لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 18

موضوع: لب تاپ یا pc ؟ کدام یک برای اهنگسازی نیمه حرفه ای مناسب تره؟

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    164382
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    4 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    با سلام و درود.

قطعاً PC بسیار قدرتمند تر و بهتر از لپتاپ هستش !

خوبی لپتاپ به جمع و جور بودن و یا به اصطلاح All in One ِ و قابل حمل بودنشه !!

قطعات لپتاپ mobility هستن ! و زیاد نمیشه از لحاظ قدرت روشون حساب باز کرد (مخصوصاً سی پی یو و سرعت گذرگاه ها) ! پی سی خیلی قویتره !

از طرفی هم نبود اسلات های توصعه و پورت فایروایر و گاهاً کمبود پورت های یو اس بی خودش مشکل بزرگیه ! بهتر بگم تعداد سخت افزارهایی که میتونید بهش متصل کنید خیلی کمتره ! (درسته بعضی لپتاپ ها فایروایر دارن اما فول پاور نیستن ! و همچنین میشه با هاب یو اس بی تعداد ورودی ها رو افزایش داد اما از قدرت و کیفیتشون کاسته میشه !)

قطعات لپتاپ هم قابل ارتقاء هستش ! اما نه تا اون حد ! معمولاً رم و هارد رو میشه ارتقاء داد ! اما تو پی سی تمام قطعات به راحتی قابل تعویض و ارتقاعه و با وجود اسلات های توسعه به راحتی میشه انواع سخت افزار های قدرتمند رو بهش متصل کرد و درکل نسبت به لپتاپ خیلی راحت و بیشتر قابل ارتقائه ! و همچنین به طور کامل شما خودتون تعیین می کنید سخت افزار پی سی چی باشه !
    همچنین یه سری ارتقاء ها رو رو لپتاپ نمیشه انجام داد ! مثلاً بستن چند تا حجیم هارد کنار هم برای افزایش حافظه یا رید کردن .

درصورتی که قسمتی از سخت افزار لپتاپ دچار مشکل بشه خودش یا فاجعه هستش چون برای تعمیرش به یه متخصص نیازه و باید کل سیستم به دست تعمیرکار سپرده بشه ! اما وجود مشکل سخت افزاری تو پی سی بسیار راحتتر قابل حله و خودتون میتونید قطعه ی مشکل دار رو تعویض کنید یا بدید تعمیر !

من خودم لپتاپ دارم ! و کاملاً هم به اینکه لپتاپ خیلی ضعیف تر از پی سی (تو کارهای تخصصی و سنگین) هستش اطمینان دارم ! و شخصاً اگر مشکل جابجایی و مسافرت و اینا نداشتم قطعاً پی سی می بستم ! به اینکه پی سی بهتر از لپتاپه شکی نیست!

2. کاربران زیر از aradralami به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)