لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: تازه‌های دنیای گیتار

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

پیش فرض تازه‌های دنیای گیتار

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام دوستان.

همه چیز در این دنیا در حال تغییره، شما هر پنج سال یک مدل جدید از فرضاً ماشین Hyundai Santa Fe می‌بینید که بدنه کاملا تغییر کرده. البته در این پنج سال مواردی همچون جلو پنجره، رینگ ها، رنگ‌ها و احتمالا امکانات رفاهی‌ تغییر میکنند. نه اشتباه نکنید، اینجا نمیخوام در رابطه با اتومبیل حرف بزنم. ابدا. بلکه میخواستم بگم که از گوشی موبایل تا یخچال خانه، از ماشین گرفته تا جارو برقی‌ (جارو دستی‌ تغییر نمیکنه. هنوز همون شکلیه) همه و همه هر چند وقت یکبار (بسته به بازار مصرفیشون) تغییراتی درشان حاصل میشه تا بتونن در آن‌ بازار مصرفی، فروش بیشتری داشته باشند و بتونن با رقبا رقابت کنند.

کمپانی‌های گیتار سازی و یا کمپانی‌های سازنده لوازم جانبی هم از این امر مستثنی نیستند. برای فروش بیشتر در بازار‌های جهانی‌، رقابت، و قدرت رقابت داشتن، مهمترین اصل تجارته. اینکه کیفیت و امکانات بیشتر، با قیمت بهتر در اختیار مصرف کننده قرار داده بشه، و به طبع آن‌ درصد بیشتری از بازار فروش را در اختیار بگیرند، بزرگترین هدف شرکت هاست. یعنی‌ در واقع میشه گفت که با این هدف زنده هستند و می‌تونن سر پا بایستند. ‌اگر این هدف گم بشه، و یا مورد توجه قرار نگیره، سرنوشتی جز „باختن” برایشان وجود نداره. مثل سرنوشت Cort در آمریکا.

این تاپیک با در نظر گرفتن „فقط” یک هدف ایجاد شده. و اون هم „اطلاع رسانی محض” از تازه‌های دنیای گیتاره. چه الکتریک، چه کلاسیک، و چه آکوستیک. ارسال‌های این تاپیک از چند عکس، مشخصات فنی‌، و شاید یه توضیح مختصر فراتر نخواهد رفت. حتی در این توضیحات، „مقایسه ای” با دیگر موارد مشابه انجام نخواهد شد. برای این گونه مباحث، چند تا تاپیک خوشگل داریم به نام‌های [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]، [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]،[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]، و [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید].

لطفاً این موارد رو رعایت کنید. از اونجایی که بنده قدرت ویرایش و یا جابجایی ارسال‌ها رو ندارم، اگر موردی پیش بیاد، مجبورم از هانی عزیز کمک بخوام. واللّه این چند وقته از بس به این بنده خدا پیغام پسغام زدم که هانی‌ جان این رو چیکار کنم، اون رو چیکار کنم، خودم دارم از خجالت آب میشم. همین دیروز در رابطه با همین تاپیک هم اختلاط کردیم که مثل همیشه با بزرگواری از ایجاد تاپیک حمایت کرد، دیگه میترسم با Shotgun دنبالم کنه.

این رو هم اشاره کنم که منبع معرفی‌ گیتار‌هایی‌ که بنده معرفی‌ خواهم کرد، سایت Guitar Center و اقلام ارائه شده جهت فروش در کشور آمریکاست. چرا که اقلام قابل خرید در این سایت، بر اساس کشور‌های جهان متغیر میباشد. دوستان دیگری که جهت معرفی‌ گیتار در این تاپیک ارسال خواهند داشت، لطفاً منبع آن را مشخص بفرمایند.

به هر حال برای اینکه تاپیک „update” نشه، یک ساعت دیگه برمی‌گردم.
    ویرایش توسط FMETAL : Friday 4 April 2014 در ساعت 12:23 PM
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

2. 9 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)