لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: انتخاب استاد پیانو مناسب در تهران

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    44 بار تشکر شده در 42 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    11

پیش فرض انتخاب استاد پیانو مناسب در تهران

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام
    پسر 15 ساله ای هستم که میخوام پیانو شروع کنم
    حدود 1 سال میشه که پیانو خریدم و سعی کردم خودم از اینور اونر یه چیز هایی رو یاد بگیرم و الان هم خیلی کم از پیانو سر در میارم
    متاسفانه تو این یک سال به دلیل دور بودن خونمون به آموزشگاه های موسیقی(منتطقه 17) نتونستم استاد مناسب ای رو پیدا کنم
    دبیرستانم سمت چهارراه لشکره(علامه حلی 1) و تا انقلاب و یه کم بالاتر هم میتونم برم برای کلاس پیانو
    حالا خواهشی که من از شما دوستان عزیز دارم اینه که اگه کسی استاد و یا آموزشگاه مناسبی رو میشناسند حتما بهم معرفی کنند
    لطفا شماره تماس،سایت و ایمیل،آدرس،ترجیحا هزینه کلاس ها و بقیه مشخصات استاد یا آموزشگاه رو بگید
    راستی:
    -استاد آقا باشه
    -ترجیحا کسی باشند که بتونند تو سبک های مختلف نوازندگی پیانو کمک ام کنند نه فقط تو کلاسیک

- - - Updated - - -

راستی یه چیزی هم بگم شاید کمکمون کنه
    سبک موسیقی مورد علاقه من جدا از کلاسیک،کار های بیکلامی مثل آهنگ های یانی و کلایدر من و ... هس
    البته از کار های یانی نه فقط آهنگ های اصطلاحا ملایم که معمولا اصل کار پیانو هستش
    من همه کار های بیکلام یانی رو میپسندم

2. کاربران زیر از mahmudiyan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

3. # ADS

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

فکر کنم خیلی از دوستانی که واقعا موسیقی میشناسند وقتی دیدند من حرف از یانی زدند فکر کردند من اصلا دنبال اون علم اصیل موسیقی که بیشتر تو کلاسیک هست نیستم
    بعضی ها یانی رو خالتور میدونند که معمولا این ها افرادی هستند که سواد موسیقی کلاسیک خیلی بالایی دارند
    من هم کاملا به این افراد حق میدم والان هم برای خود من این موضوع یه سوال عمیق شده
    این ها رو گفتم که بدونید من خیلی دنبال یاد گیری حرفه ای موسیقی کلاسیک هستم و هدفم از یادگیری پیانو فقط این نیست که بشینم پشت پیانو و بهم حال بده و تمام
    خیلی دوست دارم استادم بتونه در این حد کمکم کنه

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmudiyan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    فکر کنم خیلی از دوستانی که واقعا موسیقی میشناسند وقتی دیدند من حرف از یانی زدند فکر کردند من اصلا دنبال اون علم اصیل موسیقی که بیشتر تو کلاسیک هست نیستم
    بعضی ها یانی رو خالتور میدونند که معمولا این ها افرادی هستند که سواد موسیقی کلاسیک خیلی بالایی دارند
    من هم کاملا به این افراد حق میدم والان هم برای خود من این موضوع یه سوال عمیق شده
    این ها رو گفتم که بدونید من خیلی دنبال یاد گیری حرفه ای موسیقی کلاسیک هستم و هدفم از یادگیری پیانو فقط این نیست که بشینم پشت پیانو و بهم حال بده و تمام
    خیلی دوست دارم استادم بتونه در این حد کمکم کنه
    این چه حرفیه چه پیش داوری و قضاوتیه!! اتفاقا یانی در این سایت و هم بیرون از سایت و در سطح جهانی خیلی طرفدار موزیسین و غیرموزیسین داره! در مورد استاد و آموزشگاه هم باید صبر کنید دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن بیان راهنماییتون کنن.
    و نظرمن اینه که شما فعلا به فکر سبک خاصی نباشید، فعلا با کلاسیک شروع کنید تا ابتدا با اصول و قواعد صحیح نوازندگی آشنا بشید...
    ویرایش توسط you3f : Sunday 18 May 2014 در ساعت 08:38 PM دلیل: Color

6. کاربران زیر از you3f به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

دوستان لطفا کمک ام کنید
    داره دیر میشه ها
    من خودم یه چرخی زدم تو اینترنت آموزشگاه کانون و چکاوک رو پیدا کردم
    کسی این ها رو میشناسه?
    لطفا کمک ام کنید
    اینم سایت آموزشگاه کانون
    Kanoonmusic. com

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

کسی نیست?
    خواهش میکنم راهنماییم کنید
    کسی اینجا آموزش گاه کانون و استاد علی انیسی(که تو آموزش گاه کانون هستند) رو نمیشناسه?
    نظرتون در موردشون چیه?
    لطفا کمکم کنید

9. کاربران زیر از mahmudiyan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

سلام به دوستان گلم
    برا دخترم چند وقتیه که دنبال یه آموزشگاه پیانو میگردیم. دیگه حرف باباش رو گوش نمیده معتقده من هیچی بلد نیستم :دی
    راستش هرجا که میریم احساس میکنم هدف فقط پر کردن وقت بچه ها تو تابستون هستش نه آموزش خیلی جدی. البته فقط دو سه تا آموزشگاه تو دو رو اطراف کوچمون رو دیدیم!
    از شما دوستان اگه آموزشگاه معتبر با اساتید خوب رو میشناسید لطفا راهنماییم کنید. راستش در رابطه با محلش هم ما کمی مقید هستیم.
    این محلات مد نظرماست. پاسداران، دولت، نیاوران، اقدیسه، قیطریه... و همین دو رو اطراف.
    ممنونم.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

11. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به دوستان گلم
    برا دخترم چند وقتیه که دنبال یه آموزشگاه پیانو میگردیم. دیگه حرف باباش رو گوش نمیده معتقده من هیچی بلد نیستم :دی
    راستش هرجا که میریم احساس میکنم هدف فقط پر کردن وقت بچه ها تو تابستون هستش نه آموزش خیلی جدی. البته فقط دو سه تا آموزشگاه تو دو رو اطراف کوچمون رو دیدیم!
    از شما دوستان اگه آموزشگاه معتبر با اساتید خوب رو میشناسید لطفا راهنماییم کنید. راستش در رابطه با محلش هم ما کمی مقید هستیم.
    این محلات مد نظرماست. پاسداران، دولت، نیاوران، اقدیسه، قیطریه... و همین دو رو اطراف.
    ممنونم.
    سلام امیر آقا ...
    دقیقا همینطوره که میگین ... اکثرا حرفه ای و جدی کار نمی کنن.
    اگه دخترخانمتون کمتر از 10 سالشون هست و مبتدی هستن من آموزشگاه گلپایگانی (مینی سیتی) رو پیشنهاد می کنم. اونجا خانم گلپایگانی تدریس می کنن. اخلاق و جدیتشون عالیه... برای پیانوی بزرگسالان هم آقای علی گلپایگانی و آقای هانی گلپایگانی هستن (باید کارشونو ببینین البته)
    از آموزشگاه هایی که توی این مناطق می شناسم میتونم به آموزشگاه ملک (پاسداران- چهار راه امیر ابراهیمی) و آموزشگاه نغمه پاییز توی همون پاسداران اشاره کنم... البته اطلاعات دقیقی ازشون ندارم. ولی اگه خواستین میتونم آمارشونو براتون در بیارم.
    به هر حال طبیعتا شما خودتون استادین و سریعا متوجه میشین که اساتیدشون در چه حدی هستن.

13. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام امیر آقا ...
    دقیقا همینطوره که میگین ... اکثرا حرفه ای و جدی کار نمی کنن.
    اگه دخترخانمتون کمتر از 10 سالشون هست و مبتدی هستن من آموزشگاه گلپایگانی (مینی سیتی) رو پیشنهاد می کنم. اونجا خانم گلپایگانی تدریس می کنن. اخلاق و جدیتشون عالیه... برای پیانوی بزرگسالان هم آقای علی گلپایگانی و آقای هانی گلپایگانی هستن (باید کارشونو ببینین البته)
    از آموزشگاه هایی که توی این مناطق می شناسم میتونم به آموزشگاه ملک (پاسداران- چهار راه امیر ابراهیمی) و آموزشگاه نغمه پاییز توی همون پاسداران اشاره کنم... البته اطلاعات دقیقی ازشون ندارم. ولی اگه خواستین میتونم آمارشونو براتون در بیارم.
    به هر حال طبیعتا شما خودتون استادین و سریعا متوجه میشین که اساتیدشون در چه حدی هستن.
    سلام دوست من
    مثله همیشه خیلی لطف کردید.
    اگه راجع به آموزشگاه ملک و نغمه اطلاعات دقیق تری بهم بدین واقعا ممنونتون میشم چون ظاهرا خیل نزدیک به خونمونه. از این نظر که چه استاتیدی خوبی در اونجا کلاس دارن.
    راستش دخترم 12 سالشه و حدود یک سال، پیش کسی میرفت که کاملا وقتش رو تلف کرد. دخترم اصلا حرف هیچکسی رو هم بجز استاداش گوش نمیده و اون آقام کلا همه چیزیش اشتباه بود. بعد یک سال هنوز بلند نیست پشت پیانو باید چجوری بشینه دستاش رو چطور روی کلاویه بزاره. ریتم رو که کلا نمیشناسه و عجیبترین داستان تاریخ موسیقی اینکه فقط با دست راست میتونه بزنه!!! (دخترم چپ دسته). من هرچه سعی میکنم بهش یاد بدم میگه نه تو بلد نیستی استادم بلده اینجوری گفته بزنم...
    اصلا موندم تو کار بعضی اساتید.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

15. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست من
    اگه راجع به آموزشگاه ملک و نغمه اطلاعات دقیق تری بهم بدین واقعا ممنونتون میشم چون ظاهرا خیل نزدیک به خونمونه. از این نظر که چه استاتیدی خوبی در اونجا کلاس دارن.
    راستش دخترم 12 سالشه و حدود یک سال، پیش کسی میرفت که کاملا وقتش رو تلف کرد. دخترم اصلا حرف هیچکسی رو هم بجز استاداش گوش نمیده و اون آقام کلا همه چیزیش اشتباه بود. بعد یک سال هنوز بلند نیست پشت پیانو باید چجوری بشینه دستاش رو چطور روی کلاویه بزاره. ریتم رو که کلا نمیشناسه و عجیبترین داستان تاریخ موسیقی اینکه فقط با دست راست میتونه بزنه!!! (دخترم چپ دسته). من هرچه سعی میکنم بهش یاد بدم میگه نه تو بلد نیستی استادم بلده اینجوری گفته بزنم...
    خواهش می کنم. کاری نمی کنم.
    امان از استاد بی تعهد
    دوتا از دوستانم توی آموزشگاه های ملک و نغمه پاییز مدرس ساز هستن. در اولین فرصت که ببینمشون براتون سوال می کنم.

17. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست من
    کلا متاسفانه جنبه آموزش در داخل ایران به نوعی تبدیل به فاجعه شده..

یکی از دوستان بنده هم مدت یک سال پیش یه بنده خدایی پیانو آموزش میدید , چند مدت پیش من رفتم منزلش و یک آهنگی که میتونست بزنه رو برای من نواخت..

بعد گفتش که اکتاو های بالا رو چطور نواختم ؟ و بعد اون قسمتی که باید توی اکتاو پایین نوازندگی میشد رو برای من زد !

من گفتم این قسمتی که زدی اوکتاو پایینه که کجاش بالا بود !

تا اینکه متوجه شدم آموزگار محترم به این بنده خدا تدریس کرده که هرچی اوکتاو بره بالا یعنی صدای بم تر !

خلاصه شما ببین تئوری موسیقی که این باشه خدا به داد عملیش برسه !

19. 4 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

Fereshteh_Baran آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    22707
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,809
    1,553 بار تشکر شده در 566 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 171/0
    Given: 161/0
    میزان امتیاز
    15

این معضل تدریس و علم پایین اساتید فقط منحصر به آموزشگاه ها نمیشود. من هنرجویی دارم که یک خانم حدود سی ساله است و میگوید که دانشجوی کنسرواتوار است. و هفته پیش امتحان هارمونی داشت. جالب این است که علم هارمونیک را یاد گرفته ولی در یکی از درسها از او پرسیدم علامت (عرضی) چیست ، جواب را نمیدانست. گام نوازی هم تا حدودی بلد است ولی این که چرا مثلا سل ماژور، یک دیز دارد را نمیداند. حیف از وقت و عمری که به این گونه هدر میرود.
    آنجا که سخن به اتمام می رسد موسیقی آغاز می شود. بتهون

21. 3 کاربر برای این پست از Fereshteh_Baran تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

سلام به دوستان گلم
    ممنونم.
    بعد از چندین ماه من دوباره این تامیک رو دیدم و جالبترین نکته بذام نظرات خودم بود که تغییرات خیلی جالبی داشتند تا الان. گرچه شروع همه این تغییرات از نوشته های اون موقع ام هم مشخص بود
    من الان هم دارم دوباره دنبال استاد میگردم
    چون تصمیم جدی تر شده و خیلی مهمه برام که استادم واقعا بتونه به پیشرفت من کمک کنه
    استاد کنونی من آقای کیومرث پیرگلو آموزشگاه پارس هستند که هم تحصیلات سطح بالا(دکترای اتنوموزیکولوژی از یکی از دانشکاه های استرالیا که یادم نمساد) دارند هم نوازنده خوبی هستند
    فقط مشکی که هست اینه که آموزشگاه پارس برای کلاس های نیم ساعته هر ترم 750 هزار تومن میگیره و احتمالا به زودی لازم بشه که من کلاس یک ساعتع بگیرم که اونجوری هزینش هم دوبرابر میشه
    البته نکته مثبت دیگه ای هم که وجود داره اینه که ایشون خودشون هزینه کردند و پیانو حدود 160 ملیونیب رای کلاسشون گرفتند و این خیلی به روند کلاس کمک میکنه به نظرم
    یک نفر به من گفت اگه با اساتیدی که منزل خودشون تدریس میکنند کار کنم خیلی برام بهتر میشه
    کسی میدونه این روش تدریس هزینه کلاس های یک ساعتش حدودا چقدره؟
    و همینطور اگه کسی استاد خیلی خوب میشناسه حتما معرفی کنه
    استادی که بتونه واقعا در حد اندازه های بین المللی کار بکنه
    خیلی ممنون

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmudiyan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بعد از چندین ماه من دوباره این تامیک رو دیدم و جالبترین نکته بذام نظرات خودم بود که تغییرات خیلی جالبی داشتند تا الان. گرچه شروع همه این تغییرات از نوشته های اون موقع ام هم مشخص بود
    چون تصمیم جدی تر شده و خیلی مهمه برام که استادم واقعا بتونه به پیشرفت من کمک کنه
    استاد کنونی من آقای کیومرث پیرگلو آموزشگاه پارس هستند که هم تحصیلات سطح بالا(دکترای اتنوموزیکولوژی از یکی از دانشکاه های استرالیا که یادم نمساد) دارند هم نوازنده خوبی هستند
    فقط مشکی که هست اینه که آموزشگاه پارس برای کلاس های نیم ساعته هر ترم 750 هزار تومن میگیره و احتمالا به زودی لازم بشه که من کلاس یک ساعتع بگیرم که اونجوری هزینش هم دوبرابر میشه
    البته نکته مثبت دیگه ای هم که وجود داره اینه که ایشون خودشون هزینه کردند و پیانو حدود 160 ملیونیب رای کلاسشون گرفتند و این خیلی به روند کلاس کمک میکنه به نظرم
    یک نفر به من گفت اگه با اساتیدی که منزل خودشون تدریس میکنند کار کنم خیلی برام بهتر میشه
    خیلی ممنون

ای ماشالله !

قیمتی که شما گفتید رو خوندم سرم سوت کشید !

چه خبره آخه..

24. کاربران زیر از Green_moment به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    23164
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    0
    21 بار تشکر شده در 13 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

دوستان کسی با آیدین منعم در آموزشگاه پارت کلاس داشته ؟ اگه داشتید در موردش صحبت کنید لطفا.

26. کاربران زیر از rafighi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

legnica آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    87457
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    0
    47 بار تشکر شده در 21 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 15/1
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون
    سلام...
    من با اقای مجید علیزاده چند ماهی هست کار میکنم. فوق العاده ادمه پری هستند.
    تو همه زمینه ها مهارت دارن و در دانشگاه تهران هم تدریس میکنن
    ایشون تو دفترشون که واقع در میرداماد هست تدریس میکنن
    هزینه هر جلسه کلاس 40 دقیقه ای 80 تومن هست که البته زمان کلاس موقع هایی به 1:30 هم میرسه بنا به احتیاج
    اگه توضیح دیگه ای خواستید،پی وی پیام بدید در خدمت هستم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    170540
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط legnica [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام...
    من با اقای مجید علیزاده چند ماهی هست کار میکنم. فوق العاده ادمه پری هستند.
    تو همه زمینه ها مهارت دارن و در دانشگاه تهران هم تدریس میکنن
    ایشون تو دفترشون که واقع در میرداماد هست تدریس میکنن
    هزینه هر جلسه کلاس 40 دقیقه ای 80 تومن هست که البته زمان کلاس موقع هایی به 1:30 هم میرسه بنا به احتیاج
    اگه توضیح دیگه ای خواستید،پی وی پیام بدید در خدمت هستم

ممکنه شماره ایشون رو لطف کنین؟! ممنونم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)