لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: معرفی سازندگان و گارگاهای ساخت ویولن کلاسیک (+تلفن)

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    77192
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    1
    36 بار تشکر شده در 19 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض معرفی سازندگان و گارگاهای ساخت ویولن کلاسیک (+تلفن)

0 Not allowed! Not allowed!
    معرفی سازندگان و گارگاهای ساخت ویولن کلاسیک (+تلفن)
    موارد مورد توجه :

1: از گذاشتن نام و آدرس و... تولید کنند در گفتگو خودداری کرده و فقط آن را برای بنده با پیام خصوصی ارسال کنید
    جهت ارتباط مستقیم شما عزیزان با تولید کنند مورد علافه تان این تاپیک ایجاد شده.

هر کسی در مورد سازنندگان تار و سه و در کل هر نوع آلات موسیقی اطلاعات دارد از قبیل مکان (شهر) ، نام مارک های سازننده ، کیفیت عمومی ساز های ساخته شده بر اساس مارک ها ، میزان شهرت سازننده در همان شهر ، و ... را برای بنده ارسال کند .

موارد مورد توجه :

1: از گذاشتن نام و آدرس و... تولید کنند در گفتگو خودداری کرده و فقط آن را برای بنده با پیام خصوصی ارسال کنید زیرا
    الف: با توجه به تجربیات بنده (خودم هم در همین رشته فعالیت می کنم) بعضی از سازنندگان دوست ندارند که تلفنی و آدرسی از آنها موجود باشد در نتیجه برای جلوگیری از اذیت و ناراحت شدن اشخاص احتمالی حتما آن را برای بنده ارسال کنید تا با آن فرد تماس گرفته و پس از تایید ، آن را در گفتگو نوشته و یا حتما خودتان تماس بگیرید و بعد آن را در این گفتگو نوشته.

ب : برای جلوگیری از شلوغ شدن گفتگو و سخت شدن پیدا کردن اطلاعات دلخواه برای افراد

توجه:
    1-قبل از زدن این تاپیک کسبب اجازه از معاون سایت [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] انجام شد.
    2- هیچ بحثی در مورد کیفیت و ... در اینجا مظرح نباید بشه (تنها معرفی سازندگان) و موارد بالا هم که بیان کردم برای کسب اطلاعات بیشتر خودم از سازندگان است

بنده از شهر خودم و همکارانی که می شناسم شروع می کنم
    بقیه شهر ها هم به عهده شما ارسال کنید تا کاملش کنم

1-بنده برای ویولن واقعا اطلاعاتی در مورد سازندگان زیاد ندارم لطف کنید سریع تر ارسال کنید تا پر شود

1- اختر جو / اصفهان/ شماره (در اولین فرصت بعد از کسب تایید)
    2--رسول موسوی اصفهان 09139093079
    ویرایش توسط a_h_s : Tuesday 20 May 2014 در ساعت 06:11 PM

2. کاربران زیر از a_h_s به خاطر این پست تشکر کرده اند:

3. # ADS

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    89227
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    2
    92 بار تشکر شده در 33 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 27/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

رسول موسوی اصفهان 09139093079

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

سلام دوست عزیز. هرچند تاپیک شما مغایرتی با قوانین سایت نداره اما بنده میخوام چندتا نکته رو یادآوری کنم:

ما قبلا در [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] اعلام کردیم که دوستانی که میخوان تاپیک جدید ایجاد کنن حتما قبلش از طریق پیام خصوصی یا پست گذاشتن در همون تاپیک راهنما به ما بگن
    (این تصمیم به دنبال شلوغ شدن بیش از اندازه بخش ویلن کلاسیک، اتخاذ شده (سی و چند صفحه فقط موضوعات تاپیک های ماست!) و متاسفانه دوستانی مثل شما هیچ توجهی به این مسئله نداشتن و ندارن! البته بنده از فعالیت دوستان در بخش ویلن کلاسیک به شدت استقبال می کنم و فقط خواهش می کنیم از دوستان که همکاری بیشتری بکنن) ... تاپیکی در مورد خرید ویلن وجود داره که شما باید مطلبتون رو اونجا قرار میدادید. (بنا به دلایلی بنده این تاپیک رو در اون تاپیک ادغام نمی کنم!)

معرفی سازندگان ساز (بخصوص ویلن) به دوستان و هنرجویان عزیز کار پسندیده ایه. از این جهت که دوستان میتونن سازندگان ساز در شهر خودشون رو بشناسن و بهشون مراجعه کنن. ما چنین تاپیک هایی در مورد اساتید ویلن و انواع مارک های ویلن داشتیم. صرفا معرفی (نام بردن) سازنده، استاد، مارک ساز و ... کافی نیست. ما باید در مورد ویژگی های اونا هم صحبت و بحث کنیم. (توی اون دوتا تاپیک هم این اتفاق افتاده)

ضمنا شما وقتی یک تاپیک ایجاد می کنید عرفا نباید بدون هماهنگی با مسئول بخش یا انجمن مربوطه برای اون قانونی تعریف کنید (استاد خورشیدی مدیر انجمن ویلن هستند و بنده زیر نظر ایشون در بخش ویلن کلاسیک فعالیت می کنم)

البته همونطور که اول عرائضم گفتم، فعالیت شما برخلاف قوانین سایت نیست (به گفته خودتون اجازه هم گرفتین) و این تاپیک انشاا... به فعالیت خودش ادامه میده ... اما در هر جامعه ای در کنار قانون، عرف هم وجود داره که باید در نظر گرفته بشه.

در مورد سازندگان و فروشندگان ساز ویلن هم عرض کنم:
    چندی پیش نمایشگاه موسیقی برای اولین بار در شهر تهران افتتاح شد و بعضی سازندگان محترم کارهاشونو ارائه دادن که در زمینه ی ویلن کلاسیک عمدتا یا کیفیت نداشتن یا قیمت هاشون منطقی نبود و یا هر دو! البته اساتید محترمی هم هستن که هم در کارشون خبره هستن و هم با انصافن (اما در حد تجربه اندک من باید بگم تعدادشون خیلی کمه)

با تشکر ... شاد و پیروز باشید.

6. 5 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)