لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 23

موضوع: ریتم Fast 6/8 جهت ریتم شناسی سه تار

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    98793
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    51
    99 بار تشکر شده در 57 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    11

پیش فرض ریتم Fast 6/8 جهت ریتم شناسی سه تار

0 Not allowed! Not allowed!
    درس ۱ – ریتم Fast 6/8 جهت ریتم شناسی سه تار ([ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید])

در دنیای موسیقی، ریتم و ریتم شناسی از جایگاه خاصی برخوردار و به تخصصی ویژه نیاز دارد. کلیه آهنگسازان ، تنظیم کنندگان و نوازندگان به این امر واقفند و همواره آن را به عنوان قلب ارکستر یا تنظیمات خود می شناسند.

آشنایی و نزدیکی چندین ساله اینجانب با اساتید محترم و ملاحظه سردرگمی در این امر و نظر به تشویق مستمر این دوستان ، با توجه به کسوتی که در شناخت ریتمیک سبک های مختلف موسیقی داشتم و البته تخصص در نواختن سازهای کوبه ای و سازی که عنوان مادر سازهای کوبه ای را داراست، برآن شدم که زکات تجربیات چندین ساله را ادا و برای اولین بار با ارایه ی مجموعه کتب و مطالب لازم به این مهم همت گمارم. انشاالله که حق مطلب ادا گردد.

با سپاس ، علیرضا بهرامی

درس ۱ – ریتم Fast 6/8 جهت ریتم شناسی سه تار

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

- - - Updated - - -

درس ۲ – ریتم Fast 6/8 جهت ریتم شناسی سه تار (۲ از ۹)
    بانک ریتم BRS ، مجموعه آموزش آنلاین از ریتم هایی است که توسط علیرضا بهرامی نوشته شده است.
    این ریتم ها شامل آموزش ریتم های پایه ای درامز، آموزش تنبک و دف نوازی مدرن ، همچنین آموزش تمپو نوازی و در قسمت ریتم شناسی به معرفی ریتم های بین المللی برای سازهای گیتار، ویولن، سه تار، تار، کمانچه، تمبور، پیانو، گیتارباس و سنتور می پردازد.

و شایان ذکر است موارد ذکر شده برای اولین بار و تحت متد آموزشی جدید که با عنوان ABM شناخته می شود توسط علیرضا بهرامی به جامعه موسیقی جهانی معرفی گردید است.
    آموزش های ریتم شناسی برگرفته از بانک ریتم BRS http://brsonline.ir ABM: AliReza Bahrami Methods

2. # ADS

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    98793
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

درس ۳ – ریتم Fast 6/8 جهت ریتم شناسی سه تار (۳ از ۹)

درس ۴ – ریتم Fast 6/8 جهت ریتم شناسی سه تار (۴ از ۹)
    بانک ریتم BRS ، مجموعه آموزش آنلاین از ریتم هایی است که توسط علیرضا بهرامی نوشته شده است.
    این ریتم ها شامل آموزش ریتم های پایه ای درامز، آموزش تنبک و دف نوازی مدرن ، همچنین آموزش تمپو نوازی و در قسمت ریتم شناسی به معرفی ریتم های بین المللی برای سازهای گیتار، ویولن، سه تار، تار، کمانچه، تمبور، پیانو، گیتارباس و سنتور می پردازد.
    و شایان ذکر است موارد ذکر شده برای اولین بار و تحت متد آموزشی جدید که با عنوان ABM شناخته می شود توسط علیرضا بهرامی به جامعه موسیقی جهانی معرفی گردید است.
    آموزش های ریتم شناسی برگرفته از بانک ریتم BRS http://brsonline.ir ABM: AliReza Bahrami Methods

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    98473
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    135
    146 بار تشکر شده در 87 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 24/0
    Given: 1/1
    میزان امتیاز
    11

سلام آقای بهرامی! والله بنده از این „چنگ های ششتایی” که در هر میزان چیدید، چیزی سر نیاوردم!... اینجور ریتم نویسی ها هم که اسمِ ساز بر نمی تابد، برادر من!!... ریتم 6/8 ریتمی است دوضربی که هر ضرب آن برابر یک سیاه نقطه دار است!... هم برای سیتار هندی و هم برای سه تار ایرانی!... ببینید آقای بهرامی! یا شما نوازنده سه تار هستید و یا نیستید، آگر هستید که آقاجان ای سه تار را توی دستان بگیرید برای ما و من، شیوه ریتم گیری ، ریتم های جهانی رومبا و مومبا و سالسا و باسانوا و جکسون و فلان و بهمان را بگیرید... متشکر می شوم و یاد می گیرم و دستتان را هم می بوسم!... اما اگر نیستسد که وقتمان را نگیرید ... „سردرگمی اساتید” را دیدم دیگر چه حرفیست اقا؟!!! آن استاد که خوب است آن هنرجوی چند ساله ای که معنی ریتم را نفهمد برای لای جرز دیوار خوب است!...
    حالا „یزد دور و گز مناسب” اقای بهرامی ! سه تار را بگیرید و یا علی!.. ما هم یاد میگیریم... من که بشخصه کشته و مرده اینم که ببینم شما ریتم „سالسا” را با „سه تار” چگونه می نوازید! پیشاپیش سپاسگزارم!.

5. کاربران زیر از piottel به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    98793
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

سلام و درود خدمت شما دوست عزیز جناب[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    البته همه دوستان در جریان هستند، که من دروس کتاب ایشان را روی سایت قرار میدم، جهت استفاده دوستان و بزرگواران.
    و من علیرضا بهرامی نیستم!!
    اما در خصوص صحبت شما ، چشم . من حتما مطالب را انتقال می دهم خدمت استاد بهرامی و جواب را منعکس خواهم کرد.

و اما چند نکته از طرف خودم خدمت شما دوست عزیزم:
    • لطفا جهت آگاهی بیشتر ابتدا به سایت آموزشی ایشون مراجعه بفرمایید و اتودها را بررسی نمایید و بنوازید.
    • و همچنین ایشون یکبار سه تار نواختند که با عرض شرمندگی من فیلم را در دوربین به اشتباه پاک کردم و اما ایشون ریتم باسانوا را با گیتار نواختن و آموزش دادند!! که پیشنهاد می کنم ویدئو مربوطه را تماشا کنید ([ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید])

انشااله حتما مجدد از استاد درخواست سه تار نوازی میکنم و خدمت شما ارائه می دهم. پیروز باشید

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    4,066 بار تشکر شده در 1,278 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 100/4
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    56

با توجه به صحبت هایی _که در تاپیک دیگری که در همین زمینه ارسال فرمودید_ انجام شد و خاک خوردن قضیه (همین درخواست دوستمون رو بنده هم داشتم) تا به الان ، من بدون رو دربایستی باید عرض کنم نظر شخصیم این هست که تاپیک شما ، فقط جنبه ی تبلیغاتی داره و از مسوولین سایت خواهش می کنم این موضوع رو بررسی کنند و اگر به این نتیجه رسیدن این مطالب رو از سایت نت آهنگ حذف کنند!
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.
    -------------------------------------------
    درمان قطعی و موضعی تعریق بیش از حد کف دست برای دوستان نوازنده!

8. 2 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

alireza_jafarian آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    42772
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    547
    1,087 بار تشکر شده در 381 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 154/1
    Given: 101/1
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

منم با علی کاملا موافقم هستم و به نظر من هم تاپیک های ایشون فقط جنبه ی تبلیغ اقتصادی (و نه تبلیغ فرهنگی هنری) دارند.
    از آزادی "یواشکی" زنان

حمایت کنیم

10. کاربران زیر از alireza_jafarian به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    98473
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط BRSOnline [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام و درود خدمت شما دوست عزیز جناب[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    البته همه دوستان در جریان هستند، که من دروس کتاب ایشان را روی سایت قرار میدم، جهت استفاده دوستان و بزرگواران.
    و من علیرضا بهرامی نیستم!!
    اما در خصوص صحبت شما ، چشم . من حتما مطالب را انتقال می دهم خدمت استاد بهرامی و جواب را منعکس خو
    و اما چند نکته از طرف خودم خدمت شما دوست عزیزم:
    • لطفا جهت آگاهی بیشتر ابتدا به سایت آموزشی ایشون مراجعه بفرمایید و اتودها را بررسی نمایید و بنوازید.
    • و همچنین ایشون یکبار سه تار نواختند که با عرض شرمندگی من فیلم را در دوربین به اشتباه پاک کردم و اما ایشون ریتم باسانوا را با گیتار نواختن و آموزش دادند!! که پیشنهاد می کنم ویدئو مربوطه را تماشا کنید ([ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید])

انشااله حتما مجدد از استاد درخواست سه تار نوازی میکنم و خدمت شما ارائه می دهم. پیروز باشید
    ظاهرا دوست عزیز من دارم بزبان بورکینا فاسویی حرف می زنم! من چه کار به صحبت های دوست یا استاد شما دارم آقا؟ من به ریتم های شما هم کاری ندارم و در حد نیاز بر این ریتمها اشراف دارم!... من فقط می گویم یا ادعایتان را اثبات کنید و با سه تار قطعه ای با همان ریتم های جهانی و کهکشانی بنوازید و یا اگر نمی دانید و نمی توانید (که من به ضرس قاطع می گویم نه می دانید و نه می توانید) ، دست از سر کچل „سه تار” بردارید! من می گویم „سه تار” ، شما می فرمایید : „استادم با گیتار اجرا کرد” ؟!! راستی اینهم ریتم „باسانوای ساده” و نه حتی „باسا دوبل”!... بگویید استادتان این ریتم را با سه تار بنوازد!

12. کاربران زیر از piottel به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    98793
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

سلام جناب [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] حق با شماست!!
    دوست عزیزم [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] منم بورکینا فاسویی جواب ندادم!! عرض کردم متاسفانه ویدئو مربوط به سه تار نوازی پیش من حذف شد و من مجدد از استاد بهرامی درخواست میکنم ریتم را با سه تار بنوازند. در ضمن شما که می فرمایید باسا دویل!! شما هروقت با سرعت پیشنهادی باسا را زدید حتما ویدئو دوبل و ترکیب بندی هم من میزارم رو نت!!

جهان سوم هست دیگه!! تمام آموزش ها بصورت رایگان داره قرار میگیره میگن اقتصادی ... مدیر محترم سایت لطفا چک کنید، اگه میبینید تبلغه اونم از نوع فقط اقتصادیش امر بفرمایید ما دیگه اینجا ها پیدامون نشه. به اندازه کافی مورد بی ادبی و تمسخر نوازندگان عزیز (که میگفتن طرف کفر میگه که زمین گرده) قرار گرفتم.

14. کاربران زیر از BRSOnline به خاطر این پست تشکر کرده اند:

endvb6 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    4243
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    629
    1,159 بار تشکر شده در 374 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 103/0
    Given: 61/2
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط BRSOnline [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام جناب [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] حق با شماست!!
    دوست عزیزم [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] منم بورکینا فاسویی جواب ندادم!! عرض کردم متاسفانه ویدئو مربوط به سه تار نوازی پیش من حذف شد و من مجدد از استاد بهرامی درخواست میکنم ریتم را با سه تار بنوازند. در ضمن شما که می فرمایید باسا دویل!! شما هروقت با سرعت پیشنهادی باسا را زدید حتما ویدئو دوبل و ترکیب بندی هم من میزارم رو نت!!

جهان سوم هست دیگه!! تمام آموزش ها بصورت رایگان داره قرار میگیره میگن اقتصادی ... مدیر محترم سایت لطفا چک کنید، اگه میبینید تبلغه اونم از نوع فقط اقتصادیش امر بفرمایید ما دیگه اینجا ها پیدامون نشه. به اندازه کافی مورد بی ادبی و تمسخر نوازندگان عزیز (که میگفتن طرف کفر میگه که زمین گرده) قرار گرفتم.
    درود دوست عزیز...
    من به شخصه عذرخواهی میکنم اگر مورد بی احترامی قرار گرفتید ولی اگر به راهتون ایمان دارید کارتون رو بکنید و بدونید که راه همیشه پر از موانعه...
    موفق باشید
    تاپیک تئوری موسیقی ملی ایرانی:
    لینک تاپیک

16. کاربران زیر از endvb6 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alireza_jafarian آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    42772
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    547
    1,087 بار تشکر شده در 381 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 154/1
    Given: 101/1
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

توی تاپیک قبلی که شما ایجاد کرده بودید ، دوستان نت آهنگی گفتند کار شما چیزی جز تبلیغ برای آقای بهرامی نیست. من اون موقع از شما دفاع کردم و گفتم زود قضاوت نکنیم، شاید این تبلیغ فرهنگی، آموزشی و هنری باشه که اگه اینطور باشه خیلی هم خوبه. و طی بحث های طولانی که توی اون تاپیک انجام شد من به شخصه به این نتیجه رسیدم که این ریتم شناسی شما هیچ عمق علمی_آموزشی نداره و چیزی جز تبلیغ نیست. پس با این حساب فکر میکنم اولا من درباره شما زود قضاوت نکردم ، دوما در نهایت ادب همه به حرف های شما گوش دادیم ، سوما شما هرگز مورد تمسخر قرار نگرفتید. اینکه من میگم حرف شما هیچ ارزش علمی_هنری ای نداره، تمسخر نیست دوست عزیز.
    و در آخر منم با امیر موافقم ، اگه به راهت ایمان داری ادامش بده. اما رفتار شما بیشتر به این شبیه هست که یکی الان بیاد بگه زمین ذوزنقست ، بعد ازش بپرسن چرا ذوزنقست؟ بگه چون بابام گفته ذوزنقست. و بعد هم میتونه مثل شما ادعا کنه بشریت زمان ارسطو گردی زمین رو باور نکرد و امروز هم حرف منو باور نمیکنه ...
    از آزادی "یواشکی" زنان

حمایت کنیم

18. 2 کاربر برای این پست از alireza_jafarian تشکر کرده اند:

مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    93883
    میانگین پست در روز
    0.14
    تشکر از پست
    1,043
    1,379 بار تشکر شده در 443 پست

شبکه های اجتماعی من

Add farhood72 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 285/6
    Given: 378/0
    میزان امتیاز
    11

مدال های دریافت شده

سلام عرض میکنم خدمتت همه ی دوستان...
    دوست عزیزم تا زمانی که هدف نهاییتون مشخص نباشه و صرفا یه سری کلیپ هایی از آقای بهرامی عزیز در اختیار بچه ها قرار بدین و یه سری ریتم ، باعث میشه بچه ها با شما و کارهاتون ارتباط برقرار نکنن... (از جمله خودم)
    به نظر من در سطح اول، بیاین بگین شما و آقای بهرامی چه هدفی رو دنبال میکنین؟؟؟ اگه هدفتون آشنایی بچه ها با انواع ریتمهاست، خب اینجور که معلومه توی هر تاپیکی که راه انداختین، بچه ها ارتباط برقرار نکردن... بهتره اول به این موضوع رسیدگی بشه، بعد برین سراغ قسمت دیگه و ساز دیگه...
    ولی اگه هدفتون چیز دیگه ایه، خوشحال میشم به ما بگین تا این قضیه روشن شه... متشکرم...
    درضمن، عذرمیخوام گفته هامو بین بچه های سه تار زدم، چون دیدم اینجا دوستان فعال تر و مشتاق تری نسبت به تاپیک های دیگه درمورد تاپیک های مربوط به آقای بهرامی پیدا میشه
    سپاس از همه ی دوستان و همچنین [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] عزیز
    موسیقی از فکر تراوش می کند و به قلب می نشیند "بتهوون"

20. کاربران زیر از farhood72 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    98793
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

سلام [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] و [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] و [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] عزیز
    بیاییم یکم وسیع تر فکر کنیم!! این کار (ارائه برروی نت) فقط 2 ماه هست راه افتاده و شما توقع دارید شبیه به یک آکادمی 30ساله در کالیفرنیا همه کارها با هم پیش برود. خیر عزیزان من، قدم به قدم
    بیاید به جای سنگ انداختن جلو یک جریان جدید، همراهی کنیم.

من کل هدف را خدمت تمام دوستان عرض میکنم :
    من از شاگردان استاد بهرامی (نوازنده درامز، سازهای کوبه ای و سنتور) هستم ، همچنین طراح وب و برنامه نویس (جالبه بدانید، اولی مدیر کلوب هواداران رئال مادرید در ایران هسم که از طرف باشگاه مادرید نامه رسمی دارم) . به این دلیل که رشته من همخوانی دارد ابتدا سایت شخصی ایشون را بروز کردم و بعد پیشنهاد ارائه دروس بصورت آنلاین را دادم. استاد بهرامی در ابتدا مخالف بودن، بهرحال بعد از رضایت ایشون تصمیم بر این شد تا شش ماه فقط ریتم های کتاب روی سایت قرار بگیرد، بعد از آن اگر مشتاق به بحث بود ، دروس را بصورت ویدئوی قرار میدهیم.

2هفته بعد از راه اندازی سایت بدخلقی دوستان بالا گرفت و استاد بهرامی ویدئویی پر کردند صرفا برای انتقال منظورشان نه آموزش
    الان دو ماه گذشته!! تنبک نوازان عزیز اینقدر با شخص علیرضا بهرامی تماس گرفتند و پیام گذاشتند و پیگیری کردند که استاد بهرامی گفتند باید آموزش های تنبک و تمپو را شروع کرد، پون تنبک نوازان اتودها و ریتم ها را زدند، متوجه شدند و حالا تقاضا کردند.
    منتی نیست ولی ایشون گفتند کار باید به نحو احسن انجام بشود و یک دستگاه میکسر برینگر، دوتا میکرفون، هدفون مخصوص و ... را تهیه کردند که اگر قرار هست دوستان استفاده کنند، در حد قابل قبول ارائه شود. یعنی رسما 4ماه زودتر از چیزی که فکرش را میکردیم مجبور به آموزش ویدئویی شدیم.

حالا دوستان عزیزم در هم سازی همچون آقای [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] اینقد باادب بحرفن که خیلی خوبه!! من هم خودم نوازنده هستم و همیشه یک شعار دارم „نوازنده کسی هست که هرچی دید را باید بنوازند ، نتوانست باااااااید یاد بگیرد.”

فکر کنم خیلی حرف زدم :دی . دیگه دوستان همت و همراهی خودتان هست، دوست دارید دیگه آموزشی قرار نمیدیم اگر مشتاق بودید صبر بدید. شما تشریف ببرید در آپارات ببینید چند ویدئو قرار دادیم. نوازندگان کم لطفی هستید...

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    98473
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط endvb6 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود دوست عزیز...
    من به شخصه عذرخواهی میکنم اگر مورد بی احترامی قرار گرفتید ولی اگر به راهتون ایمان دارید کارتون رو بکنید و بدونید که راه همیشه پر از موانعه...
    موفق باشید
    دوست گرامی و مدیر محترم! شما دیگه چرا اینو می فرمایید؟!! ایشون چند میزان ریتم رو که معلوم نیست چی از دنیا و آخرت داره (اینم تازه مهم نیست) می ذارن تو „انجمن” گیتار„و بالاش می نویسن” ریتم شناسی گیتار„... بعد همونا رو رو می دارن تو انجمن” سه تار„و بالاش می نویسن” ریتم شناسی برای سه تار„!! آخه این یعنی چی؟!! بعد یه مضراب راست و چپ هم داره که خوب حالا داره و گیری نیست... اما یه قسمتش نوشته” میوت آکورد„... کدوم آکورد آخه با سه تار؟!! این آقا اول بیاد و توضیح بده که با سه تار چطور آکورد میگیرن و بعد از” ریتم آکورد با سه تار„حرف می زنه!. هر بار هم چیزی میپرسیم، مثل اهل سیاست، یه چیز بی ارتباط جواب می ده!... بنده هم براشون آرزوی موفقیت می کنم!... اما اول باید بدونم که برای چه کارشون؟!!! هر روز خدمتشون عرض میشه که برادر... دوست عزیز باشه هر چی شما بگی، یه اجرا بذار حالا با هر کیفیتی تا ببینیم این” معجزه چیه„... باز بی نتیجه! بنده براشون یه” نت ریتم باسانوای ساده„رو گذاشتم و گفتم کاش استادتون اینو بنوازه چیزی یاد بگیریم! فرمایش می کنن:” شما اول ریتم های ساده رو تمرین کنید و... „.. آقا جان من نباید اینو بزنم... من ادعای گرفتن ریتم” کونگا و مومبا" با سه تار ندارم... شما که داری باید اجرا کنی!... والله دیگه چی بگم!

23. کاربران زیر از piottel به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    98473
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

سلام! فکر می کنم یه توضیحی لازم باشه برای دوست مدرس ریتم های جهانی برای سازهای غیر سازهای جهانی! ما دو جور „ریتم نوازی” با ساز داریم!... 1- اجرای ریتمی خاص با سازس مشخص... مثلا گیتار بیس... یا گیتار آکورد... یا کنتر باس... یا بقول ایشون سه تار یا حتی کمونچه! ... که برای این اجرا مسلما نوازنده باید از توانایی و مهارت برخوردار باشه!.. مخصوصا در اجرای ریتم هایی „لاتینِ کوبایی الاصل” که این ریتم ها موردشون فقط نواخت با ساز نیست، بلکه سازهای ک. به ای خاص هم بشکا سنتی همراه دارند مثه Clave (دقک) ، مالاکاس، سوت و غیره.
    2- مورد بعدی اجرای یک ساز بهمراه یکی از ریتمهاست. که ساده تر از مورد بالاست. و هر نوازنده ای با ساز خودش کمک و بیش میتونه اینکارو بکنه... اما این دوست از مورد 1 میگه یعنی با کمونچه شما ریتم „سالسا” بگیر!... اینجا دیگه نمیشه، اگرم بشه با چن تا میطان کج و معوج هیچی نمیشه مگر اینکه مدرس بگه آهااااا... این کمونچه و اینم ریتم „رومبا”!... همین! :) حالا هی شما نت رقص و ریتمهای مبتنی بر رقص آفریقایی و آمریکایی رو از اینجا و اونجا بگیر و بگو ... خوب حالا اینک ریتم شناسی „کونگا” برای قیچک!! :)

25. کاربران زیر از piottel به خاطر این پست تشکر کرده اند:

مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    93883
    میانگین پست در روز
    0.14
    تشکر از پست
    1,043
    1,379 بار تشکر شده در 443 پست

شبکه های اجتماعی من

Add farhood72 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 285/6
    Given: 378/0
    میزان امتیاز
    11

مدال های دریافت شده

من کل هدف را خدمت تمام دوستان عرض میکنم :
    من از شاگردان استاد بهرامی (نوازنده درامز، سازهای کوبه ای و سنتور) هستم ، همچنین طراح وب و برنامه نویس (جالبه بدانید، اولی مدیر کلوب هواداران رئال مادرید در ایران هسم که از طرف باشگاه مادرید نامه رسمی دارم) . به این دلیل که رشته من همخوانی دارد ابتدا سایت شخصی ایشون را بروز کردم و بعد پیشنهاد ارائه دروس بصورت آنلاین را دادم. استاد بهرامی در ابتدا مخالف بودن، بهرحال بعد از رضایت ایشون تصمیم بر این شد تا شش ماه فقط ریتم های کتاب روی سایت قرار بگیرد، بعد از آن اگر مشتاق به بحث بود ، دروس را بصورت ویدئوی قرار میدهیم.

2هفته بعد از راه اندازی سایت بدخلقی دوستان بالا گرفت و استاد بهرامی ویدئویی پر کردند صرفا برای انتقال منظورشان نه آموزش
    الان دو ماه گذشته!! تنبک نوازان عزیز اینقدر با شخص علیرضا بهرامی تماس گرفتند و پیام گذاشتند و پیگیری کردند که استاد بهرامی گفتند باید آموزش های تنبک و تمپو را شروع کرد، پون تنبک نوازان اتودها و ریتم ها را زدند، متوجه شدند و حالا تقاضا کردند.
    منتی نیست ولی ایشون گفتند کار باید به نحو احسن انجام بشود و یک دستگاه میکسر برینگر، دوتا میکرفون، هدفون مخصوص و ... را تهیه کردند که اگر قرار هست دوستان استفاده کنند، در حد قابل قبول ارائه شود. یعنی رسما 4ماه زودتر از چیزی که فکرش را میکردیم مجبور به آموزش ویدئویی شدیم.

فکر کنم خیلی حرف زدم :دی . دیگه دوستان همت و همراهی خودتان هست، دوست دارید دیگه آموزشی قرار نمیدیم اگر مشتاق بودید صبر بدید. شما تشریف ببرید در آپارات ببینید چند ویدئو قرار دادیم. نوازندگان کم لطفی هستید...
    دوست عزیزم، متاسفانه من باز هم متوجه هدفتون نشدم... خب معلومه، هدف شما مشخصه، اون هم پیاده کردن فرمایشات استادتون„آقای بهرامی عزیز” هست.. اما منظورم هدف آقای بهرامی بوده... بله.. فرمایشتون درسته، شما کار جدیدی رو آغاز کردین و ممکنه بعد از یه مدت بسیار بسیار مورد توجه جامعه ی موسیقی قرار بگیره... اما باید این رو هم بپذیرین که قراره خیلی بهتون انتقاد شه... یکی خودمم!! اینکه بدونم هدف این کار چیه... خوشحال میشم آقای بهرامی در این باره توضیح بدهند.. درضمن، بنده خودم تمام ویدیوهای آقای بهرامی رو (ویدئو های علیرضا) دنبال میکنم توی آپارات
    بنده خودم میدونم وقتی یه کاری رو شروع میکنین، اون هم بصورت آموزش ویدئویی، کلی هزینه بر میداره ... بزرگترین هزینه اش هم „زمان” iست. چون خودم،اگه دیده باشین، توی همین سایت دارم آموزش کتاب های پایه ی سبک فلامنکو رو بصورت تصویری در اختیار کاربران قرار میدم و هیچ انتظاری از دوستان ندارم.. حتی تشکر!!! اگه هدفتون فقط جهت یادگیری مباحث ریتم شناسی آقای بهرامی به کاربران هست (که حتما هم همینطوره) ، بهتره انتظاری از دوستان نداشته باشین و این کار رو صرفا برای هدفتون انجام بدین نه تشکرات کاربران نسبت به شما و آقای بهرامی„که اسمشو بذارین کم لطفی نوازندگان !!”
    موفق باشین
    موسیقی از فکر تراوش می کند و به قلب می نشیند "بتهوون"

27. 3 کاربر برای این پست از farhood72 تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    98793
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

جناب [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] عزیز حق یا شماست، منم از کسی تشکر نخواستم!! فقط گفتم بجای مسخره کردن یکم صبر کنید والا و 6-7هفته نمیشه جواب همه را داد
    شما که می فرمایید در آپارات، قانونا باید دیده باشید هر هفته یک موضوع، یک ساز داره بصورت اطلاع رسانی قرار می گیره اونم با سرعت نفتی اینترنت ایران. والا سخته. دوستان صبر بفرمایند به سه تار هم خواهد رسید، همونطور که گفتم متاسفانه ویدئو یکبار پر شد در خصوص سه تار که پیش من از رو دوربین فرمت شد. شما که ویدئوهای آپارات رو پیگیری می فرمایید لطفا فقط در یک جمله نظر شخصیتون را بفرمایید که آیا استاد بهرامی غیرمنطقی در خصوص مباحثی که تا الان مطرح شده ، صحبت کردند؟؟!!

دوستان ما نشستن ، دست به ساز نمیزنن، فقط مسخره مسخره مسخره ، بسه دیگه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)