لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 17 به 18 از 18

موضوع: مشاوره خرید گیتار آکوستیک

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    136408
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    کسی نبود کمک کنه ؟

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    138986
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    78
    45 بار تشکر شده در 31 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    Given: 10/0
    میزان امتیاز
    9

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط LordX [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کسی نبود کمک کنه ؟
    دوست عزیز این چیزی که شما می فرمایید تا دو سال پیش یه مدله ایبانزش بود 900 تومان که مسلما یا تا الان نا موجوده و به سختی بشه گیرش اورد، یا تا الان با افزایش قیمت مواجه شده، با توجه به اینکه بنده باش کار کردم خوش دستی سایر استیل استرینگ های دیگرو نداشت و جنس بدنش هم خیلی محکم نبود. ولی برای یه انسان خیلی منظم که کاملا مواظب وسایلش هست و همچنین برای شروع ساز خوبی بود... ولی کیفیت صداش تعریفی نداشت با توجه به اینکه پیکاپ دار بود...
    یه برند دیگه هم دقیقا همین چیزی که شما می فرمایید بود،کات اوی،مشکی،پیکاپ دار، رو خودش یه تینر نصب بود. دورش هم صدف کار شده بود که استاد بنده اینو به طور مستقیم به همراه یه مدل لس پاول ایبانز و یه امپ 200 واتی که هیچ کدوم تو ایران نبودند چند سال پیش اوردن... اگه تو بازار پیدا بشه که احتمالا دست دو خواهد بود قیمتش فکر نکنم زیر 2میلیونو پونصد باشه...
    در مجموع یه مدل ایبانز دیگه همین الان تو دیجی کالا موجوده که قیمتش حدوه 2 میلیون تومانه...
    اگه خیلی مایلی که پیکاپ دار باشه می تونی یه استیل استرینگه عادی بگیری بد روش پیکاپ نصب کنی،که در این صورت باید واسه پیکاپش جداگانه هزینه کنی و نسبتا هم هزینش کم نخواهد بود...
    همیشه گزینه شخصی سازی یا کاستم کردن گیتار رو در نظر بگیر و ببین میرزه که با یه هزینه خاص گیتاری رو کاستم کنی یا نه...
    مثلا بنده یه مدل ایبنز جیو 170دی اکس دارم که پیکاپاش رو تعویض کردم با یه مدل بالاتر،و همچنین بریجش رو شل کردم تا به حالت فلوید رز در بیاد. برای گیتار های قدیمی ایبانز این کارا میرزه، ولی برای مدل های خیلی یونیک و بالا. تر و برند های مطرح تر مثل ای اس پی این کار اصلا مناسب نیست...
    اگه دنبال مدل های پایین تر می گردی با 900 تومان می تونی یه استگ بگیری مدل SA30DCE BK. فکر می کنم بهترین گزینه باشه...
    ویرایش توسط Defunct : Wednesday 17 February 2016 در ساعت 06:03 PM

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)