لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: کمک در خرید تار

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    104853
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض کمک در خرید تار

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام بر اساتید ارجمند و بزرگوار عیدتان مبارک
    یک سوال داشتم من الان چند وقتیه که می خوام یک تار خوب بخرم اما نمی دونم چه مهری؟؟؟؟؟
    بودجه مالیه من یک میلیون و پانصد هزار تومانه
    تو این رنجه قیمت شما چه تاری رو معرفی می کنید؟؟؟؟؟؟؟
    من چند روز پیش وارد یک فروشگاه موسیقی شدم ساز منوچهری داشت گفت به دلایلی گفت تارم داره شهید می شه و... اینو زیر قیمت می دم به شما!!! گفت روی یک میلیون می ده. گفت قیمت گرفتم از اصفهان کمتر از1700 نمی دن
    از نظرتون ارزش خرید داره؟؟؟؟؟؟؟؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی های زیباتون

2. # ADS

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    83168
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    11
    47 بار تشکر شده در 20 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز, سال نوی شما هم مبارک... از بابت راهنمایی که خواستید میشه گفت تو این رنج قیمت (یک تا یک و نیم ملیون) بهتره اگر تهران هستید به خیابان بهارستان سر بزنید و به دنبال سازنده یا مارک مشخصی نباشید, علتشم اینه که در این حدود قیمت ساز ها اکثرا سری سازی میشن و یا با کیفیت و استاندارد مناسبی ارائه نمیشن ولی تقریبا این احتمال وجود داره که از یکسری تار ساخته شده توسط سازنده ها (در این سطح) سازی هم قابل قبول باشه (البته کاملا شانسی و اتفاقی)... وقتی شما به مغازه های مختلفی رجوع کنید, این احتمال هست که از بین سازهای متعددی که میبینید یک ساز نسبتا خوب در اون رنج قیمت پیدا کنید. (((فراموش نکنید که در هنگام خرید, حتما این انتخاب رو به عهده ی یک نوازنده ی مجرب و ساز دیده و قابل اطمینان و صادق بگذارید و با تکیه بر نظرات ایشون و خودتون, ساز رو خریداری کنید, حتی اگر شده بابت این کار هزینه ی کارشناسی پرداخت کنید. چون این مسئله هزینه ای هست که دور ریخته نمیشه بلکه به انتخاب درست شما کمک میکنه و باعث میشه هزینه ی زیادی که برای خرید تار پرداخت میکنید خدایی نکرده به هدر نره... به هیچ وجه اگر تخصصی در این زمینه ندارید این انتخاب رو خودتون انجام ندید یا به فروشنده واگذار نکنید))) ... ولی اگر واقعا علاقه دارید و وقت و برنامه ی مشخصی برای یادگیری در نظر گرفتید و میتونید هزینه ی بیشتری کنید این پیشنهاد و نظر رو دارم که با یک ساز بهتر شروع کنید تا از همون ابتدا گوش شما با صدایی صحیح و دقیق و زیبا , شکل بگیره... بر خلاف تصور غلطی که بین ما باب شده ما برای شروع به دنبال ساز تمرینی یا به اصطلاح مشقی میریم غافل ازینکه همین انتخاب به ظاهر منطقی و عاقلانه, گوشه موسیقیایی مارو خراب و تا حدی انگیزه ی یادگیری رو در ما کم میکنه, همچنین بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی (حدود یک سال) بدلیل پیشرفت بوجود آمده, نواقص ساز به وضوح برای هنرجو مشخص شده که باعث بی میلی به ساز و خرید سازه بهتر و هزینه ی دوباره میشه, همچنین خرید یک سازه کاملا حرفه ای هم در ابتدای یادگیری توصیه نمیشه زیرا هنرجو در ابتدای راه هست و شناخت و تجربه ی چندانی نسبت به موسیقی و نیازهای شخصیه خودش, نداره و درک و احساسات اون به این هنر مدام در حال تغییر و تحوله بنابراین هزینه کردن برای سازهای حرفه ای با توجه به پرداخت هزینه ی بسیار بالا و نرسیدن هنرجو به یک ثبات نسبی, میتونه انتخاب غلطی رو , در انتخاب یک تارحرفه ای با پارامتر های مورد نظر , به دنبال داشته باشه که حتی موجب تعویض تار, در آینده بشه, پس بهترین راه در انتخاب ساز , رعایت حد تعادل هست... بنده موضوعی در انجمن بحث و گفتگو, قسمت تار ایجاد کردم به نام شماره تماس سازندگان و تبادل اطلاعات پیرامون آنها... در این صفحه قیمت ها وشماره تماس این عزیزان توسط بنده نوشته شده بود. اگرچه هدف من از این کار راهنمایی دوستان بود و من برای انجام این کار سعی کردم به تمامی سازندگان مورد نظر مراجعه کنم و کارهاشون رو از نزدیک ببینم تا بشه با شناختی بهتر این گردآوری رو انجام داد ولی, متاسفانه بدلیل نداشتن فرهنگ صحیح استفاده از اینترنت و فضای مجازی بعضی از دوستان مشکلاتی رو برای سازندگان بوجود آوردن که با مشورتی که با این عزیزان(سازندگان) شد به این نتیجه رسیدم که تمامی شماره تلفن ها حذف شود... اما اگر تصمیمتون بر خرید سازه بهتری بود و شماره تماس های این عزیزان رو لازم داشتید و یا اطلاعاتی رو در موردشون خواستید, میتونم شماره تماسم رو خدمتتون بدم تا ازین طریق با هم در ارتباط باشیم. (البته باید این توضیح رو بدم که گردآوری انجام شده شامل هنرمندان سازنده ی بنام و برخی دیگر از سازندگان هستش)... به هر حال امیدوارم مطالبی که در حد فهم و تجربم خدمت شما عرض کردم راهنمای خوبی بوده باشه و در نهایت بتونید تصمیم درستی بگیرید. البته این رو هم بدونید که, انتخاب سازه خوب تنها ملاک و عامل موفقیت شما نیست. موفق و پیروز باشید
    (شماره تماس بنده در صورت نیاز : 09354224994)
    ویرایش توسط ghaab : Sunday 13 April 2014 در ساعت 08:21 PM

4. کاربران زیر از ghaab به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    104047
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    20
    43 بار تشکر شده در 21 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

سلام
    دوست عزیز
    در صورت تمایل به کارگاه ساز سازی بنده می تونید سر بزنید.
    همدان-خالقی - 09181070244

6. کاربران زیر از jafar10 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)