سلام و درود به شما دوست گرامی جناب مهرداد خان عزیز
سپاس مرا از اعماق وجودم برای به اشتراک گداشتن این مجموعه و درود بی کران به استاد شاملو برای نوازندگی بی نظیرشون...
آقا واقعا دستشون طلا!!!
امروز رفتم کتاب های هنرستان رو از انتشارات نای و نی گرفتم و همون طور که یکی از دوستان گفته بودن همراه با سی دی مشق ها و درس های کتاب بودن اما چه زدنی و چه نوازندگی و چه سازی ... واقعا باید آد چی بگه به این جور آدم ها ... توهین بی چون و چرا به شعورمون کردن با این نوازندگی و درس دادن
آدم نمی تونه 1 درسشم گوش کنه این قدر بد آهنگ و بد صداست سازی که با اون درس ها نواحته شده که من فک می کنم به صورت کامپیوتری ضبط شده و با برنامه ی اجرای نت نواخته شده و یا اگه با ویولن نواخته شده ختما با این ویولن های مشقی که 40 50 هزار تومنه من نمی دونم این چه نوازندگیه و این چه صدایی که برای ضبط این مجموعه گذاشتن واقعا حای تاسف داره برای آقای وطنیان با این کارشون و ادعا دارن که خودشونم موزیسن هستن اخه مرد نا حسابی این چه سازیه که برای ضبط این مجموعه انتخاب کردید بخدا از بوق مینی بوس استفاده می کردید سنگین تره اینهارو گفتم که بدونید چه محموعه با ارزشی دارید دوست گرامیم آقا مهرداد عزیز و دست جناب شاملو استاد عزیزتان و عزیزمان را به گرمی میفشارم با این گنجینه ای که از خودشون به یادگار گذاشتن و درود بی کران به همت والای شما آقا مهرداد عزیزم

فقط یه نکته میمونه آقا مهرداد میشه لطف کنید بقیه درسایی که کامل نذاشتید رو هم بزارید مثلا کتاب اول تا درس 75 و حدودا 15 درسشو نزاشتید و کتاب دوم هم همین طور و کتاب سوم رو چک نکردم ببینم آیا کمبود داره یا نه و باز هم لطف کنید و زحمت کتاب چهارم رو هم بکشید لطفا
با تشکر و آرزوی موفقیت برای شما ...