لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 21 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 329

موضوع: سوالات کاربران مبتدی در مورد ویلن (وارد شدن به دنیای ویلن و ...)

Jo0O0oLy آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    65543
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    202 بار تشکر شده در 91 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Jo0O0oLy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 50/1
    Given: 37/0
    میزان امتیاز
    12

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Jo0O0oLy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    من بازم اومدم با یه عالمه مشکل و سردرگمی
    (اولا یه عذر خواهی بدهکارم به آقای احمدی وسه اینکه به قولم عمل نکردم)
    خب الان بعد از تمرینا یه ماهه و کلی امتحان و اینا رسیدم به وقت اون ترم دومی که اینقد خودمو واسش اماده کردم
    اما که قرار شده ترم دومو شروع کنم توی یه دو راهی گیر کردم
    من الان این دو تا انتخابی که دارم بهتون میگم و شما در مورد انتخاب کمکم کنید لطفا
    خب من کتاب اولو تا اول پوزیسیون ها توی 10 جلسه تموم کردم البته با تسلط کامل (به گفته ی استادم این مقداری که مونده نهایتا توی سه یا چهار جلسه تموم میشه با سرعت پیشرفت من)

خب بعد طبق پرس و جوی قبلی من در مورد استاد واسه کتاب دوم روح الله خالقی تقریبا همه ی گالری های اصلی(واردکننده ها) و آموزشگاه ها یه آستاد به نام آقای فروزش رو معرفی کردن. و واسه همین پدرم نظرش اینه که تابستون برم پیش ایشون (یه ترم فقط)(یعنی سه چهار جلسه کتاب قبلی و مابقی کتاب دوم)
    اما وقتی ک به استاد قبلیم اینو گفتم.. گفت که کتاب دوم رو بعد کتاب اول توصیه نمیکنه...
    گفت الان یه ترم دیگه باید 4 جلسشو کتاب اول کار کنیم . و مابقیشو از گام ها و اتود های کتاب هایی مثه سوزوکی و ولفارت و هریمالی و کایزر و شوچیک (اونهایی که به دردم میخوره) رو کار کنیم بعدش هم یه استاد خیلی خوب کلاسیک به نام آقای اسکندری میشناسه که تابستون میاد زاهدان و یه ترم دیگه برم پیش این آقا تا کتاب دوم کلاسیک(فک کنم منظور ل ویولون بود) رو کار کنم که دراون صورت ذهن و استایل باز و قوی ای بدست میارم بعدش میتونم خیلی از مسائل کتاب دوم رو آسون تر حتی بصورت خود اموز(البته نه بدون هیچ راهنمایی ای) یاد بگیرم

حالا به نظرتون من کدوم راهو انتخاب کنم؟ این؟یا این؟
    در ضمن بگم که من به کلاسیک هم خیلی علاقه دارم و ایرانی رو هم دوست دارم و تفاوت سبک قطعا نمیتونه منو دل زده یا بی میل کنه
    ممنون.
    دوستان من یه خورده عجله دارم... کسی نمیخواد کمکم کنه؟

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Jo0O0oLy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    خب الان بعد از تمرینا یه ماهه و کلی امتحان و اینا رسیدم به وقت اون ترم دومی که اینقد خودمو واسش اماده کردم
    من الان این دو تا انتخابی که دارم بهتون میگم و شما در مورد انتخاب کمکم کنید لطفا
    خب من کتاب اولو تا اول پوزیسیون ها توی 10 جلسه تموم کردم البته با تسلط کامل (به گفته ی استادم این مقداری که مونده نهایتا توی سه یا چهار جلسه تموم میشه با سرعت پیشرفت من)

خب بعد طبق پرس و جوی قبلی من در مورد استاد واسه کتاب دوم روح الله خالقی تقریبا همه ی گالری های اصلی(واردکننده ها) و آموزشگاه ها یه آستاد به نام آقای فروزش رو معرفی کردن. و واسه همین پدرم نظرش اینه که تابستون برم پیش ایشون (یه ترم فقط)(یعنی سه چهار جلسه کتاب قبلی و مابقی کتاب دوم)
    اما وقتی ک به استاد قبلیم اینو گفتم.. گفت که کتاب دوم رو بعد کتاب اول توصیه نمیکنه...
    گفت الان یه ترم دیگه باید 4 جلسشو کتاب اول کار کنیم . و مابقیشو از گام ها و اتود های کتاب هایی مثه سوزوکی و ولفارت و هریمالی و کایزر و شوچیک (اونهایی که به دردم میخوره) رو کار کنیم بعدش هم یه استاد خیلی خوب کلاسیک به نام آقای اسکندری میشناسه که تابستون میاد زاهدان و یه ترم دیگه برم پیش این آقا تا کتاب دوم کلاسیک(فک کنم منظور ل ویولون بود) رو کار کنم که دراون صورت ذهن و استایل باز و قوی ای بدست میارم بعدش میتونم خیلی از مسائل کتاب دوم رو آسون تر حتی بصورت خود اموز(البته نه بدون هیچ راهنمایی ای) یاد بگیرم

در ضمن بگم که من به کلاسیک هم خیلی علاقه دارم و ایرانی رو هم دوست دارم و تفاوت سبک قطعا نمیتونه منو دل زده یا بی میل کنه
    ممنون.
    سلام آقا سینا.
    خواهش می کنم. من چیزی یادم نمیاد
    اتفاقا چیزی که مطرح کردی خیلی مهمه. کسایی که کتاب خالقی 1 رو تموم کردن برای شروع کتاب 2 باید از خودشون این سوال رو بپرسن که آیا در اصول اولیه مهارت کافی پیدا کردن یا خیر. کتاب خالقی 2 بطور کامل وارد موسیقی ایرانی میشه یعنی با ربع پرده ها سر و کار داره. البته این به این مفهوم نیست که تکنیک ها توی این کتاب توضیح داده نمیشه (تمامی کتاب های ویلن استاد خالقی با توجه به تکنیک های نوازندگی ویلن کلاسیک نوشته شده)

اما توجه به این نکته خیلی مهمه که هنرجویی که خالقی 2 رو بلافاصله بعد از خالقی 1 شروع می کنه باید مقداری از وقتشو برای کار کردن روی انگشت گذاری در حالت سری و کرن (ربع پرده ها) بذاره. یعنی در واقع در این کتاب اشاره هایی به بعضی از دستگاه ها میشه پس هنرجو باید بتونه مثلا توی گام شور بنوازه.

من بر اساس تجربه اندکم میگم بعد از اتمام کتاب خالقی 1 بد نیست که برای مدتی هنرجو به نواختن کتاب هایی مثل ل ویلن ، سوزوکی، اتودهای ولفارت و ... بپردازه. که البته باید زیر نظر استاد باشه. در این مدت هنرجو میتونه آهنگ های پاپ و قطعات معروف رو بنوازه (با توجه به پیشنهاد استاد) تا از نواختن لذت ببره ...
    بعد از مدتی هنرجو میتونه دقیقا سبکشو مشخص کنه. اگه خواست کلاسیک کار کنه که به همون مسیر ادامه میده و در غیر اینصورت کتاب های استاد خالقی رو دنبال می کنه (ترجیحا اگه یه هنرجو مسیر نوازندگی به سبک سنتی رو هم انتخاب کرد، حداقل باید تا 2-3 سال با کمک کتاب های کلاسیک سعی کنه به موازات کتاب های استاد خالقی و ردیف استاد صبا و ... بر روی تکنیک های سبک کلاسیک، مخصوصا اون دسته از تکنیک ها که در نوازندگی ایرانی هم تاثیر دارن کار کنه)

موفق باشید

3. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

Jo0O0oLy آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    65543
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181

شبکه های اجتماعی من

Add Jo0O0oLy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام آقا سینا.
    خواهش می کنم. من چیزی یادم نمیاد
    اتفاقا چیزی که مطرح کردی خیلی مهمه. کسایی که کتاب خالقی 1 رو تموم کردن برای شروع کتاب 2 باید از خودشون این سوال رو بپرسن که آیا در اصول اولیه مهارت کافی پیدا کردن یا خیر. کتاب خالقی 2 بطور کامل وارد موسیقی ایرانی میشه یعنی با ربع پرده ها سر و کار داره. البته این به این مفهوم نیست که تکنیک ها توی این کتاب توضیح داده نمیشه (تمامی کتاب های ویلن استاد خالقی با توجه به تکنیک های نوازندگی ویلن کلاسیک نوشته شده)

اما توجه به این نکته خیلی مهمه که هنرجویی که خالقی 2 رو بلافاصله بعد از خالقی 1 شروع می کنه باید مقداری از وقتشو برای کار کردن روی انگشت گذاری در حالت سری و کرن (ربع پرده ها) بذاره. یعنی در واقع در این کتاب اشاره هایی به بعضی از دستگاه ها میشه پس هنرجو باید بتونه مثلا توی گام شور بنوازه.

من بر اساس تجربه اندکم میگم بعد از اتمام کتاب خالقی 1 بد نیست که برای مدتی هنرجو به نواختن کتاب هایی مثل ل ویلن ، سوزوکی، اتودهای ولفارت و ... بپردازه. که البته باید زیر نظر استاد باشه. در این مدت هنرجو میتونه آهنگ های پاپ و قطعات معروف رو بنوازه (با توجه به پیشنهاد استاد) تا از نواختن لذت ببره ...
    بعد از مدتی هنرجو میتونه دقیقا سبکشو مشخص کنه. اگه خواست کلاسیک کار کنه که به همون مسیر ادامه میده و در غیر اینصورت کتاب های استاد خالقی رو دنبال می کنه (ترجیحا اگه یه هنرجو مسیر نوازندگی به سبک سنتی رو هم انتخاب کرد، حداقل باید تا 2-3 سال با کمک کتاب های کلاسیک سعی کنه به موازات کتاب های استاد خالقی و ردیف استاد صبا و ... بر روی تکنیک های سبک کلاسیک، مخصوصا اون دسته از تکنیک ها که در نوازندگی ایرانی هم تاثیر دارن کار کنه)

موفق باشید
    خیلی خیلی ممنون واسه راهنمایی کاملتون
    حرفاتون شباهت زیادی به حرفای استادم داشت و در کل هم عاقلانه تر و اصولی تر از اینه که من یه راس برم سراغ کتاب دوم... بازم ممنون
    من همون شرایط دوم را انتخاب مبکنم

5. 2 کاربر برای این پست از Jo0O0oLy تشکر کرده اند:

navid_bikas71 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    70036
    میانگین پست در روز
    0.21
    تشکر از پست
    1,448
    1,376 بار تشکر شده در 669 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 373/0
    Given: 166/0
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

سلام

ممنون.
    با سلام

دوست عزیز آقا محمد گل همه چیرو گفتن. فقط من هم موقعیت خودم رو برات میگم شاید به دردت خورد.

من الان دقیقا 1 سال و 2ماه هست ویولن رو شروع کردم.
    اول ل ویولن1 رو کار کردم.
    بعد خالقی 1 روکار کردم.
    خالقی1 که تموم شدم کتاب 60 اتود ولفارت رو شروع کردم بعد اینکه 3_4 درس از ولفارت کار کردم همزمان با اون خالقی2 رو شروع کردم.
    1 ماه پیش که خالقی 2 تموم شد من 14 اتود از کتاب ولفارت رو زده بودم. که این اتود ها تاثیر خیلی بالایی بر انگشت گذاری و تکنیک آرشه و... داشت.
    (همراه با این کتابا دنیای زیبای ویولن جلد2 ، 18قطعه پیش درآمد ، و آوای سرور1 رو کار میکردم و هنوزم میکنم)

در کل منظورم این بود که به نظر شخصی من هم بعد خالقی1 کتاب سوزوکی یا ولفارت و... برای تقویت انگشت و... کار کنی.
    موفق باشی عزیزم
    سقوط تاوان پریدن با بعضی هاست...

7. 3 کاربر برای این پست از navid_bikas71 تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

راهی که آقا نوید طی کردن، میشه گفت راه خیلی خوبیه برای کسی که میخواد سبک ایرانی کار کنه.
    اتودهای ولفارت خیلی مفید هستن. بهتره آدم قبل از اینکه کاملا وارد ردیف بشه از نظر تکنیک های پایه، قوی شده باشه.
    هر چقدر که شما بیشتر روی اصول وقت بذارید نتیجه ی بهتری می گیرید. (البته ساز ویلن اینجوریه که هنرجو همیشه باید اصول پایه ای رو مدنظر قرار بده ... من 3-4 ساله ویلن می زنم اما به شدت نیاز دارم که به اصول پایه ای ویلن نوازی بپردازم. اتودهای ولفارت رو کار می کنم و هر از چند گاهی کتاب های سبک کلاسیک رو هم بررسی می کنم)

9. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    101759
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    7
    5 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام. ویولن هایی که صفحه پشتشون یه تیکه است صدای نرم تری دارند آیا ؟ خواهشا ج بدین.

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    86457
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    9
    98 بار تشکر شده در 47 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad1373 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام. ویولن هایی که صفحه پشتشون یه تیکه است صدای نرم تری دارند آیا ؟ خواهشا ج بدین.
    چنین قاعده ای نداریم که اگر یک تکه بود نرم تره.

ولی برای رعایت فرم کلاسیک این ساز (که ممکنه بی دلیل نباشه) صفحه ی زیر رو دو تکه می سازند.

12. 3 کاربر برای این پست از javadvjj تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    109063
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    29
    22 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    Given: 3/1
    میزان امتیاز
    0

سلام بچه ها. اگه امکانش هست جواب فوری بدید. من تازه می خام ویولن رو شروع کنم ونمیدونم که ایا ساز تی اف بخرم یا هافنر یا میلانو.
    در مورد سبکم هم باید بگم که به سنتی علاقه ی بسیاری دارم اما بیشتر ترجیح می دم از کلاسیک شروع کنم. ایا اشکالی دارد همزمان با اینکه کلاسیک کار می کنم سنتی هم کار کنم؟؟؟؟؟
    لطفا توضیح بدهید.

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط nioton_violon [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام بچه ها. اگه امکانش هست جواب فوری بدید. من تازه می خام ویولن رو شروع کنم ونمیدونم که ایا ساز تی اف بخرم یا هافنر یا میلانو.
    در مورد سبکم هم باید بگم که به سنتی علاقه ی بسیاری دارم اما بیشتر ترجیح می دم از کلاسیک شروع کنم. ایا اشکالی دارد همزمان با اینکه کلاسیک کار می کنم سنتی هم کار کنم؟؟؟؟؟
    لطفا توضیح بدهید.
    سلام. صفحه اول بخش ویلن کلاسیک یه تاپیک هست به نام راهنمای کاربران محترم...
    لطفا اونجا تاپیک های مربوطه رو پیگیری کنید. مثلا خرید ساز توی یه تاپیک مطرح شده. سوالتون رو اونجا مطرح کنید.
    یه تاپیک هم هست به نام „کلاسیک یا ایرانی” ... ضمنا یه تاپیک هم در مورد روش های آموزش و کتاب ها هست.
    سوالاتون رو به تفکیک بپرسید تا بهترین جواب رو بگیرین.
    شاد و پیروز باشید.

15. 2 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    110387
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من یه کاربر تازه واردم و تسلطی رو این سایت ندارم ولی فکرکنم باید اینجا سوالم رو مطرح کنم من ساز ویولن رو تازه شروع کردم ولی یکی از تار های موی آرشه به یه جا گیر کرد وپاره شد. الان من چیکار کنم؟ این قضیه مشکلی ایجاد میکنه یااهمیتی نداره؟ ممنون میشم اگه کسی جوابم رو بده.

navid_bikas71 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    70036
    میانگین پست در روز
    0.21
    تشکر از پست
    1,448
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط rez16 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    من یه کاربر تازه واردم و تسلطی رو این سایت ندارم ولی فکرکنم باید اینجا سوالم رو مطرح کنم من ساز ویولن رو تازه شروع کردم ولی یکی از تار های موی آرشه به یه جا گیر کرد وپاره شد. الان من چیکار کنم؟ این قضیه مشکلی ایجاد میکنه یااهمیتی نداره؟ ممنون میشم اگه کسی جوابم رو بده.
    سلام
    به سایت نت آهنگ خوش اومدی دوست عزیز

خب پاره شد که شد فدای سرت
    این یه امر طبیعی هستش و واسه هرکسی چه مبتدی و چه پیشرفته پیش میاد و جای نگرانی نداره.
    وقتی موی آرشه تون پاره شد با دست نکشیدش چون به بقیه ی موی آرشه آسیب میزنه. با قیچی کوچیک یا ناخن گیر از دو سر آرشه بِبُرینش. به همین راحتی

18. 2 کاربر برای این پست از navid_bikas71 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    110387
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

آخیش خیالم راحت شد. یعنی فقط کافیه دو سر موی پاره شده رو ببرم. یعنی هیچ مشکلی نداره؟! ممنونم من فکرکردم آرشم خراب شده.

20. کاربران زیر از rez16 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

navid_bikas71 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    70036
    میانگین پست در روز
    0.21
    تشکر از پست
    1,448
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط rez16 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آخیش خیالم راحت شد. یعنی فقط کافیه دو سر موی پاره شده رو ببرم. یعنی هیچ مشکلی نداره؟! ممنونم من فکرکردم آرشم خراب شده.
    آره ببری کافیه فقط مواظب باش به جز اونکه کنده شده بقیه رو نبری
    الان که نه،با کنده شدن چندتا تار مو چیزی نمیشه اما بعد ها که زیاد کنده میشه خب تو کیفیت آرشه تاثیر میزاره (خودت به مرور زمان متوجه میشی) و اگه آرشه ت از لحاظ جنس و قوس و... در حد عالی باشه به قول خودمون ارزششو داشته باشه میتونی بدی مو بندازن روش،اما اگه ارزششو نداش یه آرشه تازه بخری بهتره.

22. کاربران زیر از navid_bikas71 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Jo0O0oLy آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    65543
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181

شبکه های اجتماعی من

Add Jo0O0oLy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

سلام
    فقط اینم بگم برای اینکه این مشکل زیاد پیش نیاد میتونین دو سر ارشه تونو چسب چوب بزنید تا مو هاش دیگه کنده نشه :)

24. 2 کاربر برای این پست از Jo0O0oLy تشکر کرده اند:

navid_bikas71 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    70036
    میانگین پست در روز
    0.21
    تشکر از پست
    1,448
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

سینا راس میگه من یادم رفت بگم.
    دو سر آرشه چسب بزن البته من چسب MDF (همونا که بغل چسب اسپری هم دارن ) رو پیشنهاد میکنم که هم بی رنگه و دیده نمیشه همم قدرت چسبندگی قوی داره.

26. 2 کاربر برای این پست از navid_bikas71 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    91353
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    6 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض قیمت نجومی کلاس ویولون , طبیعیه یا نه ؟

امروز رفتم کلاس مشاوره ی ویولون و گفت که کلاسای تخصصی ساز و عمومی موسیقی 20 جلسه ی 1.5 ساعتی در میاد 380 تومن !! بعد گفت ساز هم 370 کم کم آب میخوره , حالا من چیکار کنم ؟ برم یا نرم ؟ یعنی منظورم اینه که طبیعیه یا اینا دارن گرون میگیرن ؟

صفحه 3 از 21 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)