لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 67891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 145 به 160 از 169

موضوع: صندلی داغ V2

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Toktam_N [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوباره سلام

1- اسم بابا و اسم مامانتو بگو و بگو کدومو بیشتر دوس داری؟؟

2- بگو همین الان دوست داری کجا باشی؟ کاملا توصیفش کن

3- عایا عاشق یه آدم تو دنیای واقعی شدی؟؟ نگو مامانم و بابامو غیره

4- ازون آدمایی هستی که خوبی و بدی آدمارو جبران می کنی یا ازون آدمایی که حتی بدی دیگرانو می بخشن؟؟؟

5-عایا وقت عکس منو دیدی با تصوراتت از چهره من منطبق بود؟؟؟

6- تا حالا تو زمستون زمانی که زمین یخ زده است جلو یه عالمه آدم سر خوردی محکم بخوری زمین؟؟؟ اگه آره چه حسی داشتی و چطوری صحنه رو ترک کردی؟؟؟؟

7- تو آزمون رانندگی بار چندم قبول شدی؟

8- تو مدرسه بچه زرنگ بودی یا نه؟ کمترین نمره ای که گرفتی چند بود و چه درسی؟

9- اگه تو خیابون یه پسر جوونو که سر و وضعشم خوب نیس ببینی که داره از ته دل گریه می کنه عایا میری جلو ازش بپرسی که دلیل گریه اش چیه تا اگه تونستی بهش کمک کنی؟؟

حالا همینارو جواب بده تا بعد ببینیم اگه زنده موندیم دوباره بیایم سراغت
    سلامممممممممم به روی ماهت عدیییییییییییییدم! مرسی بازم اومدی! هرچند هنوز تلافی حتی یکی از اون لنگه کفشام در نیومده!!! هههههههههه

1. کامران و دنیا ... معلومه که دنیا رو بیشتر دوست دارم... دنیا همه چیز منه... البته خیلی از کاراش لج منو در میاره ولی با این حال عاشق دنیام... گوگولی منه عزیز دلم.

2. دوست دارم برم دیزنی لند !!! دیزنی لند یه جور موزه ی زنده از تمام شخصیت های کارتون های دیزنی می باشد. سیندرلا ، تارزان، علاء الدین ، زیبای خفته ، تازه هرکولم هست!!! هههههههههه تلاش شده که افراد حقیقی که بیشترین شباهت رو به این شخصیت ها دارن پیدا کنن و همون لباس ها رو تنشون می کنن. با همون مدل مو یا همون فیگور ها ... و مردم با اونا عکس می گیرن و خلاصه حال و هولش بسیاااااااااااااااااره! بازدید از دیزنی لند یکی از آرزوهامه... اگه هر روزم برم دیزنی لند بازم کمه...

3. راستش عاشق چندتا از خواننده ها و بازیگرا آره چند مورد داشتم!!! هههههههههه اما عشق واقعی به اون معنا که تو گفتی نه ... اتفاقا من از عشق مثل یک ویروس خطرناک، دوری می کنم. چون خیلی حساس و آسیب پذیرم. اما خیلی وقت پیش ملاقات با یک نفر این نقطه ی تاریک درونم رو بیدار کرد که تا همین لحظه هم با این نقطه ی تاریک کش مکش و درگیری درونی دارم. و اون واقعیت، همین یینگ یانگ ، همین نیمه ی گمشده بود... همین که فهمیدم به عنوان یک زن بدون یک مرد کامل نیستم... واقعیت تلخی بود برام... خیلی تلخ ... چون در تضاد وحشتناکی با افکارم بود... و دو قطب مثبت و منفی ذهنم شروع به جنگیدن با هم کردن و خیلی تخریبم کردن چون من همیشه از اینکه بخوام با یک مرد (؟) سر و کله بزنم متنفرم ههههههههه البته به حقوق بشر احترام می ذارم. خصوصا به آقایون چون نمی خوام ظالم و بی انصاف باشم. همه برای من مساوی اند ... بنابراین عاشق نشدم ولی گاهی از فقدان عشق زجر می کشم. توضیحش از حوصله ی این تاپیک هم خارجه.

4. نمی تونم بگم کدوم یکی هستم چون بسته به نظر اطرافیان داره... احسان به دیگران و خصوصا روی گشاده رو خیلی دوست دارم. ولی صادقانه می گم من آدمی هستم که مهم ترین رکن در ارتباط با دیگران برام „وجدانه”. وجدان من هزار الله و اکبر حسابی بیداره... دعا کنید انشالله همیشه بیدار بمونه. وجدانم هدایتم می کنه. تا جایی که وجدانم بهم بگه هنوز امیدی به این شخص هست می بخشم و شانس دوباره ای به اون شخص می دم. ولی اگر روزی وجدانم دیگه به درد نیاد و حس کنم دیگه رابطه ام با اون شخص به بمبست رسیده باهاش قطع رابطه می کنم و چون عقلانی تصمیم گرفتم هم بعدش محاله پشیمون بشم. کلا بخشش خیلی خوبه... اما گاهی به جایی می رسم که می بینم دیگه نمی تونم ببخشم... اما هیچوقت اهل تلافی نیستم. اصلا از تلافی و کارشکنی و هیزم زیاد کردن متنفرم. واقعا متنفرم از کسانی که باهم قهرن و هی همو اذیت می کنن. من اگه با یکی قهر هم باشم کاملا در بی طرفی خواهد بود. هیچوقت کرم نمی ریزم... چون دوست ندارم کسی برام کرم بریزه... ولی بدبختانه زندگیم پر از این کرمو هاست. که آتیشم می زنن و دلمو پاره پاره می کنن... اما از دایره ی انصاف خارج نمی شم. خداروشکر که خدا بهم این نعمتو داده. نعمت عادل بودن. عاشق عادل بودنم... حتی برای دشمنم.

5. آرهههههههههههههه! خیلی!!!

6. نه روی یخ ها نه! اما زمین زیاد خوردم... ههههههههه کار خاصی نکردم... خودمم خندیدم و رفتم دنبال کارم. ههههههه اما هیچوقت به کسی نمی خندم!!! برعکس مامانم!!! زمین خوردن امری عادیه! گناه کبیره که نیست؟ همه زمین می خورن... شجاع، اونه که دست دراز کنه و زمین خورده ها رو بلند کنه!

7. منو بردی به سال 85!!! آیین نامه رو همون بار اول!!! بین 200 نفر تنها کسی بودم که قبول شدم!!! همه چپ چپ بهم نگاه می کردن!!! ههههه اما آزمون شهر رو بار سوم!!! خدا نگذره از اون آقای افسر شمالی!!! اون قیافه ش یادمه تا بمیرم!!! خیلی نامرد بود! عمدا همه رو رد می کرد که بازم پول آزمون بگیره... خدا لعنتش کنه الهی! هرچند اصلا آزمون شهر ما استاندارد نیست... دلیلشم همینه که سالی 30/000 نفر در تصادفات رانندگی در ایران مرحوم می شن!!! هههههههههه خدا نصیب نکنه! من ناجوانمردانه 2 بار رد شدم... برای همینم قلبم می سوخت! دیوونه شدم... خدا می دونه چقد احساس شکست می کردم!!! ههههههههههه هنوزم که یاد اون دو بار رد شدگی میوفتم دلم می خواد گریه کنم!!! خیلی نامردی بود... بار سوم هم خدا بهم رحم کرد که افسر عوض شد! یه خانوم اومد... چقد هم قیافه ش مهربون بود... خدا خیرش بده... من سر اون قبول شدم اسمش هنوز یادمه سروان ملوک اعلمی... قربونش برم گوگولی. هههههههههه

8. خیلیییییییییییییی!!! دلیلشم درسخون بودن نبود!!! حس وظیفه شناسی بالام بود!!! همیشه معتقدم اگه کاری که بهمون محول می شه رو دوست نداریم بازم باید اونو کامل انجام بدیم... من کلا آدم وظیفه شناسی هستم... بابت این هم خیلی از خدا ممنونم که این خصیصه رو بهم داد... از این جهت به مامانم رفتم... یه بار از درس علوم 11 شدم ... یادمه خیلی مریض بودم و نتونستم درست درس بخونم... اما معمولا پایین ترین نمره ام 16 بود. تازه برای اون 16 ،قدر 5 تا بیست زحمت کشیده بودم. اما بعضی درس ها رو نمی فهمیدم... مثل ریاضی ، حرفه و فن و در هنرستان هم امور بازرگانی و مدیریت که کابوس من بودن... واقعا درس های سنگینی بودن...

9. صد سال سیاه!!! عمرا! مگه خر مخمو گاز گرفته؟؟؟؟ ههههههههههههههه

آخه این چه سوالاییه؟ سوالاتت انقد شل و ول و وارفته است که آدمو می بره توو فریزر!!! هههههههههههههههههه هه ممنونم از وقتی که گذاشتی توکی جونممممممممم. خوش رهونا عسل.
    ویرایش توسط lakshemi : Wednesday 13 August 2014 در ساعت 01:07 PM
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

2. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

Padma آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    35211
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    2,148
    945 بار تشکر شده در 340 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 417/2
    Given: 318/1
    میزان امتیاز
    14

ســـــلام ســــــلام! ما آمدیم بــــــــاز!

1. بزرگترین کاری که تو زندگیت آرزوی انجام دادنشو داری چیه؟(از اونجایی که از شدت علاقت به یانی مطلعم باید بگم که جواب این سوالو بدون در نظر گرفتن یانی بگو... مثلا دیدن اجرای زنده ی یانی ، دیدن خود یانی و ... نباشه... )

2. بزرگترین اشتباه زندگیت چی بوده؟چه درسی ازش گرفتی که تا آخر عمر یادت میمونه؟

3. آخرین باری که به خودت گفتی : ایووووللل دختر... آفریــــن! و خودتو تشویق کردی کی و به چه دلیلی بوده؟اصلا شده تا حالا خودتو مستحق تشویق بدونی؟در اینجور موارد چه میکنی؟

4. واکنشت موقع عصبانی شدن چیه؟

5. کلمات زیر رو بطور مختصر توصیف کن و نظرتو بگو راجبعشون :

یانی
    مینگ فریمن
    بتهوون
    باروک
    حافظ
    عصر جمعه
    گوته
    فئودور داستایوفسکی
    مرگ
    آشپزی
    نت آهنگ
    کمد دیواری
    پادما

6. فرض کن بتونی از این کره ی خاکی بری... دوس داشتی تو کدوم سیاره سکنی بگزینی؟(حتی اگه سیاره ای باشه که غیر قابل زندگی باشه هم مهم نیستا...)

7. چه هدیه ای بیشتر از همه خوشحالت میکنه؟بخوای به من هدیه بدی چی میدی؟

8. رابطه ت با تکنولوژی چطوره؟دوس داریش یا ترجیح میدی زندگی هرچه ساده تر باشه؟

9. دیالوگ های مورد علاقه از فیلم هایی که دوس داری؟ جملات دوس داشتنی از کتاب مورد علاقه ؟ ترانه ی آهنگ مورد علاقه ؟

10. آخرین باری که دعوا کردی با کسی کی بوده؟

فعلا همینارو داشته باش تا بعد... مرسی از اینکه وقت میذاری جواب میدی لاکی جونم :* :* *

4. 5 کاربر برای این پست از Padma تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Padma [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ســـــلام ســــــلام! ما آمدیم بــــــــاز!

1. بزرگترین کاری که تو زندگیت آرزوی انجام دادنشو داری چیه؟(از اونجایی که از شدت علاقت به یانی مطلعم باید بگم که جواب این سوالو بدون در نظر گرفتن یانی بگو... مثلا دیدن اجرای زنده ی یانی ، دیدن خود یانی و ... نباشه... )

2. بزرگترین اشتباه زندگیت چی بوده؟چه درسی ازش گرفتی که تا آخر عمر یادت میمونه؟

3. آخرین باری که به خودت گفتی : ایووووللل دختر... آفریــــن! و خودتو تشویق کردی کی و به چه دلیلی بوده؟اصلا شده تا حالا خودتو مستحق تشویق بدونی؟در اینجور موارد چه میکنی؟

4. واکنشت موقع عصبانی شدن چیه؟

5. کلمات زیر رو بطور مختصر توصیف کن و نظرتو بگو راجبعشون :

یانی
    مینگ فریمن
    بتهوون
    باروک
    حافظ
    عصر جمعه
    گوته
    فئودور داستایوفسکی
    مرگ
    آشپزی
    نت آهنگ
    کمد دیواری
    پادما

6. فرض کن بتونی از این کره ی خاکی بری... دوس داشتی تو کدوم سیاره سکنی بگزینی؟(حتی اگه سیاره ای باشه که غیر قابل زندگی باشه هم مهم نیستا...)

7. چه هدیه ای بیشتر از همه خوشحالت میکنه؟بخوای به من هدیه بدی چی میدی؟

8. رابطه ت با تکنولوژی چطوره؟دوس داریش یا ترجیح میدی زندگی هرچه ساده تر باشه؟

9. دیالوگ های مورد علاقه از فیلم هایی که دوس داری؟ جملات دوس داشتنی از کتاب مورد علاقه ؟ ترانه ی آهنگ مورد علاقه ؟

10. آخرین باری که دعوا کردی با کسی کی بوده؟

فعلا همینارو داشته باش تا بعد... مرسی از اینکه وقت میذاری جواب میدی لاکی جونم :* :* *
    دلام دلام کلوچه خانومممممممممممممم... چطور مطوری عدیدممممممممم؟

1- اینکه بتونم مستقل بشم ، روی پای خودم بایستم ... اگه روی یانی تاکید هم نمی کردی من بازم همینو می گفتم. هههههههه

2- اینکه رفتم دانشگاه!!! باید بعد از دیپلم سریع می رفتم یه جا مشغول کار می شدم. تخصصش رو هم داشتم. عمرم رو بی جهت پای درس فنا کردم... از من به شما نصیحت که همیشه اولین ایده آلتون یادگرفتن یک حرفه و پیشه باشه... درس همیشه هست... فرصت های شغلیه که اگه از دست بره دیگه رفته... خیلی افسوس می خورم...

3-ههههههه راستش یادم نیست! به ندرت پیش میاد من خودمو تشویق کنم. همونطور که قبلا هم گفتم متاسفانه من همیشه خودمو تنبیه می کنم تا تشویق... اما تشویق هم وقتایی لازم می شه... هههههههههههه

4-دستام به شدت می لرزه و چشمام سیاهی می ره... معمولا سعی می کنم عصبانی نشم. از عصبانیت خوشم نمیاد. به جای عصبانیت و داد و بیداد من از زبون عقربیم استفاده می کنم... یه کلمه می گم و طرف رو می کنم عین دینامیت!!! ههههههه

5-
    یانی ... در وصف نمی گنجه. فقط می تونم بگم جواهر،گوهر و سرمایه ی زندگی منه. اگه یانی رو نمی شناختم زندگیم تهی و بی ارزش می شد. تا به حال موجودی به این بزرگی، مهربونی و لطیفی ندیدم. انقدر بزرگ منش، انقد متعالی ، انقد با محبت و با روح به این عظمت. یانی همه ی دار و ندار منه.

مینگ ... اقرار می کنم که عاشقشم... موش،مربا،فرشته... عاشق تمام خصائصش هستم. نواختنش،لبخندای بی نظیرش،موهای بلندش ... چشمای بادمیشم که دیگه نگو! کلا من چشم بادومیا رو خیلی دوست دارم.

بتهوون... موسیقیدان بزرگی بود اما خیلی بیشتر از موسیقیدانان دیگه غیرعادی بود طفلک... هیچوقت طرفدارش نبودم و موسیقی سنگین و ترسناک و تهی از ظرافتش رو درک نکردم... موسیقی بتهوون به درد شخصیت های پیچیده مث خودش می خوره. به کار من نمیاد.

باروک ... هندل،مونته وردی،ویوالدی ... آخ ... موسیقی باروک عین یه کیک خامه ای پر از پسته و موزه که دوست دارم با صورت برم توش... موسیقی باروک والاترین نوع موسیقی در تاریخ بشره. می پرستمش... به ویژه موسیقی کلیسایی باروکی و اپراها رو... عشق منه. دیوونه شم.

حافظ... خیلی اودولوشم... خاک زیر پاشم... روو دستش نیومد و نخواهد اومد... درد عشق و سوختن و زجر کشیدن حافظ رو فقط اونایی که خودشون فدایی این راهن می فهمن. زاهد ظاهر پرست از حال ما آگاه نیست...

عصرجمعه... مغازه ها تعطیل،خیابونا خلوت! همه ی حال ها گرفته!!! آخه اینم شد روز؟؟؟

گوته... یکی از اربابان نویسندگی جهان!!! من شاهکارش فاوست رو خوندم. البت اپراشم دیدم... گوته دانشمند و فیلسوف بی نظیری بود برای خودش. و تازه عاشق حافظ هم بود.. یکی از کتابای شعرش رو هم کلا با اقفتباس از اشعار حافظ نوشته.

داستایوفسکی ... وای وای! با اینکه بچه محل خودمونه ولی حتی اسمشم منو یاد تیمارستان می اندازه!!! وووووی! من فیلم زندگینامه ش رو دیدم خیلی قشنگه. یکی از بستگان داستایوفسکی بیمار روانی بود الآن یادم نیست. و همین هم او رو ترغیب می کرد که زندگی مصیبت زده ی بیماران روانی را به زیباترین شکل ممکن به تصویر بکشد. ادبیات و موسیقی روسیه کلا رعشه بر اندام ها می اندازه. روس ها در ادبیات و موسیقی سرآمد همه اند! مغز متفکرن! جدی می گم!!!

مرگ... بیشترین چیزی که در شبانه روز بهش فکر می کنم و پررنگ ترین مسدله ی زندگیم مرگه... انقدرام تلخ نیست که همه فکر می کنن.
    آشپزی... خیلی دوستش دارم. دستپختم هم خوبه. در آشپزی خیلی ابتکار به خرج می دم. خلاقانه آشپزی کردن رو دوست دارم.

نت آهنگ ... گوگولی من!

کمد دیواری... جایگاه همیشگی من و فلوتام!!! ههههه همیشه در کمددیواری ساز می زنم. آکوستیک ترین جای خونه است!!! ههههههه
    نیلووووو... یاد کلوچه های نیلو میوفتم... دوست داشتنی. مهربون. محبوب.

6- اینکه خیلی بده! نمی تونم تنهایی رو تحمل کنم. ترجیح می دم جایی باشم که همنوعام اونجا باشن... فکر کنم تا آسمونا که رفتم و چند تا شهاب که دیدم،حال و هول که تموم شد بر گردم به زمین!!!

7-در حال حاضر یه لپ تاپ!!! لپ تاپ فعلیم اسقاط شده. به تو؟؟؟ سلیقه ی من که در خور شما نیست کلوچه خانوم. اما با این حال من یه جعبه موزیکال حسابی برات می خرم. از این الکی ها نه ها! پدر مادر دار باشه آهنگش برای الیزه باشه که تو دوست داری ! یه بالرین هم توش باشه که با نوک پاش برقصه توش!!! عدیدم!

8-اگر آدم تنهایی نبودم مسلما انقدر درگیر تکنولوژی نمی شدم (مث ملیون ها نفر دیگه)... زندگی ساده و لذت بردن از طبیعت خام و بکر رو خیلیییی دوست دارم. ولی از حق نگذریم که تکنولوژی خیلی فریبنده ست. در واقع اغوا کننده ست.

9-من دیالوگ های قشنگ رو خیلی خوب به خاطر می سپرم! چند تاش اینا هستن:
    اولیش از مرد هزار چهره: فرزند عالی منفجر !!! ههههههه

دومیش از فیلم تروی جایی که هکتور سعی داره آشیل رو از جنگ منصرف کنه. پاریس برادرش، هلن همسر شاه اسپارت رو دزدیده بود.
    هکتور:تکلیف این همه زنی که شوهرانشون رو در جنگ از دست می دن چی می شه؟
    آشیل(به تمسخر): خب به برادرت بگو ازشون سرپرستی کنه!!! اون که خوب این کار رو بلده! هههههههههه

پدر فیونا : اگه خیلی خوش شانس باشیم این غول ، نوه هامونو نمی خوره!
    شرک: ما اصولا اونایی رو می خوریم که دخترشونو توو قلعه زندانی می کنن!!! هههههههههههه (شرک 2)

صفا:همسایه ی بغلی خانومش مریضه. دکترا گفتن رگ دلش گرفته! بردن خارج براش بالن هوا کنن دلش وا شه!!! هههههههه (زیر درخت هلو)

ملکه جودا :متاسفانه همه ی زندگیت وقف فتوحات شده. اما درباره ی فتح کردن قلب ها تو هیچی نمی فهمی!
    سلطان اکبر: چی؟ تو گفتی „تو نمی فهمی” ؟
    جودا: اوه ببخشید! شما نمی فهمید!! هههههه (فیلم جودا اکبر)

البته اینا دیالوگ های طنز بود. دیالوگ های دراماتیک رو نیاوردم چون مجبور بودم کل سناریو رو بنویسم. ههههههههههههه

ترانه های مورد علاقه ام... اشعار مرحومه بانو هدیه، شاعر گرانپایه و گرانقدر که بیش از 100 ترانه برای بزرگان آواز ایران سرود... معروف ترین هاش هم ترانه هایی مخصوص بانو هایده بود. مثل نرگس شیراز ، وقتی میای و قصه ی من...
    ایرج جنتی عطایی و شهریار قنبری هم شاعران دیگری هستن که مورد علاقه ی شدیدم هستن. شعری که می سرایند مرده را زنده می کند!!!
    از ترانه های خارجی هم عاشق شعرای ادل اودولو هستم. 2-3 سال پیش کارم شده بود صبح تا شب „یکی مث تو” رو گوش کردن... و بیشتر مواقع هم باهاش اشک می ریختم. البته یه چیزی توو این شعر درست نیست و نقطه ضعف این شعره... من اگه جای ادل بودم می نوشتم „محاله بتونم یکی مث تو پیدا کنم” به نظرم راحت تر از حدی که برای یه هنرمند متصوره، جدایی رو پذیرفته. البته این ناشی از تفاوت عمیق بین زن شرقی و زن غربیه !!! ولی کلا ادل شاعر خیلی خوبیه. شعراش رو از صداش بیشتر دوست دارم. غیر از اینا اکثرا به زبان هایی غیر از انگلیسی گوش می دم. ایتالیایی،فرانسه،روسی،لات ین و هندی ... سریع اشعار بیگانه رو حفظ می شم ولی نمی تونم درست بنویسم.

10-همین دو هفته پیش... البته نمی خواستم یکی به دو کنم. سعی کردم به هر جون کندنی شده از مهلکه فرار کنم. ههههههه

مرسی عدیدم. منم ممنونم که برای من وقت گذاشتی مهربون... خوش رهوناااااااااا عسل.
    ویرایش توسط lakshemi : Wednesday 13 August 2014 در ساعت 05:14 PM

6. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

برو بکسسسسسس سلامممممممممممممم
    دو هفته ی اینجانب تموم گشت و من یگانه پیروز صندلی داغ بودم چون که اصلانشم نسوختمممممممم چرا؟ معلومه!!! چون هیچکس نمی تونه مث خودم سوال بپرسه!!!
    شماها هنوز خعلی مونده بتونین مهارت های لاکی جی رو یاد بگیرین!!! بلــــــــــه! و اکنون هم به دلیل کمبود داوطلب ، بنده تنها گزینه ی مهمان رو به عنوان جانشین خلف خودم اعلام می نمایم: آقای محمد عزیز معروف به virtuoso ... البته ایشون گفتن که قراره 2-3 روز احتمالا نباشن... اشکالی نداره... اگرم نبودن بعدش می تونن شروع به جواب دادن بکنن. خب محمد جان آماده باشششششش که اومدیم!

8. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

سلام بر لاکشمی عزیز و سایر دوستان نت آهنگی

ممنون که منو انتخاب کردین. من ممکنه از پنجشنبه بعد از ظهر تا دوشنبه صبح در سفر باشم، اما فعلا در خدمتم.

در مجموع این سومین باره که روی صندلی داغ میشینم (قبلا یه بار در یه جمع دانشجویی و بار دیگه همینجا روی صندلی داغ نشستم) ...
    امیدوارم مهمان جذابی باشم و بتونم به سوالاتون به خوبی پاسخ بدم.

10. 6 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام محمد جان خوش آمدی.
    قطعا همینطوره! همه ی مهمانان اینجا عزیز و گرامی و جذاب هستن.
    خب فعلا چند تا سوال واسه دست گرمی جواب بده تا نوبت اصل کاریا بشه.

1. وضع جیبت چطوره؟؟؟
    2. تا حالا توو قرعه کشی بانک برنده شدی؟
    3. دوست داشتی که می تونستی خودتو عوض کنی؟(ظاهر،باطن،وضعیت زندگی،خانواده و ...)
    4. غذا و هله هوله های مورد علاقه؟
    5. هنرپیشه ها و خواننده های محبوب؟
    6. معمولا جوراباتو کجا پیدا می کنی؟؟؟ زیر تخت ، وسط اتاق یا ... و چند روز یه بار جوراباتو می شوری؟ این سوال لنگه کفشیه ها!!!

ممنونم پیشاپیش تا بعد

12. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام محمد جان خوش آمدی.
    قطعا همینطوره! همه ی مهمانان اینجا عزیز و گرامی و جذاب هستن.
    خب فعلا چند تا سوال واسه دست گرمی جواب بده تا نوبت اصل کاریا بشه.

1. وضع جیبت چطوره؟؟؟
    2. تا حالا توو قرعه کشی بانک برنده شدی؟
    3. دوست داشتی که می تونستی خودتو عوض کنی؟(ظاهر،باطن،وضعیت زندگی،خانواده و ...)
    4. غذا و هله هوله های مورد علاقه؟
    5. هنرپیشه ها و خواننده های محبوب؟
    6. معمولا جوراباتو کجا پیدا می کنی؟؟؟ زیر تخت ، وسط اتاق یا ... و چند روز یه بار جوراباتو می شوری؟ این سوال لنگه کفشیه ها!!!

ممنونم پیشاپیش تا بعد
    سلام بر لاکشمی عزیز. خیلی ممنوووووون

قبل از جواب دادن به سوالا اینو بگم که الحق سوالای سختی می پرسی ... شعله رو می بری بالا ... توی جواب دادنا شدت گرما به خوبی مشخص میشه

1- در حال حاضر وضع جیبم خوبه خدا رو شکر. به لطف خدا کم پیش میاد وضع جیبم خوب نباشه. کلا زیاد به جیبم نگاه نمی کنم، اصولا آدم کم خرجی هستم. البته به دلیل اینکه بیکار شدم، به زودی مثل همیشه باید برم نزد ابوی گرامی :) ... البته فعلا باید یه گوشی بخرم و چند روز دیگه هم انتخاب واحد و ثبت نام ترم جدید دانشگاهه خدا رو شکر اینقدر پول دارم...

2- نه متاسفانه. با اینکه تا حالا توی بانک های مختلفی پول داشتم ولی تا حالا برنده نشدم. کلا از نظر اقتصادی نه شانس دارم و نه شم اقتصادی :)) ... یه بار توی خرید سکه سرمایه گذاری کردم که به شدت ضرر کردم. توی بورس هم سرمایه گذاری کردم که توفیقی حاصل نشد ...

3- در کل همین محمد رو دوست دارم... ولی از نظر ظاهری دوست داشتم لاغرتر بودم
    از نظر باطنی ای کاش اینقدر زودرنج نبودم ... بعضی از سلیقه هام هم بعضی وقتا آزاردهنده اس مثلا نمیتونم بین سبک کلاسیک غربی و سنتی ایرانی یکی رو بیشتر دوست داشته باشم (شاید الان بگم ایرانی ولی ممکنه دو روز دیگه بگم کلاسیک)... ای کاش یکی رو بیشتر دوست داشتم تا تکلیفم توی نوازندگی بیشتر مشخص میشد.

وضعیت زندگیم خدا رو شکر خوبه... هرچند که در حال حاضر بیکارم و دارم دنبال کار می گردم.

خانواده ... به هر حال هر خانواده ای یه کاستی هایی داره ولی من خانواده امو خیلی دوست دارم. خانواده های دیگه ای هم دارم. مثل دوستام که به اقوام درجه 1 و 2 و 3 تقسیم میشن. 4-5 تا دوست دارم که اقوام درجه 1 محسوب میشن و امسال نهمین سال هست که با هم دوستیم. خانواده ی نت آهنگ رو هم خیلی دوست دارم :)

به طور کلی بعضی از اخلاق هامو دوست دارم عوض کنم ... تا حدودی سبک زندگیم هم باید تغییر کنه (life style)

4- غذا (اکثر غذاهایی که دوست دارم همراه با برنج هستن): هویج پلو (نمیدونم میدونین چیه یا نه) ... شیرین پلو ... استامبولی پلو (البته ما به سبک دیگه ای درستش می کنیم و بهش می گیم دمپخت گوجه) ... بعد از اینا انواع چلو خورشت ها رو دوست دارم (اصولا غذاهای مختلف رو دوست دارم و آدم بد غذایی نیستم ولی معتقدم چاشنی ها و طرز تهیه ی هر غذایی خیلی مهمه. مثلا پلو ماهی دوست ندارم ولی اگه به سبکی که دوست دارم درست بشه (ماهیش هم خوشمزه باشه) با کمال میل میخورم)

هله هوله: زیاد اهل هله هوله نیستم ولی خب بستنی رو خیلی دوست دارم بخصوص بستنی قیفی ... ویفر شکلاتی هم دوست دارم. اهل تخمه ی آفتابگردان هم هستم (همین الان یه دونه بستنی چوبی خوردم و معمولا اگه تخمه توی خونه باشه حتما شب ها حین گوش دادن به موسیقی تخمه می خورم ... یا حین تماشای فوتبال)

5- اهل فیلم دیدن نیستم و خیلی کم پیش میاد که فیلم ببینم ... خیلی کم. بازیگران خارجی رو اصلا نمی شناسم اما خب به بازی تام هنکس، آمیتاب باچان و یکی دو نفر دیگه علاقه دارم. (حضور ذهن ندارم متاسفانه ... بازیگرای خوب زیاد دارن)
    بازیگران ایرانی: استاد پرویز پرستویی - شهاب حسینی و ...

کلا زیاد خواننده محور نیستم. یعنی ممکنه از خواننده های مختلف قطعات مختلفی رو دوست داشته باشم. اینایی که اسم می برم اکثر کارهاشونو دوست دارم و کلا صداشون به دلم می شینه.

خواننده ایرانی
    پاپ: مرحوم محمد نوری، ابی، سیاوش قمیشی، محمد اصفهانی - سنتی (یا به بیان بهتر ملی): داریوش رفیعی، بنان، ایرج، شجریان و ...

خواننده خارجی
    پاپ: سلن دیون - توی سبک کلاسیک زیاد قطعه ی وکال گوش نمیدم ولی صدای پاواروتی رو دوست دارم.

6- جورابام یه جایی هستن کنار اتاق، روی زمین (دقیقا کنار پایه نت) ... اصلا اینجوری نیستم که جورابام یا لباسامو اینور و اونور بندازم چون اصلا حوصله گشتن دنبال وسایل و لباس ها رو ندارم.
    اصولا جورابامو خیلی کم پیش میاد که بشورم ... چند جفت جوراب دارم یکی یکی می پوشم و هر کدوم رو بعد از چند بار پوشیدن میندازم همون منطقه خاصی که گفتم ... خلاصه چند جفت که جمع شد میندازم توی ماشین لباسشویی.
    البته توی اون مدت کمی که رفتم سربازی انصافا هر شب جورابامو می شستم و خیلی منظم بودم. (این بگم که الان خیلی زیاد از خونه بیرون نمیرم)

لاکشمی جان خیلی لطف کردی. منتظر بقیه سوالات شما هستم. شاد باشی
    ویرایش توسط virtuoso : Sunday 17 August 2014 در ساعت 10:51 PM

14. 5 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

زکــــــــــی! معلومه که می دونم هویج پلو چیه! خودم استاد درست کردنشم! ولی غذاهای شیرین و تخمه و بستنی ، باعث اضافه وزن می شه و برای شما که دوست داری لاغر بشی خوب نیست... به جای هویج پلو خوردن یه فکری به حال نظم دادن به جورابات بکن! من اگه اینجوری با جورابام رفتار می کردم از خجالت می رفتم هفت طبقه زیر زمین!!! هههههههههههه واقعا که! هرچند مطمئن بودم جواب شما چیه... آقایون هیچوقت درست بشو نیستن! ههههههههههههه

خب ... موج اول سوالات... هههههههه آره من سوالای آتیشی می پرسممممممم بگیر که اومد!!!

1. بهترین تجربه ای که از تماشای اجرای زنده (به طور حضوری) داشتی کی و کجا بوده؟

2. آیا تاحالا برای برطرف کردن „زودرنجی” که به گفته ی خودتون بزرگترین ضعف شما ست تلاشی کردین؟

3. به لحاظ صرفا فردی، غمگین ترین لحظه ی زندگی انسان چه لحظه ایه؟

4. چی شد که به بازی تام هنکس عزیز علاقه مند شدی؟کدوم ویژگی هاش شما رو مجذوب کرد؟

5. به موارد زیر از صفر تا 10 نمره بده:

ویولون - فرش دستبافت - دریا - گلستان - ایران - اعتماد به نفس - فردریک هندل - بی کاری - یاحقی - نشست ادیان - سالار عقیلی - عینک دودی - پاواراتی - هایده بانو

6. نظرتون درباره ی دوئت شادمهر عقیلی با استاد مرتضوی چیه؟ لذت می برید؟

7. کدوم یکی رو ترجیح می دی؟

الف) شطرنج، پلی استیشن،شنا،بازی با موبایل
      ب) ریچارد اشتراوس - یانی - جواد معروفی - نینو روتا
      پ) زبان فارسی، انگلیسی،عربی،لاتین
      ت) شیرین پلو،قورمه سبزی،خورش بادمجان،حلیــــم
      ث) نت آهنگ،فیسبوک ، یوتیوب،توئیتر
      ج) سارا چانگ ، ماکسیم ونگروف ، سامول یروینیان، ایزاک پرلمن
      چ) اسب،فیل،ببر،خرگوش
      ح) رد شدن از چراغ قرمز،فرار از مالیات،فرار از پرداخت مهریه، جیب بری
      خ) سونات،کنسرتو،سمفونی، موتـــت

8. فکر می کنی چقد دیگه راه مونده که باید بری؟

9. 3 تا آرزو از غول چراغ جادو بخواه!

10. اسطوره ی شما چه کسیه؟ یه شخصیت بزرگ که بهش افتخار کنید و ازش پیروی کنید.

امیدوارم حسابی ته گرفته باشی!!! ههههههههههههههه ممنونم که جواب دادی...
    ویرایش توسط lakshemi : Monday 18 August 2014 در ساعت 01:57 PM

16. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

آخه به خیلیا توی تهران میگم هویج پلو نمیدونن چیه.
    من باید تحرکم بیشتر بشه. زیاد غذا و هله هوله نمی خورم.
    اصلا خوشم نمیاد جنسیتی بحث کنم. یعنی چی میدونستی جوابم چیه؟ خیلی از مردها هم هستن هم تمیزن هم مرتب (با چندتاشون در ارتباطم) ... تنبلی منو نذار به حساب افراد دیگه. ضمنا من هم توی خیلی از موارد دیگه منظم هستم.

1- اجراهای زنده ی زیادی رو از نزدیک ندیدم. اما اجرای ارکستر سنفونیک سی ساز در تالار وحدت، علیرضا قربانی در برج میلاد (تصادفا در این اجرا حاضر شدم) ، گروه چکاوک در تالار وحدت و گروه دامور در آمفی تئاتر بیمارستان محک به نظر من خوب بودن.
    دو تا اجرا هم بوده که من خیلی دوست داشتم برم ببینم ولی قسمت نشده - یکی کنسرت شادروان استاد خرم و دیگری اجرای سوئیت سمفونی شهرزاد (و چند قطعه ی دیگه) توسط ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی.

2- بزرگترین ضعف و ایراد من زود رنج بودنم نیست. شاید ایرادات بزرگتری داشته باشم. اما واقعا تا حالا کاری برای این قضیه نکردم. البته نسبت به قبل بهتر شدم ولی جای کار داره هنوز.

3- برای افراد مختلف فرق می کنه. شاید از دست دادن عزیزان خیلی سخت و غم انگیز باشه... قطع شدن دست یه ویلنیست که تمام زندگیش ساز زدنشه هم قطعا خیلی دردناکه.
    البته از غم میشه برداشت های مختلفی کرد ... عمیق ترین و شیرین ترین غم انسان ها، غم عشقه.

4- احساس می کنم تام هنکس خیلی خوب توی نقشش فرو می ره. نقش های مختلف رو خیلی خوب بازی می کنه (اصولا به بازیگرای چند بعدی علاقه دارم) بازیش توی فیلم های „دور افتاده” و „مسیر سبز” رو هیچوقت فراموش نمی کنم. مثلا توی فیلم دور افتاده، زمانی که توی جزیره اس تقریبا دیالوگی نداره اما جوری بازی می کنه که مخاطب رو میخکوب میکنه سر جاش! واقعا تلاش یک انسان برای زنده موندن رو بخوبی نشون میده.

5-
    ویلن (10) - فرش دستبافت (9) - دریا (9) - گلستان اگه منظور استان گلستان باشه (9) گلستان سعدی (10) برای من یکی دو مفهوم دیگه هم داره - ایران : در وضعیت فعلی اصلا بهش نمره نمیدم ولی ایران بمعنای ذاتی کلمه (10) - اعتماد بنفس (10) - هندل: من کی باشم به هندل نمره بدم ولی (10) - بیکاری (5) - استاد یاحقی : استاد یاحقی هم من نباید بهش نمره بدم ولی (10) - نشست ادیان (9) - سالار عقیلی (9 یا 8) - عینک دودی (8) - پاواراتی (10) - بانو هایده (10)
    با اینکه سختگیرم ولی کلا خوب نمره میدم

6- البته من به اجرای این دو هنرمند، دوئت (دونوازی) نمی گم بلکه بهش میگم همنوازی. چون قطعاتی که اجرا کردن برای دوتا ویلن تنظیم نشده بود. اجرای موفقی بود و من هم نسبتا لذت بردم. البته مثلا قطعه شیراز (گل زرد) به سبک شادمهر نمیخورد و طبیعتا اونجا نوازندگی بیژن بیشتر به چشم میخورد.
    اصولا در اینجور اجراها هدف خود „موسیقی” نیست و بیشتر یه اجرای عامه پسند و نمایشی مد نظره.

7-
    الف) شنا (اگه بتونم هفته ای یک روز میرم استخر)
    ب) یانی (هرچند به کارهای استاد معروفی هم علاقه خاصی دارم)
    پ) زبان فارسی
    ت) قطعا شیرین پلو :)
    ث) نت آهنگ
    ج) دلم میگه سامول عقلم میگه ایتژاک پرلمن
    چ) فیل (اسب هم خوبه) ... کلا به حیوان ها و زندگیشون علاقه خاصی دارم. حیوون هم زیاد داشتم تا حالا. بصورت موروثی هم به دیدن رازبقا علاقه داریم :)
    ح) رد شدن از چراغ قرمز (خیلی فکر کردم )
    خ) خیلی سختهههههههههه ... کنسرتو

8- خب طبیعتا راه که بسیاره. توی زمینه های مختلف باید مسیرهای زیادی رو طی کنم.
    اصول ویلن نوازی کلاسیک - مطالعه ی ردیف موسیقی ایرانی - مطالعه ی پیش نیازهای آهنگسازی - تحصیل در زمینه موسیقی و ... در زمینه ی موسیقی
    تمام کردن دوره ی کارشناسی ارشد - در سال های آینده انشاا... دوره دکترا (دوست دارم خارج از ایران ادامه تحصیل بدم) - و ... در زمینه تحصیل
    در زمینه ی کار و بسیاری کارهای دیگه هم برنامه های مفصلی دارم. تازه اول کارم :)

9- از غول چراغ جادو باید برآوردن آرزوهای شخصی رو خواست. من آرزوی متعالی زیاد دارم ولی اجازه بدین آقا غوله رو زیاد اذیت نکنیم :)
    یک عدد ویلن عالی و ممتاز (ترجیحا ایتالیایی) - یک عدد پیانوی دیواری درجه 1 - ازش میخوام منو برگردونه به سال 86 تا تصمیمات دیگه ای بگیرم

10- اصولا اینجوری نیستم که یه اسطوره توی ذهنم باشه و دوست داشته باشم مثل اون رفتار کنم اما در زمینه های مختلف افراد بزرگی برای من ارزشمند هستن. در زمینه ی ادبیات و عرفان دکتر حسین الهی قمشه ای، در زمینه های علمی دکتر محمود حسابی (و خیلی افراد دیگه) ، در زمینه ی موسیقی یانی و آهنگسازان بزرگ دیگه و خیلی های دیگه که من به اون ها به شکل اسطوره نگاه می کنم.

ممنون بابت سوالای خوبتون لاکشمی جان.

18. 5 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85671
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    111
    378 بار تشکر شده در 111 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 185/1
    Given: 208/0
    میزان امتیاز
    11

سلام سلام سلام

یه چیزی گوشه دلم گیر کرده که نمی تونم نگم اونم اینکه لاکی اون جوری که باید سوخیده میشد سوخیده نشد

من خودم لاکی رو نشونده بودم رو صندلی ولی ازونجایی که تو اون دوره اوضاع و احوال روحیم خیلی روبه راه نبود نتونستم بیام حالشو جا بیارم و متاسفانه فرصت از دست رفت

ولی اشکال نداره حالا بهتره تا الان حالش هس کمی آقا محمدو سوخونده کنم

1- اول اینکه بگو ببینم تا حالا عاشق شدی عایا؟ ازون عشقولانه هایی که باید تو قصه ها بنویسن ها؟ و اگه بخوای یه آهنگو به عشقت تقدیم کنی اون کدوم آهنگ خواهد بود؟ (لینک آهنگ رو هم بده تا بریم گوش کنیم )

2- چی شد که شوما معلم شیمی شدی عایا؟ واقعا دوست داشتی یا دست روزگار بود؟

3- اگه سوار یه ماشین شاسی بلند چند صد میلیونی باشی و سر چهاراه یه بچه با شیشه شور و یه دستمال لجن مال به ماشینت نزدیک بشه اولین کاری که می کنی چیه و اصن چه احساسی پیدا می کنی؟ عایا بیشتر به این فکر می کنی که ماشینت کثیف میشه یا به اینکه آخی طفلی گناه داره یا اینکه اصن خجالت می کشی جلوش؟ (کاملا احساست رو تشریح کن)

4- موسیقی چه خلا یی رو برات پر می کنه که اینقد بهش چسبیدی؟

5- چند ساله که تو دنیای موسیقی هستی؟ چه سازایی می زنی؟ چه سازایی رو دوست داری؟

6- کدوم فصل سالو دوست داری؟ چرا؟

7- فکر کن که تو یه اتاق که درش قفله قراره با یه حیوون وحشی بجنگی ترجیح میدی کدوم یکی از این حیوونا باشه؟ ببر یا مار بزرگ یا کوسه؟
    (اگه تصور کنیم که می تونی تو آب زنده بمونی )

8- آخرین باری که با یه آهنگ گریه کردی کی بود عایا؟

9- اسم مامان و بابا رو بگو و بگو ببینم بیشتر مامانی هستی یا بابایی عایا؟

فعلا تا بعد اگه عمری بود و حالی میایم دوباره سوخونده اتون می کنیم

20. 6 کاربر برای این پست از Toktam_N تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

سلام بر تکتم خانم ... ما در خدمتیم. این صندلی رو به آتش بکشید :))

1- اینجوری که شما میگی نه ... عاشق نشدم. تازگیا حرف های یه نفر خیلی روی من تاثیر گذاشته و به عشق زمینی هم بر خلاف گذشته خیلی فکر می کنم. قبلا تفکرم این بود که اصلا من در حد عاشق شدن نیستم و اگر هم باشم کسی نیست که بخوام تمام عشقمو بهش ثابت کنم... ولی الان یه مقدار نظرم عوض شده.
    اینم بگم ... فکرشو نمی کردم ولی اولین و آخرین بار مزه ی عشق رو با موسیقی احساس کردم.
    اگه عشقم از این عشقای کلاسیک باشه اینو تقدیم معشوق می کنم: (آهنگ کی مای از موریکونه ... آهنگ فیلم حرفه ای)
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اگه عشقم از اون عشقای سوزناک و با حس و حال شرقی باشه اینو تقدیم معشوق می کنم: (قطعه ی „تا آخرین لحظه” اثر یانی)

اگه عشقم خیلی ایرانی و سنتی باشه اینو تقدیم می کنم به معشوق: (قطعاتی در دشتی از اساتید بدیعی و توکل)

این آخری رو همین الان دارم گوش میدم ... یه حس خاصی رو در دل من ایجاد می کنه.

2- داستان معلم شدن من خیلی مفصله... اما خلاصه می کنم.
    کلاس دوم دبیرستان که بودم اومدیم تهران. ارتباط خوبی با همکلاسی ها داشتم میومدن خونمون که شیمی و فیزیک یادشون بدم... وقتی رفتیم کلاس سوم طبق معمول بچه ها هرچی رو یاد نمی گرفتن میومدن سراغ من... مشاور مدرسه زنگ های تفریح منو زیر نظر داشت میدید به بچه ها کمک می کنم. یه روز اومد گفت می تونی بعد از ظهرها بمونی مدرسه و برای بچه ها کلاس بذاری و کمکشون کنی ... معلم شیمی خوبی نداشتیم اون سال و بچه ها استوکیومتری رو یاد نگرفته بودن ... منم خیلی به شیمی علاقه داشتم. خلاصه کلاس رو گذاشتیم بچه ها اومدن و خیلی خوب یاد گرفتن و خلاصه خیلی این کلاس گل کرد و خبرش به مدیر مدرسه رسید...
    بعدها اون آقای مشاور خودش رفت یه مدرسه تاسیس کرد و من بصورت غیر رسمی تدریس می کردم تا امروز که در خدمتتون هستم.
    من عاشق معلمی هستم ... البته معلمی کنکور اصلا جذاب نیست چون کار علمی نیست و اصولا فقط تکنیکی هست. از سر اجبار و احتیاج کار کنکوری می کنم بعضی وقتا ...
    الان متاسفانه بیکار شدم بنا به دلایلی ... دعا کنید دوباره برم سر کار.
    یکی از آرزوهام اینه که استاد دانشگاه بشم.

3- این بچه هایی که سر چهار راه هستن اگه بدونم پولی که بهشون میدم رو خرج خودشون می کنن قطعا کمکشون می کنم... ولی متاسفانه اکثرا یه نفر همون اطراف هست که بعدا به زور پول رو از بچه ها میگیره. البته چه بخوام پول بدم و چه نخوام پول بدم به هیچ وجه نمیذارم دستمال کثیف به شیشه ی ماشینم بخوره ...
    حالا زیاد دوست ندارم وارد جزئیات بشم ولی در حد توان به نیازمندان بخصوص کودکان کمک می کنم.

4- موسیقی خیلی تصادفی به زندگی من وارد شد. حدودا سال 88 بود که این اتفاق افتاد اما رسما از 89-90 با ساز و موسیقی به طور دقیق آشنا شدم و کلاس رفتم. یه خلاء احساسی بزرگ رو برای من پر می کنه بطوری که ساز زدن و موسیقی گوش کردن دوتا کاری هستن که معمولا هر روز انجامشون میدم. دوستان و نزدیکان من میدونن که اگه مثلا 3-4 روز پشت سر هم ساز نزنم معلوم میشه که حتما یه مشکل روحی بزرگ دارم یا مریض هستم.
    در دو حالت هست که اصلا متوجه گذر زمان نمیشم ... وقتی به کسی درس میدم و اون دقیقا یاد میگیره و وقتی که دارم با کسی در مورد موسیقی صحبت می کنم.
    خلاصه موسیقی برای من یه حالت خاصی داره که نمیتونم توصیفش کنم ...

5- تقریبا از اواخر سال 87 بود که عاشق موسیقی شدم (از طریق دیدن کنسرت یانی) این علاقه که خیلی خام بود سال های 88 و 89 به اوج خودش رسید و از اواخر 89 با مشقت های فراوان شروع به ساز زدن کردم. تقریبا 3 سال و نیم الی 4 سال هست که ساز می زنم. (از حدودا 90-91 بود که خیلی به موسیقی ایرانی علاقمند شدم و الان هم بیشتر ایرانی می نوازم)
    تنها سازی که می زنم ویلن هست. به سازهای زیادی علاقه دارم که سرآمد اونا ساز پیانو هست. به چنگ (هارپ) و سازهای بادی مثل ساکسیفون و فلوت هم علاقه دارم.

6- همه ی فصل ها رو دوست دارم... بهار وقتی که هور متغیر میشه، بخصوص ماه اردیبهشت رو خیلی دوست دارم و به شدت اون موقع ها رمانتیک میشم ... فصل پاییز رو هم خیلی دوست دارم.
    هوای نیمه خنک اردیبهشت ماه روحم رو به پرواز در میاره و از قدم زدن، شعر خوندن و موسیقی گوش دادن توی اون هوا خیلی لذت می برم. اتاق من که روبروش یه کوه هست و توی بهار خیلی سرسبز و قشنگ میشه... از پنجره ی اتاق من کل شهر پیداست... بارونای بهاری حس قشنگی رو برای من ایجاد می کنن و وقتی لای پنجره رو باز می کنم بوی بارون هم توی اتاقم می پیچه.
    پاییز هم که با اون برگریزانش خیلی خاطره انگیز و عاشقانه اس... یه خاطره خوب هم توی فصل پاییز دارم.
    (البته از قهوه خوردن و رمان خوندن کنار شومینه در زمستون هم نمیشه گذشت... وقتی که بیرون پر از برفه... آرامش خاصی داره)

7- همون مار خوبه بیاد یه نیش بزنه و زود خلاصمون کنه، زیاد درد نکشیم

8- گریه که نکردم ... یه مقدار چشمام تر شد ... پارسال بود، خودم داشتم یه قطعه دشتی میزدم بشدت تحت تاثیر قرار گرفتم

9- ناهید و رضا ... بیشتر مامانی هستم

دست شما درد نکنه تکتم خانم ... بازم بیاین خوشحالم می کنین.
    شاد باشید

22. 5 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

من نرفتم مسافرت... ولی گویا کسی سوالی نداره

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

صندلی داغ دیگه گرماش تموم شد و تبدیل شد به صندلی سرد ...
    هرکسی دوست داره بشینه روی این صندلی، لطفا داوطلب بشه.

25. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

تشکر می کنم از همه ی دوستان امیدوارم مهمان خوبی بوده باشم.
    ...

خب معرفی می کنم ... مهمان جدید صندلی داغ... دوست خوبمون آقای امیر هواسی با نام کاربری

Scourge

امیدوارم امیر جان صندلی خوبی داشته باشن و بتونیم سوالات خوبی رو از ایشون بپرسیم.

(صندلی داغ امیر جان با رادیوی ایشون همزمان شده که میتونه جالب باشه و امکان سوالات جدید پرسیدن رو برای ما فراهم می کنه)

شاد و پیروز باشید

27. 4 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

Brilliant آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    28337
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    2,970
    5,097 بار تشکر شده در 1,457 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 766/4
    Given: 336/1
    میزان امتیاز
    15

درود ! تشکر میکنم از مهمان فقید و جدید !

تا وقت داریم چند تا سوال بپرسیم :دی

1 - هدفت تو زندگی چیه ؟ چرا زنده ای ؟ ! :دی

2 - آهنگِ موردِ علاقه از لانا دل ری :دی

3 - چند تا دیالوگ خوب از فیلم ها و کتاب های مورد علاقه :]

4 - تو دبیرستان چه درسی رو دوست داشتی و از چه درسی متنفر بودی؟!

5 - آرمان گرایی یا واقع گرایی ؟!

6 - دنیا چیه ؟!

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه ! گود لاک استاد !
    ! ... Let it go

29. 4 کاربر برای این پست از Brilliant تشکر کرده اند:

Scourge آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    45341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,251
    1,852 بار تشکر شده در 539 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Scourge On Twitter Add Scourge on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 343/5
    Given: 180/2
    میزان امتیاز
    13

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Brilliant [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود ! تشکر میکنم از مهمان فقید و جدید !

تا وقت داریم چند تا سوال بپرسیم :دی

1 - هدفت تو زندگی چیه ؟ چرا زنده ای ؟ ! :دی

2 - آهنگِ موردِ علاقه از لانا دل ری :دی

3 - چند تا دیالوگ خوب از فیلم ها و کتاب های مورد علاقه :]

4 - تو دبیرستان چه درسی رو دوست داشتی و از چه درسی متنفر بودی؟!

5 - آرمان گرایی یا واقع گرایی ؟!

6 - دنیا چیه ؟!

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه ! گود لاک استاد !
    ما در خدمتیم ;)

1- شاید خلاصه بشه گفت.. پیدا کردن معنایی برای زندگی، دلیل محکمی برای وجود، چیزی که همیشه با قاطعیت بشه اثباتش کرد؛ تغییر، تا جایی که دیگه نیازی به تغییر احساس نشه. همه باید بتونیم چیز مثبتی به این دنیا اضافه کنیم، قدمی به سمت بهبود وضعیت. در نگاه اول کلی به نظر میاد، ولی می تونه مانیفستی برای زندگی باشه! :)

2- Carmen. شبیه داستان کسیه که قبلأ میشناختم، یا داستانی که قبلأ شنیدم، یه نوع دژاوو :) زیر پوسته آروم آهنگ هم، بخاطر کلمات و فضایی که ایجاد می کنه یه حس زوال خاصی وجود داره. شاید دارم زیادی بهش بها میدم، ولی توی اون آلبوم با این آهنگ ارتباط بیشتری برقرار می کنم. بهرحال هنوزم مقداری واکنش های احساسی باقی مونده! :D

3- „جهان بدون انسان آغاز شده، و بدون انسان هم تمام می شود” - کلود لویی اشتراوس
    „فلاسفه تا بدین جا به شناخت جهان پرداخته اند، حال زمان تغییر آن است” - کارل مارکس
    „نمی توانم ادامه دهم. باید ادامه دهم. ادامه می دهم.” - ساموئل بکت، از کتاب مالوی می میرد
    „برای آن که از عقل سلیم خود مطمئن شویم، راه چاره آن نیست که همسایه خود را مبحوس کنیم” فیودور داستایوسکی، مقدمه تاریخ جنون.

چندتایی بود که یادم می اومد در این لحظه!

4- کلأ با زبان که میونه خیلی خوبی داشتم! البته فقط چون آسون بود برام. ادبیات فارسی، قسمت هایی که با رمان ها و داستان کوتاه ها سر و کار داشتیم! و با عربی و ریاضی، به صورت اخص حسابان و دیفرانسیل و انتگرال شدید مشکل داشتم! و طنز روزگار هم اینه که من ریاضی فیزیک خوندم :D

5- واقع گرایی، بدون شک. در اصل، تقدم ماتریالیسم بر ایده آلیسم! و اگر که آرمان گرایی رو گرایش به ناممکن در نظر بگیریم، وگرنه کارهای بزرگی در تاریخ انجام شدن که بانی هاشون انگ آرمان گرا بودن رو خوردن.

6- تنها چیزی که هست! شرمندگی بزرگ انسانیت در برابر خودش، که هر روز داره کمتر تلاش می کنه که درستش کنه.

با تشکر از حضور شما در پای صندلی! ما اینجا هستیم اگه دوباره سر زدین :D
    ...?Cannot the Kingdom of Salvation take me home

31. 3 کاربر برای این پست از Scourge تشکر کرده اند:

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 67891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)