لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شنجی 005

رأی دهندگان
11. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

1 9.09%
  • 6

1 9.09%
  • 7

1 9.09%
  • 8

1 9.09%
  • 9

1 9.09%
  • 10

6 54.55%
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 20

موضوع: رادیو نت آهنگ - redredstar - 005

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    78884
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    98 بار تشکر شده در 37 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 44/0
    Given: 126/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض رادیو نت آهنگ - redredstar - 005

0 Not allowed! Not allowed!
    با عرض سلام خدمت تمام دوستان نت آهنگی
    بنده امشب با رادیو نت آهنگ 005 در خدمتتون هستم از این رو 10 قطعه از چند عدد گروه راک و بلوز براتون گذاشتم که مطمئن هستم خوشتون خواهد اومد.
    حقیقتش فکر نمیکردم انتخاب 10 تا آهنگ این قدر طول بکشه ولی وقتی شروع کردم به انتخاب دیدم یکی از سخت ترین کارای عمرمو باید انجام میدادم مثلا چطوری میشه از اسطوره هایی مثل گری مور و استیوی ری وان و ... فقط 1 آهنگ یا حد آکثر دو آهنگ انتخاب کرد در هر صورت تموم شد و اینا چیزایی بود که دوست داشتم امشب با هم گوش بدیم.
    نظر سنجی یادتون نره
    ***امتیاز رو به کلیت این پست بدید نه آهنگ خاصی.
    همچنین از جناب فرشاد تشکر میکنم اول به خاطر ایده خوب رادیو نت آهنگ دوم این که اجازه دادند شرکت کنم.
    *** همچنین از علاقه مندان دعوت می کنم برای گرفتن نوبت، جهت ایجاد تاپیک رادیو،[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] کلیک کنند.
    قطعه اولی که براتون میذارم از سلطان گیتار الکتریک به نام آقای گری مور هست که در اسپانیا در یک موتل به دلیل اوور دوز الکل در خواب دچار حمله قلبی شد. ان شا الله خداوند در این جمعه شب روح هم ایشون هم استیو ری وان و استاد فلامنکو آقای پاکو دلوسیا رو که از خبر فوت ایشون هم مطلع شدیم و همچنین همه اموات رو قرین رحمت قرار بدهد.
    قطعه اول به نام I love you more than you’ll ever know هست که در واقع از کنسر AVO session ایشون که 3-4 سال قبل فوتش اجرا شده بود گرفتم. آهنگی فوق العاده با احساس باالاخص سولو گیتار که دیگه bloooooooooooow’s your head off
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    توصیه شخصی من در رابطه به این آهنگ: هنگام گوش دادن چشماتونو ببندید و فقط به متن قطعه توجه کنید و وقتی به سولو میرسه پرواز کنید...

قطعه دوم از اسطوره بلوز Stevie Ray Vaughanبا قطعه فوق العاده مشهور pride and joy البته در دیسکوگرافی استیوی ری وان بالغ بر 20 عدد آهنگ با نام pride and joy دارند ایشون ولی این یکی آتیشی عجیب به دل بلوز نوازان و شنوندگان به راه انداخت. استیو ری وان بعد از آخرین اجرای خودش در East Troy, Wisconsin وقتی به همراه دو نفر دیگر از اعضای گروه اریک کلپتون سوار هلیکوپتر شدند در سانحه هوایی جان باختند.

قطعه سوم از گروه راک ان رول پر نام و آوازه Queen با نام These Are The Days Of Our Lives هست که خواننده بی نهایت مشهور این گروه آقای Freddie Mercury (در مستندی که ازشون دانلود کردم مادرشون میگه اسمش فرخ هست چون اون زمان این اسم بین ایرانیان رواج زیادی داشته ظاهرا) خواننده ای همجنس گرا با نژاد پارس بوده که به علت ابتلا به بیماری ایدز دار فانی را وداع گفت. در انتهای این آهنگ فردی مرکوری به عنوان آخرین جمله میگه I still love you و آهنگ تموم میشه. این آخرین جمله ای بوده که برای همیشه از فردی ضبط میشه. خود کلیپ رو هم اگه مشاهده کنید سیاه سفید ضبط کردند به منظور اینکه میزان کهولتی که در طی بیماری به فردی وارد شده بوده خیلی دیده نشه. فردی مرکوری در دو آهنگ بسیار مشهور گفت I still love you یکی در همین یکی که گذاشتم و دیگری در آهنگ love of my life. خیلی فکر کردم که کدومشو براتون بذارم که نهایتا اینو گذاشتم.

قطعه چهارم از گروه AC/DC به نام back in black هست. ریتم گیرایی داره.

قطعه پنجم little wings از the father of blues electric guitar جناب jimi Hendrix است که در واقع steve vai ایونو اجراش کرده و فوق العاده اجراش کرد. من استیو وای رو با این آهنگ شناختم. این آهنگو از کنسرت G3 که در سال 2003 برگذار شد جدا کردم. (جیمی هندریکس کسی بود که وقتی joe satriani (یکی از سلاطین گیتار الکتریک) سر کلاس فوتبالش فهمید جیمی هندریکس فوت کرده اون قدر تحت تاثیر قرار میگیره که بلافاصله همون لحظه کلاس فوتبال و درس و مشق رو ترک میکنه و میره گیتاریست میشه و شاگردانی از جمله steve vai, kirk hammet, andy Timmons, larry lalonde, Charlie hunter, Kevin cadogan, alex skolnick, rick hunolt رو پرورش میده که هر کدام از این افراد امروزه به عنوان یک guitar hero شناخته میشوند.

قطعه ششم از Eric Clapton به نام wonderful tonight هست. یه نکته در مورد این آهنگ اینکه کسایی که میخوان برای دوستشون (معشوق) mixed tape درست کنن این آهنگ رو 100 درصد مد نظر دارن

قطعه هفتم از گروه guns N roses هست به نام civil war. میدونم که دوستان راک باز توقع دارن از گانز ان روزز آهنگایی مثله November rain, Knocking On Heaven's Door, Don't Cry, Welcome To The Jungle, sweet child o mine و ... رو تو این لیست ببینن ولی خب من حس کردم اگه بخوام اونا رو بذارم خیلی کلیشه ای میشه واسه همین بین paradise city و civil war دومی رو انتخاب کردم.

قطعه هشتم از گروه warrant به نام she’s my sherry pie هست که اولین بار در کلیپ Jackass Presents- Bad Grandpa شنیدم که خیلی آهنگ با حالی هست.

قطعه نهم قطعه ای زیبا از گروه scorpion به نام I will be There هست. این آهنگو از کلییپی که با اجرای زیبا خانم denis biellman ، ice stake باز مشهور سوئیسی که در سالن اسکیت روی یخ اجرا شده بود گرفتم.

و در نهایت قطعه دهم هم از زنده یاد یگانه نوازنده گیتار الکتریک Gary moore هست با نام The Messiah Will Come Again آهنگی که تقریبا 3 ماه روزی 10 -12 بار گوش دادم) و همچنان...). این آهنگو از کنسرت Montreux که در سال 1990 اجرا کرد ورداشتم.

برای این هم چشماتون ببندین و به موضوع آهنگ تفکر کنید...

امیدوارم لذت ببرید.
    ویرایش توسط redredstar : Wednesday 12 March 2014 در ساعت 02:53 PM

2. 10 کاربر برای این پست از redredstar تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)