لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: آیا میشه اسپانسر ایرانی پیدا کرد برای برگزاری کنسرت متال در کشورهای همسایه

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    98423
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    11 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض آیا میشه اسپانسر ایرانی پیدا کرد برای برگزاری کنسرت متال در کشورهای همسایه

0 Not allowed! Not allowed!
    درود.

من نمیدونم آیا جای مناسبیه این فروم برای این تاپیک یا خیر و اگر نیست لطفا مدیران این انجمن میتونن این تاپیک را به فروم مورد نظر انتقال بدن.
    بنده کار یه آلبوم موسیقی با ووکال انگلیسی را دارم تمام میکنم که سبک thrash metal هستش و هنوز نمیدونم باید به چه موسسه یا ارگانی (خارجی یا داخلی) اونو بدم تا با لیبل اونا بیرون بیاد.

البته اگرم نتونستم با یه لیبل موسیقی توافق کنم , میخوام آلبومم را مثل خیلی از گروه های موسیقی unsigned دیگه , توی سایت itunes و reverbnation بزارم.

حالا داشتم امروز با خودم فکر میکردم که آیا امکان این هست که مثلا با گروه آیندم بتونم توی دبی و امارات و ارمنستان و کلا کشورای همسایه ایران کنسرت بزارم و اصلا اسپانسر کنسرت پیدا کنم یا نه.

این مسئله واقعا مدتیه ذهنمو مشغول کرده که اصلا از چه کانالی میشه وارد شد و چم و خم کار برای برگزرای کنسرت چطوریه و چطوری اسپانسر باید پیدا بشه و اصلا اسپانسر فقط اون گروه هایی را اسپانسر میکنه که شناخته شده هستن یا خیر
    اصلا میشه خودم و گروهم مثلا بریم توی کلابهای امارات و اونجا اجرا داشته باشیم؟

خیلی خیلی خوشحال میشم یه سری چیزهایی را در این رابطه بفهمم و یاد بگیرم از دوستانیکه مطلب کمی هم راجع بهش میدونن یا کاملا آگاهن.

2. # ADS

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز..

احتمالا دوست بزرگواری مثل فرشاد گرامی هستن که میتونن بهتر از من شما رو راهنمایی کنن.

اما از نظر من و با توجه به شناختی که نسبت به سرنوشت بسیاری از عزیزانی که توی زمینه فعالیت موسیقی داشتن باید بگم که انتظار اجرای عمومی در خارج از ایران (فارق از اینکه در کشور خودمون این امکان وجود نداره) با توجه به اینکه حتی یک آلبوم هم ریلیز نشده , بسیار خوشبینانست و تقریبا غیر ممکنه !

پخش و توزیع موسیقی از طریق‌ آی تونز و یا سایتهایی مثل روجکت یونیورس از داخل ایران بسیار مشکل و طاقت فرساست و به علت بسیاری از مسایل (از تحریم ها تا عدم واریز وجه های بین المللی) در صورتی هم که چنین کاری ممکن بشه به جای سود آوری ضرر خواهد داد.

از نظر من بهتره کانون توجه شما روی تدوین و تهیه آلبومی با استاندارد مناسبه تا بعد از پخش در فضای مجازی و باز شدن جایگاه و اسمتون بتونید به جلوتر هم فکر کنید.

4. 3 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    98423
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    11 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

بله دغدغه ی اصلی منم مال بعد از انتشار آلبومه و اون موقع میخواستم ببینم که چطوری باید اسپانسر پیدا کنم برای برگزاری کنسرت.

راجع به خود آلبوم هم بگم که خیلی روش کار کردم و سعی کردم تا یه lyrics فوق العاده داشته باشه و در هر کدوم از آنهگام هم از چندین ریف استفاده باشه و آهنگ به آهنگ با هم فرق کنن کارام.
    من توی کارام از heavy metal توش گنجوندم تا راک ان رل تا کار آکوستیک بسیار زیبا که فکر یه سینگل مولتی پلاتینیوم ازش در بیاد

الان من یه تورایی وسواس گرفتتم که بعد از این آلبوم قراره چی بشه و اصلا کجا کارمو باید انتشار بدمو از این صحبتها
    البته خیلی هم رویایی فکر نمیکنم و خیلی روی پول زیاد حاصل از کسنرتها حساب نمیکنم و اصلا بخاطر پول هم پامو توی این مارکت نذاشتم.
    حتی یه ویدیو از یوتیوب داشتم میدیدم از amy lee خواننده ی گروه اونسنس که داشت راجع به درآمدهای کم از موسیقی صحبت میکرد و اگر دوست داشته باشین همینجا ترجمه میکنم اون مصاحبشو :
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    توی دقیق و ثانیه ی 2:31 میگه که :

it's not easy to be able to make living doing this (music), specially right now.

I think that we were really lucky with fallen, you know, and we had much bigger success than we could've hoped for or planned for and it's afford of me having things like years in between the records to make comething truly inspired the next time around.
    and so there's years to go by where I spend more money than I make by far. I'm able to that because of the success of Fallen and it's really cool. and the Open door was successful too. teah. It's gotta be because you love it. If you want me that I would say an advice to anybody any band anything, It's gotta be because you love what you do, It cant be to get rich

"یعنی من فکر میکنم که ما خیلی خوش شانس بودیم با آلبوم fallen و موفقیتی بدست آوردیم بیشتر از اون چیزی که فکر میکردیم و انتظارشو داشتیم و این منو به این استطاعت مالی رسوند تا بین آلبومها کارای واقعا خوب و الهام بخش ارائه بدم برای دفعات بعدی.
    الان چند سالی میگذره که من دارم بیش از اون چیزی که پول بدست میارم , خرج میکنم و من بخاطر آلبوم fallen هست که میتونم این کارو بکنم و این خیلی جالبه.
    بله باید (موسیقی) را دوست داشته باشن و اگر میخواین یه نصیحتی بکنم به هر گروهی یا هر کسی , من میگم که مهم اینه که ادم کاری را که دوست داره انجام بده و (موسیقی) راهی برای ثروتمند شدن نیست.
    ویرایش توسط absendance : Sunday 27 April 2014 در ساعت 10:50 PM

6. کاربران زیر از absendance به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط absendance [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بله دغدغه ی اصلی منم مال بعد از انتشار آلبومه و اون موقع میخواستم ببینم که چطوری باید اسپانسر پیدا کنم برای برگزاری کنسرت.

راجع به خود آلبوم هم بگم که خیلی روش کار کردم و سعی کردم تا یه lyrics فوق العاده داشته باشه و در هر کدوم از آنهگام هم از چندین ریف استفاده باشه و آهنگ به آهنگ با هم فرق کنن کارام.
    من توی کارام از heavy metal توش گنجوندم تا راک ان رل تا کار آکوستیک بسیار زیبا که فکر یه سینگل مولتی پلاتینیوم ازش در بیاد

الان من یه تورایی وسواس گرفتتم که بعد از این آلبوم قراره چی بشه و اصلا کجا کارمو باید انتشار بدمو از این صحبتها
    البته خیلی هم رویایی فکر نمیکنم و خیلی روی پول زیاد حاصل از کسنرتها حساب نمیکنم و اصلا بخاطر پول هم پامو توی این مارکت نذاشتم.
    دوست عزیز

مسائلی رو که گفتید حداقل مواردی هست که باید برای یه آلبوم موسیقی رعایت بشه.

بنده تا حدودی در جریان کارهاتون هستم. چون به من پیام داده بودید قبلا ... نمیخوام دلسردتون کنم. ولی به نظرم کمی دارید پروسه تولید آلبوم و انتشار موزیک رو دست کم میگیرید. از اونجایی که در یه آلبوم حرفه ای متال هیچوقت از وی اس تی گیتار الکتریک به جای خود گیتار الکتریک استفاده نمیکنن ... این یه نکته.

نکته بعدی ... در مورد میکس و مسترینگ ترک های آلبوم چه میکنید؟ آیا ترک های آلبوم شما از استاندارد های جهانی میکس و مسترینگ پیروی میکنه؟
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

8. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

ممنون از حسام و هانی عزیز که جواب‌های مبسوطی ارائه کردند.

دوست عزیز، بگذارید یکمی بی‌ پرده با شما صحبت کنم. چرا که قبلاً هم از ارائه آلبومتون و نگرانیهاتون از „دزدیده” شدن ایده‌هاتون و با گروهتون میرید اونور و یحتمل فرش قرمز براتون پهن می‌کنن و ... غیره، سخن گفته بودید.

دوست عزیز، از خواب بیدار شید. شما واقعاً فکر کردید که Single شما، یک ایرانی که احتمال ۹۹ ممیّز ۹۹ صدم درصد انگلیسی رو با „لهجه” حرف میزنه، Multi Platinum میبره؟ شما اصلا میدونی‌ برای بردن یک Platinum چند نسخه از آهنگ و یا آلبوم باید فروخته بشه؟ بگذارید عرض کنم. دقیقاً یک میلیون نسخه. در نتیجه Multi Platinum حداقل باید دو میلیون فروش داشته باشه. به جز خانواده و فامیل و دوستانتون، چند نفر دیگه شما رو میشناسند؟ اصلا چند نفر از همین افراد حاضر هستند Single و یا آلبوم شما رو بخرند؟ اون افرادی که اسم و رسمی‌ در موسیقی‌ بهم زدند، نه مثل شما در اتاقشان با کامپیوتر آهنگ ساختند و از youtube نوازندگی یاد گرفتند، که با تلاش شبانه روزی و کلاس رفتن‌های مداوم و اساتید „صاحب تکنیک” به اینجایی‌ که شما میبینیدشون رسیده اند. شما از Metal احتمالا یکسری اسم شنیده اید. آیا اسم گروه Anvil به گوشتون خورده؟ این گروه وقتی‌ در دهه ۱۹۸۰ میلادی اولین آلبومشون رو دادند بیرون، مجلات Kerrang, Metal Attack, Metal Hammer و ... که همگی‌ از نشریات معتبر هستند، نوید از یک گروه قدرتی‌، که قادر به قبضه کردن دنیای Speed Metal است، میدادند. چی‌ شد؟ همون یک آلبوم بود و بس!!! شما یه نگاهی‌ به تاپیک „تاریخچه دنیای Rock” که بنده تا همین دو هفته پیش ارسال می‌کردم و در بخش Jazz و Blues ایجاد شده بندازید ببینید که فرضاً گروه The Beatles, Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath, و ... تمامی دیگر بزرگان چگونه و از کجا در ذهن مردم جا باز کردند. یا همین تاپیک „مصاحبه با بزرگان دنیای Rock” که بنده بخش‌هایی‌ از مصاحبه Ritchie Blackmore افسانه‌ای رو ترجمه کردم و البته بخش پایانیش بخاطر گرفتاری‌های این چند وقته، هنوز ترجمه و ارسال نشده. ببینید که در سنّ ۱۵ سالگی چکار میکرده. لازم نیست به بنده جواب بدید. ولی‌ به یاد بیاورید که شما در سنّ ۱۵ سالگی چکار میکردید؟ اون‌وقت میخواهید با VST برید به جنگ بزرگان دنیای Rock؟ احتمالا شوخی‌ میفرمایید. یعنی‌ اون‌ها رو „مجنون” فرض کردید که متوجه صدای VST نمیشن؟ یعنی‌ Roger Waters و David Gilmour و غیره رو بندازن دور که شما داری میای؟ بلند پروازی همیشه خوبه و خود من همیشه طرفدار آدم بلند پرواز بوده ام. ولی‌ آدم بلند پروازی که، „بال” (اساسی‌‌ترین نیاز) برای „پرواز” (چه بلند، چه کوتاه) داشته باشه. شما اون‌وقت میخوای با VST و لهجه ایرانی، و تجربه کم، تا کجا بپری؟ بیدار شو عزیز.
    ویرایش توسط FMETAL : Monday 28 April 2014 در ساعت 12:18 PM
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

10. 2 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

Rolling_Stone آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    104744
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    63
    145 بار تشکر شده در 59 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 53/0
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از حسام و هانی عزیز که جواب‌های مبسوطی ارائه کردند.

دوست عزیز، بگذارید یکمی بی‌ پرده با شما صحبت کنم. چرا که قبلاً هم از ارائه آلبومتون و نگرانیهاتون از „دزدیده” شدن ایده‌هاتون و با گروهتون میرید اونور و یحتمل فرش قرمز براتون پهن می‌کنن و ... غیره، سخن گفته بودید.

دوست عزیز، از خواب بیدار شید. شما واقعاً فکر کردید که Single شما، یک ایرانی که احتمال ۹۹ ممیّز ۹۹ صدم درصد انگلیسی رو با „لهجه” حرف میزنه، Multi Platinum میبره؟ شما اصلا میدونی‌ برای بردن یک Platinum چند نسخه از آهنگ و یا آلبوم باید فروخته بشه؟ بگذارید عرض کنم. دقیقاً یک میلیون نسخه. در نتیجه Multi Platinum حداقل باید دو میلیون فروش داشته باشه. به جز خانواده و فامیل و دوستانتون، چند نفر دیگه شما رو میشناسند؟ اصلا چند نفر از همین افراد حاضر هستند Single و یا آلبوم شما رو بخرند؟ اون افرادی که اسم و رسمی‌ در موسیقی‌ بهم زدند، نه مثل شما در اتاقشان با کامپیوتر آهنگ ساختند و از youtube نوازندگی یاد گرفتند، که با تلاش شبانه روزی و کلاس رفتن‌های مداوم و اساتید „صاحب تکنیک” به اینجایی‌ که شما میبینیدشون رسیده اند. شما از Metal احتمالا یکسری اسم شنیده اید. آیا اسم گروه Anvil به گوشتون خورده؟ این گروه وقتی‌ در دهه ۱۹۸۰ میلادی اولین آلبومشون رو دادند بیرون، مجلات Kerrang, Metal Attack, Metal Hammer و ... که همگی‌ از نشریات معتبر هستند، نوید از یک گروه قدرتی‌، که قادر به قبضه کردن دنیای Speed Metal است، میدادند. چی‌ شد؟ همون یک آلبوم بود و بس!!! شما یه نگاهی‌ به تاپیک „تاریخه دنیای Rock” که بنده تا همین دو هفته پیش ارسال می‌کردم و در بخش Jazz و Blues ایجاد شده بندازید ببینید که فرضاً گروه The Beatles, Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath, و ... تمامی دیگر بزرگان چگونه و از کجا در ذهن مردم جا باز کردند. یا همین تاپیک „مصاحبه با بزرگان دنیای Rock” که بنده بخش‌هایی‌ از مصاحبه Ritchie Blackmore افسانه‌ای رو ترجمه کردم و البته بخش پایانیش بخاطر گرفتاری‌های این چند وقته، هنوز ترجمه و ارسال نشده. ببینید که در سنّ ۱۵ سالگی چکار میکرده. لازم نیست به بنده جواب بدید. ولی‌ به یاد بیاورید که شما در سنّ ۱۵ سالگی چکار میکردید؟ اون‌وقت میخواهید با VST برید به جنگ بزرگان دنیای Rock؟ احتمالا شوخی‌ میفرمایید. یعنی‌ اون‌ها رو „مجنون” فرض کردید که متوجه صدای VST نمیشن؟ یعنی‌ Roger Waters و David Gilmour و غیره رو بندازن دور که شما داری میای؟ بلند پروازی همیشه خوبه و خود من همیشه طرفدار آدم بلند پرواز بوده ام. ولی‌ آدم بلند پروازی که „بال” (اساسی‌‌ترین نیاز برای پرواز) برای „پرواز” (چه بلند، چه کوتاه) داشته باشه. شما اون‌وقت میخوای با VST و لهجه ایرانی، و تجربه کم، تا کجا بپری؟ بیدار شو عزیز.
    من که بغض کردم :))
    خدا به absendance رحم کنه

12. کاربران زیر از Rolling_Stone به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    98473
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    135
    146 بار تشکر شده در 87 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 24/0
    Given: 1/1
    میزان امتیاز
    11

فرشاد جان ! گفتنی ها رو گفتی! بعضی از گروههای سابقه دار راک وطنی تو کنسرت خارجی موندن!... اونم اگه با هزار و یک مشکل و خرج از جیب و قرض و قول بتونن تو یه بیستروی دارقوز آباد در حضور حداکثر یکصد و اندی تماشاچی (که مسلما نود درصدشون ایرونی هستن) برنامه ای بذارن! ضمنا به این موضوع ربطی نداره اما، نه... اون قطعه سه تازیزه شده از این کار Deep Purple نبود! خودمم دارم می گردم! حتمال می دم یه بداهه تو Live Album های Made in Europe یا Made in Japan باشه! همونجا که ریچی بلک مور „حوا ناگیلا” رو یه تیکه او. مد! :)

14. 2 کاربر برای این پست از piottel تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)