لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: امتیاز کلی شما به رادیوی این هفته ؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 0

0 0%
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

0 0%
  • 7

0 0%
  • 8

2 22.22%
  • 9

1 11.11%
  • 10

6 66.67%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 17

موضوع: رادیو نت آهنگ - 011 - Rolling_Stone

Rolling_Stone آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    104744
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    63
    145 بار تشکر شده در 59 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 53/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    10

پیش فرض رادیو نت آهنگ - 011 - Rolling_Stone

0 Not allowed! Not allowed!
    درود دوستان
    اینجا رادیو است! رادیو نت آهنگ!:دی
    جایی که هر دو هفته درمیون یکی از کاربران مثل این یه تاپیک میزنن و 10 تا از اهنگای مورد علاقه شون رو میذارن و بقیه گوش میدن و نظرشون رو میگن! که البته ابتدا باید هماهنگ کنید و نوبت بگیرید , برای اینکار به این تاپیک مراجعه کنید - > [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

میبینید که برای این تاپیک نظرسنجی هم گذاشته شده که شما بسته به اینکه چقد از این رادیو خوشتون میاد به این تاپیک امتیاز میدید (اسامی رای دهندگان هم نشون داده نمیشه) و مهمتر ازون بعد ازینکه لطف کردین وقت گذاشتین و به اهنگ ها گوش کردید , در تاپیک 1 آهنگ رو انتخاب کنید که بیشتر باهاش ارتباط برقرار کردید | نکته ! : رای گیری بالا ربطی به شماره های اهنگ ها نداره . امتیازی که در رای گیری میدید , امتیاز کلی رادیو هست از نظر شما (با کیفیت ترین رادیو = 10 | بی کیفیت ترین رادیو! = 0)
    __________________________________________________ ____________________________________
    خب بریم سراغ اصل مطلب
    جدا کردن 10 تا اهنگ واقعا سخته حتی اگه از یه آرتیست باشه چه برسه کلی باشه :|
    اهنگ ها در سبک های مختلفی هستن . از فولک و کانتری-فولک-راک هست مثل Me and my baby و I Want you, تا کارای جز و بلوز ـی تر! مثل Sultans Of Swing و Ice cream man, تا راک و آلترنیتیو راک و پروگرسیو راک مثل اهنگ های High Hopes و Paranoid Android و Driven to Destruction! با هر اهنگ هم چند خطی در مورد آرتیست ـش توضیح دادم فقط به این خاطر که میدونم! یا فک میکنم که میدونم !:دی (فقط گذاشتم که اگه با اون موزیسین اشنا نبودین و براتون سبکش جالب بوده و میخواین برید سراغش یه بک گراند و پیش اشنایی! مختصر داشته باشید)
    اهنگا رو هم سعی کردم از اونایی رو انتخاب کنم که علاوه بر خاص بودن , فک کردم که اگه کسی اولین بار در همچین سبک هایی رو میشنوه راحت تر ارتباط برقرار کنه. (به جز دوتای اخری البته :دی)
    امیدوارم از آهنگا لذت ببرید و حرف های زیاد من شما رو نرنجونه! میدونم زیادی حرف زدم

1. [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]- اهنگی از محبوب ترین موزیسین های بنده , Bob Dylan , که در سال 1966 بصورت تک اهنگ منتشر شد و چندی بعد هم توی البوم Blonde on Blonde که یکی از بهترین البوم های دیلن هست (تک تک اهنگاش Hit هست لامصب :|) قرار گرفت. از موزیسین هایی هست که نمیشه درمورد موسیقی - حداقل 0 دهه ی 60 حرف زد و اسمش رو نیاورد! معمولا میشه از کاراش ورژن های مختلفی از خودش پیدا کرد . آرتیست های بزرگی کاراش رو کاور کردن و میکنن از جمله , Eric Clapton, Guns n Roses, Neil Young, Jimi Hendrix, Jeff Beck, Van Morrison, Johnny Cash, Tom Waits, George Harrison و ..! کار های باب دیلن ترکیبیه از سبک های فولک راک , کانتری , راک ان رول و بلوز و صد البته باب دیلن :دی ! همچنین دیلن رو به عنوان پایه گذار سبک فولک راک میدونن .

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - (لازمه چیزی بگم ؟!:دی) خب فضا رو عوض میکنیم , راک و پروگرسیو راک ! از شاهکار های گروه شاهکار Pink Floyd ! خوانندگی David Gilmour یه طرف! سولوی آکوستیک (گیتار کلاسیک) که در اواسط اهنگ اجرا میکنه یه طرف دیگه ! سولوی اسلاید الکتریک گیتار پایانیش یه طرف دیگه ! لعنتی درامز Nick Mason هم ادمو دیوونه میکنه :دی این اهنگ یازدهمین و اخرین اهنگ البوم The Division Bell - 1994 هست.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - اهنگی از Tom Waits از یکی از قشنگترین البوم هاش و اولین البومی که من ازش شنیدم Closing Time - 1973 . اگه ازم در مورد موزیسین های مورد علاقه م بپرسین از چند تای اولی هست که به ذهنم میاد! از خلاق ترین و عجیب ترین موزیسین های دنیا و ازون کسایی هست که هیچوقت تکرار شدنی نیست! تام ویتس رو میشه به دو قسمت تقسیم کرد :دی 1. تام ویتس از اغاز تا پایان دهه ی هفتاد 2. تام ویتس از دهه ی هشتاد تا به امروز ! و این تقسیم بندی هم ازلحاظ سبک موسیقی هست و اون قسمت تکرار نشدنی بودنش هم بیشتر در مورد قسمت دوم هست! این اهنگ نمونه ای از تام ویتس ایتدایی هست! در کار های تام ویتس سبک های راک ان رول , فولک-کانتری-راک! و بلوز و البته جَز ! سایه افکنده اند!:دی در این اهنگ آپ-تمپو , نوازندگی پیانو و خوانندگی تام ویتس رو میشنوین . عاشق fill های گیتار الکتریک توی این اهنگ هستم!
    آپدیت : دوستان این لینکش رو اشتباهی گذاشته بودم که الان درست کردمش :| شرمنده

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]- اهنگی از یکی دیگه از گروه های مورد علاقه م Radiohead از البوم OK Computer - 1997 . مثل اینکه بخش زیادیش الهام گرفته از اهنگ Happiness Is A Warm Gun - Beatles. سبک گروه آلترنیتیو راک هست و شدیدن مسخ کننده! از نحوه خوانندگی Thom Yorke گرفته تا سولو و گیتار پارت های مکرر و aggressive و دیسوننت از دوتا از گیتار پلیر های خدای گروه : Jonny Greenwood و Ed O'Brien ! نکته ی خاص دیگه گروه Radiohead اینه که برخلاف خیلی از گروه های حتی معروف دنیا , تک تک اعضای گروه گزینه های کلیدی گروه هستن و درکنار هم بودن تک تک اونا باعث به وجود اومدن استایل منحصر به فرد این گروه میشه. همچنین موزیک ویدیو های این گروه فوق العاده س.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - اهنگی از گروه Dire Straits از البومی به همین نام Dire Straits - 1978 (البته قبلش بصورت سینگل منتشر شده بود) . سخته گفت که چه سبکی هست کاراشون . بطور کلی در کاراشون موسیقی راک , راک ان رول , بلوز , حتی فولک و جز هست. در این اهنگ لذت خواهیم برد از گیتار نوازی رویایی و خوانندگی تو دماغی و دوست داشتنی Mark knopfler ! جا داره بگم Eric Clapton هم با این گروه همکاری داشته .

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]- اهنگی از گروه پروگرسیو راک Riverside ! از البوم مورد علاقه ام Anno Domini High Definition - 2009 . خیلی سخت بود انتخاب یه اهنگ ازین البوم :| کاراشون شدیدا مسخ کننده هست. همین اهنگ رو گوش کنین متوجه میشین . صدای ووکال Mariusz Duda نیز بسی خاص هست.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]-اهنگی از Don Cavalli از البوم Temperamental - 2013 که خیلی سریع Hit شد. من این اهنگ رو فک کنم 6 ماه پیش بود داخل یکی از فیلم های جدید رابرت دنیرو دیدم . به محض اینکه توش پخش , فیلم رو ول کردم رفتم سراغ پیدا کردن اهنگه و آرتیست ـش و فلان :دی . از حس ساده ای که در این اهنگ هست خیلی خوشم میاد , مخصوصا نحوه ی خوندن خواننده . کار های Don Cavalli در سبک های کانتری و راکـ بیلی هست. اگه ازین اهنگ خوشتون میاد حتما این البوم رو Check out کنید !

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]- از قشنگترین اهنگ های Neil Young هست. سبک اهنگ کانتری ـه در البومی با همین نام هست در سال 1972 منتشر شد . نیل یانگ هم هست خدایی دیگر! کارش رو با کار های فولک و کانتری و فولک کانتری و راک ان رول شروع کرد و نهایتا الکتریک و راک و هارد راک! این اهنگ اکوستیک رو بخاطر ریتم swing و روون و خصوصا ملودی Catchy! که داره انتخاب کردم . سایر ترک های این البوم هم در همین فضا هستن.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]- خب آهنگ دیگه ای از Tom Waits هست برای معرفی اون قسمت دومی که گفتم که تام ویتس با همین سبک شناخته میشه . هرچند معرفیش با یک یا فقط چند تا اهنگ ممکن نیست! این اهنگ از البومی هست با همین نام که در سال 1985 منتشر شد و درواقع دومین البوم تام ویتس بود در این سبک که منتقدین معتقدن که تام ویتس سبک خاص ـش رو که از البوم قبلیش شروع کرده بود , در این البوم به یه تکامل نسبی رسونده . اولین چیزی که در سبکش میبنیم صدای خوانندگی ـش هست که مثه اینه که صداش رو دیستورده میکنه منتها طبیعی! که من عاشقشم !:دی بیشتر کارهاش بر پایه ی ریتم هست, همچنین کار های ملودیک بسیار قوی ای داره . و علاقه ی بسیار زیادی به دیسوننس و همچنین تجربه ی ترکیب های مختلف اینسترمنتال! اکثر کارهاش هم کم و بیش فضای جز ـی رو دارا هستن!

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]- در واقع Bob Dylan (که اولین اهنگ این رادیو ازش هست) هم کسی هست که سبک های مختلفی رو تجربه کرده و کار هاش به مرور زمان تفاوت های زیادی از هم پیدا کرده , هرچند در نهایت میشه ارتباط های بینشون رو هم مشاهده کرد. اما یه چیز خیلی مشخصی که در طول سالها تغییر کرده صداش هست. این اهنگ اولین بار در The Freewheelin' Bob Dylan - 1963 منتشر شد . ورژن های مختلفی هست از خودش و همینطور اهنگی هست که زیاد کاور شده . من ورژن موجود در این البومی که اشاره کردم , ورژن ـی که با اریک کلاپتون بصورت زنده اجرا کردن و همچنین این ورژنی که الان گذاشتم رو بیشتر دوس دارم ! این ورژنی که انتخاب کردم به عنوان اخرین اهنگ رادیو , اجرای زنده ی باب دیلن هست در تاریخ 25-08-2011 (محل کنسرت یادم نیست. تک تک اجراهاش در این کنسرت خداس!) . کیبورد خدا ! ووکال خدا ! Phrasing خدا !
    ویرایش توسط Rolling_Stone : Friday 6 June 2014 در ساعت 09:07 PM

2. 9 کاربر برای این پست از Rolling_Stone تشکر کرده اند:

3. # ADS

Brilliant آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    28337
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    2,970
    5,097 بار تشکر شده در 1,457 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 766/4
    Given: 336/1
    میزان امتیاز
    15

درود
    آقا من امروز اومده بودم آهنگام رو آپ کنم واسه رادیو, اتفاقیم تاپیک شما رو دیدم .. ولی خوب شد دیدم چون پینک فلوید و تام ویتس رو منم آپ کرده بودم و تکراری میشد (2 و 9)
    رای ما 2 می باشد به خاطر ارادتی که به دیویژن بل و کلا گیلمور کبیر داریم .
    مرسی بابت تاپیک !
    Peace!
    ! ... Let it go

5. 3 کاربر برای این پست از Brilliant تشکر کرده اند:

Rolling_Stone آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    104744
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Brilliant [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود
    آقا من امروز اومده بودم آهنگام رو آپ کنم واسه رادیو, اتفاقیم تاپیک شما رو دیدم .. ولی خوب شد دیدم چون پینک فلوید و تام ویتس رو منم آپ کرده بودم و تکراری میشد (2 و 9)
    رای ما 2 می باشد به خاطر ارادتی که به دیویژن بل و کلا گیلمور کبیر داریم .
    مرسی بابت تاپیک !
    Peace!

خب توی اون تاپیک که تاریخ رادیوها زده شده . مال شما 4 هفته دیگه س

بله گیلمور در این اهنگ غوغا میکنه (مثل همیشه :دی)
    ممنون ازینکه وقت گذاشتی و اهنگارو گوش کردی (هرچند مشکوک میباشی به اینکه همه رو گوش نکردی . اخه تقریبا زود پست دادی )
  7. 3 کاربر برای این پست از Rolling_Stone تشکر کرده اند:

Brilliant آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    28337
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    2,970
    5,097 بار تشکر شده در 1,457 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 766/4
    Given: 336/1
    میزان امتیاز
    15

ای بابا همچین تاپیکی حیفه پایین بمونه ... این آهنگا جای بحث دارن
    بله 4 هفته دیگست ولی باید آهنگا رو زودتر بست بره پی کارش ! بماند که هفتصد و چهل و سه بار تا حالا آهنگا رو تغییر دادم !
    به به میبینم که دستم رو شده آخه اکثرشونو شنیده بودم بارها.. بقیه رو نیز نیوش نمودیم .
    من High hopes رو به خاطر خاطرات وحشتناکی که باهاش داشتم انتخاب کردم وگرنه ریورساید نیز فوق العاده بود و چند ترک دیگه .. از باب دیلن هم اگه Knock on heaven doors رو گذاشته بودید قطعا انتخاب میشد از سمت این حقیر :)
    بریم سر وقت تام ویتس خل و چلِ عشقول ! این آلبوم Rain Dogs فوق العادست.. خود این ترک singapore, Gun street girl, Union Square...
    راستی پیشنهاد میکنم اگه با کاپیتان بیفهارت آشنایی ندارین حتما کاراشو گوش کنید... چون مشخصه بر عکس من که به جز چند تا بند و
    آرتیست خاص تقریبا حالم از این فاز به هم میخوره شما خیلی بهش علاقه دارید
    ! ... Let it go

9. 3 کاربر برای این پست از Brilliant تشکر کرده اند:

Rolling_Stone آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    104744
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Brilliant [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ای بابا همچین تاپیکی حیفه پایین بمونه ... این آهنگا جای بحث دارن
    بله 4 هفته دیگست ولی باید آهنگا رو زودتر بست بره پی کارش ! بماند که هفتصد و چهل و سه بار تا حالا آهنگا رو تغییر دادم !
    به به میبینم که دستم رو شده آخه اکثرشونو شنیده بودم بارها.. بقیه رو نیز نیوش نمودیم .
    من High hopes رو به خاطر خاطرات وحشتناکی که باهاش داشتم انتخاب کردم وگرنه ریورساید نیز فوق العاده بود و چند ترک دیگه .. از باب دیلن هم اگه Knock on heaven doors رو گذاشته بودید قطعا انتخاب میشد از سمت این حقیر :)
    بریم سر وقت تام ویتس خل و چلِ عشقول ! این آلبوم Rain Dogs فوق العادست.. خود این ترک singapore, Gun street girl, Union Square...
    راستی پیشنهاد میکنم اگه با کاپیتان بیفهارت آشنایی ندارین حتما کاراشو گوش کنید... چون مشخصه بر عکس من که به جز چند تا بند و
    آرتیست خاص تقریبا حالم از این فاز به هم میخوره شما خیلی بهش علاقه دارید
    اره انتخاب 10 تا اهنگ خیلی سخته :دی
    حدس زدم که بیشترش رو گوش کرده باشی چون خیلی معروف هستن. اما احتمال میدادم 3-4 تایی رو هم گوش نداده باشی که به خاطر همون گفتم مشکوکی که گوش ندادی وگرنه که شکی وجود نداشت :دی
    در انتخاب اهنگ دیلن خیلی کلنجار رفتم با خودم :| یکی بذارم ؟دوتا بذارم؟ از فولک های دهه شصتی ـش باشه یا راک ان رول های بعدش , یا اصن از کارای 2000 به بعدش! نهایتا تصمیم گرفتم یه چیزی بذارم که هم نشون دهنده ی سبک دیلن باشه و هم انچنان خاص نباشه که کسایی که اولین بار میشنون نتونن باهاش ارتباط برقرار کنن
    اره البوم Rain Dogs یکی از بهترین البوم هاش هست. تام ویتس میگفت که میگن هیچ اهنگ Hit ـی نداره. به نظر من همه ی اهنگاش هیت ـه :دی
    کاپیتان بیفهارت هم الان یکی دوتا اهنگشو سرسری! گوش کردم . بنظر جالب میاد . به زودی میرم سراغش :دی خیلی ممنون.

11. 3 کاربر برای این پست از Rolling_Stone تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

خسته نباشی‌ میلاد جان. خیلی‌ تاپیک خوبی‌ شده. تنوع آهنگ‌ها هم خیلی‌ جالب بود. بعضی‌‌هاشون که مثل Time Traveling Machine کار کرد واسه ما و یکیشون هم که حسابی‌ به Headbang انداخت ما رو (نکنین آقا. از این آهنگ‌ها میذارید، ما هم سنمون رفته بالا، Headbang می‌کنیم، گردن درد و سر در میگیریم. نکنین آقا). از بین آهنگ‌های Time Machine ی آهنگ Tom Waites رو سال‌ها بود نشنیده بودم و کلی‌ خاطره برامون زنده کرد. به همین خاطر همین آهنگ رو به عنوان آهنگ برتر انتخاب می‌کنم. از زحمتی که کشیدی ممنونم.

تا یادم نرفته اینم بگم که ببخشید که دیر به آهنگ‌ها گوش کردم. یه چند وقتی‌ هست که شرکت ایرانسل تمام قدرتش رو گذاشته که بنده نتونم اینترنت گردی کنم. حالا چرا؟ نمیدونم. البته بنده هم از رو نخواهم رفت.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

13. 3 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

درود

آهنگ های بسیار جالب و شنیدنی ای بودن میلاد جان. خیلی خیلی لذت بردم.

انتخاب واقعا سخته! ... ولی به هر حال، من آهنگ شماره 5 یعنی Sultans Of Swing رو انتخاب میکنم :)
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

15. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

Yngwie_5 آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    45163
    میانگین پست در روز
    0.34
    تشکر از پست
    5,221
    5,550 بار تشکر شده در 1,557 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 712/8
    Given: 250/15
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت میلاد عزیز
    بین High Hopes و Sultans of Swing موندم... ولی به خاطر ارادت این جانب به Mark knopfler شاید Sultans Of Swing رو انتخاب کنم. با آهنگ های Tom Waites و Riverside هم بسی لذت بردیم.
    Explore the areas of the mind which most people are afraid to explore

17. 3 کاربر برای این پست از Yngwie_5 تشکر کرده اند:

Rolling_Stone آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    104744
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خسته نباشی‌ میلاد جان. خیلی‌ تاپیک خوبی‌ شده. تنوع آهنگ‌ها هم خیلی‌ جالب بود. بعضی‌‌هاشون که مثل Time Traveling Machine کار کرد واسه ما و یکیشون هم که حسابی‌ به Headbang انداخت ما رو (نکنین آقا. از این آهنگ‌ها میذارید، ما هم سنمون رفته بالا، Headbang می‌کنیم، گردن درد و سر در میگیریم. نکنین آقا). از بین آهنگ‌های Time Machine ی آهنگ Tom Waites رو سال‌ها بود نشنیده بودم و کلی‌ خاطره برامون زنده کرد. به همین خاطر همین آهنگ رو به عنوان آهنگ برتر انتخاب می‌کنم. از زحمتی که کشیدی ممنونم.

تا یادم نرفته اینم بگم که ببخشید که دیر به آهنگ‌ها گوش کردم. یه چند وقتی‌ هست که شرکت ایرانسل تمام قدرتش رو گذاشته که بنده نتونم اینترنت گردی کنم. حالا چرا؟ نمیدونم. البته بنده هم از رو نخواهم رفت.
    ممنون از نظرت و اینکه وقت گذاشتی و گوش کردی اهنگارو :دی
    فقط من متوجه نشدم کدوم اهنگ تام ویتس رو انتخاب کردی ؟ Ice cream man یا Rain Dogs ؟

دیر نشد . نو پرابلم :)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود

آهنگ های بسیار جالب و شنیدنی ای بودن میلاد جان. خیلی خیلی لذت بردم.

انتخاب واقعا سخته! ... ولی به هر حال، من آهنگ شماره 5 یعنی Sultans Of Swing رو انتخاب میکنم :)
    ممنون ازینکه گوش کردی هانی عزیز
    بلی انتخاب همیشه سخته :دی
    اهنگ Sultans Of Swing هم اولین اهنگی بود که از Dire Straits و Mark Knopfler شنیدم و همون لحظه میدونی چیو فهمیدم ؟ I had become a fan :دی

بازم ممنون که گوش دادی :)

19. 2 کاربر برای این پست از Rolling_Stone تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

گیج بچمون. Ice Cream Man
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

21. 2 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

Rolling_Stone آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    104744
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Yngwie_5 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت میلاد عزیز
    بین High Hopes و Sultans of Swing موندم... ولی به خاطر ارادت این جانب به Mark knopfler شاید Sultans Of Swing رو انتخاب کنم. با آهنگ های Tom Waites و Riverside هم بسی لذت بردیم.
    از شما هم ممنونم که وقت گذاشتی و گوش کردی
    Sultans of swing اهنگی بود که من باهاش به دایر استریتس و مارک نافلر اشنا و علاقمند شدم.
    اجرا های زنده ش هم که فوق العاده هست با اون سولو های محشرش

23. 3 کاربر برای این پست از Rolling_Stone تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

ممنون از حسن انتخابت دوست عزیز.

من اولین آهنگ رو بسیار پسندیدم و همین رو هم انتخاب میکنم شماره آخری هم بسیار جالب توجه بود.

ممنون از حسن سلیقت.

25. 3 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

Rolling_Stone آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    104744
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Green_moment [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از حسن انتخابت دوست عزیز.

من اولین آهنگ رو بسیار پسندیدم و همین رو هم انتخاب میکنم شماره آخری هم بسیار جالب توجه بود.

ممنون از حسن سلیقت.
    آو بله هر دو از Bob Dylan. البته باید بگم اصلا انتظار نداشتم کسی از اهنگ اخری خوشش بیاد . بیشتر برای خودم گذاشته بودمش :دی
    شاید اخریه یه جورایی از خاص ترین اهنگ ها باشه برام. نه لزوما بخاطر خاطره یا بک گراند خاصی بلکه بخاطر المنت های موسیقیش

اگه واقعا خیلی! از اهنگ اولی خوشت اومده پیشنهاد میکنم همون البومی که توی توضیحات اهنگ اول بهش اشاره کردم یه نگاهی بندازی . ترک های شاهکاری توش هست.

ممنون که وقت گذاشتی و گوش کردی :)

27. 2 کاربر برای این پست از Rolling_Stone تشکر کرده اند:

Untouchable آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    47636
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    13,850
    2,656 بار تشکر شده در 944 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 293/5
    Given: 244/7
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

خب همه ی انتخاباتون بسیــــــار عااالــــی بودن!
    من هم به خیلیاشون ارادت شدید دارم ولی خب من هرجور بخوام به قضیه نگاه کنم اگه بحث انتخاب باشه فقط می تونم High Hopes رو از بقیه جدا کنم چون کلا برای من از بقیه جداست!
    سپاس بابت انتخابای زیباتون! :)

You've got to face it head on...
    So you can turn this thing around...
    cause this ain't right...
    ......

29. 3 کاربر برای این پست از Untouchable تشکر کرده اند:

Rolling_Stone آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    104744
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Dark_Horizon [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خب همه ی انتخاباتون بسیــــــار عااالــــی بودن!
    من هم به خیلیاشون ارادت شدید دارم ولی خب من هرجور بخوام به قضیه نگاه کنم اگه بحث انتخاب باشه فقط می تونم High Hopes رو از بقیه جدا کنم چون کلا برای من از بقیه جداست!
    سپاس بابت انتخابای زیباتون! :)
    آو بله . این اهنگ هم برای همیشه جزو تاپ ترین اهنگ هایی که منم شنیدم باقی میمونه . بدون شک!
    ممنون ازینکه وقت گذاشتی و مشترک شدی!

31. 3 کاربر برای این پست از Rolling_Stone تشکر کرده اند:

Scourge آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    45341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,251
    1,852 بار تشکر شده در 539 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Scourge On Twitter Add Scourge on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 343/5
    Given: 180/2
    میزان امتیاز
    13

مدال های دریافت شده

سلام به میلاد عزیز.

انتخاب آهنگ ها که عالی بودن، تقریبأ میشه گفت چیزی توی این لیست نبود که من واقعأ از شنیدنشون لذت نبرده باشم. از Harvest پرخاطره نیل یانگ گرفته تا کارای عجیب غریب تام ویتس عزیز :) High Hopes و Sultans of Swing هم که حس خوب هرچه بیشتری این وسط اضافه می کردن.
    ولی خب به انتخاب که میرسه، که اصلأ هم آسون نیست، من بین Paranoid Android و Driven to Destruction میمونم. پارانوید اندروید که بخاطر عجیب بودن و تکراری نشدنش، و Driven to Destruction هم بخاطر ساختار دوست داشتنیش و صد البته نوازندگی بیس عالی.

فکر کنم صادقانه ترین و سلیقه ای ترین انتخابی که می تونم داشته باشم همون Driven to Destruction باشه!
    بازم ممنون به خاطر انتخاب این آهنگ های خوب :)
    ...?Cannot the Kingdom of Salvation take me home

33. 3 کاربر برای این پست از Scourge تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)