لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 19

موضوع: معرفی سازندگان و گارگاهای ساخت سه تار (+تلفن)

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    77192
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    1
    36 بار تشکر شده در 19 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض معرفی سازندگان و گارگاهای ساخت سه تار (+تلفن)

0 Not allowed! Not allowed!
    معرفی سازندگان و گارگاهای ساخت سه تار (+تلفن)
    موارد مورد توجه :

1: از گذاشتن نام و آدرس و... تولید کنند در گفتگو خودداری کرده و فقط آن را برای بنده با پیام خصوصی ارسال کنید
    با سلام
    جهت ارتباط مستقیم شما عزیزان با تولید کنند مورد علافه تان این تاپیک ایجاد شده.

هر کسی در مورد سازنندگان تار و سه و در کل هر نوع آلات موسیقی اطلاعات دارد از قبیل مکان (شهر) ، نام مارک های سازننده ، کیفیت عمومی ساز های ساخته شده بر اساس مارک ها ، میزان شهرت سازننده در همان شهر ، و ... را برای بنده ارسال کند .

موارد مورد توجه :

1: از گذاشتن نام و آدرس و... تولید کنند در گفتگو خودداری کرده و فقط آن را برای بنده با پیام خصوصی ارسال کنید زیرا
    الف: با توجه به تجربیات بنده (خودم هم در همین رشته فعالیت می کنم) بعضی از سازنندگان دوست ندارند که تلفنی و آدرسی از آنها موجود باشد در نتیجه برای جلوگیری از اذیت و ناراحت شدن اشخاص احتمالی حتما آن را برای بنده ارسال کنید تا با آن فرد تماس گرفته و پس از تایید ، آن را در گفتگو نوشته و یا حتما خودتان تماس بگیرید و بعد آن را در این گفتگو نوشته.

ب : برای جلوگیری از شلوغ شدن گفتگو و سخت شدن پیدا کردن اطلاعات دلخواه برای افراد

توجه:
    1-قبل از زدن این تاپیک کسبب اجازه از معاون سایت [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] انجام شد.
    2- هیچ بحثی در مورد کیفیت و ... در اینجا مظرح نباید بشه (تنها معرفی سازندگان) و موارد بالا هم که بیان کردم برای کسب اطلاعات بیشتر خودم از سازندگان است

امیر صادقی/اصفهان-تهران/چکاوک-خزعلی/09131945447/سه تار یک تکه
    ایمان کیخایی/اصفهان/مارک:کیخایی/09133005236/ساز 15ترک-معرق-مهر-کاری
    احمد ضغیرا/اصفهان/مارک:سایه/09139060191/ساز های با کاسه کوچک و سبک
    غلام میرازیی/اصفهان/مارک میرزایی/---موافق گذاشتن شماره نبودن/فروش عمده سه تار

كارگاه ساز تراشان /اصفهان/سه تار هستي/7754456/مسيح وحيد/۰۹۳۷۸۴۱۴۰۴۶
    ویرایش توسط a_h_s : Saturday 24 May 2014 در ساعت 10:32 AM

2. 4 کاربر برای این پست از a_h_s تشکر کرده اند:

3. # ADS

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    4,066 بار تشکر شده در 1,278 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 100/4
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    56

سلام
    معرفی نماینده ی فروش به معنی دلالی فروش ساز هست و این تاپیک کاملا جنبه ی اقتصادی و دلال بازی داره به نظر من!
    وگرنه نیازی به همچین تاپیکی نیست چون دست کم در این انجمن از سال 84 85 که من عضوش هستم اطلاعات زیادی در مورد سازندگان ساز سه تار رد و بدل شده و شماره و نام سازندگان بطور مستقیم در اختیار دوستان قرار گرفته و راهنمایی منصفانه هم صورت گرفته که هر سازنده ای با هر اسم و سابقه ای ساز خوب هم میسازه و ساز بد هم میسازه و برای خرید سازی متناسب با هزینه ی پرداخت شده باید ساز مورد نظر توسط نوانده ی ماهر و آشنا به ساز مورد ارزیابی قرار بگیره! بنا بر این به اسم و مهر سازنده توجه نکنید فقط و حتما آگاهانه خرید کنید!
    قصد من و دوستان دیگه اول اطلاع رسانی بوده و دوم اینکه سازنده ها هم بتونن سازهاشون رو مستقیم بفروشن و دلال بازی شرش از دنیای ساز و موسیقی کمتر بشه ، اونوقت شما با این کار دقیقا داری اینجا دلال بازی راه میندازی !
    من از مسوولان انجمن و امیر عزیز می خوام که بررسی کنند این مساله رو و اگر این کار به منافع اقتصادی سایت مربوطه که خوب بحثی نیست ولی اگر ربطی به منافع اقتصادی سایت نداره لطفا اجازه ی اینطور کارهای تبلیغاتی رو ندید.
    ممنونم!
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.
    -------------------------------------------
    درمان قطعی و موضعی تعریق بیش از حد کف دست برای دوستان نوازنده!

5. 6 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    83168
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    11
    47 بار تشکر شده در 20 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    0

سلام علی جان... برای من بسیار جالب بود.. بجای اینکه پست های ایشان حذف شود پست های بنده رو حذف کردند... اینجا چه کسی مقصر است؟بنده که هدفم جهت آگاهی و اطلاع رسانی به دوستان بوده یا یک دلال ساز؟؟؟؟؟
    (دوستان لطفا حمایت کنند)

- - - Updated - - -

سلام...
    بدون شک نوع ارزیابی شما و دیگر دوستان بدلیل نبودن یک مرجع واحد و کارشناس صحیح نبوده و این منابع ملاک مناسب و صحیح و موثقی برای هنرجو نمیباشد و باعث گمراهی یا سردرگمی هنرجو میشود. همچنین چه بسا سازنده ی سازی در گذر زمان پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشد که در این صورت با ارزیابی شما در حقش اجحاف میشود بنابراین بهتر این بود که گزینه های مربوطه حذف میشد ... در پایان, این نوع نگاه, اثری نامطلوب بر وجهه هنر گذاشته و در نهایت, جنبه ی تجاری پیدا خواهد کرد... تقاضا میکنم از قرار دادن اینگونه پست ها جددا خودداری فرمایید اگرچه که هدف شما اطلاع رسانی باشد.

- - - Updated - - -

بدلیل پیغامی که برای بنده فرستادید, علی رغم میل باطنیم, مجبور به یکسری توضیحات شدم :

لطفا نفرمایید که قرار شد بحثی در مورد کیفیت نشود!!!
    آیا این شما نبودید که دو ستون از جدول را به ارزیابی و امتیاز دهی اختصاص دادید! ؟ (که با توجه به نواقصی که این کار داشت و از طرف بنده مطرح شد, این دو ستون را حذف کردید)
    عناوینی که در طبقه بندی و دست نوشته هایتان آوردید, نشان از گمراهی و کم تجربگی شماست... شما بر چه اساسی در مورد کارهای یک سازنده قضاوت میکنید, آن هم در اکثر آلات موسیقی! ؟
    آیا کارشناسی هر ساز و اظهار نظر کردن در مورد آن باید توسط شما صورت گیرد یا اساتید برجسته و شناخته شده ی آن, که سال ها عمر خود را فدای آن ساز و این هنر کرده اند! ؟
    تعریف شما از کارشناس چیست و این کارشناس را چه کسی تایید کرده است!!! ؟
    آیا وقتی از دیگران در مورد سازندگان شهرهایشان درخواست راهنمایی و همکاری میکنید یک دیدگاه کارشناسیست؟کسانی که شما از آنها درخواست کمک و یاری گرفته اید, که هستند و جایگاهشان در موسیقی کجاست؟و تا به چه اندازه نسبت به آنها شناخت درست و دقیقی دارید!!!
    حتی اگر این اطلاعات صرفا برای خودتان در نظر گرفته شود آیا میتوان به صحبت های غیر کارشناسی شده ی دیگران اکتفا کرد! ؟ و آیا توان مراجعه کردن به تمامی این سازندگان را دارید! ؟ یا اینکه صرفا بر اساس قضاوت ها و دیده ها و شنیده های دیگران (در مورد نوع کارهای یک سازنده), به نتیجه گیری میرسید!!!
    شما صحبت از قرار دادن این اطلاعات بصورت جدول و طبقه بندی شده میکنید, ولی آیا به عناوین قرار داده شده توسط خودتان کمی فکر کرده اید؟؟؟
    به عنوان مثال : ساز های تولیدی آقای امیر صادقی (تار, سه تار, سنتور, گیتار, تنبک)...
    آیا عنوان کردن چنین مطلبی باعث خفت و خواری نخواهد بود؟ کدام سازنده ی هنرمند و بنامی در قبال هنر چنین بی رحمانه رفتار میکند؟
    مرحوم اوس فرج الله, یحی خان, جعفر صنعت... تار ساز بودند. (حتی اساتید بنام امروزی)
    مرحوم هاشمی, مرحوم کمالیان... سه تار ساز بودند. (حتی اساتید بنام امروزی)
    مگر میشود برای خلق یک اثر هنری و اعتلای آن اینگونه رفتار کرد و تار و سه تار و تنبور و گیتار و تنبک ساخت؟؟؟؟(ساز سازی در غالب هنری یک معقوله ی کاملا تخصصیست, نه کارگاه تولیدی!)
    صحبت از مارک ساز میکنید در صورتی که در تمامی دنیا کلمه ی مارک به یک برند و یا شرکت های تولیدی در سطح انبوه, اختصاص داده میشود... دوست عزیز و به اصطلاح کارشناس, برای ساز میگویند (مهر) و برای نقاشی میگویند (امضا) و این هویت آن اثر هنریست!!!
    آیا قرار دادن شماره ی نمانیده ی فروش در گذر زمان جنبه ی تبلیغاتی پیدا نخواهد کرد؟؟؟میخواهید برای اثباتش شماره ی تعداد زیادی سازنده به شما بدهم که همگی قصد همکاری با شما و یا افراد دیگری را داشته باشند و از این طریق شما و دیگران واسطه ی خوبی برای فروش سازهایشان شوید... آیا واقعا هدف شما آشنایی ما با سازندگان است؟؟؟شما که را گول میزنید؟؟؟(شاید هم واقعا متوجه این مسائل نیستید)
    در جدولتان صحبت از سابقه ی کار کردید... نیمدانم تا به چه انداره با سازندگان ساز در ارتباط هستید و نسبت به این مسئله شناخت دارید... ولی با توجه به تجربه ی خودم عرض میکنم, که این سابقه ها دردی را دوا نمیکند... مخاطب سازهای این افراد باسابقه چه کسانی هستند؟(بهارستانی ها یا اساتید برجسته و نوازندگان حرفه ای! ؟)... چه بسا کسانی با سابقه ی کم, راه را درست رفته اند و بسیار پیشی گرفته اند!!!... همچنین این سابقه ی کار, در طول این مدت, به چه کیفیتی طی شده؟...
    در جدولتان ستونی بود که خوشبختانه آن را حذف کردید... وقتی به امتیاز دادنتان نگاه میکردم با خود میگفتم این امتیاز بر چه اساس و پایه ای شکل گرفته و کدام مرجع رسمی آن را تایید کرده و شما مورد تایید یا عضو کدام مرجع یا شورا هستید...!!! آیا مگر به غیر ازین است که نظر شما در مورد یک ساز و امتیاز دهی به آن با توجه به سازهاییست که تا بحال دیده اید!!! پس, از شما میپرسم, آیا سازهایی بهتر از آنچه که شما دیده اید وجود ندارد و نخواهد داشت! ؟؟؟ و در اینصورت تکلیف امتیاز دهی و ملاک امتیاز دهی شما چه خواهد شد؟؟؟
    شاید از حرف های بنده ناراحت شوید ولی به شما توصیه میکنم قبل از انجام هر کاری خوب فکر کنید تا برای خودتان و دیگران مفید واقع شوید... شما با انجام این کار تصور غلط و به دنبال آن تاثیری نامطلوب بر علاقه مندان به موسیقی خواهید گذاشت...
    اگرچه که صحبت ها فراوان هست و بنده به بخشی از آن پرداختم, اما همین مسائل دلیل کافی برای قرار دادن پست اولم بود. امیدوارم نگرشتان به این موضوع کمی تغییر کند.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط ghaab : Monday 19 May 2014 در ساعت 06:32 PM

7. 6 کاربر برای این پست از ghaab تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaab [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام علی جان... برای من بسیار جالب بود.. بجای اینکه پست های ایشان حذف شود پست های بنده رو حذف کردند... اینجا چه کسی مقصر است؟بنده که هدفم جهت آگاهی و اطلاع رسانی به دوستان بوده یا یک دلال ساز؟؟؟؟؟- - - Updated - - -سلام... بدون شک نوع ارزیابی شما و دیگر دوستان بدلیل نبودن یک مرجع واحد و کارشناس صحیح نبوده و این منابع ملاک مناسب و صحیح و موثقی برای هنرجو نمیباشد و باعث گمراهی یا سردرگمی هنرجو میشود. همچنین چه بسا سازنده ی سازی در گذر زمان پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشد که در این صورت با ارزیابی شما در حقش اجحاف میشود بنابراین بهتر این بود که گزینه های مربوطه حذف میشد ... در پایان, این نوع نگاه, اثری نامطلوب بر وجهه هنر گذاشته و در نهایت, جنبه ی تجاری پیدا خواهد کرد... تقاضا میکنم از قرار دادن اینگونه پست ها جددا خودداری فرمایید اگرچه که هدف شما اطلاع رسانی باشد.- - - Updated - - -
    بدلیل پیغامی که برای بنده فرستادید, علی رغم میل باطنیم, مجبور به یکسری توضیحات شدم :لطفا نفرمایید که قرار شد بحثی در مورد کیفیت نشود!!!آیا این شما نبودید که دو ستون از جدول را به ارزیابی و امتیاز دهی اختصاص دادید! ؟ (که با توجه به نواقصی که این کار داشت و از طرف بنده مطرح شد, این دو ستون را حذف کردید)عناوینی که در طبقه بندی و دست نوشته هایتان آوردید, نشان از گمراهی و کم تجربگی شماست... شما بر چه اساسی در مورد کارهای یک سازنده قضاوت میکنید, آن هم در اکثر آلات موسیقی! ؟آیا کارشناسی هر ساز و اظهار نظر کردن در مورد آن باید توسط شما صورت گیرد یا اساتید برجسته و شناخته شده ی آن, که سال ها عمر خود را فدای آن ساز و این هنر کرده اند! ؟تعریف شما از کارشناس چیست و این کارشناس را چه کسی تایید کرده است!!! ؟آیا وقتی از دیگران در مورد سازندگان شهرهایشان درخواست راهنمایی و همکاری میکنید یک دیدگاه کارشناسیست؟کسانی که شما از آنها درخواست کمک و یاری گرفته اید, که هستند و جایگاهشان در موسیقی کجاست؟و تا به چه اندازه نسبت به آنها شناخت درست و دقیقی دارید!!!حتی اگر این اطلاعات صرفا برای خودتان در نظر گرفته شود آیا میتوان به صحبت های غیر کارشناسی شده ی دیگران اکتفا کرد! ؟ و آیا توان مراجعه کردن به تمامی این سازندگان را دارید! ؟ یا اینکه صرفا بر اساس قضاوت ها و دیده ها و شنیده های دیگران (در مورد نوع کارهای یک سازنده), به نتیجه گیری میرسید!!!شما صحبت از قرار دادن این اطلاعات بصورت جدول و طبقه بندی شده میکنید, ولی آیا به عناوین قرار داده شده توسط خودتان کمی فکر کرده اید؟؟؟به عنوان مثال : ساز های تولیدی آقای امیر صادقی (تار, سه تار, سنتور, گیتار, تنبک)...آیا عنوان کردن چنین مطلبی باعث خفت و خواری نخواهد بود؟ کدام سازنده ی هنرمند و بنامی در قبال هنر چنین بی رحمانه رفتار میکند؟مرحوم اوس فرج الله, یحی خان, جعفر صنعت... تار ساز بودند. (حتی اساتید بنام امروزی)مرحوم هاشمی, مرحوم کمالیان... سه تار ساز بودند. (حتی اساتید بنام امروزی)مگر میشود برای خلق یک اثر هنری و اعتلای آن اینگونه رفتار کرد و تار و سه تار و تنبور و گیتار و تنبک ساخت؟؟؟؟(ساز سازی در غالب هنری یک معقوله ی کاملا تخصصیست, نه کارگاه تولیدی!)صحبت از مارک ساز میکنید در صورتی که در تمامی دنیا کلمه ی مارک به یک برند و یا شرکت های تولیدی در سطح انبوه, اختصاص داده میشود... دوست عزیز و به اصطلاح کارشناس, برای ساز میگویند (مهر) و برای نقاشی میگویند (امضا) و این هویت آن اثر هنریست!!!آیا قرار دادن شماره ی نمانیده ی فروش در گذر زمان جنبه ی تبلیغاتی پیدا نخواهد کرد؟؟؟میخواهید برای اثباتش شماره ی تعداد زیادی سازنده به شما بدهم که همگی قصد همکاری با شما و یا افراد دیگری را داشته باشند و از این طریق شما و دیگران واسطه ی خوبی برای فروش سازهایشان شوید... آیا واقعا هدف شما آشنایی ما با سازندگان است؟؟؟شما که را گول میزنید؟؟؟(شاید هم واقعا متوجه این مسائل نیستید)در جدولتان صحبت از سابقه ی کار کردید... نیمدانم تا به چه انداره با سازندگان ساز در ارتباط هستید و نسبت به این مسئله شناخت دارید... ولی با توجه به تجربه ی خودم عرض میکنم, که این سابقه ها دردی را دوا نمیکند... مخاطب سازهای این افراد باسابقه چه کسانی هستند؟(بهارستانی ها یا اساتید برجسته و نوازندگان حرفه ای! ؟)... چه بسا کسانی با سابقه ی کم, راه را درست رفته اند و بسیار پیشی گرفته اند!!!... همچنین این سابقه ی کار, در طول این مدت, به چه کیفیتی طی شده؟...در جدولتان ستونی بود که خوشبختانه آن را حذف کردید... وقتی به امتیاز دادنتان نگاه میکردم با خود میگفتم این امتیاز بر چه اساس و پایه ای شکل گرفته و کدام مرجع رسمی آن را تایید کرده و شما مورد تایید یا عضو کدام مرجع یا شورا هستید...!!! آیا مگر به غیر ازین است که نظر شما در مورد یک ساز و امتیاز دهی به آن با توجه به سازهاییست که تا بحال دیده اید!!! پس, از شما میپرسم, آیا سازهایی بهتر از آنچه که شما دیده اید وجود ندارد و نخواهد داشت! ؟؟؟ و در اینصورت تکلیف امتیاز دهی و ملاک امتیاز دهی شما چه خواهد شد؟؟؟شاید از حرف های بنده ناراحت شوید ولی به شما توصیه میکنم قبل از انجام هر کاری خوب فکر کنید تا برای خودتان و دیگران مفید واقع شوید... شما با انجام این کار تصور غلط و به دنبال آن تاثیری نامطلوب بر علاقه مندان به موسیقی خواهید گذاشت...اگرچه که صحبت ها فراوان هست و بنده به بخشی از آن پرداختم, اما همین مسائل دلیل کافی برای قرار دادن پست اولم بود. امیدوارم نگرشتان به این موضوع کمی تغییر کند.
    موفق باشید.
    حرف شما صحیح هست به نظر من و در نهایت آدم باید حرف حق رو بزنه ، هرچند با واکنش منفی روبرو بشه ... در هر صورت حتی بنده هم که سال های سال با سایت نت آهنگ آشنایی دارم و وقت زیادی رو صرف اون کردم و در طی شاید هفت هشت سال شاهد تداوم فعالیتش بودم و هیچ چشمداشتی هم هیچوقت نداشتم به هیچ وجه هیچ توقعی هم از مسوولین فعلی برای ملاحظه کاری و مدارا با صحبت های تند و تیز خودم رو ندارم ، من هر کاری که کردم برای دل خودم بوده ، اما اگر ببینم که مسوولین سایت ، بجای اولویت دادن به آرمان های هنری و اخلاقی ، جنبه های تجاری رو در مطالب انجمن ها وارد می کنند ، بنده همیجا اعلام می کنم که دیگه سرنخواهم زد به انجمن ها و سایت نت آهنگ رو بطور کامل ترک خواهم کرد !
    ویرایش توسط AliB : Monday 19 May 2014 در ساعت 06:18 PM
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.

9. 4 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    83168
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

درود بر شما... کاملا با شما موافقم... بنده هم همینطور...

11. 3 کاربر برای این پست از ghaab تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

سلام

ببینید دوستان

این تاپیک به هیچ وجه نباید جنبه تبلیغاتی و یا ارزشیابی داشته باشه.

پس لطفا دوستانی که قصد معرفی کارگاه ها و سازندگان ساز رو دارند، دقت داشته باشند که از بیان هرگونه مقایسه یا تبلیغ از سازنده ها جدا خودداری کنند.

با تشکر از توجه شما
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Monday 19 May 2014 در ساعت 06:38 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

13. 7 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام

ببینید دوستان

این تاپیک به هیچ وجه نباید جنبه تبلیغاتی و یا ارزشیابی داشته باشه.

پس لطفا دوستانی که قصد معرفی کارگاه ها و سازندگان ساز رو دارند، دقت داشته باشند که از بیان هرگونه مقایسه یا تبلیغ از سازنده ها جدا خودداری کنند.

با تشکر از توجه شما
    سلام
    حرف شما متین و ممنون از توجهتون به این موضوع
    پس به دوستمون تذکر بدید بجای اعلام شماره ی نماینده ی فروش ،فقط همون شماره ی کارگاه و یا موبایل خود سازنده ی ساز رو اعلام کنند.
    متشکرم.

15. 7 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

ضمنا دوستان توجه داشته باشید که:

مسئولیت این تاپیک به هیچ وجه با تیم مدیریت سایت نیست.

ایشون فقط از بنده در مورد اینکه وجود چنین تاپیکی در انجمن مجاز هست یا خیر سوال کردند که خدمتشون عرض کردم در صورتی که جنبه تبلیغ و مقایسه ای نگیره مانعی نداره و هرکسی میتونه سازنده یا کارگاه مورد نظرش رو فقط معرفی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaab [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام علی جان... برای من بسیار جالب بود.. بجای اینکه پست های ایشان حذف شود پست های بنده رو حذف کردند... اینجا چه کسی مقصر است؟بنده که هدفم جهت آگاهی و اطلاع رسانی به دوستان بوده یا یک دلال ساز؟؟؟؟؟
    (دوستان لطفا حمایت کنند)
    دوست عزیز، جناب ghaab، از شما هم خواهش میکنم پست های تکراریتون رو در چندین تاپیک ارسال نکنید! همین که در همین تاپیک پست ارسال کردید کفایت میکنه. در غیر اینصورت میتونید از طریق پیغام خصوصی، به ایشون در مورد این موضوع اطلاع بدید.
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Monday 19 May 2014 در ساعت 06:47 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

17. 5 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

سلام دوستان.

با اجازه تمامی اساتید این ساز (و دیگر ساز‌هایی‌ که بنده هیچ گونه تخصصی ندارم) خواستم یکی‌ دو مورد رو (البته به صورت کاملاً شخصی‌) به عرض برسونم.

در رابطه با مقاصد اقتصادی سایت باید عرض کنم که اگر مسئولین (شما بخوانید صاحبان سایت) میخواستند از این راه نفعی ببرند، مطمئناً شروع کننده این تاپیک‌ها یا جناب ماجد رستمیان بودند، یا جناب امیر خوش لفظ، و یا (به احتمال کمتر) جناب هانی شبابی که نماینده این دو عزیز در گرداندن سایت میباشد. مقاصد اقتصادی همانطور که جناب علی‌ عزیز اشاره فرمودند نه بده، نه دور از اخلاق. پس رو در بایستی وجود نمی‌داشت. خودشون میومدن، تاپیک رو میزدن، خیلی‌ راحت هم اعلام میکردند که چکار میخواهند انجام بدهند. نیازی به „واسطه” ناشناس (کاربر جدید) نبود.

در رابطه با گفته علی‌ عزیز که فرمودند „دیگه نمیام” یه گله میخوام بکنم. علی‌ جان، شما از قدیمی‌‌های سایت، و از با دانشان این سایت هستید. از اونجایی که دوستان تازه کار عرصه هنر به امثال شما در این گونه سایت‌ها (بالاخص همین سایت) ، جهت پیدا کردن و تشخیص مسیر درست از مسیر نادرست نیاز مبرم دارند، بنده به جرات میگم (با عرض پوزش) که شما حتی حق فکر کردن به این مساله، به خاطر این نوع تاپیک‌ها و مسائل پیش پا افتاده را ندارید. اگر مسائل شخصی‌ و یا اتفاقات (خدای ناکرده) غیره منتظره مانع از حضور شما بشود، خوب یه بحثی‌. ولی‌ اینکه بخاطر این مسائل باشه... فکر کنم شما با بنده هم عقیده باشید که کسی‌ که پا به عرصه هنر می‌گذاره، و به جایی‌ میرسه که نظراتش راه گشا هستند، دیگه مال خودش نیست.

باز هم عذر میخوام اگه حرفم رو به صراحت گفتم. امیدوارم باعث ناراحتی‌ تون نشده باشه.
    ویرایش توسط FMETAL : Monday 19 May 2014 در ساعت 06:58 PM
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

19. 6 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    83168
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام آقای شبابی ...
    وقتی ایشان در تمامی بخش ها مطالبی نادرست را ارائه میدهند(که تاثیر زیادی بر نگرش و گمراهی دوستان هنرجو خواهد داشت)
    وظیفه ی تک تک ما نیست که به تمامی دوستان (در بخش های مختلف) اطلاع رسانی و آگاهی دهیم... با توجه به اینکه از جانب مسئولان سایت هیچ اقدامی صورت نگرفته و مدام پست های اینجانب را با توجه به تایید دوستان کاربر, حذف میکنند... و از پاسخ گویی به بنده امتناع می ورزند... به نظره بنده این مسائل نباید پیش پا افتاده تلقی شود زیرا ذهنیت غلطی را بوجود خواهد آورد و گواه این مسئله بخشی از مطالبیست که در پست های قبلی عنوان کردم... وقتی به سادگی ازین مسائل بگذریم چگونه توقع شکل یافتن یک اندیشه ی درست را خواهیم داشت, این مسائل به ظاهر پیش پا افتاده جوانه های نادانی ماست که روزی گریبان گیرمان خواهد شد.
    ویرایش توسط ghaab : Monday 19 May 2014 در ساعت 07:59 PM

21. 2 کاربر برای این پست از ghaab تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

سلام آقای شبابی ...
    وقتی ایشان در تمامی بخش ها مطالبی نادرست را ارائه میدهند(که تاثیر زیادی بر نگرش و گمراهی دوستان هنرجو خواهد داشت)
    وظیفه ی تک تک ما نیست که به تمامی دوستان (در بخش های مختلف) اطلاع رسانی و آگاهی دهیم... با توجه به اینکه از جانب مسئولان سایت هیچ اقدامی صورت نگرفته و مدام پست های اینجانب را با توجه به تایید دوستان کاربر, حذف میکنند... و از پاسخ گویی به بنده امتناع می ورزند... به نظره بنده این مسائل نباید پیش پا افتاده تلقی شود و گواه این مسئله بخشی از مطالبیست که در پست های قبلی عنوان کردم... وقتی به سادگی ازین مسائل بگذریم چگونه توقع اندیشه ی درست خواهیم داشت, این مسائل به ظاهر پیش پا افتاده جوانه های نادانی ماست که روزی گریبان گیرمان خواهد شد.
    پست های شما فقط بدلیل جلوگیری از ایجاد اسپم، توسط پلیس سایت حذف شد. چون در چندین تاپیک مختلف همین پست ها رو دقیقا ارسال کرده بودید که باعث شلوغی بیش از حد در انجمن شده بود. لطفا از این به بعد در اینگونه موارد، فقط روی یک تاپیک متمرکز بشید یا از پیغام خصوصی استفاده کنید.

با تشکر
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

23. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    83168
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ایشان هم که همین کار را کرده بودند... پس چرا پست های تکراری ایشان برای جلوگیری از ایجاد اسپم در تاپیک های مختلف حذف نشد! ؟

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

ایشان هم که همین کار را کرده بودند... پس چرا پست های تکراری ایشان برای جلوگیری از ایجاد اسپم در تاپیک های مختلف حذف نشد! ؟
    ایشون برای هر ساز توی بخش مناسبش تاپیک ایجاد کرده بودند. ولی کاری که شما انجام دادید این بود که یک پست رو توی همون تاپیک ها کپی و ارسال کردید. لطفا بحث رو بیش از این کش ندید. تذکرات لازم در مورد این تاپیک و تاپیک های مشابه، داده شد. دیگه نیازی نیست بیش از این حساسیت به خرج بدید.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

26. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    83168
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

موفق باشید.

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان.

با اجازه تمامی اساتید این ساز (و دیگر ساز‌هایی‌ که بنده هیچ گونه تخصصی ندارم) خواستم یکی‌ دو مورد رو (البته به صورت کاملاً شخصی‌) به عرض برسونم.

در رابطه با مقاصد اقتصادی سایت باید عرض کنم که اگر مسئولین (شما بخوانید صاحبان سایت) میخواستند از این راه نفعی ببرند، مطمئناً شروع کننده این تاپیک‌ها یا جناب ماجد رستمیان بودند، یا جناب امیر خوش لفظ، و یا (به احتمال کمتر) جناب هانی شبابی که نماینده این دو عزیز در گرداندن سایت میباشد. مقاصد اقتصادی همانطور که جناب علی‌ عزیز اشاره فرمودند نه بده، نه دور از اخلاق. پس رو در بایستی وجود نمی‌داشت. خودشون میومدن، تاپیک رو میزدن، خیلی‌ راحت هم اعلام میکردند که چکار میخواهند انجام بدهند. نیازی به „واسطه” ناشناس (کاربر جدید) نبود.

در رابطه با گفته علی‌ عزیز که فرمودند „دیگه نمیام” یه گله میخوام بکنم. علی‌ جان، شما از قدیمی‌‌های سایت، و از با دانشان این سایت هستید. از اونجایی که دوستان تازه کار عرصه هنر به امثال شما در این گونه سایت‌ها (بالاخص همین سایت) ، جهت پیدا کردن و تشخیص مسیر درست از مسیر نادرست نیاز مبرم دارند، بنده به جرات میگم (با عرض پوزش) که شما حتی حق فکر کردن به این مساله، به خاطر این نوع تاپیک‌ها و مسائل پیش پا افتاده را ندارید. اگر مسائل شخصی‌ و یا اتفاقات (خدای ناکرده) غیره منتظره مانع از حضور شما بشود، خوب یه بحثی‌. ولی‌ اینکه بخاطر این مسائل باشه... فکر کنم شما با بنده هم عقیده باشید که کسی‌ که پا به عرصه هنر می‌گذاره، و به جایی‌ میرسه که نظراتش راه گشا هستند، دیگه مال خودش نیست.

باز هم عذر میخوام اگه حرفم رو به صراحت گفتم. امیدوارم باعث ناراحتی‌ تون نشده باشه.
    عرض سلام و ادب
    بزرگوارید و ممنونم از لطفی که به حقیر دارید همیشه ، البته من آشنایی و دوستی قدیمی با امیرحسن خان خوشلفظ دارم و همینطور با ماجد رستمیان و می دونم که جناب خوشلفظ از کجا و با چه عشقی ایده ی نت آهنگ رو شروع کردن و چقدر برای پیشبردش زحمت کشیدن که من و دوستان دیگر هم در بخشی از راه و در حد توان همراه ایشون و دیگر دوستان بودیم و هستیم و قطعا شناخت شخصیم نسبت به شخصیت خوب و مثبت و فرهنگی جناب خوشلفظ و دوستان دیگر مثل ماجد رستیمان عاملی بوده که همیشه من هم از ای امکان که توسط ایشان فراهم شده برای کمک و همراهی به دوستان علاقه مند در حد وسع و توان بهره ببرم ...
    قطعا بیان صحبتم برای این بود که جناب شبابی بطور شفاف بیان کنند که اینگونه مطالب خدای نکرده با منفعت اندیشی در عین اینکه امکان گمراه کردن اعضای سایت و بازدیدکنندگان رو به همراه داره ، ارسال نشده باشه... که ایشون هم صراحتا اعلام کردن و از این بابت ممنونم .
    صد در صد فعالیت اقتصادی شفاف و مثبت کاملا مورد تایید من هست و هیچ عیبی هم نداره.
    باز هم ممنونم .

29. 5 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    77192
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    1
    36 بار تشکر شده در 19 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/1
    میزان امتیاز
    0

شفاف سازی در مورد گزینه نمایندگان

1-- قسمت نماینده حذف شد

2-ولی مثلا اگه به آقای دهقان تماس بگیرید برای خرید گیتار می گویند بنده فروش مستقیم ندارم (گفت شماره را هم درسایت نزنید) و از موسیقی **** خرید کنید ایشون تمام ساز های بنده را یکجا می خرند و یا برای سه تار عطلا قرار داد داره با **** تهران آقای ****یا گیتار دالاهو هم همین طور اصلا تک فروشی نداره حالا بنده بد کردم با توجه به اطلاعاتم که داشتم نماینده فروش گذاشتم!!!

3- فرم جدید نوشتن اطلاعات
    نام/مارک/شماره/تخصص (مثلا مهر کاری-یک تکه بودن و..)
    انشا الله این بحث ها تموم بشه

31. 5 کاربر برای این پست از a_h_s تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)