لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: ورود به دنیای موسیقی

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    105451
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض ورود به دنیای موسیقی

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام دوستان
    سلام عزیزان
    سلام هنرمندان
    سلام جوانان

از بچگی عاشق آهنگ سازی بودم. خیلی استعدادها درون من نابود شدند. امشب تصمیم گرفتم به دنیای موسیقی بیام و کمی از استعداد نهفته خودم را زنده کنم تا شاید بتونم خدمتی به شما بکنم. --------------------------------------------------------------------------------------------------
    از خودم بخوام بگم 26 سالمه مجردم، شاغلم و 9 صبح تا 4 عصر سر کارم هیکلم خوبه، ورزش دوچرخه سواری و شنا انجام می دم
    صدام تعریفی نداره کلاً راضی نیستم. ناشکری نباشه ولی خدایا اینم پول بود که به ما ندادی
    آهنگهای سنتی و سنگین رو بیشتر دوس دارم تا آهنگ های شلوغ و جدید و تکنو و ...
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    می خوام برای دل خودم یک ساز رو یاد بگیرم.
    این سازها رو دوست دارم : پیانو، گیتار، ارگ، ویولن، نی
    راستش از شما چه پنهون بقیه سازها رو خیلی نمی شناسم یا به اسم نمی شناسمشون وگرنه احتمالا اونا رو هم دوس می داشتم. (البته سنتور و تمبک و ... رو دوس ندارم).
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    بودجه مهم نیست، ولی فکر می کنم گرفتن پیانو در حال حاضر تصمیم مناسبی نیست چون حتی نوت ها رو نمی شناسم.
    می خوام از 0 شروع کنم. (فقط سوت زدن بلدم)
    سوال:
    موندم از کجا شروع کنم که هم راحت یاد بگیرم و هم بعدا بخوام ساز دیگه رو شروع کنم گیج نشم؟
    چون می خوام چند تا ساز رو به مرور یاد بگیرم. حتماً باید کلاس برم یا منابع و فیلم های آموزشی توی اینترنت می تونه کافی باشه؟
    خودمم نمی دونم چی می خوام. کلاً شما که دیدتون بازه این جوون را راهنمایی کنید ممنونم
    ویرایش توسط bahramsing : Sunday 20 April 2014 در ساعت 09:30 PM

2. 2 کاربر برای این پست از bahramsing تشکر کرده اند:

3. # ADS

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

از اینکه میخواهید به نوازندگی رو بیاورید، بسیار خوشحالم. راستش در رابطه با اینکه میخواهید چند ساز رو به مرور یاد بگیرید، باید بگم که خیلی‌ هم خوبه. ولی‌ اینطور نیست که فرضاً گیتار زدن رو از روی خود آموز یاد بگیرید، بعد از ۶ ماه بتونید نی‌‌ زدن یاد بگیرید. بنظر بنده (فقط نظر شخصی‌) بهتره که از بین این ساز‌ها یکیش رو انتخاب کنید، پیش استاد برید، اون رو به یه جای معقول برسونید، بعد بواسطه داشتن آشنایی با تئوری موسیقی‌، ساز‌های دیگر رو هم میتونید به یک استاد متبحر در ساز بعدی مراجعه و „تکنیک های” نوازندگی اون ساز جدید رو یاد بگیرید. چرا که قبلا با تئوری موسیقی‌ آشنایی داشته اید. البته باز هم شاید مجبور بشید که با ریزه کاری‌های نت خوانی ساز دوم هم آشنایی پیدا کنید.

تمام حرفم در نوشته بالا اینه که تا میتونید، از خودآموز فاصله بگیرید. خود آموز‌ها برای موقعی خوبند که شما اصول نوازندگی اون ساز رو از „استاد” اون ساز و „بصورت حضوری” فرا گرفته باشید. موفق باشید عزیز.
    ویرایش توسط FMETAL : Monday 21 April 2014 در ساعت 03:58 PM
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

5. 5 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    93883
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,043
    1,379 بار تشکر شده در 443 پست

شبکه های اجتماعی من

Add farhood72 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 285/6
    Given: 378/0
    میزان امتیاز
    11

مدال های دریافت شده

سلام بهرام جان.. قبل از همه چیز، ورودتون به دنیای موسیقی رو تبریک میگم... اینو بدون، انتخاب خوبی کردی که میخوای موسیقی یاد بگیری... دوستان اینجا، همشون از این مسیری که شما دارین میگذرین، روزی گذشته اند... بهتره برای انتخاب ساز، یه دید کلی از هر سازی کسب کنین... برای اینکار میتونین به بخش های مختلف انجمن (مربوط به هر ساز) رفته و توضیح بخواین از کاربران اون بخش..

اگه هم خیلی فرصت این کار رو نداری، بهتره از کل، به جزء برسی... اول انتخاب کن سنتی رو میپسندی یا نه... بعدش ببین ساز های بادی رو میپسندی یا زهی یا کوبه ای یا ... اونوقت میتونی از چند سازی که می مونه، یکی رو انتخاب کنی...
    درضمن، سوالی در مورد گیتار داری، بنده تا جایی که در توانم باشه، شما رو راهنمایی میکنم...
    موفق باشی دوست عزیز
    موسیقی از فکر تراوش می کند و به قلب می نشیند "بتهوون"

7. 5 کاربر برای این پست از farhood72 تشکر کرده اند:

mahgam آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    73735
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    1,559
    1,630 بار تشکر شده در 410 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 468/0
    Given: 343/0
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

درود
    دوست عزیز منم ورودتو به دنیای زیبای موسیقی تبریک می گم، حق مطلبو دوستان خوب دیگرم بیان کردن، فقط می خوام بگم مهم نیست چند سالته و از کجا شروع می کنی و در نهایت چه سازی رو انتخاب می کنی، مهم تصمیم خوبیه که گرفتی و مهمتر از اون پشتکار و علاقه ات در ادامه مسیره، اونوقته که دریچه ای جدید تو زندگیت باز مبشه .
    روزهای قشنگی رو برات آرزو می کنم.
    دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.

9. 3 کاربر برای این پست از mahgam تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    105451
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنمایی هاتون
    به نظر شما از چه سازی شروع کنم بهتره؟
    یکی از دوستام میگفت گیتار سخته و ارگ آسونه؟
    هدفم اینه که خوب و راحت یاد بگیرم و زده نشم. و بعد خواستم یه ساز دیگه رو شروع کنم نخواد 180 درجه تغییر جهت بدم و هر چی بلدم رو بندازم دور بخاطر یادگیری ساز جدید

11. کاربران زیر از bahramsing به خاطر این پست تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط bahramsing [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از راهنمایی هاتون
    به نظر شما از چه سازی شروع کنم بهتره؟
    یکی از دوستام میگفت گیتار سخته و ارگ آسونه؟
    هدفم اینه که خوب و راحت یاد بگیرم و زده نشم. و بعد خواستم یه ساز دیگه رو شروع کنم نخواد 180 درجه تغییر جهت بدم و هر چی بلدم رو بندازم دور بخاطر یادگیری ساز جدید
    دوست عزیز، شاید بشه گفت که آسان‌ترین ساز، „دست زدن” هستش. که البته پروسه فراگیری این ساز از زمان کودکی شروع میشه، و البته نوازنده در آن سنّ و سال درست نمینوازه. پس زیاد آسان هم نیست. چرا که هستند کسانی‌ که بعد از چهل سال نوازندگی این ساز، هنوز هم نمیتوانند „سر ضرب” دست بزنن (به دست زدن مهمان‌ها در عروسی‌‌ها توجه بفرمایید. همیشه یکی‌ دو نفر هستند که „ضدّ ضرب” میزنن).

اصولاً فرا گیری هیچ سازی „آسان” نیست. پشتکار، تمرکز، و صد البته تمرین مداوم، عواملی هستند که فراگیری یک ساز رو „آسان” میکنند. بعنوان یک دوست عرض می‌کنم که اگر دیدگاهتان من باب فراگیری موسیقی‌ این گونه است که فرمودید، اصلا پا به این عرصه نگذارید که جز تلف کردن پول و وقت گرانبهایتان، چیز دیگری عایدتان نخواهد شد. مگر اینکه „پیه” سختی‌های راه رو به تنتون بمالید.

در رابطه با انتخاب ساز هم عرض کنم که باید ببینید در سبک مورد علاقه تان، و در آهنگ‌هایی‌ که به وجدتان می‌‌آورد، کدام ساز بیشترین سهم را دارد. چشم‌هایتان را ببندید، و ببینید میتونید خودتون رو تصور کنید که دارید اون ساز را مینوازید یا خیر؟ اگر توانستید و در حال این تصور، خونتان سریع تر بگردش در آمد، آن ساز، ساز شماست.

موفق باشید.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

13. 5 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)