لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 39

موضوع: خرید ویولون

kopoloo آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    101745
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    9
    66 بار تشکر شده در 56 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    11

Smile خرید ویولون

0 Not allowed! Not allowed!
    با سلام خدمت دوستان امروز در یک مغازه فروش لوازم موسیقی یک ویولون دیدم که دسته دوم بود فروشنده می گفت که قیمت این ویولون
    150 هزار تومن هست و صاحب قبلیش 6 سال باهاش کارکرده هست ولی گفت حاضره 130 هزار تومن هم به من بفروشه به نظر شما ویولون رو بخرم؟ در ضمن ویولونش تروتمیزه ایا این قیمت مناسب هست ؟

2. # ADS

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    102474
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

دوست خوب یه ویولن باید صدای خوب داشته باشه
    مارکش چیه؟

4. کاربران زیر از pixelviolin به خاطر این پست تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

سلام دوست عزیز. توی بخش ویلن کلاسیک یه تاپیک هست که در مورد انواع مارک ها و خرید ویلن توی اون بحث شده. اگه لطف کنید اونجا سوالتون رو بپرسید بهتره... دوستان بیشتری هم می بینن و میتونن پاسخگو باشن.
    معمولا ویلن های زیر 300-400 تومن ویلن های خیلی خوبی نیستن اما خب باید دید شما قصد دارید چقد هزینه کنید. ضمنا مارک این ویلن رو اگه بفرمایید و عکس و نمونه صدا هم ازش بذارید راحت تر میشه کمکتون کرد.

kopoloo آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    101745
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز. توی بخش ویلن کلاسیک یه تاپیک هست که در مورد انواع مارک ها و خرید ویلن توی اون بحث شده. اگه لطف کنید اونجا سوالتون رو بپرسید بهتره... دوستان بیشتری هم می بینن و میتونن پاسخگو باشن.
    معمولا ویلن های زیر 300-400 تومن ویلن های خیلی خوبی نیستن اما خب باید دید شما قصد دارید چقد هزینه کنید. ضمنا مارک این ویلن رو اگه بفرمایید و عکس و نمونه صدا هم ازش بذارید راحت تر میشه کمکتون کرد.
    دوست عزیز گفتم ویولون دسته دوم هست طرف 6 سال پیش با قیمت بالا خریده و الان به قیمت 150 هزار تومن گذاشته برای فروش در ضمن مارک ویولون رو نمیدونم بعد بیشتر اهنگ (من از راه اومدم) معین باعث شد برم سراغ ویولون

kopoloo آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    101745
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

دوستان ویولون دسته دوم رو به قیمت 100 هزار تومن خریدم اما به من یک کیف نو و یک ارشه نو و یک روغن کلوفون ایرانی داد و کلا برام 170 هزار تومن حساب کرد صداش خوبه برام یکی از اهنگهای بیژن مرتضوی زد صداش مثل خود ویولون بیژن بود در ضمن ویولون من دست ساز ایرانی هست ایا به قیمت خوبی خریدم؟

و ایا این ویولونهایی که در ایران افراد دوره گرد در خیابانها میزنند کیفیتشان خوب هست یا نه؟ و از چه چوبی درست شده هست؟

vahid65 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    98968
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    207
    296 بار تشکر شده در 151 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/0
    Given: 41/3
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط kopoloo [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان ویولون دسته دوم رو به قیمت 100 هزار تومن خریدم اما به من یک کیف نو و یک ارشه نو و یک روغن کلوفون ایرانی داد و کلا برام 170 هزار تومن حساب کرد صداش خوبه برام یکی از اهنگهای بیژن مرتضوی زد صداش مثل خود ویولون بیژن بود در ضمن ویولون من دست ساز ایرانی هست ایا به قیمت خوبی خریدم؟

و ایا این ویولونهایی که در ایران افراد دوره گرد در خیابانها میزنند کیفیتشان خوب هست یا نه؟ و از چه چوبی درست شده هست؟
    دوست عزیز یعنی با صد هزار تومان میشه یه ویولن مثل ویولن استاد بیژن مرتضوی خرید
    منظورتون از اینکه ویولن من دست ساز ایرانی هست چیه ؟ یعنی همینی که خریدید دست ساز ایرانیه؟
    در مورد افراد افراد دوره گرد هم نمیشه نظر کلی داد که کیفیت ویولنشان خوب هست یا نه شاید خوب باشه شاید خوب نباشه.

kopoloo آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    101745
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid65 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    منظورتون از اینکه ویولن من دست ساز ایرانی هست چیه ؟ یعنی همینی که خریدید دست ساز ایرانیه؟
    در مورد افراد افراد دوره گرد هم نمیشه نظر کلی داد که کیفیت ویولنشان خوب هست یا نه شاید خوب باشه شاید خوب نباشه.
    دوست عزیز منظور من از اهنگ بیژن این هست که یعنی یکی از اهنگهای بیژن رو برام اجرا کرد صدای ویولون مثل خود صدای ویولونی بود که تو موزیک ویدیو بود من خیلی حیران شدم البته ویولون رو با چونه زدن خریدم 100 هزار تومن ولی ارشه و کیف و روغن کلوفون رو نو خریدم کلا 170 هزار تومن شد ویولون خیلی تمیزه حتی هیچ لکه ای روش نیست در ضمن ویولون مارک نداره و گفت دست ساز هست ولی صداش از ویولونهای چینی بهتره صداش یک حالت صدای ویولون ایرانی داره باهاش اهنگهای ایرانی رو بیشتر و بهتر میشه زد فروشنده به من گفت شانس اوردی با این قیمت ویولون نمیشه تو بازار پیدا کرد ویولونش خیلی تمیزه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid65 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز منظور من از اهنگ بیژن این هست که یعنی یکی از اهنگهای بیژن رو برام اجرا کرد صدای ویولون مثل خود صدای ویولونی بود که تو موزیک ویدیو بود من خیلی حیران شدم البته ویولون رو با چونه زدن خریدم 100 هزار تومن ولی ارشه و کیف و روغن کلوفون رو نو خریدم کلا 170 هزار تومن شد ویولون خیلی تمیزه حتی هیچ لکه ای روش نیست در ضمن ویولون مارک نداره و گفت دست ساز هست ولی صداش از ویولونهای چینی بهتره صداش یک حالت صدای ویولون ایرانی داره باهاش اهنگهای ایرانی رو بیشتر و بهتر میشه زد فروشنده به من گفت شانس اوردی با این قیمت ویولون نمیشه تو بازار پیدا کرد ویولونش خیلی تمیزه

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

اصولا ویلن 100 هزار تومنی خیلی بعیده که دست ساز باشه. الان من ویلن دست ساز زیر 1 یا 2 تومن نمیتونم توی بازار پیدا کنم.
    البته ممکنه این ویلن یه ویلن چینی دست دوم خوب باشه که به هر حال خوبه. ولی شما حتما ساز رو به یه استاد نشون بدین تا نظر کارشناسی ارائه بدن.

11. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

kopoloo آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    101745
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اصولا ویلن 100 هزار تومنی خیلی بعیده که دست ساز باشه. الان من ویلن دست ساز زیر 1 یا 2 تومن نمیتونم توی بازار پیدا کنم.
    البته ممکنه این ویلن یه ویلن چینی دست دوم خوب باشه که به هر حال خوبه. ولی شما حتما ساز رو به یه استاد نشون بدین تا نظر کارشناسی ارائه بدن.
    دوست عزیز ویولون مارک نداشت در ضمن چوبش رنگی نیست مثل ویولونهای قرمز نیست چوب رنگ طبیعی خودش رو داره یعنی یک حالت زرد رنگ داره در ضمن چند تا سوال داشتم در ضمن فروشنده برایم ویولون چینی رو زد صداش با ویولونم فرق میکرد ویولونم بیشتر صدای سبک ایرانی داره یعنی اهنگهای ایرانی رو بیشتر و بهتر میشه باهاش اجرا کرد

1 - ایا بدون استاد میتونم کتاب le violon 1 رو یاد بگیرم؟
    2 - ویولونهایی که دوره گردها در خیابان میزنند ایا دست ساز هست ؟ و چوبش از چه جنسی هست؟
    در ضمن فایلهای صوتی کتاب le violon 1 رو خواهشا برایم بزارید
    ویرایش توسط kopoloo : Sunday 6 April 2014 در ساعت 10:06 PM

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط kopoloo [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز ویولون مارک نداشت در ضمن چوبش رنگی نیست مثل ویولونهای قرمز نیست چوب رنگ طبیعی خودش رو داره یعنی یک حالت زرد رنگ داره در ضمن چند تا سوال داشتم در ضمن فروشنده برایم ویولون چینی رو زد صداش با ویولونم فرق میکرد ویولونم بیشتر صدای سبک ایرانی داره یعنی اهنگهای ایرانی رو بیشتر و بهتر میشه باهاش اجرا کرد

1 - ایا بدون استاد میتونم کتاب le violon 1 رو یاد بگیرم؟
    2 - ویولونهایی که دوره گردها در خیابان میزنند ایا دست ساز هست ؟ و چوبش از چه جنسی هست؟
    در ضمن فایلهای صوتی کتاب le violon 1 رو خواهشا برایم بزارید
    ربطی به مارک نداشتن نداره... ضمنا به راحتی میشه مارکش رو جدا کرد. ویلن های چینی هم خوب و بد دارن. ده ها مدل ویلن چینی هست. ویلن خودم هم چینیه که ازش راضی هستم. من نگفتم ساز شما بده، گفتم احتمال اینکه دست ساز ایرانی باشه خیلی کمه. ضمنا برای شروع نیازی به ساز دست ساز نیست. عرض کردم باید به یه استاد نشون بدین.

1- ترجیحا بهتره که ویلن تحت نظر استاد کار بشه. حداقل برای 2-3 سال اول حضور استاد لازمه. البته این نکته هم هست که کار نشد نداره. ویلنیست هایی بودن که خودشون تمرین کردن اما خب کار بسیار سختیه. اتفاقا اوایل کار حضور استاد و برطرف کردن نقص ها خیلی مهمه.

2- اونا هم ممکنه دست ساز باشه یا نباشه. بعضیاشون سازهای نسبتا خوبی هستن. جنس چوب رو توی اینترنت سرچ کنید براتون میاد.
    یه تاپیک هست توی بخش ویلن کلاسیک به نام آموزش مجازی ویلن کلاسیک. اونجا فایل کتاب ل ویلن 1 و آموزش های چند جلسه اش هست.
    ویرایش توسط virtuoso : Monday 7 April 2014 در ساعت 08:25 PM

14. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

aftaban آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15063
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    536
    632 بار تشکر شده در 132 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 110/0
    Given: 294/1
    میزان امتیاز
    16

دوستان عزیز، چند ماه پیش هم یادم هست در یه تاپیک مستقل و مفصل دیگه ای چنین بحثی راه افتاده بود و بنده هم یه مواردی به ذهنم رسید و از روی تجربه گفتم! بعضی دوستان موقع خرید ساز، انگار بیشتر با خودشون چونه زنی می کنن تا با طرف فروشنده! در مورد این جور خرید و فروش ها باز مواردی به ذهنم میرسه میگم خدمتت دوست عزیز: اول این که اگه اون طرف شش ساله با ویولنش ساز زده و سازش خوب بوده و حالا میخواد به همون قیمت بفروشه ، مطمئن باش همین قدر بیشتر نمی ارزه! دوم این که لااقل طرف فروشنده اگه یه خرده از وضعیت بازار ویولن و جنس چوب و صدای ویولن سر در می آره (که حتما سر در می آره) و اون ویولن فقط یه ذره خوب باشه، به هیچ عنوان به این قیمت نمیده. کما این که ساز خوب و کار کرده، گرون تر از ساز خوب اما کار نکرده است! سوم این که وقتی قضیه را به این شکل مطرح می کنید، دوستان باید چی جواب بدن؟ بگن خوبه بخر، یا خوب نیست نخر! ؟ من چند تا مورد را خدمت ات عرض می کنم ، اگر خودت می تونی این موارد را در یه ساز تشخیص بدی حتما بخر، اگر نه بذار استادی، کسی که آشنا هست و بهش اعتماد داری برات بخره، حالا اگر چه یه ذره گرون تر!
    ویولن خوب باید صدای بم تا زیرش همخوان باشه، یعنی بم اش یه کوک نزنه، زیرش یه کوک دیگه! از سل به می که انگشت می گیری و میری و بر می گردی باید صداها همخوان باشن! وقتی روی یه سیم انگشت چهارم می گیری، سیم دست باز قبلی کاملا یکصدا باشه باهاش! توی پوزیشن باید جواب بده، پوزیشن های سه و پنج را لااقل خوب بگیره! تازه باید بتونی باهاش پوزیشن دوبل هم بگیری تا بهتر بتونی کوک واخوان و هم خوانش را مشخص کنی! از نظر فنی باید بتونی ساز رو بررسی کنی، قوس یا انحراف گریف، پل، خرک، سیم گیر، عدم داشتن ترک در چوب ساز! به این نگاه نکن که ساز ممکنه از بیرون ظاهر سالمی داشته باشه، چون رنگ و جلا داره! چوبش ممکنه از داخل هزار تا ترک و پوسیدگی داشته باشه! مخصوصا سازی که دست دوم هست و معلوم نیست کجا و چطوری نگهداری شده! وزن ساز را باید تشخیص بدی! آرشه بسیار مهمه، خود آرشه از نظر فنی باید بسیار ماهرانه بررسی بشه که قوس یا کوتاهی ی مو نداشته باشه! و و و ...
    تازه اینا یه طرف قضیه است، حالا اصل قضیه صدای سازه که ندیده و نشنیده ما چه قضاوتی بکنیم! ؟
    خوش باشی دوست عزیز، اگر چه این صد و بیست - سی تومنا هیچی نیست امروز، اما مراقب باش که دست رنج ات را برای هیچی دور نریزی یه وقت، قدر عرق پیشونیتو بدون دوست من!
    به جان زنده دلان، سعدیا به ملک وجود/نیرزد آن که دلی را زخود بیازاری

16. 7 کاربر برای این پست از aftaban تشکر کرده اند:

kopoloo آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    101745
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط aftaban [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان عزیز، چند ماه پیش هم یادم هست در یه تاپیک مستقل و مفصل دیگه ای چنین بحثی راه افتاده بود و بنده هم یه مواردی به ذهنم رسید و از روی تجربه گفتم! بعضی دوستان موقع خرید ساز، انگار بیشتر با خودشون چونه زنی می کنن تا با طرف فروشنده! در مورد این جور خرید و فروش ها باز مواردی به ذهنم میرسه میگم خدمتت دوست عزیز: اول این که اگه اون طرف شش ساله با ویولنش ساز زده و سازش خوب بوده و حالا میخواد به همون قیمت بفروشه ، مطمئن باش همین قدر بیشتر نمی ارزه! دوم این که لااقل طرف فروشنده اگه یه خرده از وضعیت بازار ویولن و جنس چوب و صدای ویولن سر در می آره (که حتما سر در می آره) و اون ویولن فقط یه ذره خوب باشه، به هیچ عنوان به این قیمت نمیده. کما این که ساز خوب و کار کرده، گرون تر از ساز خوب اما کار نکرده است! سوم این که وقتی قضیه را به این شکل مطرح می کنید، دوستان باید چی جواب بدن؟ بگن خوبه بخر، یا خوب نیست نخر! ؟ من چند تا مورد را خدمت ات عرض می کنم ، اگر خودت می تونی این موارد را در یه ساز تشخیص بدی حتما بخر، اگر نه بذار استادی، کسی که آشنا هست و بهش اعتماد داری برات بخره، حالا اگر چه یه ذره گرون تر!
    ویولن خوب باید صدای بم تا زیرش همخوان باشه، یعنی بم اش یه کوک نزنه، زیرش یه کوک دیگه! از سل به می که انگشت می گیری و میری و بر می گردی باید صداها همخوان باشن! وقتی روی یه سیم انگشت چهارم می گیری، سیم دست باز قبلی کاملا یکصدا باشه باهاش! توی پوزیشن باید جواب بده، پوزیشن های سه و پنج را لااقل خوب بگیره! تازه باید بتونی باهاش پوزیشن دوبل هم بگیری تا بهتر بتونی کوک واخوان و هم خوانش را مشخص کنی! از نظر فنی باید بتونی ساز رو بررسی کنی، قوس یا انحراف گریف، پل، خرک، سیم گیر، عدم داشتن ترک در چوب ساز! به این نگاه نکن که ساز ممکنه از بیرون ظاهر سالمی داشته باشه، چون رنگ و جلا داره! چوبش ممکنه از داخل هزار تا ترک و پوسیدگی داشته باشه! مخصوصا سازی که دست دوم هست و معلوم نیست کجا و چطوری نگهداری شده! وزن ساز را باید تشخیص بدی! آرشه بسیار مهمه، خود آرشه از نظر فنی باید بسیار ماهرانه بررسی بشه که قوس یا کوتاهی ی مو نداشته باشه! و و و ...
    تازه اینا یه طرف قضیه است، حالا اصل قضیه صدای سازه که ندیده و نشنیده ما چه قضاوتی بکنیم! ؟
    خوش باشی دوست عزیز، اگر چه این صد و بیست - سی تومنا هیچی نیست امروز، اما مراقب باش که دست رنج ات را برای هیچی دور نریزی یه وقت، قدر عرق پیشونیتو بدون دوست من!
    دوست عزیز فروشنده به من نگفت که حتما ویولون رو بخرم به من گفت به صدای ساز دقت کنم و چون خودش ویولو نیست بود برایم ویولون زد و من دیدم خود صدای موزیک ویدیو بیژن از ویولون درامد و من هم خریدم در ضمن به من گفت برای شروع خوبه همه که پولدار نیستن برن ویولون 2 میلیونی بخرن در ضمن ارشه رو نو خریدم

فروشنده به من یک روغن کلوفون ایرانی داد ولی بعد از چند روز روغن مثل شیشه خرد شد علتش چیه؟

vahid65 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    98968
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

دوست عزیز فروشنده به من نگفت که حتما ویولون رو بخرم به من گفت به صدای ساز دقت کنم و چون خودش ویولو نیست بود برایم ویولون زد و من دیدم خود صدای موزیک ویدیو بیژن از ویولون درامد و من هم خریدم در ضمن به من گفت برای شروع خوبه همه که پولدار نیستن برن ویولون 2 میلیونی بخرن در ضمن ارشه رو نو خریدم

فروشنده به من یک روغن کلوفون ایرانی داد ولی بعد از چند روز روغن مثل شیشه خرد شد علتش چیه؟
    لطفا یه عکس از ویولن و کلوفونی که خریدید قرار بدید تا بشه نظرات دقیق تری داد.

kopoloo آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    101745
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

دوستان این ویولون رو 100 هزار تومن خریدم خواهشا عکس رو ببینید و بگویید چقدر ارزش داره
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست violion.jpg  

vahid65 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    98968
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

دوستان این ویولون رو 100 هزار تومن خریدم خواهشا عکس رو ببینید و بگویید چقدر ارزش داره
    قبلا هم بنده عرض کرده بودم ولی باز هم عرض میکنم از روی عکس نمیشه نظر دقیقی راجع به ویولن داد ولی به هر حال شما باید از صفحه پشت و صفحه رو هم عکس بگیرید و زاویه عکس هم طوری باشه که به ویولن عمود باشه و همچنین یه عکس از کنار یا بغل ویولن قرار بدید.

21. 2 کاربر برای این پست از vahid65 تشکر کرده اند:

kopoloo آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    101745
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

قبلا هم بنده عرض کرده بودم ولی باز هم عرض میکنم از روی عکس نمیشه نظر دقیقی راجع به ویولن داد ولی به هر حال شما باید از صفحه پشت و صفحه رو هم عکس بگیرید و زاویه عکس هم طوری باشه که به ویولن عمود باشه و همچنین یه عکس از کنار یا بغل ویولن قرار بدید.
    دوست عزیز من گفتم این ویولون چطور ویولونی هست ؟ من نمیخوام بفروشمش که از تمام قسمتهایش عکس قرار بدم شما اگر ویولونیست هستی بگو ویولونش از نظر ظاهری چطوره ؟ با این قیمت خوب خریدمش؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)