لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: امتیاز تاپیک

رأی دهندگان
12. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 8.33%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

1 8.33%
  • 6

0 0%
  • 7

0 0%
  • 8

4 33.33%
  • 9

0 0%
  • 10

6 50.00%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 25

موضوع: رادیو نت آهنگ - 007 - Lordras

lordras آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    52006
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    94 بار تشکر شده در 29 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 26/1
    Given: 78/5
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض رادیو نت آهنگ - 007 - Lordras

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام به همه دوستان
    تشکر از اقا فرشاد برای شروع رادیو و امیدوارم که همه سال خوبی را اغاز کرده باشین .

از کاراهای زیبای کلاسیک رادیو قبلی فاصله بگیریم و به سمت راک و متال بریم
    البته چون من خودم به ساز گیتار الکتریک علاقه دارم شاید بیشتر از هر چیزی صدای گیتار مد نظرم بود برای این رادیو.

خوب اهنگ اول از Neil Young که درباره شخصی هست که از اسپانیا برای گرفتن مکزیک راهی دریا میشود. اهنگ بعدی کاری ballad است و اهنگی از Metallica که البته کاوری از Bob Seger هست. از Judas Priest اهنگی که شما را مجبور به قانون شکنی با این گروه می کنه وکاری از Slade و از Motörhead اهنگی که از کارهای پیشرو سبکهای سریع متال بود . اهنگ هفتم از گروهی قزاقستانی کاری به نام Winter که دوستان نسخه کلاسیک را گذاشتن من هم ورژن متال را می ذارم . Manowar 8 که بیشتر فضای اهنگ هایش حماسی و فانتزی هست. از گروه ایرانی هم یک اهنگ می ذارم و در اخر اثری از Ozzy Osbourne.

امیدوارم از آهنگ‌ها لذت ببرید. فراموش نکنید که در نظر سنجی تاپیک که امتیاز کلّ تاپیک هست
    (در بالای صفحه) رای بدید (کسی‌ اسامی رای دهندگان رو نمی‌تونه ببینه) و از همه مهمتر یکی‌ از آهنگ‌ها رو بعنوان انتخاب برتر خودتون انتخاب، و نامش رو همینجا اعلام کنید.

لطفاً برای گرفتن نوبت، جهت ایجاد تاپیک رادیو، [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] کلی
    ک کنید.

Neil Young - Cortez The Killer
    Album:Zuma Year:1975 Genre:Rock

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

Megadeth - Promises
    Album:The World Needs A Hero Year:2001 Genre:Ballad

Metallica -Turn the Page
    Year:1999 Genre:Metal

Judas Priest - Breaking The Law
    Album:British Steel Year:1980 Genre:Heavy metal

Slade - Come on Feel the Noise
    Year:1973 Genre: Rock

Motörhead - Ace Of Spades
    Album:Ace of Spades Year:1980 Genre:Heavy Metal/Speed Metal

Ulytau -Winter (Four Seasons) 7
    Album:Jumyr-Kylysh Year:2006 Genre:Instrumental Metal

Manowar - Warriors of the World United
    Album: Warriors of the World Year:2002 Genre:Heavy Metal

Zir Cigari - Kenare Go-d
    Album:Nale Dar Kenare Zohr Year:2012 Genre:Alternative Rock

Ozzy Osbourne - Dreamer
    Album:Down To Earth Year:2001

I'm just a dreamer
    I dream my life away oh yeah
    I'm just a dreamer
    Who dreams of better days

2. 9 کاربر برای این پست از lordras تشکر کرده اند:

3. # ADS

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

عالی‌ بود رسول جان. عالی‌. از نوستالژی بگیر تا Head Bang واسه من یکی‌ تو این رادیو پیدا میشد. اولا ممنون بابت زحمتی که کشیدی. دوما تک تک کار‌ها رو دوست داشتم. از Niel Young کبیر بگیر تا همین Zir Cigari ایرانی که تا حالا نشنیده بودم. از Breaking the Law تا Ace Of Spades. شوکه شدنم رو مدیون دیدن Slade تو لیستت بود. و البته یکی‌ از کار‌هایی‌ که نشنیده بودم و میخکوبم کرد کار Ulytau بود. جداً مسخم کرده بود. البته یه حال مبسوطی هم با Manowar کردم که ارادت شدیدی بهشون دارم. از کاور Metallica هم نباید گذشت که اصالت آهنگ اصلی‌ رو با وجود تغییرات سبکی، حفظ کرده بود. و صد البته دیدن Soft Side گروه Megadeth.

راستش اگه بخوام انتخاب کنم، „مجبورم” از بین Neil Young و Ulytau انتخاب کنم. از اونجایی که کار Ulytau رو تا حالا نشنیده بودم، این آهنگ رو به عنوان آهنگ برتر خودم انتخاب می‌کنم.

خسته نباشی‌ عزیز، و باز هم ممنون بابت زحمتی که کشیدی. سپاس.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

5. 5 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

lordras آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    52006
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    عالی‌ بود رسول جان. عالی‌. از نوستالژی بگیر تا Head Bang واسه من یکی‌ تو این رادیو پیدا میشد. اولا ممنون بابت زحمتی که کشیدی. دوما تک تک کار‌ها رو دوست داشتم. از Niel Young کبیر بگیر تا همین Zir Cigari ایرانی که تا حالا نشنیده بودم. از Breaking the Law تا Ace Of Spades. شوکه شدنم رو مدیون دیدن Slade تو لیستت بود. و البته یکی‌ از کار‌هایی‌ که نشنیده بودم و میخکوبم کرد کار Ulytau بود. جداً مسخم کرده بود. البته یه حال مبسوطی هم با Manowar کردم که ارادت شدیدی بهشون دارم. از کاور Metallica هم نباید گذشت که اصالت آهنگ اصلی‌ رو با وجود تغییرات سبکی، حفظ کرده بود. و صد البته دیدن Soft Side گروه Megadeth.

راستش اگه بخوام انتخاب کنم، „مجبورم” از بین Neil Young و Ulytau انتخاب کنم. از اونجایی که کار Ulytau رو تا حالا نشنیده بودم، این آهنگ رو به عنوان آهنگ برتر خودم انتخاب می‌کنم.

خسته نباشی‌ عزیز، و باز هم ممنون بابت زحمتی که کشیدی. سپاس.
    خوشالم خوشتون امد فرشاد جان من نمیدونم Neil Young چه جوری این اهنگ رو زده سادگی و پیچیدگی عجیبی داره . همیشه Neo-classical metal را دوست داشتم این اهنگ Ulytau با ویالون و ساز Dombra و گیتار الکتریک چه کرده. کاش ما هم یه کار تلفیقی کمانچه گیتار الکتریک یه روزی بشنویم.
    ویرایش توسط lordras : Saturday 12 April 2014 در ساعت 10:54 AM

7. 3 کاربر برای این پست از lordras تشکر کرده اند:

مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    93883
    میانگین پست در روز
    0.14
    تشکر از پست
    1,043
    1,379 بار تشکر شده در 443 پست

شبکه های اجتماعی من

Add farhood72 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 285/6
    Given: 378/0
    میزان امتیاز
    11

مدال های دریافت شده

سلام رسول جان...
    متشکرم بابت انتخاب آهنگهایی به این زیبایی... نشون میده خیلی مطمئن بودی توی گذاشتن 10 آهنگ... درود بر تو
    فکر کنم دیگه پای ثابت رادیو ها، تشکر از فرشاد باشه واسه ایده ی مفیدش (این جملمو آقا فرشاد نبینه)
    از اونجایی که رادیوی بعدی، مجبوره منو تحمل کنه، زودتر از حد انتظار(!) آهنگها رو ردیف و ویرایش کردم... و میدونم زحمت زیادی کشیدی واسه جمع و جور کردن این رادیو.. دستت درست برادرررررررررر

یه انتقاد کوچولو هم داشتم ازت... (با عرض معذرت فراوان)
    بهتر بود توضیح بیشتریدر مورد آهنگها میدادی، یا حداقل توضیح مختصری هم که دادی رو بالای هر آهنگ مینوشتی
    از اونجایی که رادیو به نظرم جایی برای توضیح سبک مورد علاقت به دیگر کاربرانه، و از اونجا که اکثر کاربران، ممکنه سبک شما رو گوش نکرده یا اطلاعات کمی درموردش داشته باشن، به نظرم بهتره یکم توضیحات رو عمومی کنیم تا دوستانی که میان بتونن با رادیو ارتباط بیشتری برقرار کنن...

خوشبختانه، من با چند آهنگ بسیار بسیار ارتباط برقرار کردم،هرچند بعضیاشون منو از جا بلند میکرد(مثل: Motorhead - Ace Of Spades) و بعضی هاش منو بدجور آروم کرد(مثل :Dreamer) ، با این حال آهنگ شماره ی 7 (Ulytau -Winter (Four Seasons رو انتخاب میکنم... به نظرم کار های تلفیقی همیشه تا جایی که ضمینه ی اصلی رو خراب نکنه، لذت بخشه... و من واقعا با این آهنگ حال کردم
    فوق العاده حال کردم... یه جورایی منو یاد آهنگهای یانی میندازه لحظه ای که یهو Samvel بلند میشه و همه رو محو خودش میکنه (لاکشمی خانوم، عذر ما را بپذیرید که بی اجازه در محدوده ی شما گام برداشتیم :D)

رسول جان، امیدوارم بازم بیای و یه تاریخ دیگه توی رادیو باشی و 10 آهنگ دیگه انتخاب کنی و من دوباره بیام بهت نظر بدم و کلی لذت ببرم...
    موفق باشی عزیز
    یا حق
    موسیقی از فکر تراوش می کند و به قلب می نشیند "بتهوون"

9. 5 کاربر برای این پست از farhood72 تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

سلامممممممممممم رسول عزیز

خسته نباشی از تهیه ی این رادیوی خوب... واقعا از نظم و ترتیبت خیلی خوشم اومد که در بین آقایان کمتر پیدا می شه! و اما طبق معمول باید یک آهنگ رو برگزید! ولی من دو آهنگ رو پسندیدم، اول آهنگ شماره ی 9 به نام بیرون گود . فضای آروم و دلنشینی داشت و مخاطب رو هم به آرام کردن ذهن دعوت می کرد. اکثرا آهنگ های خوبی که حاوی پیام یا حرفیه اول باید ذهن مخاطب رو آرووم کنه. خلاصه که موضوع و پیام خوبی داشت.
    دوم هم آهنگ آخر، dreamer... خیلی زیبا بود. اونم آرووم و روح بخش بود. دوستش داشتم. شنیدنش تجربه ی خوبی برام بود. ولی انتخاب نهاییم همون شماره ی 9 بیرون گوده... بازم سپاس، هم از رسول عزیز و هم از خان داداش گرامی خودم فرشاد جان که ما رو نو نوار کردن!!! هههههههههه

به نظرم بهتره یکم توضیحات رو عمومی کنیم تا دوستانی که میان بتونن با رادیو ارتباط بیشتری برقرار کنن...
    خیلی خیلی خیلی عذر می خوام از رسول عزیز .. قصد جسارت ندارم. چون این نکته ی فرهود جان خیلی مهمه من مث نخود پریدم توو دیگ آش!
    فرهود جان احتراما با این فرمایش شما موافق نیستم، چراکه اسم این تاپیک رادیو ست. اگه رادیو گوش کرده باشید همیشه وقتی یک آهنگ پخش می کنن خیلی خلاصه نام آهنگ و سازنده اش رو می گن. ما تاپیک هایی که در باب آهنگ ها توضیح کافی داده می شه داریم. اما عجالتا اینجا فقط رادیوست. فقط مجالی برای گوش کردن به چند آهنگ خوب. توضیحات زیاد ، هم خسته کننده ست و هم به درد رادیو نمی خوره. چون رادیو برای شنیدنه نه برای دیدن. بهتره که مختصر و مفید باشه. خلاصه ببخشید که بین همه ی اساتید ، من نظر ناچیز خودمو عنوان کردم.
    بی صبرانه منتظر رادیوی شما هم هستم فرهود جان.
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

11. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    93883
    میانگین پست در روز
    0.14
    تشکر از پست
    1,043

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

مدال های دریافت شده

لاکشمی جان.. حق با شماست...
    اما بهتر نیست بدونیم آهنگی که انتخاب شده، از کجا اومده و یه تصویر کوچیکی از نوازنده و آهنگ توی ذهن مخاطبان نقش ببنده؟؟
    منم با نظرت تا حدودی موافقم... اینکه بیایم خیلی جزئی بشیم، عامه پسند نیست..
    به نظرم بهتره یه توضیح کوتاه داده بشه، بعد طرف اگه خوشش اومد، میره دنبالش یا از کسی که رادیو رو راه انداخته، سوال میکنه که مثلا کار های فلان نوازنده رو داری بیشتر گوش بدم؟؟؟؟
    البته اینم بگمااااااا، حرف شما هم کاملا درسته و مطمئنا عده ای از دوستان با حرفتون موافقن..
    اما به عقیده ی من: 2 هفته به همه وقت داده میشه که این 10 آهنگ رو گوش بدن و توی مدت 14 روز، کاملا فرصت نگاه کردن به توضیحات رو داشته باشن.. با توجه به علایق دوستان میتونم این نتیجه رو بگیرم: نه خیلی مختصر و گنگ ... نه خیلی طولانی و خسته کننده
    اعتدال، آقا... اعتدال

13. 5 کاربر برای این پست از farhood72 تشکر کرده اند:

lordras آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    52006
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farhood72 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام رسول جان...
    متشکرم بابت انتخاب آهنگهایی به این زیبایی... نشون میده خیلی مطمئن بودی توی گذاشتن 10 آهنگ... درود بر تو
    فکر کنم دیگه پای ثابت رادیو ها، تشکر از فرشاد باشه واسه ایده ی مفیدش (این جملمو آقا فرشاد نبینه)
    از اونجایی که رادیوی بعدی، مجبوره منو تحمل کنه، زودتر از حد انتظار(!) آهنگها رو ردیف و ویرایش کردم... و میدونم زحمت زیادی کشیدی واسه جمع و جور کردن این رادیو.. دستت درست برادرررررررررر

یه انتقاد کوچولو هم داشتم ازت... (با عرض معذرت فراوان)
    بهتر بود توضیح بیشتریدر مورد آهنگها میدادی، یا حداقل توضیح مختصری هم که دادی رو بالای هر آهنگ مینوشتی
    از اونجایی که رادیو به نظرم جایی برای توضیح سبک مورد علاقت به دیگر کاربرانه، و از اونجا که اکثر کاربران، ممکنه سبک شما رو گوش نکرده یا اطلاعات کمی درموردش داشته باشن، به نظرم بهتره یکم توضیحات رو عمومی کنیم تا دوستانی که میان بتونن با رادیو ارتباط بیشتری برقرار کنن...

خوشبختانه، من با چند آهنگ بسیار بسیار ارتباط برقرار کردم،هرچند بعضیاشون منو از جا بلند میکرد(مثل: Motorhead - Ace Of Spades) و بعضی هاش منو بدجور آروم کرد(مثل :Dreamer) ، با این حال آهنگ شماره ی 7 (Ulytau -Winter (Four Seasons رو انتخاب میکنم... به نظرم کار های تلفیقی همیشه تا جایی که ضمینه ی اصلی رو خراب نکنه، لذت بخشه... و من واقعا با این آهنگ حال کردم
    فوق العاده حال کردم... یه جورایی منو یاد آهنگهای یانی میندازه لحظه ای که یهو Samvel بلند میشه و همه رو محو خودش میکنه (لاکشمی خانوم، عذر ما را بپذیرید که بی اجازه در محدوده ی شما گام برداشتیم :D)

رسول جان، امیدوارم بازم بیای و یه تاریخ دیگه توی رادیو باشی و 10 آهنگ دیگه انتخاب کنی و من دوباره بیام بهت نظر بدم و کلی لذت ببرم...
    موفق باشی عزیز
    یا حق
    سلام
    تشکر از شما (و فرشاد جان) که گوش میدین و نظر میدین و شاید مثل خودم یکی از این اهنگ ها را بار بار ها گوش بدین و لذت ببرین.
    مختصر بودن توضیحات هم برای این بود دلم میخواست تمرکز بیشتر روی اهنگها باشه و نمی خواستم نظرات شخصی ام تاثییر بذاره و قضاوت زود هنگامی صورت بگیره . شاید کمی بیوگرافی خیلی کوتاه لازم بود. (که البته wikipedia هست و می شه اطلاعات گرفت.)
    به نظر Winter طرفدار زیاد داره از جمله خودم .

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلامممممممممممم رسول عزیز

خسته نباشی از تهیه ی این رادیوی خوب... واقعا از نظم و ترتیبت خیلی خوشم اومد که در بین آقایان کمتر پیدا می شه! و اما طبق معمول باید یک آهنگ رو برگزید! ولی من دو آهنگ رو پسندیدم، اول آهنگ شماره ی 9 به نام بیرون گود . فضای آروم و دلنشینی داشت و مخاطب رو هم به آرام کردن ذهن دعوت می کرد. اکثرا آهنگ های خوبی که حاوی پیام یا حرفیه اول باید ذهن مخاطب رو آرووم کنه. خلاصه که موضوع و پیام خوبی داشت.
    دوم هم آهنگ آخر، dreamer... خیلی زیبا بود. اونم آرووم و روح بخش بود. دوستش داشتم. شنیدنش تجربه ی خوبی برام بود. ولی انتخاب نهاییم همون شماره ی 9 بیرون گوده... بازم سپاس، هم از رسول عزیز و هم از خان داداش گرامی خودم فرشاد جان که ما رو نو نوار کردن!!! هههههههههه

سلام یکی از دوستان این گروه راک ایرانی را به من معرفی کرد و خیلی برای من جالب بود امیدوارم یه روز وقتی به رادیو گوش میدیم از این گروه اهنگی بشنویم.
    ویرایش توسط lordras : Sunday 13 April 2014 در ساعت 01:56 PM

15. 3 کاربر برای این پست از lordras تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

خوب در رابطه با طول متریک نوشته‌ها باید عرض کنم که راستش نظر آباجی lakshemi درست تره. اگه از اول تاپیک نظر خواهی راه اندازی رادیو رو ملاحظه کنید، می‌بینید که بنده این تاپیک‌ها رو بر اساس یه سایت خارجی‌ که توش عضو بودم راه اندازی کردم. از اونجایی که اینجا دسترسی به سایت‌های رادیویی واقعی‌ نداریم، قرار شد بصورت تاپیک دربیاد. تو برنامه‌های رادیویی هم بجز اسم آهنگ و اسم صاحب اثر و یا احتمالا در چه آلبومی و سالی‌ منتشر شده، توضیح دیگه‌ای داده نمیشه. مباحثی از این دست، میتونه در تاپیک‌های معرفی‌ گروه‌های Rock و Metal, و یا Jazz و Blues زده بشه (اگر سبک آهنگ‌ها اینگونه بودند) و یا تاپیک‌های معرفی‌ آلبوم‌های این دو سبک. و یا حتی دوستان شنونده می‌تونن در همین تاپیک‌های رادیو توضیحات بیشتری از صاحب تاپیک درخواست کنند که صاحب تاپیک میتونه در تاپیک‌های معرفی‌ گروه‌ها و‌ آلبوم‌ها توضیحات مبسوطی ارائه کنند.

همونطور که مدیران سعی‌ میکنند که ارسال‌هایی‌ که به یک تاپیک ارتباط نداره، به تاپیک مربوطه انتقال دهند، اینجا هم بهتره که خط و خطوط تاپیک‌ها مشخص باشه.

زیادی حرف زدم باید برم فعلا. قربان برم همگی‌ را.

البته با تشکر از فرشاد خان!!!
    ویرایش توسط FMETAL : Sunday 13 April 2014 در ساعت 01:14 PM
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

17. 4 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

Rolling_Stone آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    104744
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    63
    145 بار تشکر شده در 59 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 53/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    10

اهنگای قشنگی بودن. تشکر
    فضایی که اهنگ Cortez the killer از نیل یانگ داره ازون فضاهایی هست که شاید فقط در راک ـی که نیل یانگ افریننده اش هست وجود داشته باشه. فوق العاده س!
    اهنگ کنار گود از گروه ایرانی زیر سیگاری هم قشنگ بودا :-؟ نشنیده بودم ازشون اصلا
    کاور متالیکا و breaking the law از judas priest و مخصوصا کار فوق العاده قشنگ Ozzy osbourne که مدتی بود گوش نکرده بودمشون به لیست روزانه اضاف شد :دی همینطور اهنگ promises از مگادث . واقعا قشنگ بود
    گروه قزاقستانی Ulytau و همچنین گروه Slade و Manowar هم جزو اونایی بودن که قبلا ازشون نشنیده بودم
    از کار این گروه قزاقستانی خوشم اومد. جالب بود
    در مورد Slade از استایلشون خوشم اومد بیشتر از اهنگی که گذاشته بودین! یعنی فک میکنم کارهای قشنگتری میتونم با مراجعه به اهنگاشون پیدا کنم (کارهایی که من خوشم بیاد و از نظر من قشنگتر باشه)
    و در مورد Warriors of the world از Manowar باید بگم که ازونجایی که از کارای حماسی گونه خوشم نمیاد , این اهنگ تنها اهنگیه که نظر منفی دارم در موردش (لریکشم تاثیر گذار بوده در این نظرم)

انتخاب نهایی من :-؟
    دوتای تاپ از بین اهنگا Cortez the killer by Neil Young و Dreamer by Ozzy osbourne بود از نظر من . و خب نمیشه Neil Young رو انتخاب نکرد, میشه؟! :دی
    به کار نیل یانگ رای میدهیم :)
    ویرایش توسط Rolling_Stone : Sunday 13 April 2014 در ساعت 01:51 PM

19. 4 کاربر برای این پست از Rolling_Stone تشکر کرده اند:

lordras آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    52006
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Rolling_Stone [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اهنگای قشنگی بودن. تشکر
    فضایی که اهنگ Cortez the killer از نیل یانگ داره ازون فضاهایی هست که شاید فقط در راک ـی که نیل یانگ افریننده اش هست وجود داشته باشه. فوق العاده س!
    اهنگ کنار گود از گروه ایرانی زیر سیگاری هم قشنگ بودا :-؟ نشنیده بودم ازشون اصلا
    کاور متالیکا و breaking the law از judas priest و مخصوصا کار فوق العاده قشنگ Ozzy osbourne که مدتی بود گوش نکرده بودمشون به لیست روزانه اضاف شد :دی همینطور اهنگ promises از مگادث . واقعا قشنگ بود
    گروه قزاقستانی Ulytau و همچنین گروه Slade و Manowar هم جزو اونایی بودن که قبلا ازشون نشنیده بودم
    از کار این گروه قزاقستانی خوشم اومد. جالب بود
    در مورد Slade از استایلشون خوشم اومد بیشتر از اهنگی که گذاشته بودین! یعنی فک میکنم کارهای قشنگتری میتونم با مراجعه به اهنگاشون پیدا کنم (کارهایی که من خوشم بیاد و از نظر من قشنگتر باشه)
    و در مورد Warriors of the world از Manowar باید بگم که ازونجایی که از کارای حماسی گونه خوشم نمیاد , این اهنگ تنها اهنگیه که نظر منفی دارم در موردش (لریکشم تاثیر گذار بوده در این نظرم)

انتخاب نهایی من :-؟
    دوتای تاپ از بین اهنگا Cortez the killer by Neil Young و Dreamer by Ozzy osbourne بود از نظر من . و خب نمیشه Neil Young رو انتخاب نکرد, میشه؟! :دی
    به کار نیل یانگ رای میدهیم :)
    من زیاد به شماره گذاری اعتقادی ندارم و ترتیبی برای گذاشتن این اهنگ ها وجود نداره ولی Cortez the Killer را دوست داشتم اهنگ اول اپلود کنم خیلی خاص هست برای خودم من, در مورد زیرسیگاری هم من اطلاع زیادی ندارم اگه اشتباه نکم این گروه 2 نفرست خواننده و گیتاریست, تهران هستن این بنده خداها با کلی مشکل .

21. 3 کاربر برای این پست از lordras تشکر کرده اند:

Rolling_Stone آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    104744
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط lordras [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من زیاد به شماره گذاری اعتقادی ندارم و ترتیبی برای گذاشتن این اهنگ ها وجود نداره ولی Cortez the Killer را دوست داشتم اهنگ اول اپلود کنم خیلی خاص هست برای خودم من, در مورد زیرسیگاری هم من اطلاع زیادی ندارم اگه اشتباه نکم این گروه 2 نفرست خواننده و گیتاریست, تهران هستن این بنده خداها با کلی مشکل .
    درمورد شماره گذاری اره حق با شماس . هرکدوم خدایی هستن در استایل خودشون . بیشتر منظورم برای رای دادن بود :)
    بله دیگه هر کسی توی کار هنر باشه داخل ایران هزار تا گرفتاری براش پیش میاد!
    وقتی شاملو جاسوس نازی ها باشه و هدایت آدم کثیف!!! دیگه برای من و شما و اونا که جایی نیست
    شرایط برای موسیقی و موزیسین هم که دیگه تهشه . بگذریم

کار گروه زیر سیگاری هم قشنگ بود جدن . امیدواریم شرایط جلوی پیشرفتشون رو نگیره

23. 3 کاربر برای این پست از Rolling_Stone تشکر کرده اند:

Rolling_Stone آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    104744
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

عه اقا ما تازه یه چیزیو فهمیدیم :|
    من فک کردم اون بالا نظرسنجی برا اهنگاس :| نگو امتیاز رادیو هست :| 10 تا اهنگ 10 تا گزینه :|
    هرچند معلوم بود عجیبه ها :-؟

به هرحال من زدم 1 :| ولی اگه امتیاز رادیو هست نظرم روی 7 هست ;)

25. 3 کاربر برای این پست از Rolling_Stone تشکر کرده اند:

مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    93883
    میانگین پست در روز
    0.14
    تشکر از پست
    1,043

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Rolling_Stone [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    عه اقا ما تازه یه چیزیو فهمیدیم :|
    من فک کردم اون بالا نظرسنجی برا اهنگاس :| نگو امتیاز رادیو هست :| 10 تا اهنگ 10 تا گزینه :|
    هرچند معلوم بود عجیبه ها :-؟

به هرحال من زدم 1 :| ولی اگه امتیاز رادیو هست نظرم روی 7 هست ;)
    آخ آخ آخ...
    راستشو بخوای منم دو تا از رادیو ها رو به همین شکلی که گفتی امتیاز دادم :))))
    اما خدا رو شکر انتخاب یکی از آهنگام شماره ی 10 بود و یکی دیگه 8...
    (با تشکر از ف...)

27. 5 کاربر برای این پست از farhood72 تشکر کرده اند:

lordras آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    52006
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من فک کردم اون بالا نظرسنجی برا اهنگاس
    به هرحال من زدم 1
    ایشالا رادیو خودت جبران میکنم هه هه (Just kidding) فدا سرت

راستشو بخوای منم دو تا از رادیو ها رو به همین شکلی که گفتی امتیاز دادم :))))
    ماشالا سوتی هم که میدی شانس داری
    البته با رنگهای سبز سفید زرشکی این قضیه را سعی شده توضیح داده بشه .

29. 4 کاربر برای این پست از lordras تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

سلام به همه

امیدوارم حالتون خوب باشه

رسول جان انتخاب آهنگ ها عالی بودن. طبق معمول باید بگم انتخاب یک آهنگ از بین این اهنگ های زیبا کار سختیه :)

انتخاب من : آهنگ Metallica -Turn the Page

بازم تشکر میکنم، هم از شما و هم از فرشاد عزیز بخاطر ایده این تاپیک، و همچنین از همه دوستانی که در این تاپیک ها شرکت میکنن و اطلاعات خوبشون رو با سایر دوستان به اشتراک میذارن.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

31. 4 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

lordras آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    52006
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به همه

امیدوارم حالتون خوب باشه

رسول جان انتخاب آهنگ ها عالی بودن. طبق معمول باید بگم انتخاب یک آهنگ از بین این اهنگ های زیبا کار سختیه :)

انتخاب من : آهنگ Metallica -Turn the Page

بازم تشکر میکنم، هم از شما و هم از فرشاد عزیز بخاطر ایده این تاپیک، و همچنین از همه دوستانی که در این تاپیک ها شرکت میکنن و اطلاعات خوبشون رو با سایر دوستان به اشتراک میذارن.
    تشکر هانی جان زیادپیش نمیاد کاوری به همون خوبی یا شاید بهتر از اهنگ اصلی باشه Turn the page به نظرم یکی از این کاور هاست.

33. 2 کاربر برای این پست از lordras تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)