سلام خدمت دوستان عزیز.

بنده هنرجوی ویولن هستم و بسیار بسیار به سبک ترکی بخاطر احساسی بودنش علاقه دارم ساید بشه گفت تقریبا از هیچ سبک دیگه ای خوشم نمیاد و به دلم نمیشینه... کلی آلبوم اصیل ترکی ویولن دارم و گوش میکنم از هنرمندان معروف مخصوصا ilyas tetik... کلا موسیقی ترکی غیر از ویولن هم گوش میکنم (با سازهای دیگه) وخیلی دوست دارم.
شاید خیلیاتون ندونید که بیشتر آهنگ های که در مراسم های سوگواری از صدا و سیما پخش میشه همش ترک های آلبوم های ترکی هستن که اگر بشنوید تعجب میکنید... مثل من که تا قبلا فکر میکردم این آهنگها ساخته ی هنرمندان خودمونه

بگذریم... فکر کنم خیلیاتون قبول داشته باشید که آهنگسازان ترکی بسیار در زمینه آهنگسازی و حتی نواختن سازها تبحر ویژه ای دارن.. این موضوع برای من با دیدن صد ها نوع ویدیو و آلبوم در این زمینه ثابت شد

چند وقت پیش آلبومی ترکی بدستم رسید که ترک هفتمش آهنگ غوغای ستارگان بود که البته کمی با اجرای استاد همایون خرم فرق داشت ولی در کل خود آهنگ بود و بسیار واسم تعجب برانگیز بود که این آهنگ این وسط چیکار میکنه اونم تو یه آلبوم اصیل ترکی... آهنگ هم بسیار زیبا اجرا شده بود با همون لحن زیبا و دلنشین ترکی

کسی از دوستان میدونه که جریان این آهنگ چیه؟
دوستان خواهشا از روی تعصب حرفی نزنید که بگید اونا آهنگ رو کپی کردن چون همین الانش تمام آهنگ های صدا و سیمای ما کاور شده از آهنگ های آهنگسازان یونانی و ترکیه که مدام در مراسم ها پخش میشه و من به شخصه 11 مورد رو خودم شاهد بودم.