لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شنجی 005

رأی دهندگان
11. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

1 9.09%
  • 6

1 9.09%
  • 7

1 9.09%
  • 8

1 9.09%
  • 9

1 9.09%
  • 10

6 54.55%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 20

موضوع: رادیو نت آهنگ - redredstar - 005

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    78884
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    98 بار تشکر شده در 37 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 44/0
    Given: 126/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض رادیو نت آهنگ - redredstar - 005

0 Not allowed! Not allowed!
    با عرض سلام خدمت تمام دوستان نت آهنگی
    بنده امشب با رادیو نت آهنگ 005 در خدمتتون هستم از این رو 10 قطعه از چند عدد گروه راک و بلوز براتون گذاشتم که مطمئن هستم خوشتون خواهد اومد.
    حقیقتش فکر نمیکردم انتخاب 10 تا آهنگ این قدر طول بکشه ولی وقتی شروع کردم به انتخاب دیدم یکی از سخت ترین کارای عمرمو باید انجام میدادم مثلا چطوری میشه از اسطوره هایی مثل گری مور و استیوی ری وان و ... فقط 1 آهنگ یا حد آکثر دو آهنگ انتخاب کرد در هر صورت تموم شد و اینا چیزایی بود که دوست داشتم امشب با هم گوش بدیم.
    نظر سنجی یادتون نره
    ***امتیاز رو به کلیت این پست بدید نه آهنگ خاصی.
    همچنین از جناب فرشاد تشکر میکنم اول به خاطر ایده خوب رادیو نت آهنگ دوم این که اجازه دادند شرکت کنم.
    *** همچنین از علاقه مندان دعوت می کنم برای گرفتن نوبت، جهت ایجاد تاپیک رادیو،[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] کلیک کنند.
    قطعه اولی که براتون میذارم از سلطان گیتار الکتریک به نام آقای گری مور هست که در اسپانیا در یک موتل به دلیل اوور دوز الکل در خواب دچار حمله قلبی شد. ان شا الله خداوند در این جمعه شب روح هم ایشون هم استیو ری وان و استاد فلامنکو آقای پاکو دلوسیا رو که از خبر فوت ایشون هم مطلع شدیم و همچنین همه اموات رو قرین رحمت قرار بدهد.
    قطعه اول به نام I love you more than you’ll ever know هست که در واقع از کنسر AVO session ایشون که 3-4 سال قبل فوتش اجرا شده بود گرفتم. آهنگی فوق العاده با احساس باالاخص سولو گیتار که دیگه bloooooooooooow’s your head off
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    توصیه شخصی من در رابطه به این آهنگ: هنگام گوش دادن چشماتونو ببندید و فقط به متن قطعه توجه کنید و وقتی به سولو میرسه پرواز کنید...

قطعه دوم از اسطوره بلوز Stevie Ray Vaughanبا قطعه فوق العاده مشهور pride and joy البته در دیسکوگرافی استیوی ری وان بالغ بر 20 عدد آهنگ با نام pride and joy دارند ایشون ولی این یکی آتیشی عجیب به دل بلوز نوازان و شنوندگان به راه انداخت. استیو ری وان بعد از آخرین اجرای خودش در East Troy, Wisconsin وقتی به همراه دو نفر دیگر از اعضای گروه اریک کلپتون سوار هلیکوپتر شدند در سانحه هوایی جان باختند.

قطعه سوم از گروه راک ان رول پر نام و آوازه Queen با نام These Are The Days Of Our Lives هست که خواننده بی نهایت مشهور این گروه آقای Freddie Mercury (در مستندی که ازشون دانلود کردم مادرشون میگه اسمش فرخ هست چون اون زمان این اسم بین ایرانیان رواج زیادی داشته ظاهرا) خواننده ای همجنس گرا با نژاد پارس بوده که به علت ابتلا به بیماری ایدز دار فانی را وداع گفت. در انتهای این آهنگ فردی مرکوری به عنوان آخرین جمله میگه I still love you و آهنگ تموم میشه. این آخرین جمله ای بوده که برای همیشه از فردی ضبط میشه. خود کلیپ رو هم اگه مشاهده کنید سیاه سفید ضبط کردند به منظور اینکه میزان کهولتی که در طی بیماری به فردی وارد شده بوده خیلی دیده نشه. فردی مرکوری در دو آهنگ بسیار مشهور گفت I still love you یکی در همین یکی که گذاشتم و دیگری در آهنگ love of my life. خیلی فکر کردم که کدومشو براتون بذارم که نهایتا اینو گذاشتم.

قطعه چهارم از گروه AC/DC به نام back in black هست. ریتم گیرایی داره.

قطعه پنجم little wings از the father of blues electric guitar جناب jimi Hendrix است که در واقع steve vai ایونو اجراش کرده و فوق العاده اجراش کرد. من استیو وای رو با این آهنگ شناختم. این آهنگو از کنسرت G3 که در سال 2003 برگذار شد جدا کردم. (جیمی هندریکس کسی بود که وقتی joe satriani (یکی از سلاطین گیتار الکتریک) سر کلاس فوتبالش فهمید جیمی هندریکس فوت کرده اون قدر تحت تاثیر قرار میگیره که بلافاصله همون لحظه کلاس فوتبال و درس و مشق رو ترک میکنه و میره گیتاریست میشه و شاگردانی از جمله steve vai, kirk hammet, andy Timmons, larry lalonde, Charlie hunter, Kevin cadogan, alex skolnick, rick hunolt رو پرورش میده که هر کدام از این افراد امروزه به عنوان یک guitar hero شناخته میشوند.

قطعه ششم از Eric Clapton به نام wonderful tonight هست. یه نکته در مورد این آهنگ اینکه کسایی که میخوان برای دوستشون (معشوق) mixed tape درست کنن این آهنگ رو 100 درصد مد نظر دارن

قطعه هفتم از گروه guns N roses هست به نام civil war. میدونم که دوستان راک باز توقع دارن از گانز ان روزز آهنگایی مثله November rain, Knocking On Heaven's Door, Don't Cry, Welcome To The Jungle, sweet child o mine و ... رو تو این لیست ببینن ولی خب من حس کردم اگه بخوام اونا رو بذارم خیلی کلیشه ای میشه واسه همین بین paradise city و civil war دومی رو انتخاب کردم.

قطعه هشتم از گروه warrant به نام she’s my sherry pie هست که اولین بار در کلیپ Jackass Presents- Bad Grandpa شنیدم که خیلی آهنگ با حالی هست.

قطعه نهم قطعه ای زیبا از گروه scorpion به نام I will be There هست. این آهنگو از کلییپی که با اجرای زیبا خانم denis biellman ، ice stake باز مشهور سوئیسی که در سالن اسکیت روی یخ اجرا شده بود گرفتم.

و در نهایت قطعه دهم هم از زنده یاد یگانه نوازنده گیتار الکتریک Gary moore هست با نام The Messiah Will Come Again آهنگی که تقریبا 3 ماه روزی 10 -12 بار گوش دادم) و همچنان...). این آهنگو از کنسرت Montreux که در سال 1990 اجرا کرد ورداشتم.

برای این هم چشماتون ببندین و به موضوع آهنگ تفکر کنید...

امیدوارم لذت ببرید.
    ویرایش توسط redredstar : Wednesday 12 March 2014 در ساعت 02:53 PM

2. 10 کاربر برای این پست از redredstar تشکر کرده اند:

3. # ADS

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    99219
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    13 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    Given: 6/0
    میزان امتیاز
    0

آقا توضيحاتت بسيار عالي بود و انتخاب آهنگاتم خيلي رنگارنگ و واسه هر سليقه اي بود.
    تاريخچه هاييم كه گفتي واقعا جالب بود. فقط بعضي از لينكات كه فرمت jpg داره دانلود نميشه. حالا دوستان اكه اومدن بيشتر راجه به آهنگا بحث مي كنيم.
    ولي بين اين آهنگ هايي كه گذاشتي من آهنگ little wings رو انتخاب مي كنم چون progression آكورد ها بسيار زيباست و اون ريزه ملودي هايي كه وسط آكورد ها مياد فقط سيخ به تن آدم ميندازه. البته به نظرم اجري live اين آهنگ در كنسرت g3 كه گفتي مخصوصا توسط steve vai عالي بود. كلا من نمي دونم چرا ولي اجراهاي كاور كارهاي jimi hendrixo رو از كاراي خودش بيشتر دوس دارم!!!

5. 4 کاربر برای این پست از unleashthefury تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    78884
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خب دوستان همه چیز ردیفه...
    ویرایش توسط redredstar : Friday 28 February 2014 در ساعت 07:16 PM

7. 2 کاربر برای این پست از redredstar تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    78884
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط unleashthefury [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقا توضيحاتت بسيار عالي بود و انتخاب آهنگاتم خيلي رنگارنگ و واسه هر سليقه اي بود.
    تاريخچه هاييم كه گفتي واقعا جالب بود. فقط بعضي از لينكات كه فرمت jpg داره دانلود نميشه. حالا دوستان اكه اومدن بيشتر راجه به آهنگا بحث مي كنيم.
    ولي بين اين آهنگ هايي كه گذاشتي من آهنگ little wings رو انتخاب مي كنم چون progression آكورد ها بسيار زيباست و اون ريزه ملودي هايي كه وسط آكورد ها مياد فقط سيخ به تن آدم ميندازه. البته به نظرم اجري live اين آهنگ در كنسرت g3 كه گفتي مخصوصا توسط steve vai عالي بود. كلا من نمي دونم چرا ولي اجراهاي كاور كارهاي jimi hendrixo رو از كاراي خودش بيشتر دوس دارم!!!

خیلی چاکرم
    اون قضیه رو درستش کردم الان
    و با نظرت بسیار موافقم استیو وای نوازنده ی احساسی هست و این قطعه هم مطلبید که با احساس اجرا بشه که کرد.
    در کل اول که این آنگ رو شنیدم از صدای استیو وای خیلی خوشم اومد و فکر میکردم که هم میخونه و هم گیتار میزنه ولی بعد دیدم که فقط soloist هست که یه مقدار ناراحت کننده بود چون به نظرم صداش در این سبک خوب از اب در میاد.
    مرسی
    ویرایش توسط redredstar : Sunday 2 March 2014 در ساعت 05:50 PM

9. 2 کاربر برای این پست از redredstar تشکر کرده اند:

مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    93883
    میانگین پست در روز
    0.14
    تشکر از پست
    1,043
    1,379 بار تشکر شده در 443 پست

شبکه های اجتماعی من

Add farhood72 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 285/6
    Given: 378/0
    میزان امتیاز
    11

مدال های دریافت شده

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] عزیز، ایشالا سر اولین فرصت میام خدمت این پست
    موسیقی از فکر تراوش می کند و به قلب می نشیند "بتهوون"

11. 3 کاربر برای این پست از farhood72 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    78884
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farhood72 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] عزیز، ایشالا سر اولین فرصت میام خدمت این پست
    هر موقع که راحتی عزیز

13. 3 کاربر برای این پست از redredstar تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

خوب، اولا بنده باید تشکر کنم که ثبت نام کردی. این دو بخش Rock و Metal, و Jazz و Blues مال شما دوستان عزیزه که ما هم افتخار داریم هر از چند گاهی‌ یه جارو کفش رو بکشیم.

عالی‌ بود. آهنگ‌ها شاید از نظر کیفیت پایین بودن (یکی‌ دو تا شون. مخصوصاً Scorpions)، ولی‌ Who Cares ؟

سخته آقا. Gary Moore ارادت دارم شدید. Stevie Ray تعظیم می‌کنم. G3 رو فکر کنم سالش رو اشتباه نوشتی‌. اولا G3 آخرین سالش سال ۲۰۰۷ بود، دوما این آهنگ رو ۲۰۰۳ Satriani, Vai به همراه Malmsteen زدن. این کنسرت رو در روز ۴ نوامبر ۲۰۰۳ در Warner Theatre شهر واشنگتن دی سی‌ از نزدیک دیدم. فکر کن با Malmsteen فقط ۱۵ متر فاصله داشتم!!! اصلا فکر نمیکردم She's My Cherry Pie از Warrent رو تو تاپیکت ببینم. عجب انتخابی. یعنی‌ آخر متال دهه ۸۰. تنها چیزی که این وسط برام کار انتخاب رو راحت میکنه، این تیکه از آهنگ Guns N' Roses هست که میگه

D'you wear a black armband
    When they shot the man
    Who said „peace could last forever”
    And in my first memories
    They shot kennedy
    I went numb when I learned to see
    So I never fell for vietnam
    We got the wall of d. c. to remind us all
    That you can't trust freedom
    When it's not in your hands
    When everybody's fightin'
    For their promised land

از اونجایی که Kennedy Is My Man انتخابم همین آهنگه. خسته نباشی‌.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

15. 6 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    78884
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

[

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب، اولا بنده باید تشکر کنم که ثبت نام کردی. این دو بخش Rock و Metal, و Jazz و Blues مال شما دوستان عزیزه که ما هم افتخار داریم هر از چند گاهی‌ یه جارو کفش رو بکشیم.

عالی‌ بود. آهنگ‌ها شاید از نظر کیفیت پایین بودن (یکی‌ دو تا شون. مخصوصاً Scorpions)، ولی‌ Who Cares ؟

سخته آقا. Gary Moore ارادت دارم شدید. Stevie Ray تعظیم می‌کنم. G3 رو فکر کنم سالش رو اشتباه نوشتی‌. اولا G3 آخرین سالش سال ۲۰۰۷ بود، دوما این آهنگ رو ۲۰۰۳ Satriani, Vai به همراه Malmsteen زدن. این کنسرت رو در روز ۴ نوامبر ۲۰۰۳ در Warner Theatre شهر واشنگتن دی سی‌ از نزدیک دیدم. فکر کن با Malmsteen فقط ۱۵ متر فاصله داشتم!!! اصلا فکر نمیکردم She's My Cherry Pie از Warrent رو تو تاپیکت ببینم. عجب انتخابی. یعنی‌ آخر متال دهه ۸۰. تنها چیزی که این وسط برام کار انتخاب رو راحت میکنه، این تیکه از آهنگ Guns N' Roses هست که میگه

D'you wear a black armband
    When they shot the man
    Who said „peace could last forever”
    And in my first memories
    They shot kennedy
    I went numb when I learned to see
    So I never fell for vietnam
    We got the wall of d. c. to remind us all
    That you can't trust freedom
    When it's not in your hands
    When everybody's fightin'
    For their promised land

از اونجایی که Kennedy Is My Man انتخابم همین آهنگه. خسته نباشی‌.

duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudeeeeeeee you were at G3 ???
    unfreagin believable man...
    you know, i don't know if you realize it your self but since I know you had a chance to live in the land of rock n roll through 70’s to 2000 (although I know you were there longer but these are my dream years anyway) you have actually lived the dream life of probably thousands of people not only in this in this country but all over the world at least people who are into rock n roll.
    Now that’s what I call privilege
    and about the years: your right it was 2003
    and funny is that I don't even know why I wrote 2008 cause not even the title of my G3 concert film had 2008

thanx

ویرایش توسط redredstar : Friday 28 February 2014 در ساعت 11:15 PM

17. 3 کاربر برای این پست از redredstar تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

سلامممممممم دوست من
    خسته نباشی! چه کولاکی کردی!!! بازم از فرشاد عزیز متشکرم که با ایده ی رادیو نت آهنگو یه تکونی داد. ممنونم.
    و اما من قطعه ی ششم رو انتخاب می کنم... قطعه ی بااحساس ، زیبا و لطیفیه. احساس سبکی و بی وزنی به من می ده. انتخاب خوبیه. از زحماتتون ممنونم.
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

19. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

سلام

آقا انتخاب آهنگها عالی بود. خیلی خیلی دوست داشتم.

من قطعه پنجم رو انتخاب میکنم. واقعا قطعه های Jimi Hendrix فوق العادست.
    تازه اگه با نوازندگی استادان بزرگی مثل: Joe Satriani, Steve Vai, Yngwie Malmsteen هم اجرا بشه که دیگه حرفی برای گفتن باقی نمیمونه :)

یه نکته ای رو فقط من در مورد این اجرا عرض کنم، شاید در نوع خودش جالب باشه برای دوستانی که اطلاع ندارند.

صدای گیتاری که از سمت راست اسپیکر میشنوید، مربوط به صدای گیتار Yngwie Malmsteen،

صدای گیتاری که از مرکز میشنوید، مربوط به صدای گیتار Steve Vai،

و صدای گیتاری که از سمت چپ اسپیکر میشنوید، مربوط به صدای گیتار Joe Satriani میباشد :)
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Monday 3 March 2014 در ساعت 11:44 AM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

21. 4 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    78884
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلامممممممم دوست من
    خسته نباشی! چه کولاکی کردی!!! بازم از فرشاد عزیز متشکرم که با ایده ی رادیو نت آهنگو یه تکونی داد. ممنونم.
    و اما من قطعه ی ششم رو انتخاب می کنم... قطعه ی بااحساس ، زیبا و لطیفیه. احساس سبکی و بی وزنی به من می ده. انتخاب خوبیه. از زحماتتون ممنونم.

همچنین سلام بر شما دوست عزیز
    خواهش میکنم
    انتخاب خیلی خوبی هست
    اره اریک کلپتون علیرغم بلوز باز بودنش به این سبک هم علاقه داره مثله آهنگ tears in heaven یا old love (در بلوز) که آهنگ های بسیار زیبایی هست یا مثلا آهنگ leyla که گفته میشه از داستان لیلی و مجنون الحام گرفته.

مرسی
    ویرایش توسط redredstar : Sunday 2 March 2014 در ساعت 05:38 PM

23. 3 کاربر برای این پست از redredstar تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    78884
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام

آقا انتخاب آهنگها عالی بود. خیلی خیلی دوست داشتم.

من قطعه پنجم رو انتخاب میکنم. واقعا قطعه های Jimi Hendrix فوق العادست.
    تازه اگه با نوازندگی استادان بزرگی مثل: Joe Satriani, Steve Vai, Yngwie Malmsteen هم اجرا بشه که دیگه حرفی برای گفتن باقی نمیمونه :)

یه نکته ای رو فقط من در مورد این اجرا عرض کنم، شاید در نوع خودش جالب باشه برای دوستانی که اطلاع ندارند.

صدای گیتاری که از سمت راست اسپیکر میشنوید، مربوط به صدای گیتار Yngwie Malmsteen،

صدای گیتاری که از مرکز اسپیکر میشنوید، مربوط به صدای گیتار Steve Vai،

و صدای گیتاری که از سمت چپ اسپیکر میشنوید، مربوط به صدای گیتار Joe Satriani میباشد :)

درورد بر شما دوست عزیز
    لطف داری
    کاملا با نظرت موافقم
    دیگه جیمی هندریکس فقط یکی بود و ان شا الله آخرین نوازنده ای نباشه که این قدر استعداد داشته.
    جالبه جو ستریانی تو هر مصاحبه ای که صحبت از شروع ایام نوازندگیش میشه همیشه تاثیر جیمی هندریکش در شروع نوازندگی گیتارش رو توضیح میده و (در مقایسه با سایر نوازندگان گیتار الکتریک) حقی که جانشین به حق جیمی هندریکس در نوع خودش بوده تا به کنون...
    این نکته ای هم که گفتی خیلی برام جالب بود متوجه نشده بودم. :)
    مرسی

25. 3 کاربر برای این پست از redredstar تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    56512
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    437
    735 بار تشکر شده در 264 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    15

بسیار ممنون از انتخاب بهترین ها .

واقعا انتخاب موسیقی عالی سخت بود برام .

Eric Clapton رو خیلی دوست دارم . اما من تمام موارد رو میپسندم .
    هر چند ساز اصلی من پیانو هست اما با گیتار هم آشنایی دارم .

ممنونم از تاپیک و دوست هنرمندم که زحمت کشیدند و اطلاعات کاملی رو ارسال کردند .
    [SIGPIC][/SIGPIC]

27. 3 کاربر برای این پست از piano4all تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    78884
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط piano4all [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بسیار ممنون از انتخاب بهترین ها .

واقعا انتخاب موسیقی عالی سخت بود برام .

Eric Clapton رو خیلی دوست دارم . اما من تمام موارد رو میپسندم .
    هر چند ساز اصلی من پیانو هست اما با گیتار هم آشنایی دارم .

ممنونم از تاپیک و دوست هنرمندم که زحمت کشیدند و اطلاعات کاملی رو ارسال کردند .

تشکر از نظرتون
    به نظر من اریک کلپتون با گذری که در این زمینه از آهنگا زد (جدا از سبک اصلیش که بلوز بود) تونست طرفدارای خیلی بیشتری رو نسبت به سایر نوازندگان بلوز که صرفا همیشه بلوز میزدند جمع کنه. انصافا آهانگای زیبایی هم از آب درآورد...

29. 2 کاربر برای این پست از redredstar تشکر کرده اند:

Amir Akbari آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21368
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    633
    424 بار تشکر شده در 141 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 35/0
    Given: 79/0
    میزان امتیاز
    15

درود دوست من، سپاس ویژه بخاطر توضیحات خوب و کاملی که درباره ی آهنگها نوشتی و زحمتی که برای قرار دادن اونها در سایت کشیدی، از بین آهنگهای این برنامه ی رادیویی قطعه ی دهم (The Messiah Will Come Again) از (Gary Moore) رو انتخاب میکنم، راستش با شنیدن این آهنگ شگفت زده شدم، گمون کنم تمامی تکنیک ها و افکتهای گیتار الکتریک رو در این آهنگ اجرا کرده، سکوت هایی که گری مور در کارهاش بکار میبرد رو بسیار دوست دارم، ملودی این کار بی نظیر بود، حس بسیار خوشایندی از شنیدنش پیدا کردم، امیدوارم همواره شاد باشی دوست خوبم و آرامش همنشینت.
    ای آنکه از دیار من آخر گریختی
    چون شد که از تو باز نیامد نشانه ای

31. 3 کاربر برای این پست از Amir Akbari تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    78884
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Akbari [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود دوست من، سپاس ویژه بخاطر توضیحات خوب و کاملی که درباره ی آهنگها نوشتی و زحمتی که برای قرار دادن اونها در سایت کشیدی، از بین آهنگهای این برنامه ی رادیویی قطعه ی دهم (The Messiah Will Come Again) از (Gary Moore) رو انتخاب میکنم، راستش با شنیدن این آهنگ شگفت زده شدم، گمون کنم تمامی تکنیک ها و افکتهای گیتار الکتریک رو در این آهنگ اجرا کرده، سکوت هایی که گری مور در کارهاش بکار میبرد رو بسیار دوست دارم، ملودی این کار بی نظیر بود، حس بسیار خوشایندی از شنیدنش پیدا کردم، امیدوارم همواره شاد باشی دوست خوبم و آرامش همنشینت.
    درود بر شما دوست عزیز
    قطعه The Messiah Will Come Again رو 100 درصد باید در کنسرت ماتریاکس گری مور دیده بشه تا بشه واقعا به اوج حسی که گری مور تو قطعه میذاره پی برد. از جونش میذاره...
    اتفاقا به نکته جالبی اشاره کردید در رابطه با تکنیک هایی که در این قطعه به کار میبر، اولی که کنسرتشو گرفتم فقط تا 3-4 روز داشتم به تکنینکایی که در این آهنگ به کار میبره فکر میکردم. کارای جالبی رو در این قطعه به نمایش گذاشت که بعضی اوقات آدم فکر میکنه نکنه از گیتار خاصی که امکانات خاصی داره استفاده میکنه در حالی که با یک گیبسون ساده قطعه رو اجرا کرد.
    مرسی

33. 3 کاربر برای این پست از redredstar تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)