لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: نمونه صوتی سه تار با مهر های مختلف

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    98587
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    4 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض نمونه صوتی سه تار با مهر های مختلف

0 Not allowed! Not allowed!
    با سلام و تبریک عید ... دوستان میخواستم اگر بشه تو این پست هر کسی نمونه ی صوتی از سه تارش با ذکر مهر و سازنده ی اون ساز و در صورت امکام شماره ی تماس سازنده رو قرار بده

2. # ADS

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    83168
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    11
    47 بار تشکر شده در 20 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام... دوست عزیز اگر با این کار قصد خرید سه تار داری به عنوان راهنمایی خدمت عرض میکنم که اصلا روش صحیحی رو انتخاب نکردی... حتی اگر برای راهنمایی دیگر دوستان باشه...
    ویرایش توسط ghaab : Tuesday 25 March 2014 در ساعت 01:28 PM

endvb6 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    4243
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    629
    1,159 بار تشکر شده در 374 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 103/0
    Given: 61/2
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط SepehrKvD [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام و تبریک عید ... دوستان میخواستم اگر بشه تو این پست هر کسی نمونه ی صوتی از سه تارش با ذکر مهر و سازنده ی اون ساز و در صورت امکام شماره ی تماس سازنده رو قرار بده
    سلام دوست عزیز...
    درتاپیک„سه تار شما ساخته کیست؟” درخاست شده از نوازنده ها که اینکارو انجام بدن که اکثرن رغبتی به اینکار نداشتن. اگر قصدشما صرفن معرفی ونمونه گیریه که اون تاپیک هست و هرکس بخاد میزاره. اگر هدف و آموزش دیگه ای رو دنبال می کنید لطفن بفرمایید تا تاپیک بهتر پیش بره.
    ممنون

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    98587
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    4 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    0

در اون تاپیک تعداد صفحه ها زیاد شده و اکثرا هم کسی نمونه ی صوتی نذاشته ، احساس کردم اگر یه تاپیک فقط از نمونه های صوتی داشته باشیم میتونه بیشتر به نوازنده برای انتخاب ساز و جنس صدا کمک کنه، البته خب بحث قیمت هم در تاپیک های قبلی اکثرا توسط دوستان نوازنده مطرح شده ...

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    83168
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    11
    47 بار تشکر شده در 20 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

قربون شکلت شما میخوای با این کار کمکی کرده باشی ولی این رو در نظر گرفتی که نوازنده اگر نوازنده باشه اینو میدونه

که جنس صدا به شرایط محل ضبط, نوع ضبط, نحوه صدا گیری از ساز, جنس ناخون, میزان مهارت برای در آوردن جنس صدا

دلخواه, حس و حال و شرایط خود نوازنده در اون روز و تفاوت های فردی, نوع کوک ساز, شرایط نگهداری ساز و عوامل دیگه

بستگی داره و این روش معیار مناسبی واسه سنجش نیست به علاوه سازها ابعاد و اندازه های مختلفی دارند که با توجه

به شیوه نوازندگی, نقاط ضعف و قدرتی خواهند داشت که برای یک نوازنده میتونه مناسب و برای شخص دیگری میتونه

مطلوب نباشه... و از همه مهمتر با شنیدن صدای ضبط شده ی یک نمونه ساز که نمیشه در مورد کارهای اون سازنده

قضاوت درستی کرد... بنابراین بهترین راه , دیدن سازها و کسب تجربه هست. هر کسی اگر قصد انتخاب درستی داره

میتونه وقت بذاره و به خودش زحمت بده...

این کاره شما فقط باعث میشه دیگران یک نگاه سطحی به انتخابشون داشته باشن و الانم شاهد هستیم که در مسائل دیگه

هم همینطور شده و همه دوست دارن به راحت ترین شکل به هدفشون برسن در صورتی که همچین چیزی اصلا امکان

نداره و باید واسه چیزی که میخوای زحمت کشید... مسئله دیگه که همه باید به اون توجه داشته باشن این که قرار دادن

شماره تلفن سازنده ها باید با کسب اجازه از خودشون باشه چون مشکلاتی رو متوجه برخیشون میکنه که شاید کسی

فکرشم نکنه بعلاوه بسیاری از همین سازنده ها صاحب سایت های رسمی هستند یا در فضاهای دیگه فعالیت

میکنند... همچنین مورد دیگری که همه گیر شده و در تمام مسائل هم گرفتارش شدیم نظر و راهنمایی دادن هست, که به

عقیده من باید یک تجدید نظری رو شرایط و فرهنگش بشه. من شاهد بودم تعداد بیشماری در بیشتر موضوعات مطرح

شده نظر خودشون رو به راحتی عنوان میکنن ولی آیا این افراد تا چه حد کارشناسن و چقدر تجربه دارن و اصلا چرا همه ی

ما باید راهنما باشیم؟؟؟

به طور مثال در مورد انتخاب ساز:

1. چندتا ساز قدیمی رو دیدن یا دارن و چقدر صدای ساز قدیمی خوب تو گوششونه (یا فقط توهمشو دارن)

2. چندتا ساز از سازنده های بنام امروزی رو در اختیار دارن یا کار های متنوع ازشون دیدن (یا فقط توهمشو دارن)

3. تا چه حد نوازنده هستن و تا چه اندازه علم و هنر موسیقی رو فرا گرفتن 4. در زمینه ساز سازی چقدر اطلاعات دارن

5. آیا از نظر فکری شرایط سالمی رو دارن و میزان هوشیاری این افراد تا چه اندازه هست

6. چقدر رو سازنده ای که معرفی میکنن شناخت دارن

7. و در نهایت سلیقه ی این افراد مثلا کارشناس , چطور شکل گرفته! ؟؟

اگرچه که نوشته های من هم به هیچ وجه کامل نیستن و من کوچک تر از اون هستم که بخوام صحبتی کنم, ولی امیدوارم

بتونیم با نگاهی متفاوت و دقیق تر و با فکر و تامل بیشتر, برای خودمون و دیگران, در هر فضایی به درستی مفید واقع بشیم.

اگر اینگونه صحبت ها باعث کدورتی شده امیدوارم من رو ببخشید... با سپاس
    ویرایش توسط ghaab : Wednesday 26 March 2014 در ساعت 06:07 PM

7. کاربران زیر از ghaab به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)