نقل قول نوشته اصلی توسط mahmudiyan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
بعد از چندین ماه من دوباره این تامیک رو دیدم و جالبترین نکته بذام نظرات خودم بود که تغییرات خیلی جالبی داشتند تا الان. گرچه شروع همه این تغییرات از نوشته های اون موقع ام هم مشخص بود
من الان هم دارم دوباره دنبال استاد میگردم
چون تصمیم جدی تر شده و خیلی مهمه برام که استادم واقعا بتونه به پیشرفت من کمک کنه
استاد کنونی من آقای کیومرث پیرگلو آموزشگاه پارس هستند که هم تحصیلات سطح بالا(دکترای اتنوموزیکولوژی از یکی از دانشکاه های استرالیا که یادم نمساد) دارند هم نوازنده خوبی هستند
فقط مشکی که هست اینه که آموزشگاه پارس برای کلاس های نیم ساعته هر ترم 750 هزار تومن میگیره و احتمالا به زودی لازم بشه که من کلاس یک ساعتع بگیرم که اونجوری هزینش هم دوبرابر میشه
البته نکته مثبت دیگه ای هم که وجود داره اینه که ایشون خودشون هزینه کردند و پیانو حدود 160 ملیونیب رای کلاسشون گرفتند و این خیلی به روند کلاس کمک میکنه به نظرم
یک نفر به من گفت اگه با اساتیدی که منزل خودشون تدریس میکنند کار کنم خیلی برام بهتر میشه
کسی میدونه این روش تدریس هزینه کلاس های یک ساعتش حدودا چقدره؟
و همینطور اگه کسی استاد خیلی خوب میشناسه حتما معرفی کنه
استادی که بتونه واقعا در حد اندازه های بین المللی کار بکنه
خیلی ممنون
سلام...
من با اقای مجید علیزاده چند ماهی هست کار میکنم. فوق العاده ادمه پری هستند.
تو همه زمینه ها مهارت دارن و در دانشگاه تهران هم تدریس میکنن
ایشون تو دفترشون که واقع در میرداماد هست تدریس میکنن
هزینه هر جلسه کلاس 40 دقیقه ای 80 تومن هست که البته زمان کلاس موقع هایی به 1:30 هم میرسه بنا به احتیاج
اگه توضیح دیگه ای خواستید،پی وی پیام بدید در خدمت هستم