استخراج میکنید
    این کار خیلی زیبایی هست من خودم همیشه دوست داشتم با این نگرش به آهنگا گوش بدم ولی در مقایشه با عمق توضیحاتتون من مثل یه آدم „شنوای کور” هستم :)
    keep it up...

8. 5 کاربر برای این پست از redredstar تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط redredstar [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    توضیحاتی که برای دوستان نوشتین رو خوندم و دیدم چه قققققققدر با احساس و دقیق به آهنگ گوش میدید .
    نه صرف آهنگ بلکه با دید بصیرت مضمون و داستانی که درونش هست رو هم واکاوی میکنید و نکات جالبی رو استخراج میکنید
    این کار خیلی زیبایی هست من خودم همیشه دوست داشتم با این نگرش به آهنگا گوش بدم ولی در مقایشه با عمق توضیحاتتون من مثل یه آدم „شنوای کور” هستم :)
    keep it up...
    سلام دوست من
    ببخشید پریروز فقط فرصت کردم پستتو لایک کنم. داشتم باز می رفتم کمک همون بیمار. دیشبم کشیک بودم! ههههه
    ممنونم که انقد لطف دارین. خوبی از خودته. اختیار داری. اگه با جان و دل به قطعات موسیقی از هر نوع گوش فرا بدیم دیگه به چشم نیاز نیست. مثل هندل ،باخ، همین استاد بوچلی عزیز خودمون! بازم ممنونممممممم

10. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

Amir Akbari آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21368
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    633
    424 بار تشکر شده در 141 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 35/0
    Given: 79/0
    میزان امتیاز
    15

درود دوست خوبم، ممنون بابت اینکه حجم کارها رو پایین آوردی تا راحت تر شنیده بشه و خوب اینکار رو انجام دادی چون زیاد کیفیت اونها پایین نیومده، از بین آهنگهایی که در این بخش از رادیو نت آهنگ قرار دادی آهنگ دهم (Voyage) رو انتخاب میکنم زیرا از شنیدنش همون حسی بهم دست داد که با نخستین سفر دریاییم تجربه کردم، امیدوارم پیروز باشی بانو لاکشمی .
    ای آنکه از دیار من آخر گریختی
    چون شد که از تو باز نیامد نشانه ای

12. 5 کاربر برای این پست از Amir Akbari تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    56512
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    437
    735 بار تشکر شده در 264 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    15

با سپاس از دوست با سلیقه و هنرمند .

گزینه اول
    اپرای کارمن ساخته ی ژرژ بیژه

سالها قبل خیلی اتفاقی یه سی دی تصویری اوژینال از این اجرا بهم هدیه داده شد .

به یاد خاطره اون هدیه این گزینه رو انتخاب کردم . اما همشون زیبا بودند . کارهای یانی عالی هستند و مارزش ترک که دیگه نگو و مپرس ...

ای کاش از هر آهنگسازی فقط یک گزینه ارسال میکردید .
    [SIGPIC][/SIGPIC]

14. 6 کاربر برای این پست از piano4all تشکر کرده اند:

مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    93883
    میانگین پست در روز
    0.14
    تشکر از پست
    1,043
    1,379 بار تشکر شده در 443 پست

شبکه های اجتماعی من

Add farhood72 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 285/6
    Given: 378/0
    میزان امتیاز
    11

مدال های دریافت شده

با عرض سلام خدمت شما...
    عذر میخوام یکم دیر شروع کردم... ایشالا از این به بعد حامی رادیو نت آهنگ خواهم بود
    خب...
    اول تشکر کنم از لاکشمی عزیز..
    انقدر آهنگ های قشنگ گذاشت که آدم نمیدونه کدومو انتخاب کنه...
    همیشه انتخاب، سخته... هم لاکشمی گفت و هم بقیه ی دوستان...
    خب، از بین این آهنگا با دو آهنگ بسیار بسیار خاطره دارم: شماره ی 2 و 6 :)
    اما انتخاب بنده به دلیل آرامشی که بهم میده شماره ی 6 این مجموعه یعنی:Enchanment (جادو) از یانی عزیز هست...

در نهایت مجددا از لاکشمی بخاطر انتخاب آهنگ های فوق العاده زیبا و فرشاد عزیز بخاطر ابتکارشون توی برپایی رادیو نت آهنگ، بینهایت تشکر میکنم...
    موسیقی از فکر تراوش می کند و به قلب می نشیند "بتهوون"

16. 4 کاربر برای این پست از farhood72 تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Akbari [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود دوست خوبم، ممنون بابت اینکه حجم کارها رو پایین آوردی تا راحت تر شنیده بشه و خوب اینکار رو انجام دادی چون زیاد کیفیت اونها پایین نیومده، از بین آهنگهایی که در این بخش از رادیو نت آهنگ قرار دادی آهنگ دهم (Voyage) رو انتخاب میکنم زیرا از شنیدنش همون حسی بهم دست داد که با نخستین سفر دریاییم تجربه کردم، امیدوارم پیروز باشی بانو لاکشمی .
    سلام دوست عزیز
    قربان شما... بالاخره یکی به این نکته اشاره کرد!!! هههههههههه منم برای رفاه حال شنوندگان رادیو این کارو کردم که خداروشکر مفید بوده انگار.
    به بهههههههههههه... voyage!!!

عاشق این آهنگم و خوشحالم که این همه طرفدار داره! ممنونم امیر عزیز برای این که وقت گذاشتی و رادیو رو شنیدی . انتخابت هم عالی بود. خوشحالم کردی.

نقل قول نوشته اصلی توسط piano4all [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سپاس از دوست با سلیقه و هنرمند .
    گزینه اول
    نقل قول نوشته اصلی توسط piano4all [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اپرای کارمن ساخته ی ژرژ بیژه
    سالها قبل خیلی اتفاقی یه سی دی تصویری اوژینال از این اجرا بهم هدیه داده شد .
    به یاد خاطره اون هدیه این گزینه رو انتخاب کردم . اما همشون زیبا بودند . کارهای یانی عالی هستند و مارزش ترک که دیگه نگو و مپرس ...
    ای کاش از هر آهنگسازی فقط یک گزینه ارسال میکردید .

به به ! علی عزیز! خیلی خوشحالم کردی اومدی!
    این آریای کارمن عالیه! منم مثل شما چندین سال خاطره با این اپرا دارم. کارمن با اینکه یک دختر منفی و نامرده ولی عجیب دلنشین و فریبنده ست. نمی دونم چه جادویی درونش هست که همه عاشقش می شن. خصوصا در این آهنگ. خدا می دونه در بچگی چقدر به خاطر تقلید رقصای کارمن ، سرم گیج رفت و زمین خوردم !!! ههههههههههههه
    مارش ترک موزارت هم دیوانه کننده ست! متاسفم که هیچکس این اثر فاخر رو انتخاب نکرد! شاید اگه خودم حق انتخاب داشتم انتخابم مارش ترک بود!

عارضم خدمت شما دوست خوب که خودم قصد داشتم کاری تقریبا شبیه فرمایش شما انجام بدم . آهنگسازای زیادی می شناسم از عربی، هندی و افغان بگیرید تا برزیلی و آفریقایی ! ولی به این نتیجه رسیدم که سلیقه ی دوستانم به احتمال زیاد تحمل اون آهنگا رو نخواهد داشت. اگه هم منظورتون آهنگسازان کلاسیکه، اووووووووووووه کلی می شن! در یک شاهنامه هم جا نمی شن! در مورد یانی هم واقعا نتونستم یک نماینده براتون بذارم. واقعا نمی شه از کارای یانی فقط یکی رو برگزید. کمترینش همین 4 تا بود که شنیدید. به هرحال این توضیحات فکر کنم لازم بود که عرض کنم. بازم ممنونننننن
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhood72 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با عرض سلام خدمت شما...
    عذر میخوام یکم دیر شروع کردم... ایشالا از این به بعد حامی رادیو نت آهنگ خواهم بود
    خب... اول تشکر کنم از لاکشمی عزیز..
    انقدر آهنگ های قشنگ گذاشت که آدم نمیدونه کدومو انتخاب کنه...
    همیشه انتخاب، سخته... هم لاکشمی گفت و هم بقیه ی دوستان...
    خب، از بین این آهنگا با دو آهنگ بسیار بسیار خاطره دارم: شماره ی 2 و 6 :)
    اما انتخاب بنده به دلیل آرامشی که بهم میده شماره ی 6 این مجموعه یعنی:Enchanment (جادو) از یانی عزیز هست...
    در نهایت مجددا از لاکشمی بخاطر انتخاب آهنگ های فوق العاده زیبا و فرشاد عزیز بخاطر ابتکارشون توی برپایی رادیو نت آهنگ، بینهایت تشکر میکنم...
    سلامممممم فرهود جان. خوش آمدی. ممنونمممممممم خوشحالم خوشت اومده. چه انتخابی!!! عالیه... رقابت بین کارمن و یانی داره بالا می گیره!!! هههههههههههههه باید دید کدوم یک رای بیشتری میارن! من هنوز نشمردم البته! enchanment عالیهههههههه ! آهنگیه که تا مغز استخوان شنونده رو تکون می ده!!! نفس های من درست هم ریتم با آکورد دست چپ می شه... هنوز هم با هر بار شنیدن انگار اولین باره. خیلی حرفه که یه آهنگ 30 سال تازه بمونه! و مطمئنم این 30 سال به 300 سال هم خواهد رسید و شاید تا آخرین لحظه ی حیات بشری...

18. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    93883
    میانگین پست در روز
    0.14
    تشکر از پست
    1,043
    1,379 بار تشکر شده در 443 پست

شبکه های اجتماعی من

Add farhood72 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 285/6
    Given: 378/0
    میزان امتیاز
    11

مدال های دریافت شده

کاملا موافقم ... جادویی فراتر از زمان ...
    موسیقی از فکر تراوش می کند و به قلب می نشیند "بتهوون"

20. 4 کاربر برای این پست از farhood72 تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

سلام..

ممنون از زحمتی که برای گذاشتن آهنگها و نوشتن مطالب انجام دادید ..

نظر من هم این بود که بهتر بود فارق از نظر جمعی نظر شخصی خودتون در باب موسیقی های مورد علاقتون در لیست لحاظ میکردید..

نظر من روی زمستان ویوالدی بود که رای هم دادم...

موفق باشید.

22. 6 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85671
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    111
    378 بار تشکر شده در 111 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 185/1
    Given: 208/0
    میزان امتیاز
    11

لاکی جونم راستش همونطور که همه بچه گفتن انتخاب واقعا سخته چون قشنگی موسیقی در اینه که هیچ آهنگی زشت نیست
    آهنگها گویای هیجانات انسانهان و هر کدوم از آهنگها به جای خودشون قشنگ و حتی منحصر به فردن اما سلیقه شخصی خود من بیشتر با آهنگ های یانی مطابقه و اگه بخوام انتخاب کنم آهنگ Adagio In B Minor از یانی رو اول انتخاب می کنم و دومم آهنگ The Lips are Silent
    duet
    مرسی گلم

24. 4 کاربر برای این پست از Toktam_N تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Green_moment [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام..

ممنون از زحمتی که برای گذاشتن آهنگها و نوشتن مطالب انجام دادید .. نظر من هم این بود که بهتر بود فارق از نظر جمعی نظر شخصی خودتون در باب موسیقی های مورد علاقتون در لیست لحاظ میکردید.. نظر من روی زمستان ویوالدی بود که رای هم دادم... موفق باشید.
    قربان شما ممنونم. خب من اینطوری صلاح دیدم. این اولین رادیوم بود و می خواستم همه پسند باشه. انشالله اگه دوباره نوبت بهم رسید از اون جور آهنگای خاص هم براتون می ذارم.

زمستان ویوالدی! وای معرکه است. یه انتخاب عالی و معرکه! شاید خیلی از دوستان ندونن ولی بهترین راه برای رها شدن از خشم و عصبانیت ، گوش سپردن به تابستان و زمستان 4 فصله! 4 فصل نشان قدرت طبیعته که بر قدرت انسان غالبه! و وقتی عمیق بهش گوش فرا بدین تمام خشم و عصبانیتتون فرو کش می کنه. من که وقتی عصبانی ام همیشه ی خدا می رم یه راست پیش ویوالدی عزیز ! خصوصا زمستانش که آبیه روی آتش! بی نظیره این قطعه! محاله یه روز کسی بتونه مثل اینو خلق کنه! خلاصه متشکرم از انتخاب عالی تون. شما هم موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Toktam_N [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    لاکی جونم راستش همونطور که همه بچه گفتن انتخاب واقعا سخته چون قشنگی موسیقی در اینه که هیچ آهنگی زشت نیست. آهنگها گویای هیجانات انسانهان و هر کدوم از آهنگها به جای خودشون قشنگ و حتی منحصر به فردن اما سلیقه شخصی خود من بیشتر با آهنگ های یانی مطابقه و اگه بخوام انتخاب کنم آهنگ Adagio In B Minor از یانی رو اول انتخاب می کنم و دومم آهنگ The Lips are Silent duet مرسی گلم
    سلام توکی جونممممممممم
    بله کاملا همینطوریه که شما می فرمایین. در این عالم انقدر شنیدنی و دیدنی هست که نهایت نداره. همشونم زیبان. همه شون. هر آهنگی هم در نوع خودش و در زمان مناسب خودش، برای هر شنونده ای دوای درده.
    به به! دیم دام دارام رااااااااام!!! ههههههههههههه عاشق اینم که بشنوم بچه ها یانی رو قاطعانه انتخاب کردن! هههههههه آداجیو در سی مینور حکم تابلوی تالار آیینه ی استاد کمال الملکه! لنگه نداره! هیچ کپی ای نداره! اورجینال اورجینال! صد درصد فابریک! براوو به یانی جونم.

به به! این دوئت رومانتیک هم انتخاب عالی و زیباییه توکتم جون. همش در این آهنگ خواننده ی زن و مرد تکرار می کنن :
    لب ها خاموشند، ویولون ها زمزمه می کنن : آیا تو از من خوشت میاد؟
    تمام قدم ها می گوید: „لطفا، مرا دوست داشته باش!”
    هر تکان دادن دست به من می گوید ، روشن و گویا!
    بله می گوید : درسته، درسته ! تو از من خوشت میاد.

فوق العاده ست. من خیلی دوست داشتم حتما حتما یک آهنگ دو صدایی عاشقانه در لیستم باشه حالا به هر سبکی! چند تایی داشتم ولی هیچکدوم مثل این لبریز از احساسات نبود. و مطمئن بودم توکتم جون که ازش استقبال می شه. خداروشکر همینم شد. ممنونم عزیزکم که اومدی و خوشحالم کردی عسل.

26. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    94209
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    50
    17 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    Given: 8/0
    میزان امتیاز
    0

لاکشمی جون آخه این چه کاریه با خودت و ما میکنی؟ من عمرا حاضر نمیشم بین آهنگها انتخاب کنم! یعنی عمراااااااااااااا...
    واقعا خیلی انتخاب بین این گزینه ها سخته، حتی انتخاب بین کارای مثلا یانی خیلی سخته چه برسه به این که کارای اپرا و کلاسیک رو هم قاطیش کنی... ای کاش سبک ها تفکیک میشدن.
    من وقتی دیدم دوئت بیوه خوشحال رو گذاشتی خییییلی خوشحال شدم! من عاااااشق این دوئتم... اولین بار که شنیدمش تا یه هفته به حالت بیمار گونه هی میرفتم همینو گوش میدادم:))
    حالا بین زمستان ویوالدی و آداجوی یانی و آریای محشر ترالالا و دوئت بالا انتخاب دیگه خیییلی سخت تره. هر کدوم فضای خودشونو دارن.
    یه مدت ترالالا رو هم دقیقا به همون حالت دیوانه وار گوش میدادم... یعنی باهاش پرواز می کنم !
    با این که خیلی غیرمنصفانه ست که بینشون انتخاب بشه من ترالالا رو انتخاب میکنم. البته اگه میشد یکی دیگه هم انتخاب کنم ... خب نمیتونم دیگه بیخیال:)
    البته منم فکر میکنم اگر این رادیو تخصصی تر شد واقعا اونایی رو که خیلی دوست داری بدون درنظر گرفتن سلیقه جمع بذار... شاید دوستانی باشن که اتفاقا علاقمند هم بشن.

ممنون از وقتی که گذاشتی عزیزم(که مطمئنم خیییلی هم بوده!)

28. 4 کاربر برای این پست از Ceilo تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Ceilo [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    لاکشمی جون آخه این چه کاریه با خودت و ما میکنی؟ من عمرا حاضر نمیشم بین آهنگها انتخاب کنم! یعنی عمراااااااااااااا...
    واقعا خیلی انتخاب بین این گزینه ها سخته، حتی انتخاب بین کارای مثلا یانی خیلی سخته چه برسه به این که کارای اپرا و کلاسیک رو هم قاطیش کنی... ای کاش سبک ها تفکیک میشدن.
    من وقتی دیدم دوئت بیوه خوشحال رو گذاشتی خییییلی خوشحال شدم! من عاااااشق این دوئتم... اولین بار که شنیدمش تا یه هفته به حالت بیمار گونه هی میرفتم همینو گوش میدادم:))
    حالا بین زمستان ویوالدی و آداجوی یانی و آریای محشر ترالالا و دوئت بالا انتخاب دیگه خیییلی سخت تره. هر کدوم فضای خودشونو دارن.
    یه مدت ترالالا رو هم دقیقا به همون حالت دیوانه وار گوش میدادم... یعنی باهاش پرواز می کنم !
    با این که خیلی غیرمنصفانه ست که بینشون انتخاب بشه من ترالالا رو انتخاب میکنم. البته اگه میشد یکی دیگه هم انتخاب کنم ... خب نمیتونم دیگه بیخیال:)
    البته منم فکر میکنم اگر این رادیو تخصصی تر شد واقعا اونایی رو که خیلی دوست داری بدون درنظر گرفتن سلیقه جمع بذار... شاید دوستانی باشن که اتفاقا علاقمند هم بشن.

ممنون از وقتی که گذاشتی عزیزم(که مطمئنم خیییلی هم بوده!)
    سلاممممممممممممممم ماندانا جون خودم

شاید خیلی ها قادر به این کار باشن، ولی من قادر نیستم فقط از یک سبک 10 آهنگ انتخاب کنم. از اسم تاپیک مشخصه! رادیو! توی رادیو همه جور آهنگی پخش می شه اینم همین طوره. آهنگای مورد علاقه ی من در کل عبارت است از : کلاسیک ، یانی ، اپرا ، هندی ، عربی ، پاپ برزیلی و مکزیکی ، سالسا ، بی کلام پاپ ، پاپ اروپایی! اما 10 آهنگ واقعا کم بود. پس من از توی اینا گلچین کردم! گل تریناشونم یانی جون و باقی کلاسیک ها بود. قطعا اگر تخصصی تر شد حتما از اون آهنگا هم خواهم گذاشت (که البته 1 نفرتونم استقبال نخواهد کرد! ههههههه من یه چیزی می دونم که می گم! ههههههه) مثلا فکر کنید من آهنگ سونی سونی آچا ماهی وه! رو بذارم!!! هههههههه یعنی واقعا عکس العمل هاتون خنده داره!!! هههههههه
    از اینا بگذریم!!! اقرار می کنم که سلیقه ی تو رو اشتباهی شناخته بودم!!! فکر می کردم انتخاب تو مادامینا از دون جوآنی باشه!!! طفلک این آریا مظلوم افتاد!!! مثل خود موزارت!!! البته آداجیو رو هم حدس زده بودم!!! ولی فکر نکرده بودم تو هم زمستان ویوالدی رو دوست داشته باشی!!!
    انتخابات عالی هستن. بیوه ی خوشحالو که عاشقشم !!! خصوصا همین اجراییشو که گذاشتم. اجرای سوومی جو و دیمیتری وروستوفسکی ! از بین 100 تا اجرای مشابه فقط همین اجرا عالیه! چون دو تا اسطوره خوندنش. اینا رو چون خودت حرفه ای اپرا می گوشی گفتم. خیلی عاشقانه ست. محشره. خداروشکر که تونستم نظر اکثر دوستانم رو جلب کنم. خوشحالم که پرچم اپرا هم بالاست همچنان!!! انتخاب نهاییتم که ترا لا لا ست!!! آریای عشق منننننننننننن... درود بر ژرژ بیژت با این اثر ابدی و همیشگیش! من معمولا هر روز وقت کار ، شست و شو ، پخت و پز و هر کار دیگری چند آهنگ رو زمزمه می کنم یکیشم ترالالاست.
    اتفاقا دیروز عصر کارمن رو می دیدم... با بازی الینا گرانکا و روبرتو آلاگنا!!! تصورشو می کنی چه لذتی داره؟؟؟؟ در عین حال هم از کارمن متنفرم و هم عاشقشم!!! ههههههههه
    منم ممنونم از تو ماندانا جونم که سر زدی و خوشحالم کردی عسلللللللللل.
    ویرایش توسط lakshemi : Friday 28 February 2014 در ساعت 02:04 PM

30. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    94209
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    50
    17 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    Given: 8/0
    میزان امتیاز
    0

کارای موتزارت فوق العاده اند... تو همشون میشه نبوغ و طراوت رو حس کرد... مادامینا هم خییییییلی قشنگه اما من کلا آثار رمانتیک رو بیشتر میپسندم. به خصوص ایتالیایی ها، اصلا توی کاراشون گرما و عشق موج میزنه:) یه مثال بارزش جناب پوچینی که من میمیرم براش... البته شما که از ارادت بنده به هنرمندان ایتالیایی خبر دارین دیگهD:
    اما ویوالدی عزیز رو که اصلا هیچ وقت نمیشه بیخیال شد...! واقعا فکر کردی من میتونم در مقابل زمستانش مقاومت کنم؟ بعد از گوش کردن چهارفصل ویوالدی به خودم گفتم چه پاییزی داشتیم و خودمون نمیدونستیم:))
    الینا و روبرتو! اینقدر دل منو آب نکن دختر! منم دقیقا همین حسو به کارمن دارم... کلا همیشه باهاش درگیرم:))
    منم ممنونم ازت عزیزم که اینقدر با حوصله و ذوق وقت میذاری;)

32. 3 کاربر برای این پست از Ceilo تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)