لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 39

موضوع: خرید ویولون

vahid65 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    98968
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    207
    296 بار تشکر شده در 151 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/0
    Given: 41/3
    میزان امتیاز
    11

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط kopoloo [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز من گفتم این ویولون چطور ویولونی هست ؟ من نمیخوام بفروشمش که از تمام قسمتهایش عکس قرار بدم شما اگر ویولونیست هستی بگو ویولونش از نظر ظاهری چطوره ؟ با این قیمت خوب خریدمش؟
    مگه بنده گفتم که میخوام بخرمش؟
    ضمنا لحن شما به گونه ای هست که انگار بنده وظیفه دارم که به پاسخ شما جواب بدم. نه بنده ویولونیست نیستم . ویولونیست کسیه که سی سال ویولن زده باشه. پیداش کردید سلام برسونید و ازش بپرسید.

2. 2 کاربر برای این پست از vahid65 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    77562
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    16 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    Given: 4/0
    میزان امتیاز
    0

دیگه با این قیمت چه انتظاری دارید؟الان استادای خوب ویولن آموزشی زیر 700-800 تومن رو اصلا قبول ندارن...

4. 2 کاربر برای این پست از PooyaDehlari تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    111413
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    136
    50 بار تشکر شده در 35 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 8/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط kopoloo [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان ویولون دسته دوم رو به قیمت 100 هزار تومن خریدم اما به من یک کیف نو و یک ارشه نو و یک روغن کلوفون ایرانی داد و کلا برام 170 هزار تومن حساب کرد صداش خوبه برام یکی از اهنگهای بیژن مرتضوی زد صداش مثل خود ویولون بیژن بود در ضمن ویولون من دست ساز ایرانی هست ایا به قیمت خوبی خریدم؟

و ایا این ویولونهایی که در ایران افراد دوره گرد در خیابانها میزنند کیفیتشان خوب هست یا نه؟ و از چه چوبی درست شده هست؟
    ویولن دست ساز دست دوم 4 میلیون به بالاست. من ویولن با مارک t. f دو سال پیش خریدم 100 و خورده ای. چه طور امکان داره. اینم بگم ویولن دست ساز مارک سازنده ی اون رو با یه امضا حتما داره. بازم بهتره از یه استاد سوال شه.

6. 2 کاربر برای این پست از valipour تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    111413
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز من گفتم این ویولون چطور ویولونی هست ؟ من نمیخوام بفروشمش که از تمام قسمتهایش عکس قرار بدم شما اگر ویولونیست هستی بگو ویولونش از نظر ظاهری چطوره ؟ با این قیمت خوب خریدمش؟
    از ظاهر که نمی شه فهمید. به هرحال مبارک تون باشه.

8. 2 کاربر برای این پست از valipour تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    90793
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    46
    151 بار تشکر شده در 76 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/0
    Given: 29/0
    میزان امتیاز
    11

مدال های دریافت شده

دوستان این ویولون رو 100 هزار تومن خریدم خواهشا عکس رو ببینید و بگویید چقدر ارزش داره
    در مورد ویولن همونطور که دوستان هم گفتن با عکس نمیشه فهمید خوبه یا نه ولی>>>(اگه)<<< مارک نداشته باشه و دست ساز ایرانی باشه ساخت دهقان ویولن ساز(بد) شیرازیه که از (نئوپان سه لایه) این ویولن ها رو میسازه رنگشم برچسبه که خطوط ویولنهای خوبه اگه یه ذره از اون رنگش بکنی یا از شکاف اف نگاه کنی میبینی که خطوط چوب با خطوط برچسب فرق داره در مورد قیمتش بگم ده هزار تومن هم زیاده کیف دست دوم 10 تومن کلیفون اگه ایرانی باشه اسمش قمره که دو تومن هم نمی ارزه ارشه دانش اموزی نوش 25 تومنه دست دوم ده تومن بیشتر نمی ارزه همه ی کلیفونها در برابر ضربه حساس هستند و خورد میشن

10. کاربران زیر از mehrabnasiri به خاطر این پست تشکر کرده اند:

kopoloo آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    101745
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    9
    66 بار تشکر شده در 56 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabnasiri [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در مورد ویولن همونطور که دوستان هم گفتن با عکس نمیشه فهمید خوبه یا نه ولی>>>(اگه)<<< مارک نداشته باشه و دست ساز ایرانی باشه ساخت دهقان ویولن ساز(بد) شیرازیه که از (نئوپان سه لایه) این ویولن ها رو میسازه رنگشم برچسبه که خطوط ویولنهای خوبه اگه یه ذره از اون رنگش بکنی یا از شکاف اف نگاه کنی میبینی که خطوط چوب با خطوط برچسب فرق داره در مورد قیمتش بگم ده هزار تومن هم زیاده کیف دست دوم 10 تومن کلیفون اگه ایرانی باشه اسمش قمره که دو تومن هم نمی ارزه ارشه دانش اموزی نوش 25 تومنه دست دوم ده تومن بیشتر نمی ارزه همه ی کلیفونها در برابر ضربه حساس هستند و خورد میشن
    دوست عزیز ویولون چوب اصل هست وچوب پشتش رگه های زیادی داره اصلا لاک و رنگ نخورده درضمن سیم پیراستروی سبز هست که 6 سال قبلا با این سیم و ویولون کار شده صداش حسابی پخته هست و تا حالا هم سیمش پاره نشده کیف و ارشه و کلیفن رو نو خریدم فقط خود ویولون رو دسته دوم خریدم
    خرک ویولون هم bartoli ایتالیایی هست صداش مثل خود ویولون بیژن هست چون نوازنده یکی از اهنگهای بیژن رو زد صدای ویولون با صدایی که تو خود موزیک ویدیو اون اهنگ بود همخوانی داشت

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    90793
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    46
    151 بار تشکر شده در 76 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/0
    Given: 29/0
    میزان امتیاز
    11

مدال های دریافت شده

دوست عزیز ویولون چوب اصل هست وچوب پشتش رگه های زیادی داره اصلا لاک و رنگ نخورده درضمن سیم پیراستروی سبز هست که 6 سال قبلا با این سیم و ویولون کار شده صداش حسابی پخته هست و تا حالا هم سیمش پاره نشده کیف و ارشه و کلیفن رو نو خریدم فقط خود ویولون رو دسته دوم خریدم
    خرک ویولون هم bartoli ایتالیایی هست صداش مثل خود ویولون بیژن هست چون نوازنده یکی از اهنگهای بیژن رو زد صدای ویولون با صدایی که تو خود موزیک ویدیو اون اهنگ بود همخوانی داشت
    خب اگه اینجوری باشه مفته مفت خریدی الان قیمت خیلی خیلی خیلی پایینترین ویولن چهارصد تومنه
    دعوا که نداریم
    دوما این طبیعیه که همخوانی داشته باشه اگه هم خونی نداشته باشه که اهنگ یه اهنگ دیگه میشه اگه کلاس رفته باشی میفهمی که برای تشخیص صدای ویولن خوب و بد باید کمه کمش سی هزار ساعت ویولن زده باشی
    شما به حرف فروشنده اعتماد نکنید اگه خیلی ویولن مالی بود صد تومن نمیفروحت به شما عاشق چشمو ابروتون که نبوده
    ویولن بیژن رو چند سال قبل تو ایران براش ساختن یازده میلیون الان شما بخوای اونو از بیژن بخری 11 میلیارد تومن هم نمیفروشه
    متاسفانه تو ایران فروشندگان لوازم موسیقی خیلییییی ... هستن من که تا حالا با صدتا تا فروشنده ساز ارتباط داشتم بینشون ادم منصف ندیدم
    اگه صد تومن بهت فروخته مطمئن باش حداقل نصفش سود بوده حالا گیریم این مورد استثنایی بوده از سودشم گذشته دیگه به ضررش که نمیده
    دوست عزیزم ما اهالیه این سایت واین تاپیک دوست داریم کمکت کنیم نه اینکه رو سر مالت بزنیم الکی مائوست کنیم این همه که پاسخ میدیم یک شاهی هم به ما نمیدن اینو هم مطمئن باش یه مدت کلاس بری خریدو فروش ساز انجام بدی کاملا حرفای مارو درک میکنی
    ویرایش توسط mehrabnasiri : Monday 21 July 2014 در ساعت 09:05 PM

13. کاربران زیر از mehrabnasiri به خاطر این پست تشکر کرده اند:

kopoloo آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    101745
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    9
    66 بار تشکر شده در 56 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/2
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabnasiri [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خب اگه اینجوری باشه مفته مفت خریدی الان قیمت خیلی خیلی خیلی پایینترین ویولن چهارصد تومنه
    دعوا که نداریم
    دوما این طبیعیه که همخوانی داشته باشه اگه هم خونی نداشته باشه که اهنگ یه اهنگ دیگه میشه اگه کلاس رفته باشی میفهمی که برای تشخیص صدای ویولن خوب و بد باید کمه کمش سی هزار ساعت ویولن زده باشی
    شما به حرف فروشنده اعتماد نکنید اگه خیلی ویولن مالی بود صد تومن نمیفروحت به شما عاشق چشمو ابروتون که نبوده
    ویولن بیژن رو چند سال قبل تو ایران براش ساختن یازده میلیون الان شما بخوای اونو از بیژن بخری 11 میلیارد تومن هم نمیفروشه
    دوست عزیز فروشنده خودش 20 ساله نوازنده ویولون هست و برام با ویولونم اهنگ رو زد و منم دیدم صداش عالیه خریدم من نگفتم خود ویولون بیژن رو خریدم ولی ویولونی که خریدم با این مشخصاتی که گفتم مفت مفته البته فروشنده میخواست 200 تومن بفروشه که یکساعت چونه زدم و خریدم 100 هزار تومن هر چی باشه از این ویولونهای ات و اشغال چینی که رنگ خورده و خرکش مارک نداره بهتره چند تا اموزشگاه هم بردم تست کردن گفتن خیلی ویولون خوبیه

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

فکر می کنم نیازی به بحث نباشه.
    البته اینجا انجمن بحث و گفتگو هست ولی بعضی وقتا بی نتیجه اس.
    از مسئول محترم بخش ویلن، آقای خورشیدی (aftaban) گرفته تا دوستان با تجربه و من نوعی همه و همه در مورد قیمت و ارزش ویلن صحبت کردیم. دوست عزیزمون هم اصرار دارن که یه ویلن 100 هزار تومنی خیلی خوب خریدن. باشه، مسئله ای نیست. بنده توی بازار، ویلن 400 تومنی خیلی خوب هم پیدا نمی کنم و حاضرم ویلنی که صداش شباهت جزئی به صدای ویلن بیژن مرتضوی داره رو همین امشب 2 میلیون تومن بخرم... فقط من نمیدونم شما چرا تاپیک ایجاد کردین؟
    یه ویلن خریدین به قیمت 100 تومن و مدعی هستین که ویلن خوبیه ... دیگه صحبتی باقی نمی مونه. ما هم هرچی میدونستیم گفتیم.
    ایشالا مبارکتون باشه و بتونین زیباترین قطعات رو باهاش اجرا کنین

16. 4 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    111413
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

اقای احمدی حق با شماست. دوست عزیز ویولنتون مبارک باشه . شما که اصلا به حرف ما گوش نمی دین چرا از ما نظر می خواین؟ آدم نباید به هر کسی اعتماد کنه. من به یکی از استادام اعتماد کردم به بیچارگی کشیده شدم . ولی خب شما که اصرار داربد که ویولن خوبیه مهم نظر نوازنده سازه. ما هم که صداشو نشنیدیم . ولی به هر حال مبارکتون باشه. الانم که همچین ویلنی به قیمت 100 تومن پیدا نمی شه. پس اگر هم خوب نباشه زیاد ضرر نکردید. که انشاالله ساز خوبی باشه. بازم می گم مبارکتون باشه.

18. 2 کاربر برای این پست از valipour تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    30603
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    4 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان
    من یه ویالن قدیمی دارم که حدود 100 ساله که توی خانواده ماست. و پدربزرگم اونو از یه نوازنده آمریکایی خریده بوده
    پشت ساز حک شده:
    Stainer
    و داخل ساز نوشته:
    FRATELLI MEAZI
    GREMONAE ANNO 1713
    MILANO - MADE IN ITALY
    وقتی به استادم نشون دادم گفت Stainer مارک آلمانی هست نه ایتالیایی. و حتما ساز تقلبی است
    اینجا کسی میتونه اطلاعاتی راجع بهش بهم بده؟؟

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط viva_viva [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان
    من یه ویالن قدیمی دارم که حدود 100 ساله که توی خانواده ماست. و پدربزرگم اونو از یه نوازنده آمریکایی خریده بوده
    پشت ساز حک شده:
    Stainer
    و داخل ساز نوشته:
    FRATELLI MEAZI
    GREMONAE ANNO 1713
    MILANO - MADE IN ITALY
    وقتی به استادم نشون دادم گفت Stainer مارک آلمانی هست نه ایتالیایی. و حتما ساز تقلبی است
    سلام. نیازی نیست توی دو تا تاپیک سوالتون رو مطرح کنید.
    بهتر بود سوالتون رو توی تاپیک مربوط به خرید و فروش ویلن مطرح می کردین ولی مهم نیست (تاپیک راهنما رو در بخش ویلن کلاسیک مطالعه کنید)
    بعیده که این ساز تقلبی باشه ... تا همین 10 - 15 سال پیش هم خبری از تقلب در بازار ساز به شکل کنونی نبود. چه برسه به 100 سال پیش. اون موقع شما می تونستین به راحتی یه ویلن درجه 1 ایرانی یا در مواردی اروپایی بخرین.

من چیزهایی رو که توی فضای مجازی دیدم مطرح می کنم و بعد احتمالاتی رو بیان می کنم (منبع: ویکی پدیا انگلیسی)

ژاکوب استاینر (یا شاید هم اشتاینر) یه سازنده ی ویلن اطریشی بود که طراحی هاش به آلمان، انگلستان، هلند و قسمت هایی از ایتالیا نفوذ کرده بود و سازهایی که توی این بخش ها ساخته میشد تحت تاثیر طراحی استاینر بود. استاینر ممکنه با خانواده های ویلن سازی نظیر آماتی در ایتالیا و کلاتز (Klotz) در آلمان شریک بوده باشه (هر دو از مشهورترین سازندگان ویلن بودن بخصوص خانواده ی آماتی).
    به دلیل اینکه صدای ویلن در طراحی استرادیواریوس یکنواخت تر و قوی تر هست ، طراحی استاینر بعدها زیاد مورد استفاده قرار نگرفت.
    ویلن های استاینر امروزه نسبتا کمیاب هستن و تعداد کمی ویولا، ویلن سل و کنترباس از این طراح ویلن باقی مونده.

من متاسفانه اطلاعاتم در مورد مارک میلانو کمه... باید بیشتر در موردش مطالعه کنم و ببینم تاریخچه اش چیه.

با توجه به اینکه از طراحی استاینر در قسمت هایی از ایتالیا استفاده می شده و چیزی که روی برچسب نوشته، احتمال داره که این ساز توی ایتالیا ساخته شده باشه ولی با همون طراحی استاینر.

اون Fratelli Meazi احتمالا اسم سازنده ی سازه ... حتما املاشو چک کنید. شخصی به نام Fratelli Meazza سازنده ی نسبتا مشهوری توی ایتالیا بوده و سازهای مارک میلانو رو می ساخته ... احتمالا همونه. (در موردش مطالبی به زبان ایتالیایی نوشته شده که من متوجه نمی شم)

خط دوم هم املاشو چک کنید. احتمالا Cremonae باشه ... یعنی در شهر کرمونا (شهر معروف سازندگان ویلن در ایتالیا) به سال 1713 ساخته شده (Anno یعنی سال)

توجه کنید که استاینر 1683 میلادی مرده و این ساز سال 1713 ساخته شده پس احتمالا با طراحی استاینر یا شاید تحت لیسانس استاینر بوده...

این ساز اگه ایتالیایی باشه یا آلمانی قطعا ساز خیلی خوبیه. فقط طراحی استاینر ممکنه در مقابل طراحی های معروف ایرادهایی داشته باشه که بازم از ارزش ساز شما کم نمی کنه.

به هر حال اطلاعات من هم کافی نیست. باید به فروشندگانی مراجعه کنید که ساز از خارج از کشور میارن یا کسی که به تاریخچه ساخت ویلن احاطه کامل داره.

شاد و پیروز باشید
    ویرایش توسط virtuoso : Tuesday 22 July 2014 در ساعت 12:36 PM

21. 7 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

vahid65 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    98968
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط viva_viva [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان
    پشت ساز حک شده:
    Stainer
    و داخل ساز نوشته:
    FRATELLI MEAZI
    GREMONAE ANNO 1713
    MILANO - MADE IN ITALY
    اگه امکان داره یه عکس از ساز قرار بدید.
    احتمال زیاد ساز باارشی باشه. ویولن های طرح و یا ساخته ژاکوب استاینر شبیه به عکس زیر هستند.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    30603
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    4 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

من معذرت میخوام آخه اولین پستی بود که گذاشتم. اطلاعات کافی نداشتم..

چندتا عکس از ساز:

این سیم گیر اصلی ساز بود که چون شکسته بود عوض شده. گوشی های ساز هم عوض شده. اما بقیه متعلقات اصلی هستن.

24. 4 کاربر برای این پست از viva_viva تشکر کرده اند:

vahid65 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    98968
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

من معذرت میخوام آخه اولین پستی بود که گذاشتم. اطلاعات کافی نداشتم..

چندتا عکس از ساز:

این سیم گیر اصلی ساز بود که چون شکسته بود عوض شده. گوشی های ساز هم عوض شده. اما بقیه متعلقات اصلی هستن.

ساز بدی به نظر نمیاد ولی چیزی که مشخصه اینه که

1- به جای
    Fratelli Meazza نوشته Fratelli Meazi و به جای Cremonae هم نوشته GREMONAE
    2- سوراخ f تو عکسی که قرار دادید حالت نامتعارف و بدی داره
    و بنا به دلایلی که ذکر کردم ...به نظر بنده بعیده که سازنده مشهوری این ساز رو ساخته باشه
    بازم باید یه کارشناس ساز رو از نزدیک ببینه تا بشه نظر قطعی داد.

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

این تصویر رو من از کتاب آمادئوس برای شما انتخاب کردم. سوراخ اف ویلن های طراحی استاینر با ویلن های استراد و دیگران متفاوته. پس اگه پیش یه متخصص ببرین بهتر می تونه راهنماییتون کنه (ویلن های استاینر ویژگی های خاصی داشتن)
    کتاب آمادئوس رو میتونین در بخش کلاسیک (توی همون صفحه اول تاپیکش هست) پیدا کنید.
    روی املای کلمات هم نمیشه زیاد حساب باز کرد.
    ویرایش توسط virtuoso : Thursday 24 July 2014 در ساعت 02:37 PM

27. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)