لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 17 به 18 از 18

موضوع: لب تاپ یا pc ؟ کدام یک برای اهنگسازی نیمه حرفه ای مناسب تره؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    164382
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    4 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    با سلام و درود.

قطعاً PC بسیار قدرتمند تر و بهتر از لپتاپ هستش !

خوبی لپتاپ به جمع و جور بودن و یا به اصطلاح All in One ِ و قابل حمل بودنشه !!

قطعات لپتاپ mobility هستن ! و زیاد نمیشه از لحاظ قدرت روشون حساب باز کرد (مخصوصاً سی پی یو و سرعت گذرگاه ها) ! پی سی خیلی قویتره !

از طرفی هم نبود اسلات های توصعه و پورت فایروایر و گاهاً کمبود پورت های یو اس بی خودش مشکل بزرگیه ! بهتر بگم تعداد سخت افزارهایی که میتونید بهش متصل کنید خیلی کمتره ! (درسته بعضی لپتاپ ها فایروایر دارن اما فول پاور نیستن ! و همچنین میشه با هاب یو اس بی تعداد ورودی ها رو افزایش داد اما از قدرت و کیفیتشون کاسته میشه !)

قطعات لپتاپ هم قابل ارتقاء هستش ! اما نه تا اون حد ! معمولاً رم و هارد رو میشه ارتقاء داد ! اما تو پی سی تمام قطعات به راحتی قابل تعویض و ارتقاعه و با وجود اسلات های توسعه به راحتی میشه انواع سخت افزار های قدرتمند رو بهش متصل کرد و درکل نسبت به لپتاپ خیلی راحت و بیشتر قابل ارتقائه ! و همچنین به طور کامل شما خودتون تعیین می کنید سخت افزار پی سی چی باشه !
    همچنین یه سری ارتقاء ها رو رو لپتاپ نمیشه انجام داد ! مثلاً بستن چند تا حجیم هارد کنار هم برای افزایش حافظه یا رید کردن .

درصورتی که قسمتی از سخت افزار لپتاپ دچار مشکل بشه خودش یا فاجعه هستش چون برای تعمیرش به یه متخصص نیازه و باید کل سیستم به دست تعمیرکار سپرده بشه ! اما وجود مشکل سخت افزاری تو پی سی بسیار راحتتر قابل حله و خودتون میتونید قطعه ی مشکل دار رو تعویض کنید یا بدید تعمیر !

من خودم لپتاپ دارم ! و کاملاً هم به اینکه لپتاپ خیلی ضعیف تر از پی سی (تو کارهای تخصصی و سنگین) هستش اطمینان دارم ! و شخصاً اگر مشکل جابجایی و مسافرت و اینا نداشتم قطعاً پی سی می بستم ! به اینکه پی سی بهتر از لپتاپه شکی نیست!

2. کاربران زیر از aradralami به خاطر این پست تشکر کرده اند:

sarahno25 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    174000
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام
    به نظر من اگه میخواید فقط واسه موزیک استفاده کنید لپ تاپ تهیه کنید چون الان که این پاسخ رو مینویسم قیمت لپ تاپ ارزون تر از پی سی شده
    اما اگه قیمت ها برابر باشن پی سی بهتره
    اگه بخوایم لپ تاپ و پی سی رو مقایسه کنیم لپ تاپ مثل دوی سرعت میمونه و پی سی مثل دوی استقامت
    از لپ تاپ برای کارهای طولانی مدت نمیشه استفاده کرد و نیاز به سرویس سالانه داره ولی پی سی میشه استفاده طولانی کرد و بازه سرویسشم طولانی تره
    لپ تاپ رو تا حدودی میتونی ارتقا بدی ولی توی پی سی دستت خیلی بازتره
    موقع ضبط صدا شاید صدای فن های پی سی رکورد شه ولی لپ تاپ خیلی ساکت تره
    و اگه مکان کارتون مدام تغییر نمیکنه پی سی بهتره به نظرم
    من خودم از لپ تاپ استفاده میکنم ولی پی سی رو ترجیح میدم چون قدرت و استقامت بیشتری داره
    با همه این احوال به نظرم بستگی به نیاز ها و شرایط خودتون داره
    قیمتی که میشه واسه خرید یه پی سی خوب پایه در نظر گرفت چیزی حدود 20 تا 25 میلیون تومنه و این پی سی سطح پایه هست اگه کارتون حرفه ای تر باشه نیاز به هزینه بیشتر میشه
    امیدوارم توضیحاتم مفید بوده باشه
    با تشکر
    با توجه کردن به هر موضوعی، آن را وارد زندگی‌ات می‌کنی و گسترشش می‌دهی؛ هرچقدر بیشتر به آن موضوع توجه کنی، بیشتر در زندگی‌ات گسترش می‌یابد. قانون جذب

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)