لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 4 از 13 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 49 به 64 از 198

موضوع: سوالات و مشکلات در FL Studio

MehRun آواتار ها
    كاربر فعال سخت افزار و نرم افزار

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    8087
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    67
    154 بار تشکر شده در 83 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    با اجازه من یک سری صحبت های بابک جان رو کامل می کنم ..
    ببینید هر کسی یک نظری داره . اما امروزه در اکثر جاها لپ تاپ های قدرتمند سونی و توشیبا این مشکل رو حل کردند و توان خیلی زیادی دارند و شاید همه دارن به سوی آهنگ سازی با لپ تاپ میرن . این کار دلایل مهمی داره . یکی از عمده دلایل این هست که فضای کمتری اشغال می کنه و سیستم کولینگش به مراتب کم صدا تر از کامپیوتر های معمولی هست. دومین دلیل این هست که شما فرض می کنیم آهنگی رو بر روی لپ تاپ ساختید . حالا قصد دارید اون رو ببرید به یک استودیو تا میکس و مسترینگ رو اونجا انجام بدید . خوب در اینجا مزیت لپ تاپ این هست که دیگه نیازی نیست همه ی ترک ها رو دونه به دونه اکسپارت کنی و هزار درد سر دیگه ... و خیلی راحت میتونی جا به جا کنی . حتی شما میتونی لپ تاپ رو برداری و بری یک پارک بشینی آهنگ بسازی ! شاید عجیب باشه اما خیلی ذهن رو باز می کنه و باعث خلق ایده های جدید میشه .
    در مورد كارت صدا هم قطعاً لپ تاپ ها ضعيفتر از كامپيوترهاي خونگي هستند.
    بابک جان در این مورد در اکثر مواقع لپ تاپ ها بهتر عمل می کنند . چون من حرفه ای ترین مادربرد های کامپیوتر های خونگی رو دیدم که هنوز دارن از AC97 استفاده می کنند

-واسه رکورد هم مطمئن باشید شما حرفه ای ترین لپ تاپ جهان و یا حرفه ای ترین مادربرد جهان رو هم بخرید به هیچ عنوان کارت صدای مناسب واسه رکورد نداره . شرکت ها خیلی بخوان بترکونن میان یک HD 7.1 نصب می کنن که خیلی بخواد حرفه ای باشه 24 بیت و 96 khz هست و همه فرکانس ها رو کات شده و ادیت شده تحویل میده و هیس و نویزش هم بالاست.

بودیم و کسی پاس نمی داشت که هستیم .... باشد که نباشیم و بدانند که بودیم

2. 2 کاربر برای این پست از MehRun تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5745
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    114
    60 بار تشکر شده در 22 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

با سلام !

تو برنامه و VST های اماده ی خود FL وقتی رو پیچ ها کلیک راست میکنیم ، میشه لینک کرد به کنترلر ، میشه اتومیشن ساخت.
    توی VST ها Filter هایی که نمیشه کلیک راست کرد چطور این دو کار رو انجام بدیم ؟
    (Link to Controller & Create Automation Clip)

MehRun آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    8087
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

با سلام !

تو برنامه و VST های اماده ی خود FL وقتی رو پیچ ها کلیک راست میکنیم ، میشه لینک کرد به کنترلر ، میشه اتومیشن ساخت.
    توی VST ها Filter هایی که نمیشه کلیک راست کرد چطور این دو کار رو انجام بدیم ؟
    خوب همه چیز که امکان پذیر نیست. حالا من زیاد با اف ال آشنا نیستم اما خوب اگر کلیک راست نشه , اتومیشن و ادیت اونت و لینک و ... هم نداره . چون بعضی وقت ها امکانش نیست واسه هرپیچی بیان اتومیشن بذارن . البته میگم شاید من بلد نباشم . حالا شما بگو اون گزینه که میخوای اتومیشن کنی چی هست تا اگر راه دیگه ای باشه بهت بگم .

5. 2 کاربر برای این پست از MehRun تشکر کرده اند:

Sensation آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5088
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    556
    1,488 بار تشکر شده در 606 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/1
    میزان امتیاز
    17

بعضي وقت ها شك ميكينم كه اين اطلاعات شاخ دار از كجا در ايران رواج پيدا ميكنه !!!

راجب مادربورد ها
    مادربوردهاي حرفه اي معمولا در ايران يافت نميشن !
    در بازار بزرگ كامپيوتر كه شايد بيشترين تجمع رو داشته باشه شايد بشه به زور 2 مينبرد اينتل و يك سي پي يوي اكسريم 1 ميليون توماني بشه پيدا كرد !

قطعا اين مينبرد ها روشون كارت صداي آنبرد نصب نميشه كه شما بي نياز باشيد اون ساند آنبرد اكر روي اين مادربورد ها باشه كه معمولا نيست ميشه گفت حكم مشابهي مثل پاور كيس رو داره !
    شما براي اجرا به برق نياز داريد
    حالا ميتونيد پاور 300 بگيريد و 4 تا هارد بهش وصل كنيد !
    يا ميتونيد يك هارد 500 بگيريد و دو تا هارد بهش وصل كنيد !

خوب در حالت اول 4 تا هارد بعد از مدتي به علت تغذيه برق نا مناسب به سمت weekend‌ ميرن و يا به طور كل نابود ميشن.
    اما در حالت دوم شما هميشه از هارد و قدرت برق مناسب بهره وري كامل رو خواهيد داشت.

پس نميشه اومد راجب مينبرد هاي اينتل با چيپست هاي فوق حرفه اي كه در ايران يك عدد اون هم يافت نميشه به خاطر وجود يك ساندكارت ديفالت (اسباب بازي) مقايسه اي رو در سطح حرفه اي انجام داد و اين رو به شويه عمومي جلوه داد.

----------
    راجب لب تاپ ها هم به هيچ وجه و در هيچ جاي دنيا لب تاپ هاي سوني و توشيبا جز لب تاپ هاي پرقدرت محسوب نميشه !
    الان تقريبا بازار ايران رو اسباب بازي هاي Hp گرفته و در كنار اين اسباب بازي ها هم برخي زير شاخه هاي سوني مشغول رفت و آمد هست.

توشيبا از اولش هم نقشي خنده دار داشت و بيشتر به سمتي رفت كه برگشتي نداشت.
    وزن زياد رنگ نا مناسب تجهيزات نامناسب و !!!

لب تاپ هاي سوني هم دقيقا مانند تمامي وسائل سوني در زمينه الكترونيك مدت هاست به هيچ پيشرفتي دست پيدا نكردند.

پس تا اينجا لب هاي سوني ! توشيبا ! و مدل هايي hp و مدل هاي متفرقه تقريبا مصرف ضبط صوت دارند. يعني شما ميتونيد از windows media player به همراه محيط ويستا بهره ببريد البته با كلي تاخير در اجراي فرامين شما توسط ماوس تا تاچ !
    اگر خيلي كنجكاو تر هم باشيد شايد بتونيد با هزار و يك آيه و قسم به اينترنت وصل شيد و در اولين كانكشنتون به دنياي مجازي مجبور نباشيد به علت باگ هاي موجود 100 بار سيستم رو ريستارت كنيد.

----------
    شايد حرفه اي ترين لب ها ها Apple و در مراحل بسيار پايين تر Dell باشه كه خوب خدا رو شكر با توجه به پيشرفت هاي ايران مدل هاي دسته چندم دل وارد ايران شده و داره با تاريخ روز به فروش ميرسه ! ‌ (اما خوب بسيار به صرفه تر از مدل هاي بالاست)

دنبال مدل هاي apple هم نگرديد چون شايد تنها مدلي كه به دستتون برسه سري دست دوم مانيتور هاي 14 اون باشه كه علاوه بر دست دوم بودن به هيچ درد از موسقي شما نخواهد خورد چون 14 اينچ كوچيك هست! اما در هر صورت پيدا كردنش به صورت منصفانه و تضمين شده صفر هست!!!

حداقل مزيت هاي دو لب تاب بالا اين هست كه نسبت بهه ساير لب تاپ هاي موجود در ايران وقتي بهش يك هارد اكسترنال 1 ترابايتي وصل ميشه از بين نميره !

براي كار موزيك هم هيچ شخص عاقل و منطقي از لب تاپ استفاده نميكنه ! (در ميكس ها هم كه در ايران به اصطلاح خالتوري ميكنند و به قول خودشون مجلش ميرند تا مردم رو با موزيك بندري ره هيجان وادار كنند بيشتر كار از قبل و به صورت Playback از خيابون جمهوري خريداري شده و تنها وظيفه شخص پشت لب تاب بازي كردن نقش دكمه پلي در محيط ويرتوال ديجي هست!!! ‌) همين و بس !
    پس قديمي ترين لب تاب ها هم ميتونند اين رو پلي كنند و واقعا نياري به قدرت نيست.

هيچ خبري هم از ميكس واقعي نيست چون كسي بلد نيست!

بنا به هزاران دليل و اگر و اما و هزاران مدرك و سند !
    اصلا اين موضوع جاي بحي نداره پس نتيجه گيري هم نميشه كرد.
    ---------------

آقاي آرش :
    براي اتوميشن در نقاطي كه مد نظر شما هست و گزينه كليك راست براي اتوميشن هاي لحظه اي و مداوم فعال نيست شما ميتونيد اين عمل رو انجام بديد.

اون ناب يا پيچي كه ميخواهيد به دلخواهتون تغيير كنه يك تغيير بسيار كوچيك بديد بسيار بسيار كوچيك.
    بعد به سمت راست نوار وظيفه وي اس تي مربوطه بريد (فلش كوچيك در ابتدايي ترين نقطه سمت چپ وي اس تي) بعد روي گزينه last twed... كليك كنيد و بعد از باز شدن منو روي creat auto... كليك كنيد.
    براي زيباتر تر انجام دادن اين كار ميتونيد ناحيه مورد نظر رو انتخاب كنيد و بعد اين عمل رو اعمال كنيد.
    ------------

ضميمه :
    در تمامي نقاط روي زمين و حتي كره ماه !!! ‌ شخصي كه ميخواد موسيقي درست كنه در محل كاره خودش يا بهتر محيط كاره موسيقي خودش اين كار رو انجام ميده اون متوسط استوديو مانيتور هاي حرفه اي و در محيطي مناسب !
    چرا ؟‌
    چون با لب تاپ نميشه موسيقي ساخت!
    لب تاپ پخش حرفه اي نداره ! (موزيك ساختن با هدفون هم كاملا اشتباه هست)
    موسيقي بچه بازي نيست! ‌
    محيط پارك هتل هواپيما استخر زير زمين رو زمين انباري بالا پشت بام و غيره و ذاك محيطي براي موسيقي نيست!

هيچ نكته جالبي هم در ساختن موزيك در اين محيط ها نيست
    معمولا اگر شخصي دنبال ايده باشه سعي ميكنه روي كاغذ و توسط نت هاي موسيقي اون رو پياده كنه اما در غير اينصورت بايد موسيقي رو من در آوردي و حسي در نظر گرفت چون نوشتن نت و سناريو توسط انگشتان دست و روي كاغذ بسيار متفاوت تر از چيدمان هاي تصادفي در اين گونه محيط ها هست!
    High Quality Multisamples | Waves | Tutorials | Sources
    www.Persian-Samples.com

7. کاربران زیر از Sensation به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5745
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    114
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

آقای [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] آقای [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] از پیگیریتون سپاس گذارم !
    توی این مدت که سایت رو هوا بود خودم به جواب سوالم رسیدم !

ولی به یه مشکل خیلی جدی خوردم که دارم دیوونه میشم !!!

من چند وقت پیش چندا VST پر حجم گرفتم Chris Hain Guitars...
    وقتی که چندتا VSTi لود میکنم یه ارور میده که میگه مموری جا نداره ...
    من 8 گیگ مموری خریدم و روی مادر برد نصب کردم . (با اینکه ویندوز XP 32 Bit از 3 گیگ بیشتر شناسایی نمیکنه)

ولی باز وقتی حجم VSTi هام به 2GB میرسه ، FL Studio ارور میده و میگه که جت نداره .

من امروز رفتم تو Help که نوشته بیشتر از 2GB ساپورت نمی کنه !

میخوام ببینم راهی هست که من تو FL Studio بیشتر از 2GB لود کنم ؟
    اگه ویندوز سرور یا 64 Bit نصب کنم مشکلم حل میشه ؟

اگه ممکنه دقیق راهنمایی کنید !
    ممنون !!!

9. کاربران زیر از ArashZamani به خاطر این پست تشکر کرده اند:

MehRun آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    8087
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

عجیبه ! اگر همچین مشکلی باشه که خیلی بده ! نسخه ی 64 بیتی رو به همراه ویندوز ویستا 64 بیت نصب کنید شاید مشکل حل بشه

11. کاربران زیر از MehRun به خاطر این پست تشکر کرده اند:

MehRun آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    8087
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مادربوردهاي حرفه اي معمولا در ايران يافت نميشن !
    میشه یک مادربرد حرفه ای بگی امیر جان ؟ فکر نکنم که تو ایران پیدا نشه . اتفاقآ مادربردهای خیلی خیلی حرفه ای وجود داره . CPU هم که تو ایران حتی Core2Extreme هجده مگابایت رو به صورت آنلاین میفروشن اما تو بازار هم خیلی راحت پیدا میشه . راحت تر از اونی که فکرش رو بکنی . اونقدر هم دیگه عقب نیستیم از بازار جهانی . حالا این حرفت که میگی جنس چینی و .. میرسه دزسته اما خوب نه به این شدت!
    حداقل مزيت هاي دو لب تاب بالا اين هست كه نسبت بهه ساير لب تاپ هاي موجود در ايران وقتي بهش يك هارد اكسترنال 1 ترابايتي وصل ميشه از بين نميره !
    البته قبول دارم بهترین لپ تاپ جهان DELL هست. البته (apple بحثش جداست) اما خوب به نظرت اگر یک ترابایت هادر به مدل SONY SZ483NC وصل کنیم نابود میشه ؟؟
    یا به نظرت مدل بالا با حافظه ی 2048 مگابایت رم و 319 مگابایت کارت گرافیک و 4096 کیلوبایت کش نمیشه یک مدل EMU 1820m بهش وصل کرد و آهنگ ساخت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا مثلآ به مدل SONY SR 190 NFB با 3072 مگابایت رم ! 6144 کیلوبایت کش و 1.5 گیگابایت گرافیک !!! و یک کارت EMU 1820m (دلیل اینکه این مدل رو میگم چون واسه لپ تاپ هست) نمیشه آهنگ ساخت ؟؟

فقط خواهشآ دلیل فنی باشه . البته قصد جسارت ندارم اما وقتی مثلآ میشه با 2 گیگ رم و یک کارت 2496 و یک CPU دو هسته ای سنگین ترین پروژه هارو اجرا کرد چرا با مدل های بالا نشه ؟؟ چرا سیستم پخش لپ تاپ ضعیفه البته با کارت صدایی اکسترنال ؟؟؟
    چرا یک کامپیوتر معمولی اگر یک هارد 1 ترابایت وصل بشه نابود نمیشه . اما لپتاپ های بالا که تازه مدل های بالاتر هم وجود داره نابود میشن ؟؟

من این مشکل رو همه جا دارم که همه میگن کارت صدای نت بوک ضعیفه و خوب پخش نمی کنه . خوب مگه کامپیوتر های خونگی با ساند آنبرد خوبه ؟ پس همونطور که ما واسه کامپیوتر خودمون کارت صدای قوی تهیه می کنیم میتونیم این کار رو واسه لپ تاپ هم بکنیم و خوب دیگه این مشکلات حل میشه .

هرچند خیلی گرونه و به صرفه نیست اما خوب امکانپذیره !

13. کاربران زیر از MehRun به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Sensation آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5088
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    556
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط MehRun [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    میشه یک مادربرد حرفه ای بگی امیر جان ؟ فکر نکنم که تو ایران پیدا نشه . اتفاقآ مادربردهای خیلی خیلی حرفه ای وجود داره . CPU هم که تو ایران حتی Core2Extreme هجده مگابایت رو به صورت آنلاین میفروشن اما تو بازار هم خیلی راحت پیدا میشه . راحت تر از اونی که فکرش رو بکنی . اونقدر هم دیگه عقب نیستیم از بازار جهانی . حالا این حرفت که میگی جنس چینی و .. میرسه دزسته اما خوب نه به این شدت!

البته قبول دارم بهترین لپ تاپ جهان DELL هست. البته (apple بحثش جداست) اما خوب به نظرت اگر یک ترابایت هادر به مدل SONY SZ483NC وصل کنیم نابود میشه ؟؟
    یا به نظرت مدل بالا با حافظه ی 2048 مگابایت رم و 319 مگابایت کارت گرافیک و 4096 کیلوبایت کش نمیشه یک مدل EMU 1820m بهش وصل کرد و آهنگ ساخت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا مثلآ به مدل SONY SR 190 NFB با 3072 مگابایت رم ! 6144 کیلوبایت کش و 1.5 گیگابایت گرافیک !!! و یک کارت EMU 1820m (دلیل اینکه این مدل رو میگم چون واسه لپ تاپ هست) نمیشه آهنگ ساخت ؟؟

فقط خواهشآ دلیل فنی باشه . البته قصد جسارت ندارم اما وقتی مثلآ میشه با 2 گیگ رم و یک کارت 2496 و یک CPU دو هسته ای سنگین ترین پروژه هارو اجرا کرد چرا با مدل های بالا نشه ؟؟ چرا سیستم پخش لپ تاپ ضعیفه البته با کارت صدایی اکسترنال ؟؟؟
    چرا یک کامپیوتر معمولی اگر یک هارد 1 ترابایت وصل بشه نابود نمیشه . اما لپتاپ های بالا که تازه مدل های بالاتر هم وجود داره نابود میشن ؟؟

من این مشکل رو همه جا دارم که همه میگن کارت صدای نت بوک ضعیفه و خوب پخش نمی کنه . خوب مگه کامپیوتر های خونگی با ساند آنبرد خوبه ؟ پس همونطور که ما واسه کامپیوتر خودمون کارت صدای قوی تهیه می کنیم میتونیم این کار رو واسه لپ تاپ هم بکنیم و خوب دیگه این مشکلات حل میشه .

هرچند خیلی گرونه و به صرفه نیست اما خوب امکانپذیره !

به نظرم زماني كه يك موضع حقيقتي روشن رو داره نياز نيست مدام reply بشه !
    اما در هر صورت ميتونيد بريد و يك ساند اكسترنال بخريد و در پارك محل خودتون به پرودس موسيقي مشغول باشيد مسلما كاره خنده داري هست.

زماني كه بحث لب تاپ به ميون مياد همه در اول كار ميگن لب تاپ بسيار عالي هست اما وقتي با سوالاتي مثل سوالات من روبه رو ميشن ميرن سراغ هارد اكسترنال ! ساند اكسترنال و غيره و ذالك !
    در جواب تمامي اين دوستان بايد عرض كنم لب تابي كه توسط ساند و هارد و كلي قطعه ديگه تغذيه بشه صرفا يك هاست جدا نيست بلكه تركيبي از اين هاست.
    خيلي خنده دار هست كه فردي لب تاپ رو بخره ! و بعد براي تغذيه اون تمامي قطعات رو به صورت usb‌ با اون share‌ كنه فكر كنم در هر جاي دنيا هم اين اتفاق بيوفته كمي عجيب به نظر برسه !

حالا دليل اصرار نميدونم چي هست اما در هر صورت بي فايدست.
    احتمالا اگر بحث رو ادامه بديم دنبال اين هستيد كه اگر براي لب تاپ دو عدد استوديو مانتيور تهيه كنيم آيا نيمشه با اون موسيقي رو گوش داد ؟‌ خوب طبعا ميشه گوش داد اما اين كجا و آن كجا...!

واضح ترين موضوع اين هست كه فلسفه PC و لب تاپ كاملا جداست دليل اين همه اصرار رو هم نميدونم.
    اين موضع ساند آنبرد هم كه داريد روش وقت ميذاريد موضوع كاملا ساده اي هست
    هدف از كامپيوتر خانگي قابليت داشتن ارتقا اون هست و لازمه قدرت اون همين امر هست.
    زماني كه راجب اين موضوع داريد بحث ميكنيد نيازي نيست به اين فكر كنيد كه اگر لب تاپ ارتقا داده بشه ميتونه مثل پي سي قدرتمند باشه چون اصلا اين شيوه مقايسه نه بر اساس اصول هست و نه جايي عموميت داره.

توي ايران هم مثل تمامي دنيا جا افتاده كه لب تاب در زماني خريداري ميشه كه شما رو از برخي قطعات بي نياز كنه و جاي كمتري بگيره اما افرادي كه فكر ميكنند بعد از خريد لب تاپ بايد تمايم اتصالات رو جداگانه بخرند و روي اون نصب كنند به نظرم كاره بامزه اي رو دارن انجام ميدن.

بگذريم. به بحث ادامه بديد دوستان
    www.Persian-Samples.com

Sensation آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5088
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    556
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط ArashZamani [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقای [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] !
    میشه بجای جرو بحث یه کمکی به من بدبخت بکنید ؟!
    به خدا دارم دیوونه میشم !!!
    نخير دوست عزيز‌ نميشه اين جا فروم موسيقي هست مهدكودك نيست! ‌
    كسي هم ملزم نيست جواب سوال شما رو حتما و در هر زماني كه شما ميل داشتيد و يا ميلتون كشيد بده نميدونم قوانيني سايت رو خونديد يا نه ؟
    قوانيني بخش الكترونيك رو چه طور ؟
    www.Persian-Samples.com

16. 3 کاربر برای این پست از Sensation تشکر کرده اند:

MehRun آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    8087
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

به نظرم زماني كه يك موضع حقيقتي روشن رو داره نياز نيست مدام reply بشه !
    اما در هر صورت ميتونيد بريد و يك ساند اكسترنال بخريد و در پارك محل خودتون به پرودس موسيقي مشغول باشيد مسلما كاره خنده داري هست.

زماني كه بحث لب تاپ به ميون مياد همه در اول كار ميگن لب تاپ بسيار عالي هست اما وقتي با سوالاتي مثل سوالات من روبه رو ميشن ميرن سراغ هارد اكسترنال ! ساند اكسترنال و غيره و ذالك !
    در جواب تمامي اين دوستان بايد عرض كنم لب تابي كه توسط ساند و هارد و كلي قطعه ديگه تغذيه بشه صرفا يك هاست جدا نيست بلكه تركيبي از اين هاست.
    خيلي خنده دار هست كه فردي لب تاپ رو بخره ! و بعد براي تغذيه اون تمامي قطعات رو به صورت usb‌ با اون share‌ كنه فكر كنم در هر جاي دنيا هم اين اتفاق بيوفته كمي عجيب به نظر برسه !

حالا دليل اصرار نميدونم چي هست اما در هر صورت بي فايدست.
    احتمالا اگر بحث رو ادامه بديم دنبال اين هستيد كه اگر براي لب تاپ دو عدد استوديو مانتيور تهيه كنيم آيا نيمشه با اون موسيقي رو گوش داد ؟‌ خوب طبعا ميشه گوش داد اما اين كجا و آن كجا...!

واضح ترين موضوع اين هست كه فلسفه PC و لب تاپ كاملا جداست دليل اين همه اصرار رو هم نميدونم.
    اين موضع ساند آنبرد هم كه داريد روش وقت ميذاريد موضوع كاملا ساده اي هست
    هدف از كامپيوتر خانگي قابليت داشتن ارتقا اون هست و لازمه قدرت اون همين امر هست.
    زماني كه راجب اين موضوع داريد بحث ميكنيد نيازي نيست به اين فكر كنيد كه اگر لب تاپ ارتقا داده بشه ميتونه مثل پي سي قدرتمند باشه چون اصلا اين شيوه مقايسه نه بر اساس اصول هست و نه جايي عموميت داره.

توي ايران هم مثل تمامي دنيا جا افتاده كه لب تاب در زماني خريداري ميشه كه شما رو از برخي قطعات بي نياز كنه و جاي كمتري بگيره اما افرادي كه فكر ميكنند بعد از خريد لب تاپ بايد تمايم اتصالات رو جداگانه بخرند و روي اون نصب كنند به نظرم كاره بامزه اي رو دارن انجام ميدن.

بگذريم. به بحث ادامه بديد دوستان
    سلام . خوب حرف های بالا همش درسته . من هم حرفم سر این نیست آدم کجا آهنگ بسازه و ...
    مشکل من این بود که میگن لپ تاپ ضعیفه !! اما خوشبختانه شما هم با من هم عقیده هستی .
    آقای [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] !
    میشه بجای جرو بحث یه کمکی به من بدبخت بکنید ؟!
    به خدا دارم دیوونه میشم !!!
    آرش جان من که عرض کردم . همیشه واسه همه کار که راهی وجود نداره . وقتی خود برنامه نویس FL میگه بیشتر از 2 گیگ ساپورت نمیشه خوب نمیشه دیگه :) !
    اما من که گفتم شما یک ویندوز 64 بیتی نصب کن و FL نسخه 64 بیتی رو روش بریز . انشاالله که مشکلت حل بشه

راستی یادم رفت شما FL Studio 8 رو داری ؟؟
    ویرایش توسط Babak_mix : Saturday 18 April 2009 در ساعت 07:07 AM

18. 2 کاربر برای این پست از MehRun تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5745
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    114
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] شرمنده ! اصلا حواسم نبود .
    شما به بزرگی خودتون ببخشید .

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] جان مگه Fl Studio نسخه 64 بیتی داره ؟ (من تسخه 8 دارم)
    اگه داره از کجا بیارم ؟

20. کاربران زیر از ArashZamani به خاطر این پست تشکر کرده اند:

MehRun آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    8087
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام . یک نگاه به لینک پایین بنداز . در مورد محدودیت رم و 64 بیت و ... صحبت شده . قطعآ جواب خواهی گرفت [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

22. 2 کاربر برای این پست از MehRun تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5745
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    114
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من اگه این فروم رو ندیده بودم اینجا سوال نمیکردم .
    چیزه زیادی ازین فروم دستگیرم نشد .
    ولی به این نتیجه رسیدم که ، برنامه های WIN32 حدااکثر تا 2GB ساپورت میکنن . FL Studio هم نسخه 64 بیتی نداره ، چون دلفی همچین نسخه ای نداره . پس کاریش نمیشه کرد !

پس من با چه نرم افزاری کار کنم ؟ شما چه برنامه ای رو پیشنهاد میکنید که بشه راحت با VST ها پر حجم کار کرد ؟
    (من دنبال Pro Tools 8 و Cubase 5 گشتم و چیزی پیدا نکردم .)

24. کاربران زیر از ArashZamani به خاطر این پست تشکر کرده اند:

MehRun آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    8087
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

من اگه این فروم رو ندیده بودم اینجا سوال نمیکردم .
    چیزه زیادی ازین فروم دستگیرم نشد .
    ولی به این نتیجه رسیدم که ، برنامه های WIN32 حدااکثر تا 2GB ساپورت میکنن . FL Studio هم نسخه 64 بیتی نداره ، چون دلفی همچین نسخه ای نداره . پس کاریش نمیشه کرد !

پس من با چه نرم افزاری کار کنم ؟ شما چه برنامه ای رو پیشنهاد میکنید که بشه راحت با VST ها پر حجم کار کرد ؟
    (من دنبال Pro Tools 8 و Cubase 5 گشتم و چیزی پیدا نکردم .)
    Protools واسه اجراش یا کنسول میخواد یا کارت صدای M-powerd و VST هم پشتیبانی نمی کنه (Support RTAS)
    Cubase 5 ?!?!?!? کیوبیس از سری SX به بعد هنوز هیچ کرک سالمی واسش تولید نشده . اونوقت میگی 5 !

26. کاربران زیر از MehRun به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Babak_mix آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    150
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    1,206
    2,223 بار تشکر شده در 678 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/1
    میزان امتیاز
    0

با سلام به دوستان عزيزم

يه نظر دارم، ميخوايد عنوان تاپيك رو عوض كنم و بزارم مباحث مربوط به رايانه و بازار قطعات...
    لطف كيند و اين بحث هاي بي مورد رو تمومش كنيد، امير جان از شما بعيده كه اينقدر تند و حق به جانب صحبت كنيد، ما اينجا دور هم جمع شديم تا سطح اطلاعات همديگرو به كمك هم بالا ببريم، آرش جان هم حق داره اعتراض كنه شما و مهران عزيز بحث اصلي تاپيك رو ول كرديد و به بحث شديد و به نوعي كل كل در مورد اطلاعات بازار كامپيوتر پرداختيد...!!! ؟ (واقعاً متأسف شدم)

به هر حال در بخشي كه افتخار مديريت اون به عهده بنده هست، تحمل اينگونه برخوردها رو ندارم، اميدوارم كه ديگه تكرار نشه... (انشاالله)

ممنونم Babak
    دوستان عزیزم، به دلیل مشغله کاری کمتر میتونم در خدمتتون باشم
    انشاالله به زودی این کم کاری رو جبران کنم

28. 4 کاربر برای این پست از Babak_mix تشکر کرده اند:

MehRun آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    8087
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

ا سلام به دوستان عزيزم

يه نظر دارم، ميخوايد عنوان تاپيك رو عوض كنم و بزارم مباحث مربوط به رايانه و بازار قطعات...
    لطف كيند و اين بحث هاي بي مورد رو تمومش كنيد، امير جان از شما بعيده كه اينقدر تند و حق به جانب صحبت كنيد، ما اينجا دور هم جمع شديم تا سطح اطلاعات همديگرو به كمك هم بالا ببريم، آرش جان هم حق داره اعتراض كنه شما و مهران عزيز بحث اصلي تاپيك رو ول كرديد و به بحث شديد و به نوعي كل كل در مورد اطلاعات بازار كامپيوتر پرداختيد...!!! ؟ (واقعاً متأسف شدم)

به هر حال در بخشي كه افتخار مديريت اون به عهده بنده هست، تحمل اينگونه برخوردها رو ندارم، اميدوارم كه ديگه تكرار نشه... (انشاالله)
    کل کل که در کار نبوده بابک جان . به هر حال یک سری از مباحث مطرح شد تا هم اطلاعات من در زمینه هایی بالا بره هم اطلاعات امیر عزیز . هر چند ربطی به تاپیک نداشت

30. 2 کاربر برای این پست از MehRun تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 13 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)